Sharp FP-F30EUH
Sharp FP-F30EUHSharp FP-F30EUH widok z przoduSharp FP-F30EUH widok z bokuSharp FP-F30EUH widok z tyłu, kratka filtra wstępnegoSharp FP-F30EUH rzut z bokuSharp FP-F30EUH stopnie filtracjiSharp FP-F30EUH panel sterowaniaSharp FP-F30EUH obsługa paneluSharp FP-F30EUH logo i widoczna kratka przedniego wywiewu powietrzaSharp FP-F30EUH panel sterowania z bliskaSharp FP-F30EUH plasmaclusterSharp FP-F30EUH wylot, widok z górySharp FP-F30EUH wylot, widok z góry z bliskaSharp FP-F30EUH uchwytSharp FP-F30EUH filtr HEPA H13

Oczyszczacz powietrza

Sharp FP-F30EUH

Cena: 699,00 zł

Dostępność: brak towaru dostepność - brak towaru

Dostawa: 14 dni

Sharp FP-F30EUH jest najnowszym modelem oczyszczacza znanej i szeroko polecanej japońskiej firmy. Urządzenie charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny, a także nienagannym wyglądem. Zadziwiająco cicha praca urządzenia (26 dB) idzie w parze z niskim poborem prądu na poziomie 13W w najwolniejszym trybie pracy.


Czyste oraz świeże powietrze

Praca FP-F30EUH opiera się na 2-stopniowej filtracji powietrza, która w połączeniu z wbudowanym jonizatorem daje znakomite efekty w oczyszczaniu powietrza, a skuteczność oczyszczacza to blisko 100%!
Pierwszym etapem oczyszczania jest filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia (kurz, włosy, sierść zwierząt). W następnym kroku zanieczyszczenia trafiają na filtr HEPA H13, którego właściwości neutralizują takie zanieczyszczenia jak: pyły PM10 i PM2.5 (główne składniki smogu), bakterie, wirusy, roztocza, pyłki roślin, kurz, alergeny zwierząt czy zarodniki pleśni. Skuteczność filtra to co najmniej 99,97%. Ostatnim etapem oczyszczania jest jonizator i znakomita, opatentowana technologia Plasmacluster, która polega na specjalnej gospodarce jonami ujemnymi oraz dodatnimi, dzięki którym zyskujemy powietrze rześkie i czyste niczym w lesie.

Filtracja w Sharp FP-F30EUH


Innowacyjne funkcjonalności

Inżynierowie Sharpa dołożyli wszelkich starań i oddali w nasze ręce urządzenie dosyć bogato wyposażone w funkcje, które niewątpliwie ułatwiają i umilają użytkowanie FP-F30EUH.

 

Funkcja Ion Shower dba o to, aby przygotować nam komfortowe warunki do snu, a auto restart w przypadku zaniku zasilania, przywróci pracę urządzenia z ustawieniami takimi, jakie były, zanim wystąpił brak zasilania. Do dyspozycji mamy 3 tryby oczyszczania: szybki, który pozwala na ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń, średni zapewnia regularną pracę oraz cichy, który jest idealny do sypialni na noc.

Wszystko zaprogramujemy na wygodnym w obsłudze panelu sterowania.

Sharp FP-F30EUH obsługa urządzenia


Zastosowanie Sharp FP-F30EUH

Urządzenie charakteryzuje się ciekawym designem, a swoje zastosowanie znajdzie głównie w domach, mieszkaniach oraz innych pomieszczeniach o powierzchni nieprzekraczającej 21 m2.

 

Trzeba również wspomnieć o tym, że oczyszczacz, dzięki właściwościom filtra HEPA H13 jest polecany dla alergików i przyniesie im ulgę w ich dolegliwościach.


Najważniejsze cechy i funkcje Sharp FP-F30EUH:

 • Obsługiwana powierzchnia 21 m2
 • Przepływ powietrza 60 - 180 m3
 • Poziom głośności 26 - 47 dB
 • Filtr HEPA
 • Technologia Plasmacluster
 • 3 tryby oczyszczania
 • 3 stopnie filtracji
 • Cicha praca
 • Energooszczędny
 • Auto Restart
 • Tryb snu
 • Ion Shower
 • Polecany dla alergików
MODEL Sharp FP-F30EUH
Do pomieszczeń o powierzchni do m2 21
Przepływ powietrza* m3/h 60/120/180
Poziom głośności* dB 26/38/47
Pobór energii* W 13/30/51
Pobór energii (czuwanie) W 1,0
Wymiary mm 400 x 463 x 182
Waga kg 4,0
Zasilanie 220-240V / 50/60Hz

*wartości zależne od trybów pracy urządzenia (szybki/średni/nocny)

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp FP-F30EUH

Sharp FP-F30EUH

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Zobacz również

Filtr HEPA FZ-F30HFE do oczyszczacza Sharp FP-F30EUH

Filtr FZ-F30HFE HEPA SHARP FP-F30EUH

Akcesorium

 • Przeznaczenie: Sharp FP-F30EUH
 • Ilość sztuk: 1
 • Filtr HEPA

229,00 zł

produkt na zamówienie

Darmowa dostawa

Płatności online

14 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy