Klimatyzator ścienny SPLIT

Haier Jade Plus

Cena 23% 7 599,00 zł

Cena 8% 6 649,00 zł

Cena z montażem 8 049,00 zł

cennik montażu

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Klimatyzator ścienny SPLIT Haier Jade Plus

Klimatyzator ścienny SPLIT

Zestaw 3,5 kW do pow. 30-40 m2

Ilość: -+

Cena 23% 7 599,00 zł

Cena 8% 6 649,00 zł

Z montażem 8 049,00 zł

Zestaw 3,5 kW do pow. 30-40 m2
Zestaw 3,5 kW do pow. 30-40 m2
7 599,00
Zestaw 5,2 kW do pow. 40-60 m2
Zestaw 5,2 kW do pow. 40-60 m2
11 049,00

Ilość sztuk -+

Masz pytania? Napisz do nas

Haier Jade Plus jest klimatyzatorem ściennym SPLIT, który miał swoją premierę w 2019 roku. Na jego korzyść przemawia precyzyjny zestaw filtrów, który według deklaracji producenta zapewnia czystość powietrza porównywalną z oczyszczaczami. Urządzenie jest niezwykle ciche, a jego głośność zaczyna się już od 15 dB, co jest rekordowym wynikiem wśród tego typu urządzeń.

 

Klimatyzator Haier Jade Plus to najwyższa klasa energetyczna A+++ dla chłodzenia oraz grzania. Sterować urządzeniem możemy za pomocą pilota lub dzięki funkcji Wi-Fi za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego. Układ chłodniczy został napełniony niezwykle efektywnym i ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Warto również wspomnieć o zestawie czujników, które znacznie podnoszą komfort użytkowania sprzętu.

 

Dostępne zestawy w serii Haier Jade Plus
Klimatyzator Haier Jade Plus Moc Do powierzchni Cena
Haier Jade Plus 3,5 - 5,2 kW do 60 m2 od 6 599 zł
Haier Jade Plus AS35JBJHRA-W 1U35S2SM1FA 3,5 kW 30-40 m2 6 599 zł
Haier Jade Plus AS50JDJHRA-W 1U50S2SJ2FA 5,2 kW 40-60 m2 9 499 zł

 

Zdrowe i czyste powietrze

Klimatyzator został wyposażony w Filtr IFD (zaawansowaną siateczkę filtrującą) zapewniający wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń z powietrza. Specjalne zaprojektowane otwory (6816 sztuk!) skutecznie pochłaniają pyły. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną, która adsorbuje kurz z powietrza.

 

Wydajność CADR wynosi nawet 300 m3/h, co oznacza wydajność porównywalną z dobrymi oczyszczaczami powietrza. Śmiało można stwierdzić, że Haier Jade Plus jest najskuteczniejszym klimatyzatorem w oczyszczaniu powietrza.

 

Czujnik jakości powietrza umiejscowiony przy wlocie powietrza automatycznie wykrywa pyły PM2.5 i swoje odczyty pokazuje za pomocą zmieniającego się koloru. Zielony kolor na wyświetlaczu oznacza czyste powietrze, natomiast kolor czerwony będzie oznaczał złej jakości powietrze.

 

Jeśli jakość powietrza jest słaba, a funkcja oczyszczania jest włączona, to filtr IFD przesuwa się, aby zakryć wlot powietrza. Po skończeniu oczyszczania powietrza, filtr odsłania wlot powietrza i maksymalizuje przepływ powietrza.

 

Sygnalizacja jakości powietrza w klimatyzatorze Haier
Wyświetlacz wskazujący dobrą jakość powietrza

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzatory z serii Haier Jade Plus zostały napełnione niezwykle ekologicznym czynnikiem R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

Porównanie czynnika R32 z R410
Porównanie czynnika R32 z R410

 

Decydując się na klimatyzatory ścienne z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Steruj przez Wi-Fi

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Jade Plus zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.). Moduł Wi-Fi jest zaprojektowany jako wtyczkowy zestaw USB, który łatwo można zainstalować i odinstalować.

 

Haier sterowanie Wi-Fi
Wi-Fi – iOS i Android

 

Self Clean - automatyczne czyszczenie parownika

Funkcja zapobiega gromadzeniu się osadowi, który występuje na parowniku podczas jego pracy. Osad ten sprzyja rozwojowi bakterii i wpływa na jakość powietrza. Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnie parownika i usuwa brud przy rozmrażaniu. Co więcej, w funkcję tą zostały wyposażone obydwie jednostki (zewnętrzna i wewnętrzna).

 

Haier zasada działania Self Clean
Self Clean – jak działa
Zalety zastosowania funkcji Self Clean w klimatyzatorze Haier Jade Plus:
  • czyste powietrze z klimatyzatora brak bakterii, czysty klimatyzator
  • wysoka wydajność energetyczna zabrudzenie parownika może obniżyć zdolność chłodniczą o nawet 15-30%
  • ekonomiczne i wygodne użytkowanie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia

 

Komfortowy sen w Haier Jade Plus

Klimatyzatory z serii Haier Jade Plus zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

 

Haier Jade Plus, komfort snu (chłodzenie)
Haier Jade Plus – komfort snu (chłodzenie)

 

W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Haier Jade Plus, komfort snu (ogrzewanie)
Haier Jade Plus – komfort snu (ogrzewanie)

 

Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Inteligentne powietrze

Klimatyzatory ścienne Haier Jade Plus umożliwiają wybranie kierunku wywiewanego powietrza. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie. Pozwala to uniknąć skierowania strumienia bezpośredniego na ciało.

 

Haier inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia oraz w dół w trybie grzania

 

Czujnik Eco

Klimatyzatory ścienne Haier zostały wyposażone w czujnik Eco, który pozwala zaoszczędzić energię nawet o 67%, jednocześnie oferując komfort i wygodę. Czujnik ruchu dzieli pomieszczenie na 6 sekcji. Czujnik wykrywa liczbę osób, lokalizację oraz ich ruchy i w inteligentny sposób kontroluję temperaturę i przepływ powietrza. Kolejny czujnik światła bada natężenie światła słonecznego i automatycznie dostosowuje moc chłodzenia.

 

Haier czujnik ruchu
Czujnik ruchu wykrywa obecność człowieka i reguluje moc chłodzenia

 

Przepływ powietrza 3D

Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.

 

Strumień powietrza 3D w Haier Jade Plus
Strumień powietrza kierowany w różne strony (5 stopni w pionie i 6 stopni w poziomie)

 

Pozostałe funkcjonalności w klimatyzatorze ściennym Haier Jade Plus

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji
Bardzo długa gwarancja, która świadczy o wysokiej jakości klimatyzatora oraz długiej żywotności.


5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od wskazań czujki otoczenia i czujników przewodów, Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


Auto restart

Auto restart. Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


Autodiagnoza

Autodiagnoza. Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca. Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 15dB.


Blue Fin

Blue Fin. Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi przy równoczesnym efekcie antykorozyjnym.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


Ciepły start

Ciepły start. Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


2-drogowe podłączenie rur

2-drogowe podłączenie rur. Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


Funkcja osuszania

Funkcja osuszania. Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie. Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


Łatwa naprawa silnika

Łatwa naprawa silnika. Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie. Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


Pokrywa zaworu

Pokrywa zaworu. Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


Precyzyjna nastawa temperatury

Precyzyjna nastawa temperatury. Precyzyjna nastwa temperatury z dokładnością do 0,5°C, pozwala osiągnąć większy komfort i oszczędność energii.


Precyzyjne osuszanie

Precyzyjne osuszanie. Precyzyjna kontrola temperatury i wilgotności utrzymuje komfortowe i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.


Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie. Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


24 godzinny regulator czasowy

24 godzinny regulator czasowy. Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


Self Clean indoor

Self Clean indoor. Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


Self Clean outdoor

Self Clean outdoor. Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy jednostki zewnętrznej w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


Silnik DC

Silnik DC. Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


1W Standby

1W Standby. Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


Trwały PCB

Trwały PCB. Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


Tryb Auto Diy

Tryb Auto Diy. Tryb auto pozwala ustawić wartość temperatury, dla której klimatyzator będzie automatycznie regulować swój tryb pracy.


Tryb Quiet

Tryb Quiet. Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED. Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


Zdejmowana pokrywa

Zdejmowana pokrywa. Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączyć przewody rurowe i kable. Trójkątny znak na dnie obudowy pomaga przy pozycjonowaniu płyty montażowej.


Zintegrowana konstrukcja

Zintegrowana konstrukcja. Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy zatrzask wspornika. Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa. Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


PID

PID. System regulacji PID umożliwia szybsze i dokładniejsze dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu do wartości zadanej - system reaguje na różnice rzędu 0,1°C.


Elektryczny odladzacz

Elektryczny odladzacz (OPCJA). Doposażenie płyty dennej jednostki zewnętrznej w specjalnej konstrukcji elektryczny przewód grzewczy. Zapewnia on odladzanie w trudnych warunkach atmosferycznych.


Filtr wielowarstwowy

Filtr wielowarstwowy (OPCJA). Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Model Haier Jade Plus AS35JBJHRA-W Haier Jade Plus AS50JDJHRA-W
Moc / do powierzchni 3,5 kW / 30-40 m2 5,2 kW / 40-60 m2
Wydajność (chłodzenie) [Btu/h] 11940(4090-14670) 17750(4780-20470)
Wydajność (chłodzenie) [kW] 3.5(1.2-4.3) 5.2(1.4-6.0)
SEER/EER 8.75/4.4 7.50/3.68
Klasa energetyczna (chłodzenie) A+++ A++
Pobór mocy (chłodzenie) [kW] 0.79(0.37-1.3) 1.46(0.5-2.25)
Roczne zużycie energii (chłodzenie) [kWh/a] 140 243
Wydajność (grzanie) [Btu/h] 14330(4440-19790) 20470(4770-23550)
Wydajność (Grzanie -7°C) [Btu/h] 7950 16560
Wydajność (grzanie) [kW] 4.2(1.3-5.8) 6(1.4-6.9)
Wydajność (Grzanie -7°C) [kW] 2.33 4.07
SCOP/COP średni klimat 5.1/4.7 4.60/4.00
SCOP ciepły/zimny klimat 6.20/- 5.60/-
Klasa energetyczna (grzanie) średni/ciepły/zimny A+++/A+++/- A++/A+++/-
Pobór mocy (grzanie) [kW] 0.89(0.5-1.6) 1.5(0.52-2.35)
Roczne zużycie energii (grzanie) [kWh/a] 851 1401
Temperatura pracy (chłodzenie) [°C] 21-35°C(wew.)/-10-43°C(zew.)
Temperatura pracy (grzanie) [°C] 10-27°C(wew.)/-15-24°C(zew.)
Zasilanie [f/V/Hz] 1/230/50
Zasilanie (pozycja) Jednostka wewnętrzna Jednostka zewnętrzna
Jednostka wewnętrzna AS35JBJHRA-W AS50JDJHRA-W
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 923/215/320 1050/235/350
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 1012/295/395 1120/324/435
Waga netto/brutto [kg] 12/15.2 13/16
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m³/h] 600 1200
Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) [dB(A)] 56/56 57/57
Poziom ciśnienia akustycznego Chłodzenie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 36/31/27/16 41/37/33/28
Poziom ciśnienia akustycznego Grzanie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 36/31/27/16 41/37/33/28
Zdolność usuwania wilgoci [l/h] 1.6 2
Jednostka zewnętrzna 1U35JEJFRA 1U50REJFRA
Sprężarka Hitachi Mitsubishi
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 800/280/550 890/353/697
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 954/409/625 1046/460/780
Waga netto/brutto [kg] 31.5/34 45.5/49.5
Waga netto/brutto [kg] 31.5/34 45.5/49.5
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m3/h] 1800 2800
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 62 63
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 48 53
Prąd roboczy [A] 8.0 8.6
Czynnik chłodniczy R32
Napełnienie czynnikiem [g] 755 1200
Średnica przewodu cieczowego [mm] 6.35
Średnica przewodu gazowego [mm] 9.52 12.7
Max. dł. rurociągów/różnica poziomów [m] 15/10
Max. długość rurociągów bez dodatkowego doładowania [m] 7
Ilość dod. czynnika na metr rurociągów [g/m] 20

Klimatyzator z montażem

+48 22 602 20 82

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie województw:
podkarpackiego,
śląskiego,
dolnośląskiego,
małopolskiego,
wielkopolskiego,
kujawsko-pomorskiego,
zachodniopomorskiego,
pomorskiego,
mazowieckiego,
łódzkiego,
opolskiego
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie
Województwa z montażem klimatyzatora Aero7.pl

5/5

wszystko dobrze działa, urządzenie wielofunkcyjne dzięki czemu warunki w pokojach są zawsze w punkt. czekałem na sprzęt ze względu na chwilowy brak na magazynie ale było warto

remek

4/5

Wybrałam akurat ten ze względu na głośność i klasę energetyczną. Sprzęt godny polecenia ale cena trochę wysoka i za nią minusik.

Tamara

4.7/5

na podstawie 3 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Haier Jade Plus

Haier Jade Plus

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.