Oczyszczacze powietrza BLUEAIR

Oczyszczacze Blueair należą do czołówki urządzeń tego typu. Ich zdumiewająca wydajność idzie w parze z niskim poborem energii oraz cichą pracą. Rewolucyjny system oczyszczania HEPASilent oraz wielka pojemność filtrów (jedne z większych na rynku) powodują, że każdy oczyszczacz BLUEAIR jest znakomitą bronią na brudne powietrze.

 

Oczyszczacze powietrza Blueair mają do wyboru filtr cząstek stałych lub SmokeStop, który usuwa dodatkowo zapachy oraz lotne związki organiczne. Dzięki aplikacji Blueair Friend oczyszczaczem od BLUEAIR można sterować za pomocą urządzenia mobilnego (telefon, tablet itp.).

 

Producent kładzie duży nacisk na wygląd oraz użyteczność swoich urządzeń, czego dowodem są liczne certyfikaty. Oczyszczacze Blueair są polecane dla alergików oraz astmatyków. Warto zapoznać się z szeroką gamą szwedzkiego producenta.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności