Panasonic jest gigantem znanym na całym świecie. W 2018 roku będzie obchodzić 100-lecie założenia firmy i po dzisiejszy dzień zostaje jednym z przodujących producentów na świecie. Produkty wyprodukowane przez Japońską firmę charakteryzują się świetnym designem, wyjątkową trwałością oraz tym, iż do ich produkcji użyto komponentów z górnej półki.

Każdy pracownik dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientowi lepszy standard życia, a kierownictwo firmy ciągle rozwija technologie, zapewniając im ciągłą innowacyjność oraz wysoki standard produkcji.

"A Better Life, A Better World" - taką ideą kierują się wszyscy pracownicy Panasonic.

 

Ciekawostką jest to, że jedyną fabryką w Europie jest fabryka wytwarzająca ogniwa cynkowo-węglowe (Panasonic Energy Poland S.A.), mająca siedzibę w Gnieźnie.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności