BLUEAIR Pro M
BLUEAIR Pro MBLUEAIR Pro M Widok bokBLUEAIR Pro M Widok przódBLUEAIR Pro M Panel kontrolnyBLUEAIR Pro M Zestaw filtrówBLUEAIR Pro M W biurze

Oczyszczacz powietrza

Blueair Pro M

Cena: 3 443,00 zł

Dostępność: produkt na zamówienie

Dostawa: 24 godziny

Blueair Pro M zapewnia profesjonalne działanie, będąc idealnym połączeniem wydajności i elegancji. Podczas swojej pracy przy najniższych ustawieniach wytwarza mniej hałasu niż dźwięk szeptu, a przy najwyższych ustawieniach nie jest głośniejszy niż dźwięk zwyczajnej rozmowy. Pro M nigdy nie będzie Cię rozpraszał podczas pracy. W nocy będziesz mógł spokojnie spać, a urządzenie zapewni Ci zdrowy sen, abyś rano wstał wypoczęty jak nigdy dotąd.

Urządzenie, dzięki swojemu innowacyjnemu designowi, świetnie się prezentuje w każdym pomieszczeniu o powierzchni nieprzekraczającej 36 m2.


Panel kontrolny

Urządzenie wyposażone jest w przyjazny i łatwy w obsłudze panel kontrolny. Jeszcze nigdy obsługa urządzenia nie była tak bardzo intuicyjna. Inżynierowie z Blueair wspięli się na wyżyny, oddając w Twoje ręce model nie dosyć, że super wydajny to na dodatek przyjazny dla użytkownika.

 

BLUEAIR Pro M Łatwa obsługa


Filtr

Blueair Pro M dzięki zastosowaniu filtra z cząsteczkami jest świetnym wyborem do usuwania zanieczyszczeń cząstkowych takich jak bakterie, wirusy, łupież zwierzęca, kurz i pyłki. Jeśli zdecydujesz się na zakup urządzenia z filtrem Blueair SmokeStop pozbędziesz się również gazowych zanieczyszczeń, takich jak np. lotne związki organiczne (np. formaldehyd), dym tytoniowy i cząstki.
Dla jeszcze większej ochrony przeciw zanieczyszczeniom gazowym można zakupić dodatkowy filtr Blueair Carbon+. Uzyskasz dzięki takiemu zestawowi nieskazitelnie czyste powietrze w pomieszczeniu osiągającym powierzchnię do nawet 36 m2.

BLUEAIR Pro M Filtr


HEPASilent

Najlepsza w swojej klasie filtracja na każdą potrzebę
Rewolucyjne połączenie najlepszej filtracji elektrostatycznej oraz mechanicznej sprawia, że zamienne filtry oczyszczaczy Blueair używają technologii HEPASilent, która usuwa 99,97% szkodliwych cząstek z powietrza, osiągających wielkość do 0.1 mikrona. Ciesz się zdrowiem razem z Blueair.

 

BLUEAIR Pro HepaSilent


Profesjonalne oczyszczanie powietrza

Stwórz środowisko, z nieskazitelnie czystszym powietrzem - zarówno dla pracowników samodzielnych, jak i dla tych pracujących w grupie. Wdychanie czystego powietrza ma korzystny wpływ na zdrowie. Blueair Pro ochroni Ciebie i Twoją kadrę przed negatywnymi konsekwencjami przepływu powietrza w pomieszczeniu, zwiększy Twój poziom energii, a także umożliwi lepszy stan mentalny i poprawi krążenie krwi. Twoja kadra będzie zachwycona nowymi warunkami pracy.

 

BLUEAIR Pro M W biurze


Inteligencja wisi w powietrzu

Blueair Pro M Inteligentny moduł kontroli powietrza

Blueair Pro M może działać w zestawie z inteligentnym modułem kontroli powietrza. Moduł ten jest odpowiedzialny za sprawdzanie poziomu cząstek i gazów znajdujących się w powietrzu w Twoim pomieszczeniu oraz dostosowywania prędkości wentylatora tak, aby utrzymać optymalną czystość powietrza w otoczeniu.


Najważniejsze cechy:

  • Zalecany dla powierzchni do 36 m2
  • Inteligentny moduł powietrza (opcjonalnie)
  • System filtracji HEPASilentTM
  • 5 wymian powietrza na godzinę
  • Wskaźnik konieczności wymiany filtra
  • Energooszczędny
  • Cicha praca
  • Usuwa powyżej 99.97% zanieczyszczeń

 

 

MODEL Blueair Pro M
Do pomieszczeń o powierzchni do m2 36
Przepływ powietrza* m3/h 119/187/561
CADR (Dym/Kurz/Pyłki) m3/h 425/485/595
Poziom hałasu* dB 32/34/55
Zużycie energii* W 11/19/85
System filtracji HepaSilent, Filtr cząstek
Wymiana powietrza na godzinę 5 - 36 m2
4 - 45 m2
3 - 60 m2
2 - 90 m2
1 - 180 m2
Wymiary mm 430(wys.) x 504(szer.) x 240(gł.)
Waga kg 12
Sygnalizator konieczności wymiany filtra Tak
Zasilanie 230V~50Hz

*wartości dotyczą prędkości pracy wentylatora (Niski/Średni/Wysoki).

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Blueair Pro M

Blueair Pro M

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

14 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy