Klimatyzator

Haier Flexis Plus White Matt

Autoryzowany partner
 • Dostępne moce (kW): 2.6 | 3.5 | 5.2 | 7
 • Gwiazdka - ikona 4.80 (5)

Wybierz wariant

- wybierz -
Moc chłodnicza
3.5 kW
Klasa energetyczna (chłodzenie)
A+++
Klasa energetyczna (grzanie)
A++
Głośność wewnętrzna
WEWNĘTRZNA
17-39 dB
Głośność zewnętrzna
ZEWNĘTRZNA
48 dB

Funkcje

 • Lampa UV
 • Cichy agregat
 • Niskie zużycie energii
 • Utrzymanie dodatniej temperatury
 • Skuteczna praca zimą
 • Gwarancja 5 lat
 • Czynnik R32
 • Osuszanie powietrza
 • Jednostka dostępna w split i multisplit
 • Moduł WiFi
 • Czujnik ruchu
 • Autoczyszczenie
 • Oczyszczanie powietrza
 • Automatyczna regulacja żaluzji 3D
 • Cicha praca
48 godzin

darmowa dostawa

48 godzin

Cena
4 049,00
Cena z montażem B2C (8% VAT)
5 449,00
1
Oferujemy montaż
w całej Polsce
Profesjonalna porada 799 394 010

Haier Flexis Plus White Matt jest wysokiej klasy klimatyzatorem ściennym SPLIT. Został zamknięty w matowej białej obudowie, a do swojej pracy wykorzystuje niezwykle ekologiczny czynnik R32, który od 2025 będzie wymagany w tego typu urządzeniach. Producent udziela na urządzenie aż 5-letniej gwarancji, co świadczy o wysokiej jakości wykonania.

 

Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus White Matt cechują się niezwykle cichą pracą (już od 16 dB) oraz najwyższą klasą energetyczną A+++. Ponadto czujnik ruchu, opcjonalny filtr 3M, sterowanie przez Wi-Fi, praca w szerokim zakresie temperatur czy funkcja Self Clean czynią z opisywanego modelu ciekawy klimatyzator. Do wyboru mamy 4 zestawy split, które obsłużą powierzchnie nawet do 90 m2.

 

Dostępne zestawy w serii
Klimatyzator Haier Flexis Plus 2,6 kW White AS25S2SF1FA/1U25S2SM1FA Moc Do powierzchni Cena
Haier Flexis Plus White Matt 2,6 - 7,0 kW 20-90 m2 8% VATCena za urządzenie dla osoby prywatnej wybierającej montaż z Aero7 23% VAT
Haier Flexis Plus White AS25S2SF1FA/1U25S2SM1FA 2,6 kW 20-30 m2 3 349 zł 3 799 zł
Haier Flexis Plus White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA 3,5 kW 30-40 m2 3 549 zł 4 049 zł
Haier Flexis Plus White AS50S2SF1FA/1U50S2SJ2FA 5,2 kW 40-60 m2 4 549 zł 5 199 zł
Haier Flexis Plus White AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG 7,0 kW 60-90 m2 6 349 zł 7 199 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w niezwykle ekologiczny czynnik R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

Porównanie czynnika R32 z R410
Porównanie czynnika R32 z R410

 

Decydując się na klimatyzator ścienny z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Steruj przez Wi-Fi

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory ścienne Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.). Moduł Wi-Fi jest zaprojektowany jako wtyczkowy zestaw USB, który łatwo można zainstalować i odinstalować.

 

Haier sterowanie Wi-Fi
Wi-Fi – iOS i Android

 

Self Clean - automatyczne czyszczenie parownika

Funkcja zapobiega gromadzeniu się osadowi, który występuje na parowniku podczas jego pracy. Osad ten sprzyja rozwojowi bakterii i wpływa na jakość powietrza. Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnie parownika i usuwa brud przy rozmrażaniu. Co więcej, w funkcję tą zostały wyposażone obydwie jednostki (zewnętrzna i wewnętrzna).

 

Haier zasada działania Self Clean
Self Clean – jak działa
Zalety zastosowania funkcji Self Clean w klimatyzatorze Haier Flexis Plus Matt w wersji białej:
 • czyste powietrze z klimatyzatora brak bakterii, czysty klimatyzator
 • wysoka wydajność energetyczna zabrudzenie parownika może obniżyć zdolność chłodniczą o nawet 15-30%
 • ekonomiczne i wygodne użytkowanie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia

 

Komfortowy sen w Haier Flexis Plus White Matt

Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

 

Haier Flexis Plus, komfort snu (chłodzenie)
Haier Flexis Plus White Matt - komfort snu (chłodzenie)

 

W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Haier Flexis Plus, komfort snu (ogrzewanie)
Haier Flexis Plus White Matt - komfort snu (ogrzewanie)

 

Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Inteligentne powietrze

Klimatyzatory ścienne Haier Flexis Plus Matt White Edition umożliwiają wybranie kierunku wywiewanego powietrza. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie. Pozwala to uniknąć skierowania strumienia bezpośredniego na ciało.

 

Haier inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia oraz w dół w trybie grzania

 

Czujnik Eco

Zastosowany w klimatyzatorach czujnik Eco pozwala zaoszczędzić energię nawet o 67%, jednocześnie oferując komfort i wygodę. Zastosowany tutaj czujnik ruchu dzieli pomieszczenie na 6 sekcji. Czujnik wykrywa liczbę osób, lokalizację oraz ich ruchy i w inteligentny sposób kontroluję temperaturę i przepływ powietrza.

 

Haier czujnik ruchu
Czujnik ruchu wykrywa obecność człowieka i reguluje moc chłodzenia

 

Zdrowe i czyste powietrze

Opcjonalny system filtrów oczyszczających 3M dba o to, aby powietrze było wolne od różnych szkodliwych substancji, takich jak włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym. Filtry oczyszczające 3M wychwytują zarówno widoczne, jak i również niewidoczne zanieczyszczenia oraz inne mikroskopijne substancje szkodliwe.

 

Filtr 3M w klimatyzatorze Haier
Filtr 3M w klimatyzatorze Haier

 

Strumień powietrza 3D

Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.

 

Haier Flare – Strumień powietrza 3D
Strumień powietrza kierowany w różne strony (5 stopni w pionie i 6 stopni w poziomie)

 

Nawiew powietrza na dużej przestrzeni

Wydajny wentylator poprzeczny oraz zoptymalizowane kanały powietrzne dostarczają nawiew na odległość 20 metrów.

 

Nawiew powietrza na dużą przestrzeń w Haier Flexis Plus White Matt
Haier Flexis Plus White Matt - nawiew powietrza na dużą przestrzeń

 

Haier Flexis Plus White Matt Super Match

Super Match w klimatyzacji Haier to 100% swoboda łączenia oraz 51% mniej zapasów. Zapewnia kompletne rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych oraz komercyjnych (biura, apartamenty, domy i sklepy). System ułatwia zarządzanie zapasami, gwarantując oszczędność powierzchni magazynowych i zmniejszone nakłady logistyczne.

 • Ujednolicone modele oraz części zamienne
 • Oszczędność powierzchni magazynowych
 • Łatwa konfiguracja i serwisowanie
 • Różnorodne zastosowanie

 

Funkcjonalności w klimatyzatorze ściennym Haier Flexis Plus White Matt

ZDROWIE

Self Clean indoor

Self Clean indoor. Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


Funkcja osuszania

Funkcja osuszania. Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Filtr 3M

Filtr 3M (OPCJA). Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Filtr wielowarstwowy

Filtr wielowarstwowy (OPCJA). Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.

KOMFORT

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji
Bardzo długa gwarancja, która świadczy o wysokiej jakości klimatyzatora oraz długiej żywotności.


Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca. Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 15dB.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


Ciepły start

Ciepły start. Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie. Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie. Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


24 godzinny regulator czasowy

24 godzinny regulator czasowy. Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


Tryb Quiet

Tryb Quiet. Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa. Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


Dostarczanie powietrza na duże odległości

Dostarczanie powietrza na duże odległości. Jednostka wewnętrzna została ulepszona dzięki zastosowaniu optymalizacji silnika, wentylatora i przewodów powietrznych tak, aby dostarczać strumień powietrza na duże odległości, nawet 20 m.
dostępne dla modeli 5,2 kW | 7,0 kW


Komfortowy sen

Komfortowy sen. Temperatura i hałas w pomieszczeniu mogą być ustawione w trybie ułatwiającym komfortowy sen.


Podwójne żaluzje wylotowe

Podwójne żaluzje wylotowe. Podwójne żaluzje wylotowe zwiększają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, tym samym zapewniając użytkownikowi komfortowy strumień powietrza.
dostępne dla modeli 5,2 kW | 7,0 kW


Przepływ powietrza 3D

Przepływ powietrza 3D
Trójkierunkowy przepływ powietrza dostarcza powietrze poziomo i pionowo, dzięki czemu można odnieść wrażenie naturalnego powiewu.

INTELIGENTNE STEROWANIE

Czujnik Eco

Czujnik Eco. Czujnik ruchu bada obecność człowieka pozwalając na oszczędzanie energii.


Karta ON-OFF

Karta ON-OFF (OPCJA). Karta ON-OFF pozwala sterować systemem z dowolnego miejsca budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach hotelowych i powierzchniach komercyjnych.


Sterowanie głosem

Sterowanie głosem (OPCJA). Sterowanie głosowe klimatyzatorami po przez aplikację Haier Smart Air 2, która jest kompatybilna z Amazon Alexa i asystentem Google.


Sterowanie przewodowe

Sterowanie przewodowe (OPCJA). Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą zestawu do sterownia przewodowego.


Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi. Sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

WYGODA

Auto restart

Auto restart. Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


Autodiagnoza

Autodiagnoza. Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


Blue Fin

Blue Fin. Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi przy równoczesnym efekcie antykorozyjnym.


2-drogowe podłączenie rur

2-drogowe podłączenie rur. Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


Łatwa naprawa silnika

Łatwa naprawa silnika. Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie. Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


Pokrywa zaworu

Pokrywa zaworu. Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


Trwały PCB

Trwały PCB. Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


Tryb Auto Diy

Tryb Auto Diy. Tryb auto pozwala ustawić wartość temperatury, dla której klimatyzator będzie automatycznie regulować swój tryb pracy.


Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED. Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


Zdejmowana pokrywa

Zdejmowana pokrywa. Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączyć przewody rurowe i kable. Trójkątny znak na dnie obudowy pomaga przy pozycjonowaniu płyty montażowej.


Zintegrowana konstrukcja

Zintegrowana konstrukcja. Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy zatrzask wspornika. Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.


Super Match

Super Match. Seria Super Match zapewnia kompletne rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Zaletą serii są uniwersalne i ujednolicone jednostki zewnętrze.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od odczytu czujki otoczenia i czujników przewodów. Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


Silnik DC

Silnik DC. Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


1W Standby

1W Standby. Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


PID

PID. System regulacji PID umożliwia szybsze i dokładniejsze dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu do wartości zadanej - system reaguje na różnice rzędu 0,1°C.


Utrzymanie temperatury 10°C

Utrzymanie temperatury 10°C. Funkcja umożliwia ustawienie klimatyzatora tak, aby włączył się, gdy temperatura zewnętrzna spadnie poniżej 10°C.

 

Haier Flexis Plus White Matt
Jednostka wewnętrzna AS25S2SF1FA-CW AS35S2SF1FA-CW AS50S2SF1FA-CW AS71S2SF1FA-CW
Jednostka zewnętrzna 1U25S2SM1FA 1U35S2SM1FA 1U50S2SJ2FA 1U71S2SG1FA
Moc / do powierzchni 2,6 kW / 20-30 m2 3,5 kW / 30-40 m2 5,2 kW / 40-60 m2 7,0 kW / 60-90 m2
Wydajność (chłodzenie) [Btu/h] 8870(2730-10920) 11940(3410-13650) 17740(4770-20470) 23890(7510-25600)
Wydajność (chłodzenie) [kW] 2.6(0.8-3.2) 3.5(1.0-4.0) 5.2(1.4-6.0) 7.0(2.2-7.5)
SEER/EER 8.50/4.00 8.50/4.00 7.20/3.68 7.10/3.23
Klasa energetyczna (chłodzenie) A+++ A++
Pobór mocy (chłodzenie) [kW] 0.65(0.2-1.5) 0.88(0.3-1.5) 1.4(0.5-2.0) 2.17(0.7-2.5)
Roczne zużycie energii (chłodzenie) [kWh/a] 107 144 253 345
Wydajność (grzanie) [Btu/h] 10920(2730-14333) 14330(3410-17740) 20470(4770-23540) 27300(8190-29000)
Wydajność (Grzanie -7°C) [Btu/h] 7230 8395 13890 16890
Wydajność (grzanie) [kW] 3.2(0.8-4.2) 4.2(1.0-5.2) 6.0(1.4-6.9) 8.0(2.4-8.5)
Wydajność (Grzanie -7°C) [kW] 2.12 2.47 4.07 4.95
SCOP/COP średni klimat 4.60/4.00 4.60/3.81 4.60/4.00 4.00/3.71
SCOP ciepły/zimny klimat 5.50/- 5.60/- 5.40/-
Klasa energetyczna (grzanie) średni/ciepły/zimny A++/A+++/- A+/A+++/-
Pobór mocy (grzanie) [kW] 0.8(0.3-1.6) 1.1(0.5-1.6) 1.5(0.52-2.35) 2.16(0.7-2.9)
Roczne zużycie energii (grzanie) [kWh/a] 730 854 1401 1959
Temperatura pracy (chłodzenie) [°C] 21-35°C(wew.)/-20-43°C(zew.)
Temperatura pracy (grzanie) [°C] 10-27°C(wew.)/-20-24°C(zew.)
Zasilanie [f/V/Hz] 1/230/50
Zasilanie (pozycja) Jednostka wewnętrzna
Jednostka wewnętrzna
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 855/197/300 999/225/323 1115/235/347
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 952/283/389 1100/314/420 1202/319/432
Waga netto/brutto [kg] 9.5/12 11.9/14.9 15.2/18.2
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m³/h] 600 650 900 1100
Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) [dB(A)] 53/53 55/55 57/57 60/60
Poziom ciśnienia akustycznego Chłodzenie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 38/32/25/16 39/33/26/17 45/41/37/28 47/43/37/33
Poziom ciśnienia akustycznego Grzanie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 38/32/25/19 39/33/26/20 45/41/37/28 47/43/37/33
Zdolność usuwania wilgoci [l/h] 1.2 1.6 2.0 2.8
Jednostka zewnętrzna
Sprężarka Panasonic Hitachi Mitsubishi
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 800/280/550 820/338/614 860/308/730
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 954/409/625 963/413/685 995/420/815
Waga netto/brutto [kg] 29/31.5 31.5/34 37.8/41.5 49/52
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m3/h] 1600 1800 2500 3000
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 59 61 63 70
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 47 48 51 57
Prąd roboczy [A] 7.2 10.9 10.9
Czynnik chłodniczy R32
Napełnienie czynnikiem [g] 650 940 950 1300
Średnica przewodu cieczowego [mm] 6.35 9.52
Średnica przewodu gazowego [mm] 9.52 12.7 15.88
Max. dł. rurociągów/różnica poziomów [m] 15/10 25/15
Max. długość rurociągów bez dodatkowego doładowania [m] 7
Ilość dod. czynnika na metr rurociągów [g/m] 20

Opinie o produkcie

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

marek

wybrałem bo ma dobre parametry techniczne i wifi. chłodzi rewelacyjnie

4.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Barbara

Plus że ceny filtrów (OPCJONALNYCH!) nie są wygórowane ale moim zdaniem to powinien być standard w tych czasach i podstawa w wyposażeniu klimatyzatora. Funkcjonalności poprawnie działaja, calkiem cichy.

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

filipo

Idealna klimatyzacja, jestem bardzo zadowolony z zakupu i montażu.

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Jadwiga

Szybko chlodzi całe pomieszczenie, dodatkowo matowy kolor świetnie się prezentuje.

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Iwona

Polecam Produkt w 100 procentach

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy