Oczyszczacze powietrza LIFAair

Oczyszczacze LIFAir to ścisła czołówka urządzeń tego typu. Bezkompromisowa wydajność, nienaganny design i wielka innowacyjność gwarantują długie działanie sprzętu wychodzącego z fińskich fabryk. Oczyszczacz LIFAAIR cechuje się również niskim zużyciem energii. Topowe modele cechują się niezwykle nowoczesnym sterowaniem. Wszystkie modele zostały wykonane ze stali. Solidna obudowa oraz specjalna konstrukcja silnika i wentylatora sprawiają, że oczyszczacze LIFAair są najcichszymi urządzeniami wysokowydajnymi.

 

Niezwykle unikalna stacja pomiarowa, która służy do precyzyjnych pomiarów, stanowi również centrum dowodzenia oczyszczaczy powietrza LIFAair. LIFAair to również wysokowydajne filtry. Niezwykle innowacyjny jest filtr 3G, którego wykorzystano m.in. w innowacyjnym wymienniku powietrza. Filtry od LIFAair to również wielka pojemność oraz długa żywotność.

 

Firma produkuje również wydajne oczyszczacze samochodowe. Dzięki właściwościom HEPA oczyszczacze są polecanymi dla alergików. W samych Chinach, na których firma się skupia (bardzo duże zanieczyszczenia) sprzedano ponad 200 000 sztuk oczyszczaczy z logo LIFAair. Firma została założona w 1988 roku w stolicy Finlandii i jest coraz bardziej rozpoznawalną marką. Oczyszczacze LIFAair to zdecydowanie najwyższa klasa światowa!

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności