W trosce o środowisko

Klimatyzatory Haier


Montaż klimatyzacji

Marka Haier od 3 lat utrzymuje pozycję lidera sprzedaży inteligentnych klimatyzatorów na świecie

Powstała w 1984 roku w Chinach i od tamtej pory sukcesywnie poszerza swoją działalność na inne kraje, ze szczególnym uwzględnieniem Azji i Stanów Zjednoczonych, ale także zachodniej Europy. Producent postawił sobie za główny cel dokładne zrozumienie potrzeb swoich klientów, co owocuje wprowadzaniem coraz nowszych technologii i podnoszeniem jakości użytkowania oferowanych urządzeń. Klimatyzatory Haier wyróżniają się bardzo niskim współczynnikiem awaryjności, cichą pracą (od 15 dB) oraz łatwym sterowaniem.

Haier - logo

MARKA NR 1 POŚRÓD INTELIGENTNYCH KLIMATYZATORÓW

Co wyróżnia klimatyzatory Haier?

Klimatyzatory Haier są dostosowane do najnowszych zaleceń Unii Europejskiej dotyczących ochrony środowiska. Wykorzystywany jest w nich nowoczesny czynnik chłodniczy R32 i pracują w oparciu o zaawansowaną sprężarkę rotacyjną. W ten sposób firmie udaje się stworzyć wydajny i energooszczędny sprzęt pobierający nawet o 67% mniej prądu. Swoje fabryki doposażyła w nowoczesne linie produkcyjne, które skutecznie obniżają emisję gazów cieplarnianych.

 

Nowe klimatyzatory Haier posiadają technologię zmniejszenia poziomu hałasu, dzięki czemu są obecnie jednymi z najcichszych na rynku, a ich głośność może być mniej odczuwalna niż szept. Ponadprzeciętną wygodę użytkowania zapewniają praktyczne funkcje. Na uwagę zasługuje przede wszystkim zaawansowana technologia SELF PURIFY, która zapewnia skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń bliską profesjonalnym oczyszczaczom powietrza. Zastosowany w nowych modelach czujnik ECO skutecznie bada obecność użytkowników i działa zgodnie z ustawieniem - śledząc lub omijając osoby obecne w pomieszczeniu.

 

Energooszczędność - ikona

Energooszczędność

Wysoka klasa energetyczna A+++

Cicha praca - ikona

Wygoda

Bardzo ciche agregaty

Oczyszczanie powietrza - ikona

Zaawansowane oczyszczanie

Self Clean - skuteczna technologia oczyszczania i funkcja autoczyszczenia

Zaawansowane technologie oczyszczania powietrza od Haier

Nowoczesne klimatyzatory Haier oferują zaawansowane rozwiązania, które mają wpływ na komfort korzystania z nich. W najnowszej serii Jade Plus znalazła się technologia SELF PURIFY, dzięki której klimatyzacja skutecznie oczyszcza powietrze wewnątrz pomieszczenia. Urządzenia posiadają specjalną siatkę filtrującą IFD składającą się z blisko 7000 otworów, które służą do pochłaniania pyłu i innych zanieczyszczeń. CADR filtrów sięga nawet 300m³/h. Wydajność oczyszczania powietrza jest bliska profesjonalnym oczyszczaczom. Klimatyzatory Haier Jade Plus generują elektryczność statyczną, która powoduje przyciąganie pyłu, tym samym uwalniając użytkowników od zanieczyszczeń. To doskonała klimatyzacja dla alergików.

Zalety klimatyzatorów marki Haier

Klimatyzatory Haier to połączenie nowoczesnych funkcjonalności, intuicyjnej obsługi i dodatkowych systemów filtracyjnych, dzięki którym powietrze w twoim domu osiągnie nie tylko optymalną temperaturę, ale także wysoką jakość. Jakie są ich największe zalety?

1. Energooszczędność

Zaawansowana technologicznie sprężarka rotacyjna sprawia, że klimatyzatory Haier osiągają wysoką klasę energetyczną A+++ w obu trybach pracy. Dzięki temu zyskujemy możliwość osiągnięcia optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczenia bez wyraźnego skoku wysokości rachunków za energię.

2. Praca cichsza niż szept

Klimatyzatory Haier będą doskonałym rozwiązaniem do mieszkania, ale także do biura. Sprawdzą się bowiem wszędzie tam, gdzie potrzebna jest względna cisza - mogą działać zarówno podczas pracy, jak i w czasie snu. Ich ciche działanie zasługuje na podkreślenie: klimatyzacja Haier pracuje już od 15 dB. To znacznie mniej niż szept.

3. Ciche agregaty

Doświadczenie pokazuje, że coraz więcej spółdzielni mieszkaniowych stawia wysokie wymagania względem montowanych klimatyzatorów. Muszą działać cicho, by nie stać się uciążliwym elementem wspólnej przestrzeni. Dlatego klimatyzacja Haier wykorzystuje niezwykle ciche agregaty, które pozostają niemal niesłyszalne podczas pracy na standardowych obrotach.

Haier - niezwykle ciche agregaty
Klimatyzator Haier Tundra

Tundra Plus

4. System oczyszczania powietrza

W zaawansowanych modelach klimatyzatorów Haier zastosowano filtry oczyszczające powietrze. To specjalna gęsta siatka IDF, która wykorzystuje wyładowania elektrostatyczne do zatrzymywania pyłów PM2.5 i PM10 oraz innych niebezpiecznych zanieczyszczeń. Osiąga bardzo dużą wydajność pracy i cechuje się wysoką skutecznością.

5. Funkcja Komfortowy Se

Klimatyzatory Haier posiadają specjalny program, który gwarantuje komfort i energooszczędność podczas pracy w nocy. Pozwala on osiągnąć optymalną temperaturę, co przekłada się na spokojny sen domowników. Użytkownicy nie muszą już wyłączać klimatyzatorów przed zaśnięciem, by nie ryzykować wysokiego poboru prądu.

6. Wyjątkowy design

Wygląd sprzętów w twoim domu ma ogromne znaczenie - spójna aranżacja sprawia, że czujesz się swobodnie i nic nie rozprasza cię podczas odpoczynku. Właśnie dlatego klimatyzatory Haier Flexis Plus wyróżniają się matową jednostką wewnętrzną, która zdecydowanie przyciągnie wzrok twoich gości. Stanie się ozdobą wszystkich nowoczesnych wnętrz.

Unikatowy design - ikona

Unikatowy design do wielu wnętrz

Klimatyzatory Haier - nowoczesny design

7. Wygodne sterowanie telefonem

Najlepsze klimatyzatory Haier zostały wyposażone w praktyczny moduł Wi-Fi. Użytkownicy otrzymują więc bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej, za pomocą której mogą sterować urządzeniem z dowolnego miejsca na Ziemi - wystarczy telefon i dostęp do Internetu. Aplikacja mobilna wyróżnia się intuicyjnym interfejsem, który wyraźnie podnosi komfort użytkowania klimatyzatora.

8. Automatyczne czyszczenie Self Clean

Klimatyzatory Haier z wszystkich serii Plus posiadają technologię samooczyszczania SELF CLEAN, która wpływa korzystnie na sprawność i wygodę ich użytkowania. Urządzenie usuwa gromadzące się na parowniku zanieczyszczenia - jego powierzchnia zostaje zamrożona, a osad usunięty podczas rozmrażania. W ten sposób nie tylko zapobiega namnażaniu się bakterii, ale również poprawia jakość powietrza wylotowego i pozwala utrzymać zdolność chłodniczą klimatyzacji.

Podstawowe funkcjonalności klimatyzatorów Haier

 • zakres mocy: 2,6 - 7,0 kW
 • klasa energetyczna: nawet A+++/A+++
 • głośność pracy: od 15 dB
 • SEER dla chłodzenia: nawet 8,75
 • SCOP dla chłodzenia: do 5,1
 • wydajne ogrzewanie przy temperaturze: do -20°C

Dostępne konfiguracje klimatyzatorów Haier

Montaż klimatyzacji musi odbywać się w oparciu o wielkość danego pomieszczenia, nie zaś w odniesieniu do powierzchni domu czy całego piętra. Musisz bowiem wiedzieć, że ściany i drzwi staną się istotną przeszkodą dla przepływu powietrza i będą skutecznie zmniejszały skuteczność pracy klimatyzacji.

W sklepie Aero7 znajdziesz klimatyzatory Haier zarówno w wersji split, jak i konfiguracji multisplit

Aby cieszyć się optymalną temperaturą w swoim domu, skonsultuj się z naszym doradcą, który podpowie dokładnie, które urządzenie będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Klimatyzatory Haier split

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
 • jednostka wewnętrzna i agregat do montażu na zewnątrz,
 • zapewniają optymalną temperaturę w jednym pomieszczeniu,
 • ich montaż jest łatwy, a obsługa intuicyjna.

Klimatyzatory Haier multisplit

Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
 • agregat i 2-5 jednostek wewnętrznych do montażu w kilku pomieszczeniach,
 • zapewniają zadaną temperaturę w kilku pomieszczeniach - pracują niezależnie i równocześnie,
 • dają możliwość podłączenia kolejnej jednostki po zakończeniu prac montażowych,
 • montaż jest łatwy, a późniejsze serwisy nieskomplikowane.

Interesują Cię klimatyzatory Haier? Skorzystaj z szerokiej oferty sklepu Aero7

Nasi konsultanci dobiorą rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Klimatyzatory przenośne Haier

Oferta sklepu Aero7 obejmuje również przenośne klimatyzatory Haier, które wyróżnia m.in.:

 • wysoka zdolność chłodnicza,
 • cicha praca,
 • filtr oczyszczający powietrze,
 • intuicyjne sterowanie,
 • funkcja ogrzewania.
Łatwy w przenoszeniu - ikona

Łatwe
w przenoszeniu

Co wyróżnia przenośne klimatyzatory Haier?

Dlaczego warto postawić na przenośne klimatyzatory Haier? To przede wszystkim łatwiejszy montaż i mobilność. Są niezastąpione w pomieszczeniach, w których nie możesz pozwolić sobie na generalny remont i kucie ścian. Sprawdzą się jako sposób na ochłodę dla mieszkańców kamienic, w których niemożliwy jest montaż klimatyzacji na elewacji.

 

Kto jeszcze wybiera przenośne klimatyzatory Haier? To kompaktowe rozwiązanie również dla osób, które wynajmują mieszkanie lub lokal bez prawa do ingerowania w stałe zmiany w jego obrębie. Tymczasem monobloki pozwalają na skuteczne chłodzenie, grzanie czy osuszanie niewielkich przestrzeni.

Klimatyzatory Haier z 5-letnią gwarancją

Producent obejmuje wszystkie klimatyzatory Haier aż 5-letnią gwarancją. To wyraźne potwierdzenie jego pewności co do oferowanych produktów. Połączenie wysokiej jakości komponentów i nowoczesnych funkcjonalności sprawia, że klimatyzacja Haier wyróżnia się niezwykle niskim wskaźnikiem awaryjności. To sprawdzone rozwiązanie na długie lata.

Gwarancja - ikona

5 lat gwarancji

na wszystkie produkt
Haier - logo
Logo sklepu Aero7.pl

certyfikowani
instalatorzy

Montaż klimatyzatorów Haier

Aero7 tworzą wykwalifikowani specjaliści - certyfikowani instalatorzy Haier. Co za tym idzie, korzystając z naszych usług, zyskujesz pełną gwarancję od producenta na zamontowany sprzęt i kompleksowe wsparcie serwisowe w przypadku awarii urządzenia.

Szukasz fachowców, którzy przeprowadzą dla ciebie montaż, serwis lub naprawę klimatyzatora Haier? Wybierz Aero7!

Montaż klimatyzacji Haier – przykładowe realizacje

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych na terenie całej Polski. Wykonujemy także montaż klimatyzacji w budynkach komercyjnych oraz przestrzeniach użyteczności publicznej.

Jesteś zainteresowany montażem klimatyzatora Haier? Skorzystaj z oferty sklepu Aero7

Nasi konsultanci dobiorą rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Haier Flexis Plus Black to najładniejszy klimatyzator jaki oglądałam! To dla mnie ważne, bo mam specyficzne mieszkanie i nie chciałam niszczyć swojej aranżacji. Sprzęt wtopił się idealnie!!! Poza tym prawie w ogóle go nie słyszę, mogę przy nim pracować, rozmawiać ze znajomymi, robić wszystko i mnie nie męczy żaden szum. To doskonałe urządzenie dla wrażliwych osób. Bardzo polecam!!!

Aga
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Skusiłem się na Haier Jade Plus, bo sprzedawca obiecywał, że ma skuteczne filtry. Po połowie sezonu użytkowania muszę przyznać mu rację. Widzę wyraźnie, że lepiej mi się oddycha i zrozumiałem, o co chodzi z tym oczyszczaniem powietrza, pewnie wrócę tu jeszcze po oczyszczacz na smog. Urządzenie poza tym pięknie się prezentuje i działa cicho, co jest dla mnie bardzo ważne. Mam nadzieję, że nie będzie się psuło, chociaż z drugiej strony mam 5 lat gwarancji w pakiecie :)

Michał
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy