Fachowy, terminowy i profesjonalny

montaż klimatyzacji w Krzeszowicach


Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja Krzeszowice

Aero7 to najlepszy wybór w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji. Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji w domach jedno- i wielorodzinnych. Nasi instalatorzy doradzają w zakresie wyboru odpowiedniego modelu klimatyzacji, a także umiejscowienia jednostek. Jeżeli szukasz sprawdzonej i godnej polecenia ekipy monterskiej, zgłoś się do nas.

 

 

Nasze usługi oferujemy na obszarze całych Krzeszowic, w tym na osiedlach:

 

Centrum, Jurajskie, Parkowe,
Nowy Świat, Czatkowice, Żbik
oraz w sąsiednich miejscowościach.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Powiedz nam skąd jesteś > Krzeszowice - mapa

Klimatyzatory z montażem Krzeszowice

Montaż klimatyzacji wymaga posiadania odpowiednich certyfikatów oraz atestów. A w związku z tym, konieczne jest skorzystanie z ekipy fachowców, którzy podłączą instalację oraz napełnią klimatyzację czynnikiem chłodniczym zgodnie z wymogami obowiązującymi w tym zakresie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy szybki, bezpieczny i kompleksowy montaż.

Audyt - ikona 1. Audyt (wizja lokalna i darmowa wycena)
Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora - ikona 2. Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora
Przesłanie oferty do akceptacji - ikona 3. Przesłanie oferty do akceptacji
Wyznaczenie terminu - ikona 4. Wyznaczenie terminu
Montaż klimatyzacji - ikona 5. Montaż klimatyzacji
Kontrola i serwis - ikona 6. Kontrola i serwis

Krzeszowice, moje miasto!

Krzeszowice to miasto w województwie małopolskim, które należy do Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. Krzeszowice upatrują największe szanse w zakresie rozwoju lokalnego biznesu w poszerzaniu się zasięgu metropolitalnego Krakowa. Gmina posiada bardzo dobry potencjał terenów nadających się do zagospodarowania jako obszary inwestycyjne. Ważnym atutem miejscowości jest także duża dostępność komunikacyjna, zarówno drogowa, lotnicza, jak i kolejowa.

 

Gmina Krzeszowice należy do bardzo intensywnie zurbanizowanej części woj. małopolskiego. A mimo to, mamy tutaj bardzo dużą dostępność terenów zielonych. Ok. 34% powierzchni stanowią lasy, w tym także parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody oraz obszary Natura 2000. Mimo tak dogodnego położenia miasto w okresie jesienno-zimowym walczy z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza. W ostatnich latach obserwowane są także często powtarzające się fale upałów, będące następstwem zmian klimatycznych. Dlatego tak ważne jest, aby każdy z mieszkańców zadbał o własny komfort czystego i świeżego powietrza.

 

10 090
liczba mieszkańców
Krzeszowic
36°C
rekordowe temperatury letnie

Montaż klimatyzacji - zakres prac

W ramach podstawowej usługi montażu klimatyzacji wykonujemy:

1.

Otwór o średnicy 65 mm w ścianie do 40 cm grubości

2.

Instalację jednostki wewnętrznej i zewnętrznej we wskazanym miejscu

3.

Instalację freonową pomiędzy jednostką zewnętrzną i wewnętrzną

4.

Podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej

5.

Odpływ grawitacyjny skroplin

6.

Wykonanie próby szczelności

7.

Wykonujemy próżnię w układzie

8.

Uruchomienie i test działania klimatyzacji

9.

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Montaż klimatyzatorów split Krzeszowice

Funkcjonalność, niskie koszty eksploatacji oraz wydajność, to cechy, które sprawiają, że klimatyzatory typu split są coraz częściej montowane w naszych domach i mieszkaniach. Do najważniejszych zalet zaliczamy:

 

 • Wielofunkcyjność - latem schładzają powietrze, a w zimne dni ogrzewają je.
 • Oczyszczają, filtrują i osuszają powietrze - pozwalają zadbać nie tylko o temperaturę, ale także czystość i jakość powietrza.
 • Cicha praca - w przeciwieństwie do klimatyzatorów przenośnych tutaj nie musimy obawiać się dużego hałasu. Najgłośniejsze komponenty znajdują się w jednostce zewnętrznej.
 • Energooszczędność i wydajność - zachęcamy do zakupu modeli o wysokiej klasie energetycznej, które zapewniają niskie koszty eksploatacji.
Agregat i jednostka wewnętrzna - schemat
Split (ang. rozdzielony)
Agregat + jednostka wewnętrzna

Nasze certyfikaty

Aero7 posiada liczne certyfikaty nadane przez producentów klimatyzatorów. Nasi instalatorzy są przez nich regularnie szkoleni, dzięki czemu mają nie tylko pełną wiedzę na temat aktualnej oferty produktów, ale przede wszystkim posiadają kwalifikacje i wiedzę potrzebną do montażu różnych typów urządzeń. Aero7 to autoryzowany sprzedawca szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Kupując sprzęt u nas, masz pewność, że otrzymasz pełną gwarancję producenta.

Montaż klimatyzatorów multisplit Krzeszowice

Odmianą klimatyzatorów split są klimatyzatory typu multisplit. Są to klimatyzatory naścienne połączone wspólną instalacją. W przypadku klimatyzatorów multisplit możemy zamontować wewnątrz pomieszczeń więcej niż jedną jednostkę wewnętrzną. Nasi instalatorzy specjalizują się w montażu klimatyzatorów multisplit w różnych konfiguracjach. Co ważne, pomimo iż jednostki te są połączone, można nimi sterować w sposób niezależny, ustawiając optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu oddzielnie.

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
2 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 6m instalacji
Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
3 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 9m instalacji
Cztery jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
4 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 12m instalacji
Powyżej czterech jednostek wewnętrznych
Powyżej 4 jednostek wewnętrznych

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator?

Jeżeli po raz pierwszy stoisz przed wyzwaniem zakupu klimatyzatora, pamiętaj, że należy przeanalizować wiele aspektów ich działania. Zachęcamy do odpowiedzenia sobie na pytania:

 1. 1. Jaką powierzchnię ma obsłużyć klimatyzator? - Odpowiednio zarekomendujemy klimatyzatory o mocach 2,5kW, 3,5kW, 5kW, 7kW, 10kW, a także klimatyzator typu split lub multisplit.
 2. 2. Jakich funkcjonalności klimatyzatora oczekujemy? – Klimatyzacja to dużo więcej niż tylko schłodzone powietrze. Klimatyzator może także być wyposażony w funkcję osuszania, grzania, jonizacji i oczyszczania powietrza.
 3. 3. Jakie są zakładane koszty zakupu i montażu klimatyzacji, a także późniejsze koszty eksploatacji? – Czasem droższy zakup może okazać się dużą oszczędnością. Zwłaszcza jeśli wybierzemy energooszczędnym model klimatyzatora.
 4. 4. Czy głośno pracujący klimatyzator będzie nam przeszkadzał? – Hałas ma duży wpływ na nasz komfort. Warto mieć także na uwadze wybór takiego miejsca montażu klimatyzacji, aby nie przeszkadzał on ani domownikom, ani sąsiadom.

Polecane modele klimatyzatorów

Zachęcamy do wyboru klimatyzatorów producentów o uznanej marce na rynku europejskim i światowym: Haier, Panasonic, Toshiba, Daikin, Samsung, LG, Rotenso, Gree, Mitsubishi. Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji producenta. Zależnie od potrzeb, dopasujemy klimatyzator o odpowiedniej cenie, parametrach technicznych i dodatkowych funkcjonalnościach.

Serwis i naprawa klimatyzacji Krzeszowice

Szukasz fachowców w Krzeszowicach, którym będziesz mógł zlecić usługę serwisu lub naprawy klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty serwisu i naprawy klimatyzatorów. Wykonujemy kompleksowy zakres pracy:

 • Przeniesienie klimatyzatora w inne miejsce
 • Diagnoza usterek
 • Napełnianie klimatyzacji
 • Naprawa klimatyzacji
 • Czyszczenie klimatyzacji
 • Przegląd serwisowy klimatyzacji
Pracownik Aero7 w trakcie montażu klimatyzacji

Dlaczego Aero7 logo ?

Profesjonalizm - ikona
Profesjonalizm

wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji

Profesjonalizm - ikona
Uprawnienia

posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia techniczne i certyfikaty

Profesjonalizm - ikona
Bardzo dobre opinie

to nasza najlepsza rekomendacja

Profesjonalizm - ikona
Szybka obsługa

dostosowujemy się do potrzeb klientów

Profesjonalizm - ikona
Duży wybór klimatyzatorów

ofertujemy modele w różnych przedziałach cenowych

Profesjonalizm - ikona
Działamy lokalnie

wykonamy montaż w Twoim mieście

Przykładowe realizacje montażu klimatyzacji w Krzeszowicach

Działamy na lokalnym rynku od lat. Doskonale znamy potrzeby mieszkańców i dlatego staramy się zaoferować atrakcyjne modele klimatyzatorów w przystępnej cenie. Wykonaliśmy już wiele realizacji w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, a także w mieszkaniach. Sprawdź nas!

Montaż klimatyzacji Krzeszowice – cena

Sprawdź cenę montażu klimatyzacji w Krzeszowicach.

Cennik montażu klimatyzacji w Znacznik - ikona Krzeszowicach >

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem niestandardowej instalacji klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Chciałem już dawno zamontować klimę, ale obawiałem się, że klimatyzator będzie generował duży hałas. Podczas pierwszego spotkania fachowcy zaprezentowali przykładowe parametry cichych klimatyzatorów i przekonali mnie do jednego z nich. Rzeczywiście klima działa cicho i bez zarzutów. Sama instalacja to był 1 dzień. Panowie weszli do mieszkania, zabezpieczyli pomieszczenia, wykonali montaż, a na wyjściu posprzątali za sobą. Tak powinna pracować każda ekipa monterska.

Wojciech
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Montaż i zakup klimatyzatorów przebiegł sprawnie. Niestety w umówionym terminie montażu wypadła mi ważna sprawa rodzinna i poprosiłem o przełożenie terminu na kolejny tydzień. Firma przychyliła się do prośby bez żadnych pretensji. Bardzo jestem wdzięczny za takie ludzkie podejście. I w 100% mogę polecić firmę jako dobrych fachowców.

Jacek
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy