Sharp KC-D50EUW
Sharp KC-D50EUWSharp KC-D50EUW widok z przoduSharp KC-D50EUW widok z bokuSharp KC-D50EUW widok z tyłu, filtr wstępnySharp KC-D50EUW rzut z bokuSharp KC-D50EUW stopnie filtracjiSharp KC-D50EUW panel sterowaniaSharp KC-D50EUW aktywny panel sterowaniaSharp KC-D50EUW obsługa panelu sterowaniaSharp KC-D50EUW logo i widoczna kratka przedniego wywiewu powietrzaSharp KC-D50EUW główny wylot powietrzaSharp KC-D50EUW zbiornik na wodę z zakrętkąSharp KC-D50EUW filtr wodny i obrotowa mata ewaporacyjnaSharp KC-D50EUW filtr z węglem aktywnymSharp KC-D50EUW filtr z węglem aktywnym z bliskaSharp KC-D50EUW filtr HEPA H13Sharp KC-D50EUW zdjęcie obrotowe 3D
Sharp KC-D50EUW

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-D50EUW

Ilość: -+

Cena: 1 899,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-D50EUW

Cena: 1 999,00 zł1 899,00 złpromocja %

Dostępność: Dużo dostepność - Dużo

Dostawa: 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Ilość sztuk: -+

Sharp KC-D50EUW jest przedstawicielem najnowszej serii oczyszczaczy powietrza Sharp. Urządzenie nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję, ale w dodatku może pracować jako efektywny nawilżacz powietrza. Cicha praca (już od 23 dB!), niski pobór energii (od 5W), doskonały design, a przede wszystkim nowe funkcjonalności sprawiają, że model jest bezkonkurencyjnym wśród oczyszczaczy dostępnych na rynku.


Oczyszczanie powietrza

Sharp słynie ze swojej opatentowanej technologii PlasmaclusterTM, której nie zabrakło również w tym modelu. Powietrze podlega jonizacji i staje się wolne od wirusów, bakterii oraz pleśni, a w dodatku rześkie i przyjemne.

 

W Sharp KC-D50EUW o czyste powietrze dba szereg filtrów. Filtr wstępny wyłapuje większe zanieczyszczenia, filtr węglowy do dezodoryzacji powietrza, filtr nawilżania oraz filtr HEPA, dzięki któremu model jest polecany dla alergików. Warto wspomnieć, że żywotność filtrów sięga nawet do 10 lat, czyniąc urządzenie tanim w eksploatacji. Dodatkowo nad jakością powietrza pracuje również jonizator. Dzięki takiemu zestawieniu powietrze jest oczyszczone prawie w 100% ze wszelkich zanieczyszczeń. Model świetnie radzi sobie z pyłami PM10, sierścią, pyłkami roślin, kurzem, wirusami i bakteriami. Urządzenie samo nas poinformuje, kiedy mamy wyczyścić filtr.

Filtracja w Sharp KC-D50EUW
Sharp KC-D50EUW - widok na wszystkie filtry

Innowacyjny oczyszczacz

Sharp KC-D50EUW został wyposażony w czujnik pyłów, temperatury oraz wilgotności, dzięki którym w bardzo dokładny sposób możemy określić żądane warunki w pomieszczeniu. Urządzenie zostało wzbogacone o timer, którego brakowało u poprzednika, dzięki któremu możemy ustawić czas pracy urządzenia.

Oczyszczacz posiada zmodernizowany zbiornik na wodę (2,5 l), dzięki któremu osiągamy bardzo wydajne nawilżanie (600 ml/h). Zbiornik ten został zmodernizowany względem poprzednika i dostał powiększony otwór napełnieniowy, dzięki któremu samo napełnienie oraz konserwacja niewątpliwie są łatwiejsze.

Pojemnik w Sharp KC-D50EUW
Sharp KC-D50EUW - zbiornik na wodę

Nowe funkcje w serii KC-D

Nowa seria urządzeń musi zostać wyposażona w nowe funkcjonalności, które uprzyjemnią oraz ułatwią jego użytkowanie, więc nie mogło zabraknąć tego w tym modelu.

 

Advanced Auto (zaawansowany tryb auto) polega na jeszcze bardziej intensywnej pracy (niż w standardowym trybie automatycznym). Tryb ten zapewnia również opcję przeciwdziałaniu rozwoju grzybów powodujących pleśń. Jego działanie polega na tym, że jeśli wilgotność powietrza zostanie przekroczona na poziomie 70%, urządzenie wypuszcza maksymalną ilość jonów Plasmacluster, skutecznie niszcząc drobnoustroje powodujące pleśń. Jest zalecany do pracy w szczególnie wilgotnych pomieszczeniach.

 

Auto louver (automatyczna przysłona wywiewu) dla wydajnej cyrkulacji powietrza. Gdy urządzenie jest włączone, przysłona otwiera się automatycznie, a po wyłączeniu zamyka się, aby uniemożliwić wpadanie do urządzenia kurzu i innych zanieczyszczeń. Przysłona jest zaprojektowana w ten sposób, aby przepływ powietrza odbywał się pod kątem 20°. Polepszono tutaj tak zwany efekt Coandy, który polega na tym, że strumień powietrza ma tendencję do przylegania na najbliższych powierzchniach. Powietrze oczyszczone i zjonizowane jest wydmuchiwane do góry, okrąża pomieszczenie (ściana-sufit-ściana-podłoga), zgarniając pod drodze zanieczyszczenia i kieruje się z powrotem do oczyszczacza. Tak uporządkowany ruch powietrza sprawia, że oczyszczacz działa znacznie wydajniej niż konkurencyjne urządzenia o podobnym przepływie powietrza.

Przysłona wywiewu w Sharp KC-D50EUW
Sharp KC-D50EUW - przysłona wywiewu

Nowy rozmiar

Inżynierowie Sharpa przeszli samych siebie i oddali w nasze ręce urządzenie o nowej konstrukcji. Wersja slim jest znacznie cieńsza od poprzedników, dzięki czemu nabrała nowego designu. Dzięki nowej konstrukcji kółek jezdnych urządzenie jest łatwe w transporcie. Stabilna konstrukcja w kształcie trapezu oraz zaokrąglone krawędzie sprawiają, iż oczyszczacz świetnie wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Doskonale znajdzie swoje zastosowanie w sypialniach, salonach czy pokojach dziecięcych o powierzchni nieprzekraczającej 38 m2.

Sharp KC-D50EUW Slim
Sharp KC-D50EUW - wymiary

Najważniejsze cechy i funkcje

Przeciętny koszt filtrów na rok: 200 zł

 • Obsługiwana powierzchnia 38 m2
 • Przepływ powietrza 60-306 m3
 • Poziom głośności 23 - 55 dB
 • Filtr HEPA
 • Nowoczesny design, wersja slim
 • Funkcja nawilżania
 • Nowość Automatyczna przysłona wywiewu
 • Nowość Tryb auto (zaawansowany)
 • Nowość Timer
 • Automatyczny restart
 • Kółka z blokadą ułatwiające transport
 • 3 tryby pracy
 • 4-stopniowy system filtracji
 • Łatwa obsługa
 • Cicha praca
 • Niskie zużycie energii
 • Wygodny panel sterowania
 • Tania eksploatacja
 • Zabezpieczenie panelu przed dziećmi
MODEL Sharp KC-D50EUW
Do pomieszczeń o powierzchni do (oczyszczanie) m2 38
Do pomieszczeń o powierzchni do (nawilżanie) m2 28
Wydajność nawilżania* ml/h 190/460/600
Przepływ powietrza (oczyszczanie)* m3/h 60/180/306
Przepływ powietrza (nawilżanie)* m3/h 60/186/288
Poziom głośności (oczyszczanie)* dB 23/43/55
Poziom głośności (nawilżanie)* dB 23/43/54
Pobór energii (oczyszczanie)* W 5/17/54
Pobór energii (nawilżanie)* W 7/20/49
Wymiary mm 399(szer.) x 615(wys.) x 230(gł.)
Waga kg 7,9
Pojemność zbiornika na wodę l 2,5
Zasilanie 240V / 50/60Hz

*wartości zależne od trybów pracy urządzenia (low/med/max)

5/5

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zdecydowałem się na zakup, bo ma te kształty slim, a bardzo mi zależało na tym. Zdecydowana ulga w oddychaniu moim i mojej rodziny. Jak uzbieram to kupię 2 model kcg do pokoju dziecięcego :) Fajnie, że nie muszę często uzupełniać pojemnika na wodę. Sam pojemnik jest łatwy w zdejmowaniu i myciu. Polecam wszystkim!!!!!!!!!

Bartol

5.0/5

na podstawie 1 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-D50EUW

Sharp KC-D50EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Zobacz również

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności