Kompleksowy i szybki

montaż klimatyzacji w Jaśle


Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja Jasło

Skorzystaj z kompleksowej usługi montażu klimatyzacji w Jaśle. Nasza firma to profesjonalny zespół instalatorów. Od lat działamy na lokalnym rynku, zyskaliśmy nie tylko lata doświadczeń, ale także duże zadowolenie kontrahentów. Zajmujemy się montażem klimatyzatorów w domach jedno- i wielorodzinnych, ale również kawalerkach, mieszkaniach, biurowcach itp. Posiadamy niezbędne uprawnienia.
Udzielamy pełnej gwarancji producenta na zakupione klimatyzatory!

 

 

Działamy na terenie miasta Jasło, m.in. na osiedlach:

 

Bryły, Brzyszczki, Gamrat, Gądki, Górka Klasztorna,
Hankówka, Kaczorowy, Kopernika, Krajowice, Mickiewicza,
Niegłowice, Rafineria, Słoneczna Kotlina, Sobniów,
Śródmieście, Ulaszowice i Żółków.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Powiedz nam skąd jesteś > Jasło - mapa

Klimatyzatory z montażem Jasło

Nasza oferta to nie tylko montaż klimatyzacji. Zajmujemy się także doborem odpowiedniego modelu, co możemy zapewnić dzięki szerokiemu wyborowi w naszym sklepie. Znajdziesz u nas m.in. klimatyzatory typu split, multisplit, konsolowe, kasetonowe, kanałowe czy podstropowe.

Audyt - ikona 1. Audyt (wizja lokalna i darmowa wycena)
Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora - ikona 2. Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora
Przesłanie oferty do akceptacji - ikona 3. Przesłanie oferty do akceptacji
Wyznaczenie terminu - ikona 4. Wyznaczenie terminu
Montaż klimatyzacji - ikona 5. Montaż klimatyzacji
Kontrola i serwis - ikona 6. Kontrola i serwis

Jasło, moje miasto!

Jasło to miasto położone w województwie podkarpackim, które nazywane jest „Stolicą Polskiego Wina”, ponieważ co roku w ostatni weekend sierpnia odbywają się tutaj międzynarodowe dni tego trunku. Jasło słynie również z wielu chronionych zabytków oraz obiektów historycznych. Jest to bardzo przyjazne miejsce do życia, ze względu na wysoko rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną i kulturalną.

 

Warto także wspomnieć, że Jasło jest w trakcie rewitalizacji. Rewitalizowane są te miejsca, które uważane są za mało bezpieczne lub/i nieatrakcyjne. W mieście prowadzonych jest kilkadziesiąt projektów rewitalizacyjnych o charakterze społecznym i infrastrukturalnym. Pomimo, iż w Jaśle powstaje sporo parków, obszarów zielonych oraz czystych zbiorników wodnych, to tak jak w większości miast w Polsce, powietrze jest słabej jakości. Występujące coraz częściej w okresie letnim fale upałów mogą być bardzo uciążliwe dla mieszkańców miasta, zwłaszcza dla osób starszych, dzieci oraz kobiet w ciąży. Dlatego warto zainwestować w skuteczny klimatyzator, który zadba o odpowiednią temperaturą i jakość wdychanego przez Ciebie powietrza.

 

35 445
liczba mieszkańców
34°C
rekordowa temperatura

Montaż klimatyzacji - zakres prac

W ramach podstawowej usługi montażu klimatyzacji wykonujemy:

1.

Otwór o średnicy 65 mm w ścianie do 40 cm grubości

2.

Instalację jednostki wewnętrznej i zewnętrznej we wskazanym miejscu

3.

Instalację freonową pomiędzy jednostką zewnętrzną i wewnętrzną

4.

Podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej

5.

Odpływ grawitacyjny skroplin

6.

Wykonanie próby szczelności

7.

Wykonujemy próżnię w układzie

8.

Uruchomienie i test działania klimatyzacji

9.

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Montaż klimatyzatorów split Jasło

Jeżeli zależy Ci na ciszy w twoim domu lub miejscu pracy, to świetnym rozwiązaniem będzie klimatyzator typu split. Jest on bardzo wydajny, ale nie zakłóci spokoju ani normalnego funkcjonowania, ponieważ wszelkie jego głośniejsze elementy są montowane w jednostce zewnętrznej.

 

Naszym klientom polecamy ten rodzaj klimatyzacji, ponieważ cechuje się długą żywotnością, sporą wydajnością oraz niskim poborem energii. Nie musisz także obawiać się o to, jaka moc lub model będą najlepsze, ponieważ nasi fachowcy zrobią to za Ciebie – dobiorą jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną o optymalnych parametrach. Co więcej, przed montażem zabezpieczą również wszelkie powierzchnie, tak aby nic nie uległo zniszczeniu. Zaufaj nam i ciesz się doskonałą jakością i temperaturą powietrza!

Agregat i jednostka wewnętrzna - schemat
Split (ang. rozdzielony)
Agregat + jednostka wewnętrzna

Nasze certyfikaty

Aero7 posiada liczne certyfikaty nadane przez producentów klimatyzatorów. Nasi instalatorzy są przez nich regularnie szkoleni, dzięki czemu mają nie tylko pełną wiedzę na temat aktualnej oferty produktów, ale przede wszystkim posiadają kwalifikacje i wiedzę potrzebną do montażu różnych typów urządzeń. Aero7 to autoryzowany sprzedawca szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Kupując sprzęt u nas, masz pewność, że otrzymasz pełną gwarancję producenta.

Montaż klimatyzatorów multisplit Jasło

Klimatyzatory typu multispilt składają się z kilku jednostek wewnętrznych i jednej jednostki zewnętrznej. Są one doskonałym r ozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na schłodzeniu dużego pomieszczenia lub kilku pokoi w tym samym czasie. Jest to bardzo wydajny i efektywny sposób, który sprawdza sięnie tylko w domach, ale takżę w biurowcach oraz przestrzeniach publicznych. Oferujemy jednostki wewnętrzne klimatyzatorów o różnych mocach (2,5 kW, 3,5 kW, 5 kW, 7 kW, 10 kW). Skorzystaj z rad naszych fachowców i pokonaj uciążliwe upały!

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
2 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 6m instalacji
Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
3 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 9m instalacji
Cztery jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
4 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 12m instalacji
Powyżej czterech jednostek wewnętrznych
Powyżej 4 jednostek wewnętrznych

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator?

Planujesz kupno klimatyzatora, ale nie wiesz, od czego zacząć? Klimatyzator przenośny, czy może klimatyzator naścienny? Odpowiedz sobie na kilka pytań i wybierz najlepszy model dla Ciebie.

 1. 1. Rodzaj klimatyzatora - klimatyzator ścienny typu split lub multisplit, a może bardziej zaawansowane modele klimatyzatorów podstropowych, kanałowych, konsolowych czy kasetonowych?
 2. 2. Miejsce montażu – bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiednie miejsce montażu – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nie wiesz, gdzie najlepiej zainstalować klimatyzację? Nasi instalatorzy doradzą Ci podczas wizji lokalnej.
 3. 3. Głośność pracy – w przypadku montażu klimatyzatora w bloku jednostka zewnętrzna musi spełnić określone przez spółdzielnie normy akustyczne. Nasi specjaliści pomogą dobrać Ci odpowiedni model!
 4. 4. Funkcjonalności – nowoczesne klimatyzatory to znacznie więcej niż schładzanie powietrza. Możesz wybrać urządzenie z czujnikiem jakości powietrza, funkcją jonizacji, regulacją żaluzji, detekcją ruchuitd.
 5. 5. Droższy czy tańszy? – często urządzenia, które są droższe w zakupie, okazują się tańsze w eksploatacji. Skontaktuj się z nami, a na pewno dobierzemy model, który spełni Twoje oczekiwania.
 6. 6. Trwałość urządzenia - czy wiesz, że pełną gwarancję producenta na sprzęt możesz uzyskać jedynie w autoryzowanych przez producenta sklepach? A także w przypadku, gdy montaż przeprowadzają instalatorzy z odpowiednimi certyfikatami i uprawieniami? Wybierz profesjonalną ekipę montażystów!

Polecane modele klimatyzatorów

Chcesz zainwestować w klimatyzator, ale obawiasz się, że zaburzy styl panujący w Twoim domu? Nic bardziej mylnego! W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory o różnych kolorach i kształtach. Wiele z nich posiada podświetlenia LED, dzięki którym urządzenie dodaje pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. Aero7 to także wiele światowych marek m.in. Haier, Panasonic, Toshiba, Daikin, Samsung, LG, Rotenso, Gree, czy Mitsubishi.

 

Pamiętaj! Nie w każdym sklepie uzyskasz pełną gwarancję producencką na sprzęt. Brak autoryzacji sklepu to najczęściej brak gwarancji! Zamawiając klimatyzator i montaż w Aero7, zyskujesz pełne prawa do gwarancji udzielanej przez każdego z producentów!

Serwis i naprawa klimatyzacji Jasło

Szukasz fachowców w Jaśle, którym będziesz mógł zlecić usługę serwisu lub naprawy klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty serwisu i naprawy klimatyzatorów. Wykonujemy kompleksowy zakres pracy:

 • Przeniesienie klimatyzatora w inne miejsce
 • Diagnoza usterek
 • Napełnianie klimatyzacji
 • Naprawa klimatyzacji
 • Czyszczenie klimatyzacji
 • Przegląd serwisowy klimatyzacji
Pracownik Aero7 w trakcie montażu klimatyzacji

Dlaczego Aero7 logo ?

Profesjonalizm - ikona
Profesjonalizm

wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji

Profesjonalizm - ikona
Uprawnienia

posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia techniczne i certyfikaty

Profesjonalizm - ikona
Bardzo dobre opinie

to nasza najlepsza rekomendacja

Profesjonalizm - ikona
Szybka obsługa

dostosowujemy się do potrzeb klientów

Profesjonalizm - ikona
Duży wybór klimatyzatorów

ofertujemy modele w różnych przedziałach cenowych

Profesjonalizm - ikona
Działamy lokalnie

wykonamy montaż w Twoim mieście

Przykładowe realizacje montażu klimatyzacji w Jaśle

Zobacz nasze przykładowe realizacje. Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem, dzięki czemu nasze usługi są wykonywane szybko i starannie. Zaufaj Aero7 i korzystaj z doskonałej temperatury oraz czystego powietrza w twoich wnętrzach.

Montaż klimatyzacji Jasło – cena

Sprawdź cenę montażu klimatyzacji w Jaśle.

Cennik montażu klimatyzacji w Znacznik - ikona Jaśle >

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem niestandardowej instalacji klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Wszystko działa bez zarzutu! Oprócz świetnego doboru sprzętu ekipa Aero7 zadbała o to, aby podczas montażu nic nie uległo zniszczeniu. Fachowcy zdecydowanie znają się na rzeczy i potrafią zaskoczyć swoją wiedzą. Szybko i skutecznie! Polecam.

Jarek
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Instalatorzy Aero7 doradzili mi, abym zainwestowała w model marki Panasonic. Okazał się to być strzał w dziesiątkę! Panowie nie tylko dobrali odpowiednią moc, ale zajęli się montażem. Nie było żadnych problemów. Polecam.

Agnieszka
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy