Wiedza gwarancją sukcesu

Klimatyzatory Mitsubishi Electric


Klimatyzatory Mitsubishi

Mitsubishi Electric - doświadczenie i innowacyjność

Mitsubishi od blisko 100 lat wyznacza nowe standardy w technice klimatyzacyjnej. Szeroki asortyment sprawił, że stało się jednym z najważniejszych producentów na świecie. Chłodzą, ogrzewają i filtrują powietrze w milionach budynków prywatnych i komercyjnych. Stosowane rozwiązania odzysku ciepła VFR R2 czy zaawansowana technologia inwerterowa przyczyniły się do tego, że klimatyzatory Mitsubishi Electric to dzisiaj synonim wysokowydajnego działania. Cechują się także dużą elastycznością ze względu na połączenie łatwej instalacji i zaawansowanej automatyki.

Mitsubishi - logo

od blisko100 lat
na rynku

Co wyróżnia klimatyzatory Mitsubishi?

Nowoczesne klimatyzatory Mitsubishi to połączenie niebywałej estetyki i niewiarygodnej efektywności. Wyróżniają się designem, który przyciąga wzrok i skutecznością, która w wyraźny sposób podnosi codzienny komfort życia. Zostały wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym chłodzą w nawet najbardziej upalne dni, efektywnie grzeją także późną jesienią czy zimą i oczyszczają powietrze wewnątrz pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej sprężarki inwerterowej o kompaktowych wymiarach, pracują cicho i energooszczędnie, osiągając najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Producent zadbał również o specjalną linię agregatów przeznaczonych do ogrzewania, dzięki czemu klimatyzatory Mitsubishi sprawdzają się jako skuteczne rozwiązania całoroczne. Technologia Hyper Heating umożliwia wydajną pracę przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -25°C.

Energooszczędność - ikona

Energooszczędność

Wysoka klasa energetyczna A+++/A+++

Skuteczne ogrzewanie - ikona

Skuteczne ogrzewanie

Technologia Hyper Heating

Oczyszczanie powietrza - ikona

Oczyszczanie powietrza

Poczwórny filtr plazmowy Plus

Wydajne klimatyzatory Mitsubish

Nowe klimatyzatory Mitsubishi Electric to przede wszystkim olbrzymi nacisk na efektywność energetyczną. Producent realizuje swoją strategię, w świetle której przyszłość to rozwiązania o wysokim poziomie sprawności. Firma jako jedna z pierwszych na świecie zaczęła wprowadzać rozwiązania, które wynikają z europejskiej dyrektywy dotyczącej ekoprojektu - jeszcze zanim ta zaczęła oficjalnie obowiązywać. Obecnie wszystkie klimatyzatory Mitsubishi o mocy do 12 kW włącznie spełniają rygorystyczne wymagania nałożone przez UE i jednocześnie osiągają najlepsze parametry pracy. Wybierając energooszczędne i przyszłościowe systemy klimatyzacji, przyczyniamy się do stanu środowiska naturalnego w przyszłości.

Klimatyzatory Mitsubishi z 2020 roku wyróżniają się również kompaktową budową sprężarki. Producent wykorzystał nowoczesną metodę produkcji, która w mniejszym urządzeniu pozwoliła zastosować równie wydajny system działania. Zwarta budowa sprawia, że klimatyzatory ścienne również pracują wydajnie przy niskich temperaturach zewnętrznych przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędności.

Innowacyjna technologia Hyper Heating

Z myślą o zimnym klimacie, w którym znajduje się m.in. Polska, stworzono innowacyjną technologię Hyper Heating. Dzięki niej nowoczesne klimatyzatory Mitsubishi gwarantują ponadprzeciętną wydajność grzewczą. Możliwe jest utrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia przy braku spadku wydajności urządzenia nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych - do -25°C. Jednocześnie urządzenia pozostają bardzo energooszczędne - technologia udostępnia dokładnie tyle mocy, ile rzeczywiście jest potrzebne.

Zalety klimatyzatorów Mitsubishi

Klimatyzatory Mitsubishi to połączenie niebywałego designu i innowacyjnych technologii. Idealnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami, a ich działanie zapewnia optymalne warunki termiczne przez cały rok. Dowiedz się, jakie zalety ma klimatyzacja Mitsubishi i przekonaj się, że może stać się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

1. Najwyższa klasa energetyczna A+++

Wszystkie modele zapewniają najwyższą klasę energetyczną A+++ w obu trybach pracy: zarówno dla chłodzenia, jak i grzania. W ten sposób zyskujesz pewność, że klimatyzatory Mitsubishi pracują wydajnie i nie podnoszą znacząco wysokości rachunków za prąd.

2. Efektywne grzanie

Nowoczesne klimatyzatory Mitsubishi pracują wydajnie przez cały rok. Skutecznie grzeją także w przypadku niskich temperatur zewnętrznych, co sprawia, że również w Polsce mogą stanowić dodatkowe źródło ciepła zwłaszcza w okresach przejściowych. Opcjonalna technologia Hyper Heating pozwala na pracę przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -25°C.

3. Wygodne sterowanie klimatyzatorem

W nowych klimatyzatorach marki Mitsubishi znajduje się wbudowana karta Wi-Fi, dzięki której użytkownicy mogą sterować nimi z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do sieci. Producent oferuje rozbudowaną aplikację o intuicyjnym interfejsie, która zapewnia szereg dodatkowych funkcjonalności podnoszących komfort obsługi. W zestawie znajduje się również pilot z dużym ekranem LCD.

4. Cicha praca

Obecność zaawansowanej technologicznie sprężarki to gwarancja cichej pracy w obu trybach. Klimatyzacja Mitsubishi może być z powodzeniem stosowana zarówno w biurze, jak i sypialni - wszędzie tam, gdzie dla dobra użytkowników potrzebna jest cisza. Głośność urządzeń zaczyna się już od 19 dB.

Mitsubishi - ciche jednostki
Klimatyzator Mitsubishi

Premium Black

5. Oczyszczanie powietrza

Nowe klimatyzatory Mitsubishi posiadają wbudowany poczwórny filtr plazmowy Plus, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia i sprawia, że powietrze wylotowe jest wolne od niebezpiecznych pyłów PM2.5 będących głównymi składnikami smogu. Urządzenia usuwają również wirusy, bakterie i alergeny.

6. Kontrola nawiewu

W zaawansowanych modelach zastosowano innowacyjny czujnik i-See 3D, który na bieżąco monitoruje obecność użytkowników w pomieszczeniu. W ten sposób możliwa jest kontrola nawiewanego powietrza tak, by nie dochodziło do chłodnych podmuchów bezpośrednio na domowników. Klimatyzacja Mitsubishi posiada również dwie pracujące niezależnie od siebie żaluzje powietrzne, które gwarantują równomierny rozkład powietrza w pomieszczeniu.

7. Wyjątkowy design

Klimatyzatory Mitsubishi cechują się ultranowoczesnym wyglądem. Nowe modele wyróżnia struktura Hair-line, która przyciąga wzrok i stanowi idealne wykończenie dla minimalistycznych wnętrz. Producent zadbał o szeroki wybór kolorów jednostek wewnętrznych i skupił się na szczegółach - w zestawie znajduje się pilot dostosowany stylistycznie.

Unikatowy design - ikona

Unikatowy design do wielu wnętrz

Unikatowy design klimatyzatorów Mitsubishi

Podstawowe funkcjonalności klimatyzatorów Mitsubishi

 • zakres mocy: 2,5 - 7,1 kW
 • klasa energetyczna: nawet A+++/A+++
 • SEER dla chłodzenia: nawet 9,1
 • SCOP dla grzania: do 5,2
 • głośność pracy: od 19 dB
 • wydajne ogrzewanie przy temperaturze: do -25°C

MELCloud - więcej niż aplikacja

Wszystkie klimatyzatory Mitsubishi z najnowszej oferty posiadają wbudowaną kartę Wi-Fi, która pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem oraz monitorowanie jego stanu. Bezpłatna aplikacja mobilna to wyjątkowo przejrzysty i intuicyjny system MELCloud, który maksymalnie upraszcza codzienną obsługę klimatyzacji. Użytkownik może zmieniać ustawienia z dowolnego miejsca na Ziemi bez względu na wybraną porę. Wystarczy dostęp do Internetu.

MELCloud to przede wszystkim kontrola w czasie rzeczywistym oraz tygodniowy i sezonowy timer, który umożliwia elastyczne sterowanie kilkoma urządzeniami firmy Mitsubishi Electric. Dzięki niemu użytkownik zyskuje dostęp do informacji o błędach w pracy urządzenia. W aplikacji można sprawdzić pogodę i skontaktować się z działem obsługi klienta.

Dostępne konfiguracje klimatyzatorów Mitsubishi

Montaż klimatyzacji musi odbywać się w odniesieniu do danego pomieszczenia. Moc wybranej jednostki należy więc dopasować do wielkości konkretnego pokoju. Drzwi i ściany uniemożliwiają bowiem swobodny przepływ powietrza, dzięki któremu możliwe byłoby utrzymanie zadanej temperatury na powierzchni całego domu. Klimatyzatory Mitsubishi mogą pracować efektywnie zarówno w jednym, jak i większej ilości pomieszczeń.

Klimatyzatory Mitsubishi dostępne w sklepie w Aero7 to zarówno konfiguracje split, jak i multisplit

Odpowiedni zestaw dobierany jest indywidualnie do potrzeb Klienta.

Klimatyzatory Mitsubishi typu split

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
 • w zestawie jednostka wewnętrzna i dopasowany agregat,
 • zapewniają optymalną temperaturę w jednym pomieszczeniu,
 • wyróżnia je łatwy montaż i intuicyjna obsługa z poziomu pilota i aplikacji mobilnej.

Klimatyzatory Mitsubishi typu multisplit

Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
 • w zestawie agregat o dużej mocy i do nawet 6 jednostek wewnętrznych - Mitsubishi to jedyny producent, który oferuje takie rozwiązanie,
 • zapewniają optymalną temperaturę w kilku pomieszczeniach, pracując niezależnie od siebie,
 • dają możliwość podłączenia kolejnej jednostki po zakończeniu montażu,
 • wyróżnia je łatwy montaż i nieskomplikowane serwisy.

Interesuje Cię montaż klimatyzatora Mitsubishi? Skorzystaj z szerokiej oferty sklepu Aero7

Nasi konsultanci dobiorą rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

5 lat gwarancji na klimatyzatory Mitsubishi

Producent objął wszystkie swoje urządzenia aż 5-letnią gwarancją. Potwierdza w ten sposób swoją pewność co do niezawodności oferowanych systemów klimatyzacji. Użytkownik może cieszyć się wieloletnią pracą nowoczesnych urządzeń. Klimatyzatory Mitsubishi wyróżniają się długą żywotnością wykorzystanych podzespołów.

Gwarancja - ikona

5 lat gwarancji

na wszystkie produkty
Mitsubishi - logo
Logo sklepu Aero7.pl

certyfikowani
instalatorzy

Montaż klimatyzatorów Mitsubishi

Aero7 zatrudnia certyfikowanych instalatorów Mitsubishi, co daje nam uprawnienia do świadczenia usług montażu i serwisu klimatyzatorów tej marki. Korzystając z usług autoryzowanych monterów i wykonując regularnie przeglądy urządzenia, zyskujesz pewność utrzymania gwarancji na sprzęt.

Uprawnia cię to także do skorzystania z darmowej naprawy, jeśli urządzenie ulegnie awarii. Postaw na profesjonalistów - wybierz Aero7!

Montaż klimatyzacji Mitsubishi – przykładowe realizacje

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w mieszkaniach oraz domach jedno- i wielorodzinnych na terenie całej Polski. Wykonujemy także montaż klimatyzacji w budynkach komercyjnych oraz przestrzeniach użyteczności publicznej.

Jesteś zainteresowany montażem klimatyzatora Mitsubishi? Skorzystaj z oferty sklepu Aero7

Nasi konsultanci dobiorą rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Nie bardzo wierzyłem, że sprzęt jest warty swojej niemałej ceny, bo przecież czym może różnić się od modeli za 4-6 tysięcy? Okazuje się, że wszystkim :D Klima działa niemal niesłyszalnie, jest z dobrych materiałów, prezentuje się pięknie, skutecznie chłodzi i grzeje, więc jest całoroczna, no nie mam żadnych uwag negatywnych w zasadzie, a mam ją już ponad pół roku.

Sebastian
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Jestem zachwycona! Wyglądem, szczegółami wykończenia, jakością wykonania i ostatecznie również działaniem. Widać, że to sprzęt z najwyższej półki, a ja nie lubię oszczędzać na tym, co naprawdę dobre. 10/10, nie mam się do czego przyczepić. Nie pamiętam już jak żyliśmy bez niego.

Basia
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy