Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA503

Cena 23% 4 499,00 zł

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępny

Dostawa: 24 godziny

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA503 + LIFAair LA22HEPA

Ilość: -+

Cena 23% 4 499,00 zł

LIFAair LA503 + LIFAair LA22HEPA
LIFAair LA503 + LIFAair LA22HEPA
4 499,00

-+

LIFAair LA503 to wydajny oczyszczacz powietrza przeznaczony do bardzo dużych pomieszczeń. Wysoki poziom CADR dla pyłów sięgający nawet 450 m3/h pozwala usunąć zanieczyszczenia z powierzchni 54 m2 w ciągu zaledwie 18 minut! To niezawodne urządzenie łączące w sobie wydajność bezszczotkowego silnika prądu stałego, wytrzymałość stalowej obudowy i elegancję nowoczesnego projektu. Wyróżnia się cichym działaniem (już od 20 dB w najniższym trybie) i aż 20 stopniami prędkości wentylatora.

 

Oczyszczacz LIFAair LA503 + gratis filtr HEPA

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503 ma w zestawie inteligentną stację kontrolno-pomiarową LIFAsmart LAM05. To nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia sterowanie urządzeniem oraz daje dostęp do wiedzy na temat jakości powietrza. Właśnie w niej znajdują się kluczowe dla pracy automatycznej czujniki - PM2.5, TVOC i CO2, które uzupełniają się z wbudowanymi do jednostki czujnikami wilgotności i temperatury. Należy podkreślić, że fiński producent zdefiniował groźny poziom zanieczyszczeń już od 12 µg/m3, dzięki czemu oczyszczacz LIFAair LA503 zapewnia niemal nieskazitelnie czyste powietrze w pomieszczeniu.

 

LIFAair LA503
Sugerowana powierzchnia dla LIFAair LA503 Sugerowana powierzchnia do 54 m2
Przepływ powietrza dla LIFAair LA503 CADR do 450 m3/h
Zakres głośności dla LIFAair LA503 Zakres głośności 20-52 dB
Pobór energii dla LIFAair LA503 Pobór energii do 60 W
Praca automatyczna
Praca automatyczna
Bezszczotkowy silnik™
Bezszczotko-
wy silnik
4 precyzyjne czujniki
4 precyzyjne czujniki
20 prędkości wentylatora
20 prędkości

LIFAair LA503 dane techniczne

 

LIFAair LA503 jest niezaprzeczalnie jednym z najskuteczniejszych rozwiązań do walki z mikrozanieczyszczeniami. Zastosowany w nim filtr HEPA klasy E12 zatrzymuje drobinki o wielkości zaledwie 0,003 µm ze skutecznością na poziomie co najmniej 99,5%. Oczyszczacz usuwa aż 99,99% wirusów, bakterii i pyłów PM2.5 Badania Ghoung Zhou Institute of Microbiology dowiodły, że potrafi wyłapać aż 99,99% wirusów H1N1 o wielkości 80-120 nm, czyli rozmiarem zbliżonych do koronawirusów.

 

Oczyszczacz LIFAair LA300 wychwytuje drobiny o wielkości 0,003 µm

 

Wyjątkowo skuteczny system filtracji

Oczyszczacz LIFAair LA503 wyróżnia unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego, która zapewnia usunięcie niemal 100% zanieczyszczeń. Składa się z precyzyjnie spasowanych elementów, zapewniających dodatkową szczelność gumek i filtrów o dużej pojemności. Urządzenie oferuje 3-stopniową filtrację, wykorzystując:

 • filtr wstępny, czyli perforowaną obudowę modułu węglowego, na której zatrzymują się największe zanieczyszczenia - nie podlega wymianie, ale warto regularnie ją odkurzać,
 • 3,5 kg impregnowanego węgla aktywnego z domieszką zeolitu(50:50), dzięki której zwiększa się jego zdolność absorpcji i usuwa z powietrza większość lotnych związków organicznych (LZO) oraz szkodliwe tlenki siarki (SOx) i tlenki azotu (NOx) - jego żywotność to ok. 5 lat,
 • filtr HEPA E12 o powierzchni 4,6 m2, który zapewnia skuteczność na poziomie co najmniej 99,5% w usuwaniu zanieczyszczeń mechanicznych o wielkości zaledwie 0,3 mikrona - podlega wymianie co ok. 3 lata.

 

Czyste powietrze jest z dużą siłą wypychane przez wentylator ku górze, a duże łopatki wentylatora sprawiają, że rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu. Domownicy mogą odetchnąć z ulgą!

 

Elegancki i wydajny oczyszczacz powietrza LIFAair LA503

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503 wyróżnia wyjątkowa stylistyka, która doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Minimalistyczny projekt podbija serca użytkowników i został doceniony przez krytyków o międzynarodowej sławie, którzy wyróżnili go nagrodą RedDot Design 2017. Na szczególne uznanie zasługuje wykorzystany do stworzenia obudowy stop stali węglowej SPCC powszechnie stosowany w przemyśle samochodowym, dzięki któremu urządzenie jest bardzo odporne uszkodzenia. Perforowana stalowa obudowa zwieńczona jest niezwykle estetyczną kratką wywiewu, dla której inspiracją były łopatki silników odrzutowych.

 

Oczyszczacz LIFAair LA503 + LAM05 aranżacja
Oczyszczacz LIFAair LA503 - aranżacja

 

Projekt oczyszczacza LIFAair LA503 nie przewiduje standardowego panelu sterowania. Do dyspozycji użytkownika pozostaje specjalny panel sensoryczny znajdujący się na całej długości okręgu wokół wylotu powietrza. Pozwala na subtelne sterowanie oczyszczaczem i bezstopniową regulację obrotów pomiędzy 20 poziomami prędkości, które pozostają dostępne we wszystkich trybach.

 

Należy podkreślić, że oczyszczacz LIFAair został wyposażony w bezszczotkowy silnik prądu stałego od firmy NIDEC. To rozwiązanie, które zapewnia nie tylko niesamowitą wydajność, ale także niezawodność i idącą z nią parze długą żywotność oraz cichą pracę. Oczyszczacz LIFAair LA503 pracuje już od 20 dB.

 

Inteligentna stacja kontrolno-pomiarowa LIFAsmart LAM05

Oczyszczacze powietrza LIFAair wyróżnia inteligentna stacja kontrolno-pomiarowa LIFAsmart LAM05. Służy do sterowania urządzeniem oraz kontroli jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia. To właśnie w niej znajdują się najważniejsze czujniki produkowane w Japonii i USa, które kontrolują pracę automatyczną. Dzięki niej zestaw oczyszczacz-stacja posiada aż 5 czujników:

 • czujnik stężenia PM2.5, który potrafi wykryć cząsteczki o średnicy mniej niż 2,5 mikrometra,
 • czujnik stężenia LZO (TVOC), który mierzy m.in. stężenie związków zapachowych czy formaldehydu,
 • czujnik CO2, dzięki któremu można uniknąć bólu głowy i problemów z koncentracją,
 • czujnik wilgotności,
 • czujnik temperatury.

 

Warto podkreślić, że dzięki dwóm akumulatorom litowo-jonowym o łącznej pojemności 5200 mAh stacja LAM05 może stanowić samodzielny miernik jakości powietrza i stację pogodową również poza domem.

 

Stacja kontrolno-pomiarowa LIFAsmart LAM05 sprawia, że oczyszczacz LIFAair LA503 oferuje liczne tryby automatyczne. Najbardziej podstawowy to tryb Smart, w którym urządzenie dostosowuje prędkość pracy wentylatora do realnego zanieczyszczenia powietrza. Użytkownik może skorzystać również z 3 trybów specjalnych: Allergy, Turbo i Night.

Zadaniem dołączonej do oczyszczacza LIFAair LA503 stacji LAM05 jest także prezentowanie procentowego stopnia zużycia filtrów. Urządzenie wykorzystuje specjalny algorytm, który uwzględnia historię pracy i jakość powietrza wewnątrz pomieszczenia. W ten sposób możliwe jest jego maksymalne wykorzystanie.

 

Stworzony do walki z alergenami

Oczyszczacz LIFAair LA503 cechuje skuteczny system filtracyjny, w którym wykorzystano filtr HEPA klasy E12. Oznacza to blisko 100% skuteczność w usuwaniu większości zanieczyszczeń mechanicznych, wśród których znajdują się również alergeny wywołujące nieprzyjemne objawy ze strony skóry lub układu oddechowego. Dzięki LIFAair LA503 alergicy i osoby szczególnie wrażliwe mogą odetchnąć z ulgą.

 

Oczyszczacz LIFAair LA300 usuwa blisko 100% alergenów

 

Aplikacja mobilna LIFAair

Dla pełnego komfortu obsługi urządzenia, producent wprowadził na rynek darmową aplikację mobilną LIFAair. Daje ona możliwość sterowania oczyszczaczem z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego. Do jej obsługi nie potrzeba stałego adresu IP, bowiem w połączeniu pośredniczy chmura LIFAair.

 

Bezpłatna aplikacja LIFAair udostępnia dane na temat jakości powietrza. Umożliwia poznanie poziomu pyłów PM2.5 oraz sprawdzić wilgotność czy temperaturę. Użytkownik może również uruchamiać i wyłączać urządzenie czy wybrany tryb pracy. Aplikacja udostępnia także informację o zużyciu filtrów i pozwala lepiej zapoznać się z firmą.

 

Zalety i funkcje oczyszczacza LIFAair LA503

 • Inteligentna stacja kontrolno-pomiarowa
 • 5 precyzyjnych czujników: pyłów PM2.5, LZO, CO2, wilgotności i temperatury
 • Tryb automatyczny względem poziomu zanieczyszczeń
 • Tryb Allergy
 • Tryb Turbo
 • Tryb Night
 • 20 poziomów prędkości wentylatora
 • Filtry z dużą ilością węgla aktywnego, zeolitem i sporą powierzchnią HEPA
 • Procentowy wskaźnik zużycia filtrów
 • Blokada rodzicielska
 • Wysokiej klasy komponenty
 • Unikatowy design
 • Żyroskop
LIFAair LA503 parametry techniczne
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA503
Zalecana powierzchnia 54 [m2]
CADR (pyły) 139-450 [m3/h]
CADR (formaldehyd) do 240 [m3/h]
Poziom głośności 20-52 [dB]
Moc akustyczna do 63 [db(A)]
Pobór energii 1-60 [W]
Wymiary [szer. x wys. x gł.] 800x300x300 [mm]
Waga 14,6 [kg]
Kolor biały

5/5

Jeżeli ktoś nie lubi kompromisów, zależy mu na najwyższym standardzie i ceni sobie ciszę i dużą wydajność - to właśnie sprzęt dla niego. Stacja to jest coś wspaniałego, pomiary są ideale, samo urządzenie wykonane z solidnych materiałów, 3,5kg węgla aktywnego z zeolitem i filtr HEPA wysokiej klasy. Oczyszczacz na lata, jeżeli tylko o niego odpowiednio zadbamy. Polecam - LIFAair zrobiła tutaj kawał dobrej roboty.

Piotrek

5/5

Najładniejszy oczyszczacz, jaki napotkałem. Chociaż zdecydowanie o zakupie przeważyły parametry. Stacja kontrolna jest genialna. Świetne jest sterowanie oczyszczaczem - czuć XX! wiek :) Trochę się bałem, czy nie będzie za głośny, ale przeszedł moje oczekiwania i mała śpi spokojnie, gdy oczyszczacz pracuje :) Sprzęt dla wymagających ludzi!

Gienek

5.0/5

na podstawie 4 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA503

LIFAair LA503

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Zobacz również

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.