Zadzwoń po bezpłatną wycenę i umów się na

montaż klimatyzacji w Opolu


Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja Opole

Sprzedaż, serwis i montaż klimatyzacji w Opolu to nasza główna specjalizacja. Oferujemy kompleksową i terminową obsługę. Posiadamy niezbędne atesty techniczne, a także profesjonalny sprzęt, który umożliwia nawet bardziej skomplikowane montaże. Rekomendujemy sprawdzone marki klimatyzatorów, abyś miał pewność wieloletniej i bezawaryjnej pracy klimatyzatora.

 

 

Nasze usługi oferujemy na obszarze całego Opola m.in. na osiedlach:

 

Czarnowąsy, Brzezie, Borki, Świerkle, Zakrzów, Krzanowice,
Wróblin, Chabry, os. Armii Krajowej, Malinka, Gosławice,
Grudzice, Malina, Kolonia Gosławicka, Nowa Wieś Królewska,
Grotowice, Groszowice, Śródmieście, Stare Miasto, Nadodrze,
Zaodrze, Sławice, Półwieś, Bierkowice, Wrzoski, Szczepanowice,
Wójtowa Wieś, Chmielowice, Winów, Żerkowice.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Powiedz nam skąd jesteś > Opole - mapa

Klimatyzatory z montażem Opole

Jeżeli interesuje Cię profesjonalnie dobrana klimatyzacja, fachowy montaż oraz przystępne ceny, zapraszamy do kontaktu. W dogodnym dla Ciebie terminie nasi instalatorzy przeprowadzą pełny zakres prac. Montujemy klimatyzatory w domach jedno- i wielorodzinnych, w mieszkaniach, obiektach publicznych i komercyjnych.

Audyt - ikona 1. Audyt (wizja lokalna i darmowa wycena)
Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora - ikona 2. Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora
Przesłanie oferty do akceptacji - ikona 3. Przesłanie oferty do akceptacji
Wyznaczenie terminu - ikona 4. Wyznaczenie terminu
Montaż klimatyzacji - ikona 5. Montaż klimatyzacji
Kontrola i serwis - ikona 6. Kontrola i serwis

Opole, moje miasto!

Opole to siedziba władz województwa opolskiego oraz powiatu opolskiego. W ostatnich latach miasto wykonało dużą pracę, aby przyciągnąć inwestorów i rozwinąć lokalną gospodarkę. Bogata oferta kulturowa, edukacyjna i rekreacyjna przyciąga coraz to większą liczbę turystów, ale także nowych mieszkańców. Dzięki temu wskaźnik jakości życia jest tutaj wyjątkowo wysoki. Warto podkreślić także starania władz, o to, aby Opole stało się modelowym miastem zielonym. Ekologiczny transport, polityka energetyczna, troska o czyste powietrze, a także ekologiczne zagospodarowanie przestrzeni publicznej to główne wyzwania miasta na kolejne lata.

 

Niestety pomimo tak wielu starań w zakresie ochrony środowiska naturalnego, także i tutaj widoczne są efekty zmian klimatu. Wyjątkowo gorące lata, a także utrzymujące się przez nawet kilka dni fale upałów mogą być bardzo uciążliwe. Szczególnie dotkliwie odczuwane są upały na osiedlach o zwartej zabudowie. Mieszkańcy zurbanizowanych obszarów muszą zmierzyć się ze zdecydowanie wyższą temperaturą w ciągu lata niż osoby zamieszkujące w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów zielonych.

 

128 208
liczba mieszkańców
Opola
38°C
rekordowa temperatura w Opolu

Montaż klimatyzacji - zakres prac

W ramach podstawowej usługi montażu klimatyzacji wykonujemy:

1.

Otwór o średnicy 65 mm w ścianie do 40 cm grubości

2.

Instalację jednostki wewnętrznej i zewnętrznej we wskazanym miejscu

3.

Instalację freonową pomiędzy jednostką zewnętrzną i wewnętrzną

4.

Podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej

5.

Odpływ grawitacyjny skroplin

6.

Wykonanie próby szczelności

7.

Wykonujemy próżnię w układzie

8.

Uruchomienie i test działania klimatyzacji

9.

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Montaż klimatyzatorów split Opole

Od wielu już lat klimatyzatory typu split to najpopularniejsze rozwiązanie w zakresie chłodzenia powietrza. Ich główne zalety:

 

 • Są wielofunkcyjne - latem chłodzą, zimą grzeją. Mogą nam służyć przez cały rok.
 • Oczyszczają, filtrują i osuszają powietrze - pozwalają zadbać nie tylko o temperaturę, ale także czystość i jakość powietrza.
 • Pracują cicho - wszystkie najgłośniejsze komponenty znajdują się w jednostce zewnętrznej, dzięki temu w pomieszczeniu praca klimatyzatora nie jest uciążliwa.
 • Intuicyjne i proste w obsłudze - umożliwiają regulację temperatury w pomieszczeniu za pomocą pilota lub aplikacji Wi-Fi.
 • Energooszczędne i wydajne - rekomendujemy modele o wysokiej klasie energetycznej, które jednocześnie zapewniają niskie koszty eksploatacji.
Agregat i jednostka wewnętrzna - schemat
Split (ang. rozdzielony)
Agregat + jednostka wewnętrzna

Nasze certyfikaty

Aero7 posiada liczne certyfikaty nadane przez producentów klimatyzatorów. Nasi instalatorzy są przez nich regularnie szkoleni, dzięki czemu mają nie tylko pełną wiedzę na temat aktualnej oferty produktów, ale przede wszystkim posiadają kwalifikacje i wiedzę potrzebną do montażu różnych typów urządzeń. Aero7 to autoryzowany sprzedawca szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Kupując sprzęt u nas, masz pewność, że otrzymasz pełną gwarancję producenta.

Montaż klimatyzatorów multisplit Opole

Jedna jednostka wewnętrzna to za mało, aby schłodzić całą przestrzeń? To żaden problem. Rekomendowanym rozwiązaniem w takim przypadku będzie klimatyzacja typu multisplit – z jedną jednostkę zewnętrzną i kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Każda jednostka wewnętrzna może być ustawiona na inną temperaturę, obsługiwana jest niezależnym pilotem, tak aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę.

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
2 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 6m instalacji
Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
3 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 9m instalacji
Cztery jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
4 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 12m instalacji
Powyżej czterech jednostek wewnętrznych
Powyżej 4 jednostek wewnętrznych

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator?

Nie tylko cena i wygląd, ale przede wszystkim wydajność, trwałość i energooszczędność to czynniki, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Przed zakupem odpowiedz sobie na pytania:

 1. 1. Jaka jest objętość kubatury do schłodzenia? - czy 1 jednostka wewnętrzna jest wystarczająca, czy lepiej zamontować klimatyzator multisplit?
 2. 2. Z jakich funkcjonalności chcemy skorzystać? – poza chłodzeniem powietrza, klimatyzator może także być wyposażony w funkcję osuszania, grzania, jonizacji i oczyszczania powietrza.
 3. 3. Jaki mamy budżet na zakup i montaż klimatyzacji? Jakich spodziewamy się kosztów eksploatacji? – jeśli wybierzesz klimatyzator o wysokiej klasie energooszczędności to może i zakup klimatyzatora będzie droższy, ale koszty eksploatacji zdecydowanie niższe.
 4. 4. Gdzie ma być umiejscowiony klimatyzator? – wybierz takie miejsce montażu jednostki zewnętrznej, aby jej praca była jak najmniej uciążliwa, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich sąsiadów.

Polecane modele klimatyzatorów

W sklepie Aero7 znajdziesz duży wybór klimatyzatorów w przystępnej cenie takich producentów jak: Haier, Panasonic, Toshiba, Daikin, Samsung, LG, Rotenso, Gree, Mitsubishi. Polecamy także nowoczesne modele klimatyzatorów wyposażone w ciekawe i praktyczne funkcjonalności. Oferujemy klimatyzatory o mocach 2,5kW, 3,5kW, 5kW, 7kW, 10kW, które dobieramy do powierzchni, na której ma pracować klimatyzator. Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji producenta.

Serwis i naprawa klimatyzacji Opole

Szukasz fachowców w Opolu, którym będziesz mógł zlecić usługę serwisu lub naprawy klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty serwisu i naprawy klimatyzatorów. Wykonujemy kompleksowy zakres pracy:

 • Przeniesienie klimatyzatora w inne miejsce
 • Diagnoza usterek
 • Napełnianie klimatyzacji
 • Naprawa klimatyzacji
 • Czyszczenie klimatyzacji
 • Przegląd serwisowy klimatyzacji
Pracownik Aero7 w trakcie montażu klimatyzacji

Dlaczego Aero7 logo ?

Profesjonalizm - ikona
Profesjonalizm

wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji

Profesjonalizm - ikona
Uprawnienia

posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia techniczne i certyfikaty

Profesjonalizm - ikona
Bardzo dobre opinie

to nasza najlepsza rekomendacja

Profesjonalizm - ikona
Szybka obsługa

dostosowujemy się do potrzeb klientów

Profesjonalizm - ikona
Duży wybór klimatyzatorów

ofertujemy modele w różnych przedziałach cenowych

Profesjonalizm - ikona
Działamy lokalnie

wykonamy montaż w Twoim mieście

Przykładowe realizacje montażu klimatyzacji w Opolu

Posiadamy niezbędny certyfikat F-GAZ dla firm i personelu, a także autoryzacje producentów montowanych przez nas urządzeń. Montaże wykonywane są przez instalatorów z wieloletnim doświadczeniem. Od wielu lat zajmujemy się montażem na obszarze Opola oraz sąsiednich miejscowości. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami już teraz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Montaż klimatyzacji Opole – cena

Sprawdź cenę montażu klimatyzacji w Opolu.

Cennik montażu klimatyzacji w Znacznik - ikona Opolu >

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem niestandardowej instalacji klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i estetycznie. Ekipa zostawiła po sobie porządek co rzadko się zdarza. Model klimatyzacji w pełni spełnia moje oczekiwania. Klima działa bez zarzutu.

Paweł Ka.
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Solidna i fachowa firma. Bardzo byłem mile zaskoczony. Panowie okryli folią meble na parkiecie rozłożyli kartony i zabezpieczyli wnętrze przed rozpoczęciem montażu. Sama instalacja przebiegła bardzo sprawnie. Po zamontowaniu został mi udzielony bardzo szczegółowy instruktaż obsługi. Polecony model klimatyzacji Daikin działa bardzo cicho i wydajnie.

Marcin, Opole
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy