Oczyszczacze powietrza Xiaomi

Oczyszczacze Xiaomi należą do najbardziej rozpoznawalnych na naszym rynku. Oczyszczacz powietrza Xiaomi to przede wszystkim niezwykle atrakcyjna cena, która idzie w parze z jakością wykonania. Urządzenia tej marki to również niezwykle atrakcyjny wygląd i łatwa obsługa.

 

Każdy oczyszczacz Xiaomi został wyposażony w 2 wentylatory, których zadaniem jest obniżenie głośności. Producent niezwykle priorytetowo traktuje zużycie energii i każdy z modeli szczyci się energooszczędnością. Warto wspomnieć o aplikacji Mi Home, która umożliwia sterowanie oczyszczaczem XIAOMI z urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.).

 

Standardowe modele to AP2 i jego młodszy brat AP2S, ale znajdziemy również mocniejszą wersję PRO, która potrafi obsłużyć powierzchnię 60 m2. Oczyszczacze Air Purifier zostały również dobrze wyposażone w funkcje dodatkowe i na tym poziomie również nie odstają od konkurencji. Do filtracji używany jest efektywny filtr 360°, który posiada kształt walca, dzięki czemu może zasysać brudne powietrze z każdej strony.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności