Osuszacze powietrza

 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroką gamę sprzętu do osuszania do użytku domowego jak i do zastosowań profesjonalnych. Oferujemy sprzęt firm ATIKA, FRAL, MASTER, OASIS, PREM-I-AIR, RUBY DRY i ZIBRO. Poniżej przedstawiamy podział dostępnych produktów ze względu na sposób i miejsce zastosowania.

 

Asortyment naszego sklepu:

osuszacz domowy

Osuszacze domowe najlepiej sprawdzają się w obniżaniu wilgotności w niewielkich pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicznych lub magazynowych. Są bardzo dobrą alternatywą dla pochłaniaczy wilgoci - zbierają do kilkudziesięciu razy więcej wody. Są również tańsze w utrzymaniu ponieważ jedyny koszt związany z ich użytkowaniem to koszt energii elektrycznej.

Przeglądaj osuszacze domowe

osuszacz profesjonalny

Osuszacze profesjonalne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka wydajność osuszania, wytrzymała obudowa czy elektronika sterująca. Idealnie sprawdzają się do utrzymywania poprawnej wilgotności w pomieszczeniach technicznych jak i przy usuwaniu skutków zalań i powodzi.

Przeglądaj osuszacze profesjonalne

osuszacz budowlany

Osuszacze budowlane świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach na budowie. Urządzenie posiada duże koła i wytrzymałą obudowę dzięki czemu jest łatwe w transporcie i odporny na uszkodzenia. Osuszanie budynków przy zastosowaniu osuszaczy kondensacyjnych zapobiega również powstawaniu pleśni.

Przeglądaj osuszacze budowlane

osuszacz adsorpcyjny

Osuszacze adsorpcyjne charakteryzują się niską lecz stałą wydajnością niezależną od temperatury otoczenia. Polecane są głównie do zimnych miejsc. W swoim działaniu przypominają pochłaniacze wilgoci. Główną różnicą jest fakt, że środek chemiczny w osuszaczu adsorpcyjnym jest regenerowany w czasie cyklu pracy i nie wymaga wymiany.

Przeglądaj osuszacze adsorpcyjne

 

Zastosowanie urządzeń osuszających

Osuszacze to urządzenia, które mogą służyć na przykład do utrzymania odpowiedniego stopnia wilgotności. Jest to szczególnie ważne w miejscach takich jak biblioteki, muzea i magazyny materiałów sypkich. Odpowiednia wilgotność to także ważny czynnik np. w garażach samochodowych. Dzięki niskiej wilgotności można zapobiec korozji pojazdów znajdujących się w garażu. Urządzenia te stosuje się również do osuszania pomieszczeń po zalaniu czy powodzi. Pozwala to w szybki i efektywny sposób pozbyć się wody z przesiąkniętych ścian i posadzek.

 

W zależności od zastosowania urządzenia różnią się miedzy sobą budową i sposobem działania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania osuszaczy oraz ich doboru zapraszamy do zapoznania się z artykułem w poradniku pt. jaki osuszacz powietrza wybrać

 

Osuszacze TOYOTOMI taniej

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności