Nie czekaj! Zadzwoń i zamów już dziś

montaż klimatyzacji w Sosnowcu!


Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja Sosnowiec

Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować klimatyzację w domu, mieszkaniu, obiekcie komercyjnym czy w instytucji publicznej, wybierz fachowców z Aero7. Lata doświadczenia, ogromny wybór klimatyzatorów oraz setki zadowolonych Klientów, to nasze najmocniejsze strony. Zadzwoń już dziś i umów dogodny termin na montaż klimatyzacji.

 

 

Działamy na obszarze całego Sosnowca, m.in. w dzielnicach:

 

Śródmieście, Milowice, Pogoń, Stary Sosnowiec, Sielec,
Dębowa Góra, Zagórze, Środula, Dańdowka, Niwka, Modrzejów,
Bór, Jęzor, Klimontów, Porąbka, Kazimierz Górniczy,
Ostrowy Górnicze, Maczki, a także w okolicach.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Powiedz nam skąd jesteś > Sosnowiec - mapa

Klimatyzatory z montażem Sosnowiec

Szukasz profesjonalnej ekipy, która wykona montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze? Doskonale trafiłeś. Zajmujemy się kompleksowo doborem klimatyzatora, montażem, uruchomieniem klimatyzacji oraz późniejszym serwisowaniem. Wybierając Aero7 nie będziesz musiał martwić się o żadne szczegóły.

 

Nasza oferta to klimatyzatory z różnej półki, niemal wszystkich wiodących producentów. Polecamy szczególnie klimatyzatory marki Haier, Samsung, Daikin, Mitsubishi, Gree, Rotenso, LG oraz Panasonic. Dostosujemy idealny klimatyzator do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Audyt - ikona 1. Audyt (wizja lokalna i darmowa wycena)
Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora - ikona 2. Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora
Przesłanie oferty do akceptacji - ikona 3. Przesłanie oferty do akceptacji
Wyznaczenie terminu - ikona 4. Wyznaczenie terminu
Montaż klimatyzacji - ikona 5. Montaż klimatyzacji
Kontrola i serwis - ikona 6. Kontrola i serwis

Sosnowiec, moje miasto!

Sosnowiec to główne miasto Zagłębia Dąbrowskiego, położone jest 3 rzekami Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Rozwój Sosnowca przez wiele lat determinował przemysł wydobywczy (węgiel kamienny, piasek, złoża minerałów). Dogodna lokalizacja oraz bogate złoża surowców sprawiały, że Sosnowiec bardzo szybko stał się ważnym ośrodkiem górniczo-hutniczym. Intensywnie prowadzona gospodarka doprowadziła niestety do bardzo dużej degradacji terenów zielonych. W 2016 r. Światowa Organizacja Zdrowia uplasowała miasto Sosnowiec na 35-tym miejscu najbardziej zanieczyszczonych miast w Unii Europejskiej.

 

Współcześnie Sosnowiec to miasto, które przeszło już fazę restrukturyzacji przemysłu i koncentruje się na rozwoju nowoczesnych technologii. Główne cele, jakie stawia sobie Sosnowiec w zakresie ochrony środowiska to ograniczenie emisji CO2, tlenków azotu i szkodliwych dla zdrowia pyłów. W dalszej kolejności poprawa jakości wód, ochrona krajobrazu i zmniejszenie uciążliwości hałasu. Niestety mieszkańcy coraz częściej borykają się z problemem upałów, które są szczególnie uciążliwe dla osób starszych, schorowanych, dzieci oraz kobiet w ciąży. Trwające kilka dni fale upałów utrudniają pracę i obniżają wydajność pracy. Niestety zmiany klimatyczne jakie zaszły w ostatnich latach, stwarzają zagrożenie częstego występowania upałów. Dlatego w miarę możliwości powinieneś zadbać o własny komfort i wyposażyć swój dom lub miejsce pracy w klimatyzator.

 

204 013
liczba mieszkańców
Sosnowca
37°C
rekordowe temperatury
w okresie letnim

Montaż klimatyzacji - zakres prac

W ramach podstawowej usługi montażu klimatyzacji wykonujemy:

1.

Otwór o średnicy 65 mm w ścianie do 40 cm grubości

2.

Instalację jednostki wewnętrznej i zewnętrznej we wskazanym miejscu

3.

Instalację freonową pomiędzy jednostką zewnętrzną i wewnętrzną

4.

Podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej

5.

Odpływ grawitacyjny skroplin

6.

Wykonanie próby szczelności

7.

Wykonujemy próżnię w układzie

8.

Uruchomienie i test działania klimatyzacji

9.

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Montaż klimatyzatorów split Sosnowiec

Oferujemy kompleksową usługę montażu klimatyzatorów typu split. Urządzenia te będą służyć Ci wydajnie przez długie lata. Ich najważniejsze zalety to:

 

 • Klika trybów pracy - klimatyzatory split nie tylko chłodzą, ale także nagrzewają powietrze, filtrują, osuszają i oczyszczają. Wszystko zależnie od potrzeb.
 • Nie hałasują - klimatyzatory split są dużo cichsze niż typowe klimatyzatory przenośne. Wszystko dzięki temu, że głośniej pracujące elementy znajdują się w jednostce zewnętrznej.
 • Pracują bardzo wydajnie - klimatyzator bardzo szybko ochłodzi nawet mocno nagrzane pomieszczenie. A gdy już osiągnie idealną temperaturę, wówczas łagodny nawiew zapewni jej utrzymanie.
 • Możliwość nawigacji za pomocą aplikacji - nowoczesne modele klimatyzatorów posiadają możliwość sterowania zdalnego przez Wi-Fi. Włącz klimatyzator w drodze do domu, a na miejscu zastaniesz przyjemną temperaturę w pomieszczeniach.
Agregat i jednostka wewnętrzna - schemat
Split (ang. rozdzielony)
Agregat + jednostka wewnętrzna

Nasze certyfikaty

Aero7 posiada liczne certyfikaty nadane przez producentów klimatyzatorów. Nasi instalatorzy są przez nich regularnie szkoleni, dzięki czemu mają nie tylko pełną wiedzę na temat aktualnej oferty produktów, ale przede wszystkim posiadają kwalifikacje i wiedzę potrzebną do montażu różnych typów urządzeń. Aero7 to autoryzowany sprzedawca szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Kupując sprzęt u nas, masz pewność, że otrzymasz pełną gwarancję producenta.

Montaż klimatyzatorów multisplit Sosnowiec

Oferujemy usługę montażu klimatyzacji multisplit, czyli klimatyzatorów, które składają się z jednej jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych. Nasi fachowcy posiadają pełne uprawnienia do montażu klimatyzatorów, a także do napełniania go czynnikiem chłodzącym i wykonania prób szczelności. Naszym Klientom doradzamy idealne miejsce na montaż jednostek, a także doradzamy optymalny wybór modelu klimatyzatora. Wykonujemy pełny montaż, a następnie próby szczelności, odpowietrzenie, napełnienie czynnikiem chłodniczym. Na samym końcu przeprowadzamy dokładny instruktaż, aby zapoznać właściciela klimatyzacji z jego obsługą. Zależnie od Twoich potrzeb możemy wykonać montaż klimatyzacji multisplit w dowolnym układzie:

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
2 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 6m instalacji
Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
3 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 9m instalacji
Cztery jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
4 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 12m instalacji
Powyżej czterech jednostek wewnętrznych
Powyżej 4 jednostek wewnętrznych

Jak wybrać dobry klimatyzator do domu lub biura?

Przy wyborze właściwego klimatyzatora należy uwzględnić kilka czynników:

 1. 1. Rodzaj klimatyzatora - klimatyzator ścienny splity lub klimatyzator typu multisplit
 2. 2. Miejsce montażu klimatyzatora – dotyczy się to zarówno wyboru miejsca montażu agregatora na elewacji budynku, jak wyboru miejsca montażu jednostek wewnętrznych.
 3. 3. Model klimatyzatora – dostępny jest duży wybór klimatyzatorów o różnych rozmiarach i kolorach, które dodatkowo mogą być wyposażone w wyświetlacze LED.
 4. 4. Dodatkowe funkcjonalności – przykładowo możesz wybrać klimatyzator z funkcją oczyszczania powietrza, która może okazać się bardzo pomocna zwłaszcza w miastach o dużym zanieczyszczeniu.
 5. 5. Cena klimatyzatora – w ofercie Aero7 znajdziesz klimatyzatory od 1899 zł.

Polecane klimatyzatory

Polecamy klimatyzatory w różnych wariantach kolorystycznych oraz wyposażone w różne funkcjonalności. Zależnie od potrzeb doradzamy wybór modelu w konkretny przedziale budżetu. Każdorazowo zwracamy uwagę na kluczowe parametry, takie jak wydajność, energooszczędność, głośność, dostępne tryby pracy. Sprawdź naszą ofertę!

Serwis i naprawa klimatyzacji Sosnowiec

Szukasz fachowców w Sosnowcu, którym będziesz mógł zlecić usługę serwisu lub naprawy klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty serwisu i naprawy klimatyzatorów. Wykonujemy kompleksowy zakres pracy:

 • Przeniesienie klimatyzatora w inne miejsce
 • Diagnoza usterek
 • Napełnianie klimatyzacji
 • Naprawa klimatyzacji
 • Czyszczenie klimatyzacji
 • Przegląd serwisowy klimatyzacji
Pracownik Aero7 w trakcie montażu klimatyzacji

Dlaczego Aero7 logo ?

Profesjonalizm - ikona
Profesjonalizm

wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji

Profesjonalizm - ikona
Uprawnienia

posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia techniczne i certyfikaty

Profesjonalizm - ikona
Bardzo dobre opinie

to nasza najlepsza rekomendacja

Profesjonalizm - ikona
Szybka obsługa

dostosowujemy się do potrzeb klientów

Profesjonalizm - ikona
Duży wybór klimatyzatorów

ofertujemy modele w różnych przedziałach cenowych

Profesjonalizm - ikona
Działamy lokalnie

wykonamy montaż w Twoim mieście

Przykładowe realizacje montażu klimatyzacji w Sosnowcu

Naszą najlepszą wizytówką są nasi zadowoleni Klienci, którzy polecają nas swoim znajomym. Wykonaliśmy już setki montaży klimatyzatorów różnego typu – multisplit, split, kanałowych, podstropowych, konsolowych. Z przyjemnością wykonamy także montaż dla Ciebie, abyś mógł cieszyć się idealną temperaturą w swoim domu przez cały rok.

Montaż klimatyzacji Sosnowiec – cena

Sprawdź cenę montażu klimatyzacji w Sosnowcu.

Cennik montażu klimatyzacji w Znacznik - ikona Sosnowcu >

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem niestandardowej instalacji klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie. Wszystko było okey. Wyszło tanio. Klimatyzator działa zgodnie z oczekiwaniami.

Krystian Te.
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Umawialiśmy się z kilkoma firmami z Sosnowca i okolic na montaż klimatyzacji, ale tylko Aero7 podeszło do sprawy profesjonalnie. Wprowadziliśmy się do nowego domu w zeszłym roku, więc ogromnie zależało nam, aby nie było nieprzewidzianych zniszczeń. Z ograniczonym zaufaniem podszedłem do montażu, ale na szczęście instalacja przebiegła bardzo sprawnie. Otwory w ścianie wywiercone bezpyłowo, podłączenie do instalacji bezproblemowe, a na sam koniec ekipa posprzątała za sobą. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce zainstalować klimatyzację w Sosnowcu lub okolicach, aby skontaktował się z firmą Aero7.

Paweł
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy