Firma została założona w 1919 roku w Niemczech w mieście Ulm. Początkowo firma zajęła się produkcją produktów grzewczych. Z biegiem lat firma Beurer stale poszerzała swoją ofertę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii Beurer tworzy produkty, które są specjalnie dopasowane do potrzeb klientów i przyczyniają się do zdrowego stylu życia.

 

Obecnie grupa Beurer pozostaje liderem rynku w dziedzinie monitorów ciśnienia krwi, pokryć foteli masażu Shiatsu, wag łazienkowych i giętkich produktów grzewczych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, które firma zdobywa na rynkach międzynarodowych.

 

Wszystkie produkty z fabryk Beurer posiadają odpowiednie atesty medyczne, a nowoczesny design, wysoka jakość i niezawodność to niewątpliwie najważniejsze atuty oferowanych produktów.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności