Sharp FU-Y30EU-W
Sharp FU-Y30EU-WOczyszczacz powietrza Sharp FU-Y30EU-WSharp FU-Y30EU-W widok prawa stronaSharp FU-Y30EU-W widok lewa stronaSharp FU-Y30EU-W widok tyłSharp FU-Y30EU-W wylot powietrzaSharp FU-Y30EU-W plasmaclusterLogo Sharp na oczyszczaczuSharp FU-Y30EU-W panel sterowaniaSharp FU-Y30EU-W filtr wstępny, HEPA, kierunek przepływu powietrzaSharp FU-Y30EU-W wentylator

Oczyszczacz powietrza

Sharp FU-Y30EU-W

Cena: 599,00 zł

Dostępność: brak towaru dostepność - brak towaru

Dostawa: 24 godziny

Sharp FU-Y30EU-W jest oczyszczaczem powietrza z technologią Plasmacluster. Urządzenie jest najlepszym wyborem w swojej klasie cenowej, deklasując urządzenia konkurencji cichością pracy (od zaledwie 24 dB), niskim poborem energii (23-49W), wydajnością (przepływ powietrze 180 m3/h) w relacji do ceny i dodatkową funkcją jonizacji powietrza o naukowo udowodnionej skuteczności.

 

Praca oczyszczacza może być regulowana w 3 poziomach zależnych od naszych potrzeb. Poziom cichy gwarantuje doskonałe warunki do snu i pracy, poziom średni zalecany do normalnej pracy oraz poziom maksymalny, który zadba o szybkie oczyszczenie powietrza.


Jak Sharp FU-Y30EU-W oczyszcza powietrze

Urządzenie to posiada filtr wstępny, zintegrowany filtr HEPA E10 i filtr węglowy oraz jonizator powietrza. Filtr wstępny zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, kurz, pyły itp.). Dzięki HEPA możliwe jest zatrzymanie drobin tak małych, jak 0,02 mikrometra - w tym alergenów, pyłów PM2.5, PM10 (głównych składników smogu), bakterii i wirusów. Bardzo ważną informacją jest to, że skuteczność tego filtra to co najmniej 99,97%. Węgiel aktywny pochłania lotne związki organiczne, w tym rakotwórczy benzo(a)piren czy formaldehyd oraz przykre i niechciane zapachy.

Filtracja w Sharp FU-Y30EU-W

FU-Y30EU-W jest idealny do walki ze smogiem, w tym pyłu zawieszonego PM 2.5, który według Światowej Organizacji Zdrowia jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród innych zanieczyszczeń atmosferycznych.


Rewolucyjna jonizacja powietrza

Oczyszczacz wyposażony jest w opatentowaną technologię Plasmacluster, która jest technologią jonową stworzoną przez inżynierów firmy Sharp.

 

Uwalnia do powietrza aerojony, które szybko penetrują każdy zakątek pomieszczenia. Jony generowane przez Plasmacluster otaczają, a następnie unieszkodliwiają alergeny, wirusy, bakterie czy zarodniki pleśni. Jony Plasmacluster są też skuteczne w neutralizacji zapachów, w tym dymu tytoniowego. Jako dopełnienie procesu oczyszczania powietrza, Plasmacluster wyposażony jest w funkcję kontroli równowagi jonowej w pomieszczeniu, przyczyniając się do wzrostu liczby jonów ujemnych do poziomu naturalnego.

Sharp KC-A40EUW obsługa urządzenia

 


Zastosowanie

Urządzenie cechuje się eleganckim wyglądem, który sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie o powierzchni do 21m2. Świetnie się sprawdzi w oczyszczaniu sypialni, salonów czy gabinetów. Poręczne uchwyty oraz niska waga produktu sprawiają, że Sharp FU-Y30EU-W jest łatwy w transporcie i bezproblemowo przetransportujemy go pomiędzy pomieszczeniami.


Najważniejsze cechy i zalety Sharp FU-Y30EU-W

 • Zalecany dla powierzchni do 21 m2
 • Filtr wstępny o mikroporowatej strukturze
 • Filtr HEPA E10
 • Eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych
 • Uniwersalny filtr pochłaniający kurz i przykre zapachy
 • Filtr wstępny o porowatej strukturze
 • 3 poziomy pracy wentylatora: cichy, średni i maksymalny
 • Łatwy w obsłudze panel sterowania
 • Zalecany dla alergików
 • Jonizacja Plasmacluster
MODEL SHARP FU-Y30EU-W
Filtry HEPA E10, węglowy, wstępny
Prędkości wentylatora Poziomy 3
Prędkość wentylatora* m3/h 60/120/180
Moc* W 23/32/49
Poziom szumów w trybie oczyszczania* dB 24/35/44
Wielkość pomieszczenia m2 21
Zasilanie 220-240 V, 50/60 Hz
Wymiary mm 356(szer.) x 180(gł.) x 510(wys.)
Waga kg 5,1
Długość kabla m 2

*wartości dotyczą prędkości pracy wentylatora (low / med / max).

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp FU-Y30EU-W

Sharp FU-Y30EU-W

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Zobacz również

Sharp KC-930EU-W Filtr HEPA

Filtr FZ-Y30SFE HEPA Sharp KC-930EU-W/FU-Y30EU-W

Akcesorium

 • Przeznaczenie: Sharp KC-930/FU-Y30
 • Ilość sztuk: 1
 • Filtr HEPA + węglowy

229,00 zł

chwilowy brak produktu

Darmowa dostawa

Płatności online

14 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy