Oczyszczacz Sharp KC-930EUW
Oczyszczacz Sharp KC-930EUWSharp KC-930EUWSharp KC-930EU-W bok prawySharp KC-930EUW widok tył, wlot powietrzaSharp KC-930EUW widok tył, wlot powietrzaSharp KC-930EU-W otwarta tacka nawilżacza, kierunek zamykaniaSharp KC-930EUW filtr wstępny, HEPA i węglowy, kierunek przepływu powietrzaSharp KC-930EUW filtr nawilżacza i mata ewaporacyjna w jednymFlitr wstępny widok z bliskaSharp KC-930EUW plasmaclusterSharp KC-930EUW wylot powietrzaLogo Sharp na oczyszczaczuPanel sterowania w Sharp KC-930EUWObsługa oczyszczacza Sharp KC-930EUW

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-930EU-W

Cena: 999,00 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Dostawa: 24 godziny

Sharp KC-930EU-W to jeden z najbardziej wydajnych, pod względem ceny i jakości, oczyszczaczy powietrza od Sharpa. Poza funkcją oczyszczania powietrza posiada także wydajny nawilżacz powietrza (do 350 ml/h) oraz jonizator. Wykorzystuje także specjalną technologię Plasmacluster, polegającą na bezozonowym jonizowaniu powietrza w pomieszczeniu.

 

Oczyszczacz oferuje wysoką wydajność oczyszczania powietrza (180 m3/h), automatyczny tryb pracy przy nawilżaniu powietrza, a przy tym wszystkim jest urządzeniem bardzo cichym (w trybie nocnym schodzi do 22 dB) i zadowala się bardzo niskim poborem energii (4,5-27W). Urządzenie polecane jest do powierzchni dochodzących do 21 m2.


5-stopniowa filtracja powietrza w Sharp KC-930EU-W

Urządzenie posiada filtr wstępny, filtr HEPA E10, filtr węglowy i nawilżający, dzięki czemu udaje mu się, z prawie 100% skutecznością, wychwycić z powietrza mikro drobiny, nieprzyjemne zapachy, szkodliwe gazy, lotne związki organiczne, kurz, sierść czy pyłki roślin. Dzięki wstępnemu pozbędziemy się większych zanieczyszczeń (sierść zwierząt, kurz, okruchy, pyły itp.), HEPA zatrzymuje mikroskopijne zanieczyszczenia (chorobotwórcze bakterie i wirusy, pyły PM2.5 i PM10 - główne składniki smogu), węglowy neutralizuje lotne związki organiczne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren) oraz nieprzyjemne zapachy), a nawilżacza zatrzyma kamień, osad oraz mikroorganizmy z wody.

 

Urządzenie sprzedawane jest wraz z pierwszym filtrem HEPA+węglowym, także przez pierwsze 2 lata użytkowania, nie trzeba martwić się o wymianę filtrów, a wskaźnik konserwacji filtrów poinformuje nas o potrzebie ich wyczyszczenia.

Filtracja w Sharp KC-930EUW
Sharp KC-930EUW - widok na wszystkie filtry

 

Sharp KC-930EU-W dodatkowo wspomaga się doskonałą i innowacyjną technologią Plasmacluster, która także neutralizuje bakterie i wirusy z powietrza oraz zapewnia prawidłową gospodarkę jonów dodatnich i ujemnych. Powietrze dzięki tej technologii staje się rześkie i zdrowe, jakiego możemy doświadczyć np. w lesie czy w górach.


Sharp KC-930EU-W i jego wyposażenie

Inżynierowie Sharpa wyposażyli model w funkcje, których zadaniem jest podniesienie jakości w użytkowaniu oczyszczacza. Innowacyjne funkcje sprawiają, że opisywany model jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 

Oczyszczacz może pracować w trybie auto oraz w 3 trybach pracy manualnej. Jeden wbudowany czujnik (przykrego zapachu ), wskaźnik jakości powietrza czy wskaźnik konserwacji filtra w znaczny sposób podnoszą standard użytkowania produktu.

Wszystko odczytamy i zaprogramujemy za pomocą wygodnego w obsłudze panelu sterowania.

Sharp KC-930EUW obsługa urządzenia
Sharp KC-930EUW - obsługa panelu

 

W gorące dni urządzenie może przemienić się w prosty klimatyzator. Do zbiornika z wodą wystarczy dolać zimną wodę z lodem, a nawilżając powietrze, możemy obniżyć temperaturę w pomieszczeniu od 2 do 6 stopni Celsjusza.

 


Najważniejsze cechy i zalety Sharp KC-930EU-W

Przeciętny koszt filtrów na rok: 230 zł

  • Czujnik zapachów
  • Jonizacja Plasmacluster
  • Zalecany dla powierzchni do 21 m2
  • Filtry: wstępny, HEPA E10, węglowy, nawilżacza
  • Automatyczna praca
  • Automatyczne nawilżanie powietrza
  • 3 poziomy pracy wentylatora: wysoki, średni i cichy
  • Wskaźnik konserwacji filtrów
  • Kolor: biały
  • Gwarancja producenta: 2 lata
MODEL SHARP KC-930EU-W
Filtry HEPA E10, węglowy, wstępny, nawilżacza
Prędkości wentylatora Poziomy 3
Prędkość wentylatora* m3/h 60/126/180
Moc* W 4,5/13/27
Poziom głośności* dB 22/39/49
Wielkość pomieszczenia m2 21
Zasilanie 220-240 V, 50/60 Hz
Wymiary mm 375(szer.) x 205(gł.) x 535(wys.)
Waga kg 6,1
Pojemność zbiornika wody l 2,1
Długość kabla m 2

*wartości dotyczą prędkości pracy wentylatora (niska / średnia / maksymalna).

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-930EU-W

Sharp KC-930EU-W

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Zobacz również

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności