Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej
i terminowej usługi:

montaż klimatyzacji w Oświęcimiu


Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja Oświęcim

Jeżeli chciałbyś skorzystać z profesjonalnej usługi montaż klimatyzacji, skontaktuj się z nami. Jako firma o wieloletnim doświadczeniu, gwarantujemy szybką realizacją, a także sprawny i bezproblemowy montaż. Od lat oferujemy usługi montażu klimatyzacji mieszkańcom Oświęcimia i zdobyliśmy duże zaufanie wśród lokalnych Klientów. Sprawdź nas!

 

 

Działamy na obszarze całego Oświęcimia, m.in. w dzielnicach:

 

Babice, Balcarki, Brzezinka, Dwory, Dwory Pierwsze,
Kamieniec, Klucznikowice, Kruki, Mański, Monowice,
Osiedle, Paździory, Pitrop, Pod Olszyną, Stare Miasto,
Stare Stawy, Wysokie Brzegi, Zasole.
A także sąsiednich gminach Libiąż i Chełmek.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Powiedz nam skąd jesteś > Oświęcim - mapa

Klimatyzatory z montażem Oświęcim

W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory wiodących producentów na rynku europejskim. Oferujemy klimatyzatory różnego typu, w tym cieszące się największą popularnością klimatyzatory typu split oraz multisplit.

 

Aby ograniczyć do minimum formalności związane z montażem klimatyzacji, wszystkie kwestie ustalamy dokładnie z Klientem podczas wizji lokalnej. Na życzenie Klienta rekomendujemy wybór optymalnych urządzeń klimatyzacyjnych, a następnie wykonujemy kompleksowy montaż.

Audyt - ikona 1. Audyt (wizja lokalna i darmowa wycena)
Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora - ikona 2. Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora
Przesłanie oferty do akceptacji - ikona 3. Przesłanie oferty do akceptacji
Wyznaczenie terminu - ikona 4. Wyznaczenie terminu
Montaż klimatyzacji - ikona 5. Montaż klimatyzacji
Kontrola i serwis - ikona 6. Kontrola i serwis

Oświęcim, moje miasto!

Oświęcim to miasto położone w województwie małopolskim i jednocześnie siedziba władz powiatu oświęcimskiego. Jest największym miastem w subregionie Małopolska Zachodnia.

 

Ogromnym atutem miasta jest dogodne skomunikowanie z dużymi ośrodkami miejskimi – Krakowem, Katowicami czy Bielsko- Białą. Historyczna przeszłość miasta sprawia, że jest ono znane rozpoznawalne na całym świecie. A jednak nie kultura i turystyka stanowią główny dochód miasta. Oświęcim jest miastem przemysłowym, w którym dominuje branża chemiczna. Dobrze rozwinięte są także inne gałęzie przemysłu m.in. budownictwo, przemysł mechaniczny i elektromaszynowy. W obrębie miasta funkcjonują dwie strefy przemysłowe.

 

Ze względu na intensywność działalności przemysłowej, miasto Oświęcim od lat boryka się z problemem smogu. Zwłaszcza w okresie zimowym mieszkańcy skarżą się na zanieczyszczenia powietrza. Z kolei w okresie letnim, coraz częściej padają tutaj rekordowo wysokie temperatury. Przykładem może być temperatura 38,3 °C zanotowana w Oświęcimiu 15 czerwca 2019 r. Dlatego też bardzo ważne jest , aby w miejscu zamieszkania lub miejscu pracy zadbać o czyste i rześkie powietrze.

 

38 678
liczba mieszkańców
Oświęcimia
38,3°C
rekord ciepła w Oświęcimiu w 2019

Montaż klimatyzacji - zakres prac

W ramach podstawowej usługi montażu klimatyzacji wykonujemy:

1.

Otwór o średnicy 65 mm w ścianie do 40 cm grubości

2.

Instalację jednostki wewnętrznej i zewnętrznej we wskazanym miejscu

3.

Instalację freonową pomiędzy jednostką zewnętrzną i wewnętrzną

4.

Podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej

5.

Odpływ grawitacyjny skroplin

6.

Wykonanie próby szczelności

7.

Wykonujemy próżnię w układzie

8.

Uruchomienie i test działania klimatyzacji

9.

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Montaż klimatyzatorów split Oświęcim

Zastanawiasz się, czy lepszym rozwiązaniem będzie klimatyzator przenośny, czy może klimatyzator naścienny? Oczywiście wszystko uzależnione jest od przeznaczenia oraz Twoich oczekiwań. Pamiętaj jednak, że klimatyzator ścienny typu split pracuje dużo ciszej i wydajniej. Wszystkie głośniejsze elementy klimatyzatora montowane są w jednostce zewnętrznej. A dzięki temu, w Twoim mieszkaniu lub biurze nie musisz obawiać się o hałas związany z pracą klimatyzatora.

 

Wystarczy jednorazowy montaż, aby przez długie lata cieszyć się z wydajnej i energooszczędnej klimatyzacji. Dlatego właśnie naszym Klientom zalecamy wybór klimatyzatorów split. Zależnie od wielkości pomieszczenia, pomożemy dobrać jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną o optymalnych parametrach. Dodatkowo wiele modeli klimatyzatorów split dostępny jest naprawdę w bardzo atrakcyjnych cenach. Usługa montażu i uruchomienia klimatyzacji odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Nie musisz obawiać się, że po takim montażu będziesz musiał wykonać remont całego pomieszczenia. Nasi fachowcy zadbają o to, aby całość prac przebiegła bardzo szybko i bez komplikacji.

Agregat i jednostka wewnętrzna - schemat
Split (ang. rozdzielony)
Agregat + jednostka wewnętrzna

Nasze certyfikaty

Aero7 posiada liczne certyfikaty nadane przez producentów klimatyzatorów. Nasi instalatorzy są przez nich regularnie szkoleni, dzięki czemu mają nie tylko pełną wiedzę na temat aktualnej oferty produktów, ale przede wszystkim posiadają kwalifikacje i wiedzę potrzebną do montażu różnych typów urządzeń. Aero7 to autoryzowany sprzedawca szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Kupując sprzęt u nas, masz pewność, że otrzymasz pełną gwarancję producenta.

Montaż klimatyzatorów multisplit Oświęcim

Klimatyzatory multisplit to bardzo wygodne rozwiązanie. Składają się z modułowej budowy – jednej jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych. Takie rozwiązanie to oszczędność kosztów, a także gwarancja maksymalnej wydajności pracy klimatyzatora. Wykonujemy montaż klimatyzatorów multisplit w różnych kombinacjach, przykładowo:

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
2 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 6m instalacji
Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
3 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 9m instalacji
Cztery jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
4 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 12m instalacji
Powyżej czterech jednostek wewnętrznych
Powyżej 4 jednostek wewnętrznych

Jak wybrać dobry klimatyzator do domu lub biura?

Przy wyborze właściwego klimatyzatora należy uwzględnić kilka czynników:

 1. 1. Rodzaj klimatyzatora - klimatyzator ścienny splity lub klimatyzator typu multisplit
 2. 2. Miejsce montażu klimatyzatora – dotyczy się to zarówno wyboru miejsca montażu agregatora na elewacji budynku, jak wyboru miejsca montażu jednostek wewnętrznych.
 3. 3. Model klimatyzatora – dostępny jest duży wybór klimatyzatorów o różnych rozmiarach i kolorach, które dodatkowo mogą być wyposażone w wyświetlacze LED.
 4. 4. Dodatkowe funkcjonalności – przykładowo możesz wybrać klimatyzator z funkcją oczyszczania powietrza, która może okazać się bardzo pomocna zwłaszcza w miastach o dużym zanieczyszczeniu.
 5. 5. Cena klimatyzatora – w ofercie Aero7 znajdziesz klimatyzatory od 1899 zł.

Polecane klimatyzatory

Określ nam swoje potrzeby, a my dopasujemy idealny klimatyzator do Twojego domu lub biura. W ofercie mamy klimatyzatory wiodących marek – Haier, Daikin, Mitsubishi, Gree, Rotenso, LG oraz Panasonic. U nas kupisz także modele o nietypowych parametrach oraz ciekawych funkcjonalnościach. Jeżeli jednak zależy Ci na zakupie taniego klimatyzatora, z pewnością znajdziesz taki model w naszej ofercie.

Serwis i naprawa klimatyzacji Oświęcim

Szukasz fachowców w Oświęcimiu, którym będziesz mógł zlecić usługę serwisu lub naprawy klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty serwisu i naprawy klimatyzatorów. Wykonujemy kompleksowy zakres pracy:

 • Przeniesienie klimatyzatora w inne miejsce
 • Diagnoza usterek
 • Napełnianie klimatyzacji
 • Naprawa klimatyzacji
 • Czyszczenie klimatyzacji
 • Przegląd serwisowy klimatyzacji
Pracownik Aero7 w trakcie montażu klimatyzacji

Dlaczego Aero7 logo ?

Profesjonalizm - ikona
Profesjonalizm

wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji

Profesjonalizm - ikona
Uprawnienia

posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia techniczne i certyfikaty

Profesjonalizm - ikona
Bardzo dobre opinie

to nasza najlepsza rekomendacja

Profesjonalizm - ikona
Szybka obsługa

dostosowujemy się do potrzeb klientów

Profesjonalizm - ikona
Duży wybór klimatyzatorów

ofertujemy modele w różnych przedziałach cenowych

Profesjonalizm - ikona
Działamy lokalnie

wykonamy montaż w Twoim mieście

Przykładowe realizacje montażu klimatyzacji w Oświęcimiu

Nasze realizacje w Oświęcimiu to głównie montaże w blokach oraz domach jedno- i wielorodzinnych. Bardzo często otrzymujemy zapytania, związane z tym, czy klimatyzacja spełni normy w zakresie akustyki, które narzucone są przez określoną spółdzielnię mieszkaniową w Oświęcimiu. Naszym fachowcom każdorazowo udało się zarekomendować odpowiedni model klimatyzacji, a także dostarczyć dane techniczne, które umożliwiły uzyskanie zgody spółdzielni i bezproblemowy montaż.

Montaż klimatyzacji Oświęcim – cena

Sprawdź cenę montażu klimatyzacji w Oświęcimiu.

Cennik montażu klimatyzacji w Znacznik - ikona Oświęcimiu >

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem niestandardowej instalacji klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

My skorzystaliśmy z firmy Aero7 do montażu klimatyzacji w nowo wybudowanym domu. Wybraliśmy klimatyzację multisplit. Jednostka zewnętrzna obsługuje 4 jednostki wewnętrzne, a mimo to nie generuje uciążliwego hałasu. Cenowo usługa zaskoczyła nas pozytywnie. Tym bardziej, że trafiliśmy na promocję klimatyzatorów w sklepie, więc całość wyszła taniej niż zakładaliśmy.

Karolina i Grzesiek
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Polecam ekipę Aero7. Pomimo rygorystycznych norm, które narzuca moja spółdzielnia, udało się wybrać klimatyzator, który wszystkie te wymogi spełnił. Co prawda musiałem zdecydować się na niższą moc jednostki, ale muszę przyznać, że zgodnie z zapewnieniami monterów klimatyzacja spełnia swoją rolę.

Robert, Oświęcim
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy