Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15IDEAL AP 15 widok frontIDEAL AP 15 prawy bokIDEAL AP 15 lewy bokIDEAL AP 15 widok tyłIDEAL AP 15 wnętrze, widok na filtryIDEAL AP 15 widok góraIDEAL AP 15 panel sterowaniaWidok bok z bliskaIDEAL AP 15 widok na panel z bokuIDEAL AP 15 wywiew powietrzaIDEAL AP 15 wentylatorIDEAL AP 15 uchwyt do przenoszeniaFiltr HEPA H13 w IDEAL AP 15Filtr węglowy w IDEAL AP 15
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 15

Ilość: -+

Cena: 1 436,00 zł

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 15

Cena: 1 436,00 zł

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Ilość sztuk: -+

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15 charakteryzuje się solidnym wykonaniem, bardzo cichą pracą (już od 26 dB), niskim poborem energii (4W na najniższych obrotach!) oraz nienagannym wyglądem. To bogato wyposażone urządzenie dzięki 6-stopniowemu procesowi oczyszczania powietrza AEON Blue® filtruje prawie 100% najmniejszych cząstek i patogenicznych zarodków, zanim dotrą one do naszych dróg oddechowych.


6-stopniowa filtracja powietrza w IDEAL AP 15

Oczyszczacz wyposażony jest w jonizer PlasmaWaveTM do aktywnego oczyszczania powietrza bez szkodliwej emisji ozonu. Układ plazmowy wytwarza w oczyszczanym powietrzu miliony ujemnie naładowanych jonów. To optymalizuje równowagę pomiędzy ujemnymi a dodatnimi jonami i powoduje:
- Witalizację co prowadzi do wzrostu energii, stymulacji metabolizmu i systemu immunologicznego,
- Oczyszczanie - ujemnie naładowane jony niszczą zawarte w powietrzu szkodliwe substancje (bakterie i zarodniki pleśni).

IDEAL AP15 wentylator

 

System OptiFlow zawarty w urządzeniu wychwytuje nawet oddalone cząstki pyłu lub dymu i optymalnie rozprowadza świeże powietrze w pomieszczeniu.

 

W oczyszczaczu zastosowano 3-stopniowy system filtrowy. Filtr wstępny, który wychwytuje większe cząstki (pył, włosy, sierść zwierzęcą, okruchy itp.) i zwiększa żywotność filtra HEPA. Filtr drobnego pyłu HEPA H13 wychwytujący powyżej 99,97% szkodliwych substancji zawartych w powietrzu. Filtr ten usuwa skutecznie pleśń, bakterie, wirusy, pyłki, drobiny pyłu, mikroorganizmy i alergeny. Filtr z aktywnego węgla, który skutecznie i trwale absorbuje zapachy, dym tytoniowy i lotne związki organiczne (LZO), takie jak benzen, formaldehyd itp.

 

Całość jest pokryta opatentowaną powłoką antybakteryjną CleanCel, która zapobiega rozwojowi bakterii wytwarzających brzydkie zapachy oraz pleśni.

 

IDEAL AP 15 automatycznie poinformuje Cię, kiedy należy wymienić filtr. Przeciętnie filtr należy wymieniać co 12 miesięcy, w zależności od intensywności stosowania. Dzięki właściwościom filtra HEPA oczyszczacz jest polecany dla alergików oraz astmatyków.

Filtracja w IDEAL AP15


Innowacyjne urządzenie IDEAL AP 15

Urządzenie zostało wyposażone w szereg funkcji oraz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym prostota obsługi nabiera nowego znaczenia.

 

Praca AP 15 może być regulowana w 4 poziomach prędkości wentylatora. Dostosuj szybkość do swoich potrzeb! Dzięki trybowi auto praca urządzenia będzie odbywała się w sposób automatyczny, a prędkość wentylatora będzie przystosowywała się do jakości powietrza w pomieszczeniu.

Wskaźnik jakości powietrza poinformuje nas o tym, jakim powietrzem oddychamy. Oczyszczacz został wyposażony również w inteligentny czujnik oświetlenia, który pozwala na cichą pracę w nocy. Aktywny podświetlany panel nadaje charakteru urządzeniu.

IDEAL AP15 wentylator

 

Poręczny pilot sterowania umożliwia zdalną obsługę oczyszczacza, wieć usiądź wygodnie na kanapie lub fotelu i ciesz się zdrowym i czystym powietrzem.


Zastosowanie oczyszczacza

Unikalny design sprawia, że urządzenie świetnie wkomponuje się w każde pomieszczenie. Oczyszczacz jest przeznaczony do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni 15 m2.

Dodatkowo dzięki poręcznemu uchwytowi jest łatwym w przenoszeniu pomiędzy pomieszczeniami i nie ma problemu, aby IDEAL AP 15 przenieść z salonu do sypialni lub pokoju dziecięcego na noc.

IDEAL AP15 wentylator

Najważniejsze cechy:

 • Niskie zużycie energii
 • Cicha praca
 • 4 poziomy prędkości wentylatora
 • Filtry wstępny, True HEPA, filtr z aktywnego węgla
 • System PlasmaWave™
 • System OptiFlow
 • System przeciwbakteryjny CleanCel™
 • Jonizacja powietrza
 • Tryb automatyczny
 • Wskaźnik jakości powietrza
 • Świetlna sygnalizacja wymiany filtra
 • Aktywny podświetlany panel
 • Pilot zdalnego sterowania
MODEL IDEAL AP 15
Filtry węglowy, wstępny, True HEPA
Poziomy prędkości wentylatora 4
Moc** W 4/6/10/40
Wielkość pomieszczenia m2 15
Zasilanie V 240
Poziom głośności** dB 26/35/43/52
Przepływ powietrza** m3/h 40/78/120/170
Wymiary mm 470 x 350 x 210
Waga kg 6
Wartość WSOP (CADR)* Dym 98
Wartość WSOP (CADR)* Kurz 98
Wartość WSOP (CADR)* Pyłki 103
Miejsce produkcji Korea Południowa

*WSOP - Współczynnik Szybkości Oczyszczania Powietrza (z ang. CADR - Clean Air Delivery Rate). Wartość ta informuje o skuteczności oczyszczaczy powietrza. Im jest ona wyższa, tym szybciej są usuwane z powietrza zanieczyszczenia takie jak dym, kurz czy pyłki. Wartości WSOP zostały wyznaczone przez niezależne jednostki badawcze dlatego też są najprostszym sposobem na porównanie różnych modeli oczyszczaczy powietrza.

**wartości dotyczą odpowiednio trybów: niski, średni, wysoki oraz turbo.

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

IDEAL AP 15

IDEAL AP 15

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

14 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy