Klimatyzator ścienny SPLIT

Gree G-Tech 2,7 kW GWH09AEC-K6DNA1A

Cena 23% 3 749,00 zł

Cena 8% 3 299,00 zł

Cena z montażem 4 699,00 zł

Dostępność: produkt na zamówieniecennik montażu

Dostawa: 48 godzin

Masz pytania? Napisz do nas

Gree G-Tech 2,7 kW jest klimatyzatorem ściennym SPLIT, który zadebiutował w 2020 roku. Jednostka wewnętrzna cechuje się cichą pracą (20 dB+) i oferuje aż 7 prędkości wentylatora. Klimatyzacja G-Tech to również najwyższa klasa energetyczna dla chłodzenia A+++ oraz bardzo wysoka dla grzania A++. Klimatyzatorem można sterować przez Wi-Fi i dedykowaną aplikację, pilot sterowania lub opcjonalnie przez sterownik przewodowy.

 

Innowacyjność klimatyzatora Gree G-Tech polega na specjalnej konstrukcji, dzięki której urządzenie jest rewolucyjne w serwisowaniu. Szybki i łatwy demontaż umożliwia dokładne czyszczenie poszczególnych elementów, co zapewnia dłuższą żywotność, wydajniejszą praca i ograniczenie niekorzystnego wpływu na zdrowie użytkowników. Klimatyzator został wyposażony w nową żaluzję kontrolującą nawiew powietrza jednocześnie w kierunku pionowym, jak i poziomym.

 

Dostępne zestawy w serii
Klimatyzator Gree G-Tech 2,7 kW Moc Do powierzchni Cena
Gree G-Tech
strona główna
2,7 - 3,5 kW 20-40 m2 od 2 999 zł
Gree G-Tech GWH09AEC-K6DNA1A 2,7 kW 20-30 m2 2 999 zł
Gree G-Tech GWH012AEC-K6DNA1A 3,5 kW 30-40 m2 3 199 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzator Gree G-Tech 2,7 kW został napełniony czynnikiem R32, który jest niezwykle ekologicznym i wysokoefektywnym czynnikiem chłodniczym. Warto nadmienić, że od 2025 roku czynnik ten będzie wymagany w tego typie urządzeń. R32 jest wydajniejszy od konkurencyjnego R410 nawet o 10%. Istotną cechą tego czynnika jest również ładowanie w stanie ciekłym i gazowym (możliwość dopełniania instalacji). Instalacja freonowa potrzebuje mniejszej ilości tego czynnika niż R410 (nawet o 30%!).

 

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Czynnik jest niezwykle ekologiczny. GWP równe 675 nie wpływa na warstwę ozonową, dzięki czemu ma o 75% mniejszy wpływ na warstwę ozonową. R32 jest niezwykle łatwy w obsłudze, a dzięki temu, że jest gazem jednoskładnikowym, możemy go używać wielokrotnie lub poddać recyklingowi. Czynnik R32 posiada słabą zapalność oraz niską toksyczność, dzięki czemu możemy go bez obaw używać również w pompach ciepła.

 

Wysoka sprawność energetyczna czynnika chłodzącego R32
Wysoka sprawność energetyczna czynnika chłodzącego R32

 

Rewolucja w serwisowaniu

Klimatyzator Gree G-Tech o mocy 2,7 kW jest rewolucją w serwisowaniu oraz obsługi. Jednostkę ścienną można w bardzo łatwy sposób rozmontować na poszczególne części. Zyskujemy w ten sposób możliwość bardzo dokładnego wyczyszczenia i dezynfekcję części oraz podzespołów.

 

Nowoczesny projekt klimatyzacji G-Tech umożliwia prosty demontaż obudowy, filtrów wstępnych, żaluzji kierującej powietrze, tacy ociekowej, turbiny wentylatora i wymiennika ciepła. Co więcej, możliwość prostego oddzielenia skrzynki elektrycznej znacznie ułatwia ewentualne wymiany podzespołów elektronicznych.

 

Klimatyzator Gree G-Tech 2,7 kW rozebrany na części
Klimatyzator Gree G-Tech 2,7 kW rozebrany na części, przekrój

 

Smart Flow 3D Pro

Nazwa funkcji oznacza innowacyjną konstrukcyjnie pojedynczą żaluzję. Kontroluje ona nawiew powietrza zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym. Wcześniejsze rozwiązania tego typu wykorzystują dwie żaluzje, tutaj producent zaprojektował w ten sposób, że wystarcza jedna żaluzja.

 

Innowacyjna żaluzja w klimatyzatorze Gree G-Tech 2,7 kW
Innowacyjna żaluzja w klimatyzatorze Gree G-Tech 2,7 kW

 

Jonizator plazmowy

Klimatyzator Gree G-Tech 2,7 kW został wyposażony w aktywny filtr elektrostatyczny. Dzięki jonizacji powietrza powoduje przyciąganie i otaczanie przez jony ujemne cząstek zanieczyszczeń, wirusów, bakterii oraz zarodników grzybów i odseparowuje je na swojej powierzchni.

 

Jonizacja powietrza w Gree G-Tech 2,7 kW
Jonizacja powietrza w Gree G-Tech 2,7 kW

 

Jonizator plazmowy GREE bardzo efektywnie usuwa z powietrza nie tylko drobne, mikroskopijne cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy, bakterie oraz pyłki. Można go łatwo umyć w ciepłej wodzie i osuszyć przed założeniem ponownie, dzięki temu będzie służył przez wiele lat bez wymiany. Powietrze jest zdrowe, bezpieczne i czyste.

 

Jak działa jonizator plazmowy w Gree G-Tech 2,7 kW
Jak działa jonizator plazmowy w Gree G-Tech 2,7 kW

 

Inverter Technology

Klimatyzator GREE G-Tech 2,7 kW został wyposażony w niezwykle innowacyjny system inverterowy G10, który polega na wykorzystaniu sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej. Sprężarka w inteligentny sposób dostosowuje ilość czynnika chłodniczego do rzeczywistych potrzeb panujących w pomieszczeniu.

 

GREE - sterowanie inwerterowe
GREE – sterowanie inwerterowe, porównanie

 

Klimatyzatory wykorzystujące tę technologię pozwalają na obniżenie kosztów związanych z chłodzeniem pomieszczenia. Możliwe jest to dzięki mikroprocesorowemu sterowaniu oraz unikalnemu układowi zasilania.

 

Jak inwerter G10 oszczędza energię?
Jak inwerter G10 oszczędza energię?

 

Sterowanie Wi-Fi

Klimatyzatory z serii Gree G-Tech zostały wyposażone w funkcję WiFi. Pozwala ona na obsługę klimatyzatora poprzez urządzenie mobilne (smartfon, telefon itp.) z systemem Android/iOS. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w domu, czy biurze!

 

Dzięki aplikacji uzyskujemy dostęp do takich funkcji jak: zaawansowanego programowania pracy w trybie tygodniowym, redukcji głośności generowanej przez urządzenie, programowania krzywej snu, oszczędzania energii, ustawień zakresu nawiewu czy funkcji zapobiegania nawiewania powietrza na osoby w pomieszczeniu.

 

Klimatyzatory GREE - sterowanie WiFi
Klimatyzatory GREE – sterowanie Wi-Fi

 

Pozostałe funkcjonalności w klimatyzatorze ściennym Gree G-Tech o mocy 2,7 kW

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji
Bardzo długa gwarancja, która świadczy o wysokiej jakości klimatyzatora oraz długiej żywotności.


+8°C

+8°C
Funkcja umożliwia utrzymanie temperatury w trybie grzania na stałym poziomie 8°C. Przydatna w zimie, aby nie dopuścić do zbytniego spadku temperatury, gdy nie ma w pomieszczeniu żadnych osób.


7 prędkości wentylatora

7 prędkości wentylatora
Użytkownik może wybrać prędkość obrotów wentylatora, od trybu Super do Turbo w 7-stopniowej skali.


Samooczyszczanie

Samooczyszczanie
Auto Clean uruchamia wentylator jednostki wewnętrznej przez kilka minut po wyłączeniu klimatyzatora i osuszeniu wewnętrznych części parownika z wilgoci. Blokowany jest w ten sposób rozwój pleśni oraz zapobiega rozwojowi nieprzyjemnych zapachów.


Auto Restart

Auto Restart
Automatyczne ponowne załączenie urządzenia z zapamiętanymi ustawieniami w przypadku nagłej utraty zasilania.


BMS Control

BMS Control (OPCJA)
Możliwość podłączenia urządzenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem.


Central Controller

Central Controller (OPCJA)
Możliwość podłączenia i sterowania urządzeniem za pomocą centralnego naściennego sterownika przewodowego.


Grzałka sprężarki / tacy skroplin

Grzałka tacy skroplin
Urządzenie wyposażone w elektryczne grzałki tacy ociekowej skroplin.


Timer 24h

Timer 24h
Możliwość zaprogramowania czasu włączenia/wyłączenia klimatyzatora.


Dehumidify

Dehumidify
Urządzenie umożliwia inteligentną pracę w trybie osuszanie powietrza w pomieszczeniu.


G-doctor

G-Doctor
Urządzenie automatycznie wyświetla kod błędu w celu łatwiejszej konserwacji / naprawy w przypadku nieprawidłowości w jego działaniu.


Health Filters

Health Filters (OPCJA)
Możliwość doposażenia urządzenia w opcjonalne filtry powietrza. Do wyboru mamy filtr z jonami srebra, filtr katechinowy, filtr fotokatalityczny, filtr aktywny węglowy oraz filtr antybakteryjny.


Hotel Key Card Control

Hotel Key Card Control (OPCJA)
Możliwość podłączenia Modułu styku ON/OFF pozwalającego na włączanie lub wyłączanie urządzenia przez np. styk okienny, lub port karty hotelowej.


I Feel

I Feel
Inteligentna kontrola temperatury. Czujnik w pilocie odczytuje temperaturę i przesyła informację do jednostki wewnętrznej. Klimatyzator na podstawie tej informacji uruchomi się w trybie pracy odpowiednim dla wskazanej temperatury. Funkcja ta ze względu na dokładne dopasowanie temperatury do otoczenia zwiększa komfort użytkowania i oszczędza energię.


Quiet

Quiet
Tryb cichej pracy urządzenia.


Remote Controller

Remote Controller
Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą sterownika bezprzewodowego (pilota).


Oszczędzanie energii

Oszczędzanie energii
Klimatyzator dzięki funkcjom oraz specjalnej budowie wykazuje znaczną oszczędność energii.


Tryb snu

Tryb snu
Funkcja pracy nocnej jednostki (obniżenie nastaw temperatur zwiększające komfort).


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie
Krótszy cykl odszraniania w trybie ogrzewania. Tradycyjne odszranianie działa przez 5-8 minut na każde 50 minut pracy klimatyzatora. Inteligentny system odszraniania GREE działa tylko wtedy, gdy jest potrzebny co redukuje straty energii poprzez wyeliminowanie niepotrzebnych procesów odszraniania.

GREE - inteligentne odszranianie
Inteligentne odszranianie – porównanie

Funkcja Turbo

Funkcja Turbo
Funkcja służy do szybkiego schładzania lub ogrzewania pomieszczenia połączonego z intensywnym nawiewem powietrza.


Gorący start

Gorący start
Opóźnienie rozpoczęcia pracy wentylatora do czasu uzyskania odpowiedniej temperatury na wymienniku. Funkcja zapobiega nawiewaniu zimnego powietrza w trybie grzania.


Timer tygodniowy

Timer tygodniowy (OPCJA)
Możliwość zaprogramowania czasu włączenia/wyłączenia klimatyzatora.


Sterownik przewodowy

Sterownik przewodowy (OPCJA)
Dzięki możliwości jego podpięcia obsługa klimatyzatora staje się wyjątkowo komfortowa.

Model Gree G-Tech GWH09AEC-K6DNA1A
Moc / do powierzchni 2,7 kW / 20-30 m2
Wydajność (Chłodzenie) [kW] 0,20/2,70/4,10
Wydajność (Grzanie) [kW] 0,90/3,20/4,70
Zasilanie [f/V/Hz] 1/220-240/50
Przewody zasilające (do jednostki zewnętrznej) [N x mm] 3x1,5
Pobór mocy (Chłodzenie) [kW] 0,14/0,60/1,40
Pobór mocy (Grzanie) [kW] 0,18/0,72/1,65
EER [W/W] 4,50
COP [W/W] 4,48
SEER 8,50
SCOP 4,60
Klasa efektywności energetycznej (chłodzenie/grzanie) A+++/A++
Pobór prądu (chłodzenie) [A] 2,8
Pobór prądu (grzanie) [A] 3,3
JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA GWH09AEC-K6DNA1A/I
Przepływ powietrza [m3/h] 735/663/607/509/471/359/200/150
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 43/39/36/33/28/22/21/20
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 57/53/50/47/42/36/35/34
Zakres nastawy temperatury [°C] 16~30
Wydajność osuszania [l/h] 0,8
Moc silnika wentylatora [W] 10
Waga (netto/brutto) [kg] 14,0/17,0
Sterownik standardowy (bezprzewodowy) YAU1FB (IR)
Sterownik opcjonalny (przewodowy) XK76
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA GWH09AAB-K6DNA3A/O
Producent sprężarki GREE
Typ sprężarki rotacyjna
Moc sprężarki [W] 1230
Przepływ powietrza m3/h 2200
Moc silnika W 30
Zakres temperatur otoczenia (Chłodzenie) °C -15~43
Zakres temperatur otoczenia (Grzanie) °C -22~24
Elektryczna grzałka karteru sprężarki/tacy ociekowej Nie/Tak
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 52
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 62
Typ czynnika chłodniczego R32
Ilość czynnika chłodniczego [kg] 0,70
Maksymalna długość instalacji bez konieczności doładowania czynnika [m] 5
Dodatkowa ilość czynnika chłodniczegopowyżej 5 m instalacji [g/m] 16
Średnica przewodów instalacji chłodniczej (Ciecz) [mm / cal] 6,35 / 1/4"
Średnica przewodów instalacji chłodniczej (Gaz) [mm / cal] 9,52 / 3/8"
Długość instalacji (Całkowita) [m] 15
Długość instalacji (Różnica wysokości ) [m] 10
Waga (netto/brutto) [kg] 33,5/36,5
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [mm] 848x596x320

Klimatyzator z montażem

+48 799 394 010

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny audyt w celu dobrania klimatyzatora oraz bezpłatny dojazd na terenie całej Polski
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie
Województwa z montażem klimatyzatora Aero7.pl

5/5

fajny wygląd, chłodzi szybko i dość cichy. Mogę polecić ten sprzęt jak i monterów

Wiesiek

5.0/5

na podstawie 1 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Gree G-Tech 2,7 kW GWH09AEC-K6DNA1A

Gree G-Tech 2,7 kW GWH09AEC-K6DNA1A

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.