Kompleksowy, szybki i fachowy

montaż klimatyzacji w Rudzie Śląskiej


Skontaktuj się z nami
Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja Ruda Śląska

Gwarancja najwyższej jakości. Pod nazwą Aero7 kryje się zgrany zespół doświadczonych specjalistów, wykonujących usługi z obszaru klimatyzacji w pełnym zakresie – zarówno doradztwa, sprzedaży i montażu, jak i okresowych przeglądów oraz serwisowania w obiektach każdego typu – od mieszkań i domów prywatnych, przez biura i obiekty przemysłowe, aż po budynki użyteczności publicznej.

 

 

Działamy na terenie całej Rudy Śląskiej, m.in. w dzielnicach:

 

Orzegów, Ruda, Godula, Chebzie,
Bielszowice, Nowy Bytom, Bykowina,
Halemba, Kochłowice, Wirek, Czarny las
i okolicach.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Powiedz nam skąd jesteś > Ruda Śląska - mapa

Klimatyzatory z montażem Ruda Śląska

Dobór klimatyzatora do warunków pomieszczenia zdecydowanie wykracza poza wiedzę, dostępną na wyciągnięcie ręki w sieci. Duża ilość czynników, które należy uwzględnić, takie jak powierzchnia, ilość okien i indywidualne oczekiwania inwestora wymagają odpowiedniej wiedzy technicznej i rozeznania w dostępnych na rynku rozwiązaniach, które zapewnić może jedynie wykwalifikowany monter.

 

Nabywane przez lata doświadczenie w montażu klimatyzacji ściennej typu split i multisplit w obiektach różnego typu sprawia, że jako Aero7 jesteśmy w stanie doradzić ci najlepszą pod kątem technicznym i cenowym jednostkę zewnętrzną oraz wewnętrzną, zapewniające idealną temperaturę nawet w najgorętsze dni. Szybko, profesjonalnie i z najlepszą estetyką wykonania.

 • Icon 1. Audyt (wizja lokalna i darmowa wycena)
 • Icon 2. Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora
 • Icon 3. Przesłanie oferty do akceptacji
 • Icon 4. Wyznaczenie terminu
 • Icon 5. Montaż klimatyzacji
 • Icon 6. Kontrola i serwis

Ruda Śląska, moje miasto!

Ruda Śląska to geograficzne serce województwa śląskiego, położone dokładnie w jego centralnej części. Miasto to, pełniące funkcję ważnego węzła komunikacyjnego, powstało poprzez połączenie wielu miejscowości w jeden spójny organizm miejski, odznaczający się rzadko spotykaną odrębnością dzielnicową.

 

Ruda Śląska stanowi dziś prawdziwą mieszankę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych i zabytkowych, zachwycających swą historią ulic, pełnych górniczych familoków. Wysokorozwinięte górnictwo, przemysł i hutnictwo, działające na przestrzeni wieków, pozostawiło po sobie ogromną, unikalną spuściznę architektoniczną i kulturową, pielęgnowaną zarówno przez samych mieszkańców, jak i władze miejskie. Jednocześnie Ruda Śląska jest dziś jednym z najbardziej zielonych miast na Górnym Śląsku, pełnym parków, skwerów, lasów i stref wypoczynkowych, pozwalających zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach. W połączeniu z dynamicznym rozwojem sektora usługowego otrzymujemy miasto w pełni zasługujące na tytuł jednego z najciekawszych w regionie.

 

Na Śląsku zmiany klimatu są bardzo odczuwalne ze względu na usytuowanie geograficzne i zabudowę. Ruda Śląska nie stanowi tu żadnego wyjątku. Klimatyzacja staje się obowiązkowym wyposażeniem każdego budynku, stopniowo wkraczając do coraz większej ilości mieszkań i domów prywatnych.

 

 • 136 360 liczba mieszkańców
 • 38,7 °C rekordowa temperatura letnia

Montaż klimatyzacji - zakres prac

W ramach podstawowej usługi montażu klimatyzacji wykonujemy:

1.

Otwór o średnicy 65 mm w ścianie do 40 cm grubości

2.

Instalację jednostki wewnętrznej i zewnętrznej we wskazanym miejscu

3.

Instalację freonową pomiędzy jednostką zewnętrzną i wewnętrzną

4.

Podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej

5.

Odpływ grawitacyjny skroplin

6.

Wykonanie próby szczelności

7.

Wykonujemy próżnię w układzie

8.

Uruchomienie i test działania klimatyzacji

9.

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Montaż klimatyzatorów split Ruda Śląska

Klimatyzatory ścienne typu split stanowią zdecydowanie najlepszy wybór do mniejszych pomieszczeń i mieszkań. Urządzenia te tworzą dwa moduły – jednostka wewnętrzna, montowana wewnątrz budynku oraz jednostka zewnętrzna, umieszczana na zewnętrznej elewacji. Skuteczność działania i estetyka wynikająca z szerokiego wyboru modeli, dostępnych w ofercie Aero7, pozwala nam dobrać idealne rozwiązanie dla każdego klienta.

 

Design schodzi jednak na zdecydowanie dalszy plan przy parametrach technicznych. Klimatyzator typu split musi być prawidłowo dobrany m.in. pod względem wielkości pomieszczenia. Nasi specjaliści każdorazowo dopasowują odpowiedni model, biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, a także specjalne wymagania klienta i określony przez niego budżet. Pełna przejrzystość i profesjonalizm na każdym etapie sprawiają, że możesz być pewny wyboru optymalnego rozwiązania. Pod każdym względem.

 

W Aero7 zapewniamy kompleksową obsługę. Wykonujemy pełny montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, podłączenie do sieci elektrycznej oraz instalację odprowadzania skroplin z parownika. Następnie przeprowadzamy pełny próbny test działania klimatyzatora, by mieć pewność, że zapewni ci ulgę od upału wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz.

Agregat i jednostka wewnętrzna - schemat
Split (ang. rozdzielony)
Agregat + jednostka wewnętrzna

Nasze certyfikaty

W Aero7 stawiamy na pełen profesjonalizm i szczegółową wiedzę na temat montowanych systemów. Dlatego też nasi instalatorzy uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach, przeprowadzanych przez producentów klimatyzatorów, podczas których nabywają niezbędne umiejętności w zakresie montażu, obsługi i serwisu poświadczane niezbędnym certyfikatem. Każdy oferowany przez nas sprzęt objęty jest pełną gwarancją producenta. Ryzyko, z którym musisz się liczyć, korzystając z mało znanych ekip montażowych, w naszym przypadku nie istnieje.

Montaż klimatyzatorów multisplit Ruda Śląska

Dla budynków o większej ilości pomieszczeń najlepsze rozwiązanie stanowią klimatyzatory typu multisplit, zbudowane z jednej jednostki zewnętrznej oraz odpowiedniej, dobieranej przez specjalistę ilości jednostek wewnętrznych. Taka instalacja pozwala na chłodzenie kilku pomieszczeń w sposób całkowicie wydajny, umożliwiający indywidualny dobór temperatury do każdego z nich. W Aero7 wykonujemy montaż klimatyzatorów multisplit w różnych konfiguracjach, przykładowo:

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
2 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 6m instalacji
Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
3 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 9m instalacji
Cztery jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
4 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 12m instalacji
Powyżej czterech jednostek wewnętrznych
Powyżej 4 jednostek wewnętrznych

Jak wybrać dobry klimatyzator do domu lub biura?

Nie wierz niesprawdzonym firmom. Wybór właściwego klimatyzatora wymaga uwzględnienia szeregu ważnych czynników technicznych i indywidualnych wymagań klienta. Spośród nich wyróżnić możemy m.in.:

 1. 1. Rodzaj klimatyzatora - klimatyzator ścienny split lub multisplit, zależnie od obsługiwanej powierzchni oraz ilości pomieszczeń.
 2. 2. Model klimatyzatora – szeroki wybór modeli dostępnych w naszej ofercie, umożliwia znalezienie jednostki idealnej zarówno pod względem mocy, jak i designu oraz sposobu sterowania jej pracą.
 3. 3. Miejsce montażu klimatyzatora – miejsce umieszczenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej może się różnić w zależności od typu elewacji, rodzaju budynku, jego przeznaczenia i kwestii estetycznych.
 4. 4. Funkcjonalność – klimatyzator z funkcją oczyszczania powietrza, jonizacji, czujnikiem ruchu, czy sterowaniem za pomocą aplikacji mobilnej? W naszym asortymencie znajdziesz każdy z nich.
 5. 5. Cena klimatyzatora – w ofercie Aero7 znajdziesz klimatyzatory ścienne już od 1899 zł.

Polecane klimatyzatory

Klimatyzacja idealna w twoim domu? Z Aero7 to nic trudnego! W naszym sklepie internetowym oferujemy klimatyzatory typu split i multisplit wyłącznie od najlepszych producentów. Nie wiesz, jaki model wybrać? Skontaktuj się z nami! Nasz zespół bezustannie pomaga wszystkim pragnącym zaznać ulgi w najgorętsze dni w roku. Gwarantujemy, że polecone przez nas urządzenie spełni z nawiązką twoje oczekiwania w każdym aspekcie – zarówno wydajności, energooszczędności i prostej obsługi, jak i cichej pracy, designu oraz niskich kosztów eksploatacyjnych.

Gree logo

Klimatyzator ścienny split

Gree Amber Standard 3,5 kW GWH12YC-K6DNA1A
Cena
2 999,00
Cena z montażem
4 399,00

Klimatyzator ścienny split

Gree Lomo Eco 3,2 kW GWH12QB-K6DNA5I
Cena
2 099,00
Cena z montażem
3 499,00

Klimatyzator ścienny split

Haier Flexis Plus 3,5 kW Black AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA
Cena
3 649,00
Cena z montażem
5 049,00

Klimatyzator ścienny split

Haier Tundra Plus 3,6 kW AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA
Cena
2 149,00
Cena z montażem
3 549,00
Haier logo
Rotenso logo

Klimatyzator ścienny split

Rotenso Versu Mirror VM35Wi / VM35Wo 3,5 kW
Cena
3 399,00
Cena z montażem
4 798,00

Klimatyzator ścienny split

Rotenso Ukura U35Wi / U35Wo 3,5 kW
Cena
2 199,00
Cena z montażem
3 598,00

Klimatyzator ścienny split

LG Standard Plus PC12SQ 3,5 kW
Cena
2 849,00
Cena z montażem
4 249,00

Klimatyzator ścienny split

LG Artcool AC12BQ 3,5 kW
Cena
4 549,00
Cena z montażem
5 949,00
LG logo
Panasonic logo

Klimatyzator ścienny split

Panasonic KIT-XZ35-VKE 3,5 kW
Cena
5 499,00
Cena z montażem
6 899,00

Klimatyzator ścienny split

Panasonic KIT-PZ35-VKE 3,4 kW
Cena
2 599,00
Cena z montażem
3 999,00

Klimatyzator ścienny split

DAIKIN Stylish FTXA-AW 3,4 kW (zestaw split)
Cena
7 449,00
Cena z montażem
8 849,00

Klimatyzator ścienny split

Daikin Perfera FTXM-N
Cena
5 149,00
Cena z montażem
6 549,00
Daikin logo

Serwis i naprawa klimatyzacji Ruda Śląska

Poszukujesz fachowców, którzy ekspresowo przeprowadzą serwis i naprawę twojej klimatyzacji w Rudzie Śląskiej lub miastach ościennych? Skorzystaj z naszej oferty! W skład naszego kompleksowego zestawu prac wchodzi:

 • Przeniesienie klimatyzatora w inne miejsce
 • Diagnoza usterek
 • Napełnianie klimatyzacji
 • Naprawa klimatyzacji
 • Czyszczenie klimatyzacji
 • Przegląd serwisowy klimatyzacji
Pracownik Aero7 w trakcie montażu klimatyzacji

Dlaczego Aero7 logo ?

 • Profesjonalizm wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacii
 • Uprawnienia posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia techniczne i certyfikaty
 • Bardzo dobre opinie to nasza najlepsza rekomendacja
 • Szybka obsługa dostosowujemy się do potrzeb klientów
 • Duży wybór klimatyzatorów ofertujemy modele w różnych przedziałach cenowych
 • Działamy lokalnie wykonamy montaż w Twoim mieście

Montaż klimatyzacji Ruda Śląska – przykładowe realizacje

Od wielu lat specjalizujemy się w montażu, serwisie i przeglądach klimatyzacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, kamienicach, biurach, budynkach użyteczności publicznej i halach przemysłowych. Fachowość naszych specjalistów doceniona przez rzeszę klientów stanowi największą dumę Aero7.

Montaż klimatyzacji Ruda Śląska – cena

Sprawdź cenę montażu klimatyzacji w Rudzie Śląskiej.

Cennik montażu klimatyzacji w Znacznik - ikona Rudzie Śląskiej >

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem niestandardowej instalacji klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Montaż przeprowadzony na zabytkowej kamienicy. Po pomocy w załatwieniu formalności, całość prac przebiegła zdecydowanie szybciej, niż zakładałem. Okna od strony południowej i dręczące ciepło przestało być problemem. Polecam z całą rodziną!

Mateusz, Ruda Śląska

Zlecenie przyjęte przez Aero7 obejmowało montaż łącznie 22 jednostek typu split na nowym osiedlu deweloperskim. Wszystko wykonane z najwyższą estetyką i dbałością o każdy szczegół. Ogromny plus stanowi na pewno szybkość realizacji i cena. Firma zdecydowanie godna polecenia

Magdalena, Ruda Śląska

Bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i ofertami specjalnymi w naszym sklepie. Nie wysyłamy spamu!