XIAOMI jest producentem elektroniki użytkowej. Firma została założona w pierwszej połowie 2010 roku. Swoją siedzibę ma w Chinach w Pekinie. Xiaomi słynie głównie z produkcji telefonów, a swój pierwszy produkt sprzedali w 2011 roku. Oprócz telefonów firma produkuje również inteligentne opaski, tablety, kamerki sportowe, telewizory, i wiele innych. Osobną grupę stanowią oczyszczacze powietrza Airpurifier.

 

Na początku swojej działalności firma sprzedawała tylko za pośrednictwem swojej strony internetowej, a skrót Xiaomi Mi zawdzięcza pierwszemu kanałowi dystrybucji - mobile intenet. Główne motto firmy to "tanie produkty o wysokiej jakości".

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności