Grupa Trotec specjalizuje się w rozwiązaniach umożliwiających kondycjonowanie powietrza i wody w przemyśle, branży rozrywkowej oraz budowlanej.

Firma pochodząca z Niemiec zajmuje się produkcją osuszaczy powietrza, osuszaczy budowlanych, ogrzewaczy, klimatyzatorów, wentylatorów, dmuchaw oraz systemów odświeżania powietrza przeznaczonych do najróżniejszych zastosowań. Oferta firmy charakteryzuje się takimi korzystnymi cechami jak pełen zakres serwisu, wysoka jakość produktów oraz profesjonalne usługi.

Szczególną zaletą firmy jest wysoki stopień innowacyjności. Ciągłe inwestycje w działania badawcze i rozwojowe gwarantują to, że produkty pochodzące z Trotec, są z gwarancją innowacyjności rozwiązań technologicznych.

Jest to także gwarancja utrzymania innowacyjności w przyszłości.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności