Klimatyzatory przenośne i stacjonarne

 

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroką gamę klimatyzatorów do różnych zastosowań. Oferujemy urządzenia następujących firm: DAIKIN, Vivax, MASTER, Gree, LG, SAMSUNG, Sinclair oraz Zibro. Poniżej prezentujemy klasyfikację urządzeń ze względu na typ i rodzaj zastosowania.

 

Asortyment naszego sklepu:

Klimatyzator przenośny Master

Klimatyzatory przenośne polecane są przede wszystkim tam gdzie użycie klimatyzatorów typu split nie jest możliwe. Niski koszt, mobilność i łatwość instalacji sprawiają, że są to najpopularniejsze urządzenia na rynku. Niestety ze względu na budowę układu chłodniczego klimatyzacje przenośne są dużo głośniejsze i mniej wydajne od innych typów.

Przeglądaj klimatyzatory przenośne

Klimatyzator ścienny Samsung

Klimatyzatory ścienne to urządzenia składające się z jednostki wewnętrznej montowanej na ścianie i zewnętrznej montowanej na dachu lub elewacji. Cechują się niewielkimi wymiarami, wysoką wydajnością oraz cichą pracą. Klimatyzacje tego typu są najpopularniejszymi i najbardziej polecanymi urządzeniami montowanymi w biurach i mieszkaniach.

Przeglądaj klimatyzatory ścienne

Klimatyzator komercyjny

Klimatyzatory komercyjne cechują się najwyższą wydajnością elektryczną, wysoką niezawodnością, komfortowym użytkowaniem oraz cichą pracą. Jak sama nazwa wskazuje, wykorzystywane są przeważnie w pomieszczeniach komercyjnych takich jak szpitale, biura, sklepy, hotele czy szpitale. Wysokie parametry idą w parze z estetycznym wyglądem. Urządzenia tego typu wyposażone są w szereg użytecznych funkcji.

Przeglądaj klimatyzatory komercyjne

 

Do czego służy klimatyzator?

Oferowane urządzenia służą do kontroli warunków klimatycznych w pomieszczeniach. Najczęściej używaną funkcją klimatyzatora jest schładzanie powietrza. W trakcie tego procesu zmniejsza się temperatura i wilgotność powietrza. Dzięki temu w pomieszczeniu jest nie tylko chłodniej ale i mniej duszno. Oprócz funkcji chłodzenia urządzenia te można również wykorzystywać do osuszania, oczyszczania powietrza, a także jako tanie źródło ciepła w sezonie przejściowym. Niektóre klimatyzacje przystosowane są do ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej nawet poniżej -10oC zużywając przy tym do 5 razy mniej prądu od konwencjonalnych grzejników elektrycznych.

 

Klimatyzatory ścienne z montażem

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności