AIRFREE jest portugalską firmą o dość niezwykłej historii. Pewien Portugalczyk był zmuszony do łagodzenia skutków alergii, na które cierpiał jego syn. Prototyp pierwszego oczyszczacza został stworzony na bazie naturalnego procesu oddziaływania ciepła na niszczenie alergenów znajdujących się w powietrzu.

 

W 2004 roku wprowadzono na rynek serię P oczyszczaczy. Od tego czasu AIRFREE odnotowuje ciągły wzrost popularności oraz poszerzanie oferty. Produkty znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w domach, ale również w obszarze przemysłowym.

 

Główną misją firmy jest "połączenie najlepszej, unikalnej technologii wraz z nowoczesnym wzornictwem jako rozwiązanie potrzeb klientów w zakresie zdrowego oddychania w domu i biurze, by podnieść komfort Twojego życia".

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności