Klimatyzatory ścienne Rotenso

Klimatyzatory ścienne Rotenso stanowią niezwykle atrakcyjną grupę urządzeń tego typu. Ich niska cena, a przy tym niezwykle dobra jakość wykonania gwarantują zadowolenie klienta.

 

Nowością jest wyposażenie klimatyzatorów Rotenso w niezwykle ekologiczny i wydajny czynnik R32, który zgodnie z prawem UE będzie wymagany za niedługi czas.

 

Praca klimatyzatorów Rotenso jest oparta o innowacyjną, wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową. Każdego roku klimatyzatory ścienne Rotenso zostają wzbogacone o nowe modele o coraz wyższych parametrach technologicznych i nowoczesnym designie.

 

Każdy klimatyzator ścienny ROTENSO, zanim opuści fabrykę, poddawany jest szczególnym testom (wydajności, SCOP i SEER, sprawności w różnych temperaturach i wilgotności, głośności, przepływu powietrza, niezawodności oraz zabezpieczeń). Standardowa gwarancja na urządzenia klimatyzacyjne split i multi split Rotenso udzielana jest na okres 60 miesięcy.

 

Jednostki ścienne Rotenso są wyposażone w masę innowacyjnych i pożytecznych rozwiązań, dzięki którym obsługa jest na najwyższym poziomie. Zestaw split od Rotenso jest zawsze dobrym wyborem.

 

Producent Rotenso oferuje szeroką gamę klimatyzatorów ściennych (2,5 - 7 kW), więc każdy znajdzie model dla siebie.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności