LIFAair LA502 z LIFAsmart
LIFAair LA502 z LIFAsmartLIFAair LA502 Widok przódLA502 z akcesoriamiLIFAair LA502 Widok góraLIFAair LA502 Górna częśćLIFAair LA502 Widok góraSterowanie oczyszczaczemLogo LIFAair na LA502Finlandia na LA502LIFAair obudowa z bliskaLIFAair LA502 ze stacją pomiarowąStacja LIFAsmartWidok na dół oczyszczaczaLA502 widok wnętrzeLA502 widok wnętrzeLA502 widok wnętrzeLA502 widok wnętrzeLA502 widok wnętrzeLA22HEPA Filtr HEPAFiltr HEPA z bliskaFiltr węglowy z rączkąLA32AC Filtr węglowyFiltr węglowy z bliskaLA32AC z bliskaLA502 zdjęcie 3DLIFAair LA502 + stacja pomiarowa widok góraLIFAair LA502 + stacja pomiarowa filtrLIFAair LA502 + stacja pomiarowa w domuLIFAair LA502 + stacja pomiarowa filtrLIFAair LA502 + stacja pomiarowa w domuLIFAair LA502 + stacja pomiarowa efektywnośćLIFAair LA502 + stacja pomiarowa parametryLIFAair LA502 sterowanieLIFAair LA502 Czujniki
LIFAair LA502 z LIFAsmart

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA502

Ilość: -+

Cena: 4 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA502

Cena: 4 499,00 zł

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Ilość sztuk: -+

Naukowe badania potwierdzają, że z jakością powietrza jest coraz gorzej. Kiedyś była mowa, że słaba jakość powietrza jest na zewnątrz i zalecało się podczas wzmożonego poziomu smogu pozostawać w domu, lecz czasy te się zmieniły i również w pomieszczeniach obecnie jakość powietrza pozostawia nam wiele do życzenia.

 

Z pomocą przychodzi firma LIFAair i jej topowy model oczyszczacza powietrza LIFAair LA502. W urządzeniu o czyste i zdrowe powietrze dba specjalnie zaprojektowany filtr, a do sterowania oraz monitorowania użyto innowacyjnej technologii nigdy dotąd niespotykanej!

 

Inżynierowie firmy zadbali również o to, aby urządzenie charakteryzowało się ponadczasowym designem, który idzie w parze z wysoką wydajnością przy niskim zużyciu energii (maksymalnie tylko 60W, a w trybie czuwania 1W!) oraz fenomenalnie cichej pracy (już od zaledwie 19 dB!). Warto również wspomnieć o tym, iż urządzenie może pracować w dwóch trybach (normalny oraz nocny).

 

Specjalna konstrukcja oczyszczacza gwarantuje oszczędność miejsca, a setki okrągłych dziurek na obudowie zasysają brudne powietrze. Poznaj bliżej LIFAair LA502!


Świetne parametry oczyszczania

Wielki współczynnik CADR w LIFAair LA502 (450 m3/h) zapewnia bardzo szybkie oczyszczenie powietrza w czasie 18 minut na deklarowanej powierzchni 54 m2. Nawet na najniższych obrotach wentylatora CADR dla pyłów to aż 139 m3/h (przepływ powietrza 150 m3/h).

 

Lifa air LA502 Parametry


Specjalnie zaprojektowany filtr w LIFAair LA502

Filtr w kształcie walca jest połączeniem filtrów wstępnego (nie podlega wymianie), HEPA o bardzo dużej pojemności 4,6 m2 oraz węglowego, posiadającego aż 3,5 kg aktywowanego węgla i zapewnia całkowite oczyszczenie powietrza. Filtr HEPA (wymiana co 3 lata) zatrzymuje blisko 100% zanieczyszczeń takich jak odchody roztoczy, komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, pleśń oraz wirusy, a nawet smog, a węglowy (żywotność do 10 lat!) pochłania nieprzyjemne zapachy oraz lotne związki organiczne. Wysokie parametry filtra zapewniają długą żywotność nawet w miejscach szczególnie narażonych na zanieczyszczenia.

Aktywowany węgiel został zmieszany z zeolitem, który wychwytuje substancje promieniotwórcze.

Lifa air LA502 Filtr


Stacja pomiarowa

Oczyszczacz powietrza LA502 doskonale współpracuje z najwyższej klasy kontrolerem LIFAsmartTM, w którego został wyposażony. Główną ideą urządzenia jest pomiar jakości powietrza w pomieszczeniu, lecz również może stanowić centrum dowodzenia oczyszczacza. Inteligentny kontroler wykrywa czy zanieczyszczenie przekracza dopuszczalny poziom.

 

Bardzo ważną informacją jest to, że urządzeniem możemy również sterować za pomocą telefonu wyposażonego w system IOS/Android. Wystarczy jedynie zainstalować aplikację mobilną, aby w pełni cieszyć się kontrolą z dowolnego miejsca na świecie.

 

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał kontrolera, został on wyposażony w czujnik stopnia zużycia filtra! LIFAsmart™ wyświetla pozostały czas życia filtrów na podstawie ciągłych obliczeń dotyczących zebranych zanieczyszczeń. W ten sposób w odpowiednim czasie wymienisz filtr, a dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu możemy zabrać urządzenie ze sobą w każde miejsce i na bieżąco sprawdzać jakość powietrza w domu.

 

Kontroler monitoruje jakość powietrza w sześciu poziomach i przystosowuje prędkość pracy urządzenia do aktualnej jakości. Dzięki funkcji zegara urządzenie posłuży nam w domu jako zegar, stając się funkcjonalną ozdobą.

 


3 precyzyjne czujniki

Stacja pomiarowa została wyposażona w najnowocześniejsze, wyprodukowane w Japonii i USA czujniki, dzięki którym w bardzo dokładny sposób zmierzymy aktualną jakość powietrza w pomieszczeniu.

 • czujnik stężenia pyłu PM2.5, który zdaniem Światowej Organizacji Zdrowia jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród innych zanieczyszczeń atmosferycznych, a jego długotrwałe wdychanie skutkuje skróceniem średniej długości życia
 • czujnik stężenia TVOC (całkowitej ilości związków lotnych), które negatywnie wpływają na nasz układ nerwowy oraz są uciążliwe dla alergików
 • czujnik poziomu gazu CO2 - dwutlenek węgla w większych stężeniach jest szkodliwy dla zdrowia, a nawet zabójczy!

 

LIFAair LA502 Stacja pomiarowa Czujniki

Kontroler monitoruje jakość powietrza na sześć sposobów (czujniki wilgotności i temperatury są wbudowane w oczyszczaczu) i przystosowuje prędkość pracy urządzenia do aktualnej jakości. Czujnik CO2 pozwala na reagowanie na zbyt duże jego stężenie i poprawę wentylacji (np. większe rozchylenie okien).


Sterowanie prędkością nigdy dotąd nie spotykane

LIFAair LA352 nie potrzebuje żadnych przycisków, a tempo pracy oczyszczacza jest kontrolowane w elegancki sposób. Wystarczy delikatnie gładzić górną część urządzenia, aby przyspieszać lub zwalniać jego pracę.

 

Lifa air LA502 Sterowanie


Efektywność energetyczna mile widziana przez środowisko oraz portfel

Zgodnie z nowymi światowymi normami dla oczyszczaczy powietrza wydajność energetyczna stała się przedmiotem obaw. Inżynierowie zadbali również o to, aby urządzenie wykazywało świetne parametry na tym poziomie.

 

Lifa air LA502 Efektywność energetyczna


Zastosowanie

LA502 jest świetnym rozwiązaniem w większych pomieszczeniach o powierzchni do 54 m2. Unikalna okrągła konstrukcja oszczędza powierzchnię podłogi, a cicha praca urządzenia pozwala na spokojny wypoczynek. Dodatkowym atutem urządzenia jest niewątpliwie stalowa obudowa, która w połączeniu z 4-letnią gwarancją od producenta, świadczy o dużej trwałości urządzenia.

 

Lifa air LA502 W domu


Najważniejsze cechy i funkcje LIFAair LA502:

 • Obsługiwana powierzchnia 54 m2
 • Współczynnik CADR 139-450 m3/h
 • Poziom głośności 19-50 dB
 • 3 precyzyjne czujniki w stacji
 • czujnik temperatury i wilgotności w oczyszczaczu
 • Stacja pomiarowa
 • Filtr wstępny + filtr HEPA + filtr węglowy
 • Unikalna okrągła konstrukcja
 • Elegancki wygląd
 • Energooszczędny
 • Cicha praca
 • Intuicyjne sterowanie dotykowe
 • Stalowa obudowa
 • Polecany dla alergików
 • Świetne parametry oczyszczania
MODEL Lifa air LA502
Do pomieszczeń o powierzchni do m2 54
Współczynnik CADR (pyły)* m3/h 139/450
Poziom głośności* dB 19/50
Maksymalna moc akustyczna dB 63
Pobór energii* W 1-60
Wymiary mm 300(szer.) x 300(gł.) 800(wys.)
Waga kg 14,6
Długość przewodu zasilającego m 3
Zasilanie 220V / 50Hz

*wartości zależne od trybu pracy urządzenia

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA502

LIFAair LA502

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Zobacz również

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

Akcesorium

 • Przeznaczenie: LIFAair LA502C
 • Ilość sztuk: 1
 • Filtr HEPA12

499,00 zł

produkt na zamówienie

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

Akcesorium

 • Przeznaczenie: LIFAair LA502
 • Ilość sztuk: 1
 • Filtr węglowy (dezodoryzujący)

699,00 zł

produkt na zamówienie

Darmowa dostawa

Płatności online

14 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy