Klimatyzator ścienny SPLIT

Haier Flexis Plus White Matt

Klimatyzator Haier Flexis Plus White Matt

oferujemy
montaż

na to urządzenie

Cena: 3 299,00 zł

Cena z montażem: 4 799,00 zł

cennik montażu

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Klimatyzator Haier Flexis Plus White Matt

Klimatyzator ścienny SPLIT

Zestaw 2,6 kW do pow. 20-30 m2

Ilość: -+

Cena: 3 299,00 zł

Z montażem: 4 799,00 zł

Zestaw 2,6 kW do pow. 20-30 m2
Zestaw 2,6 kW do pow. 20-30 m2
3 299,00
Zestaw 3,5 kW do pow. 30-40 m2
Zestaw 3,5 kW do pow. 30-40 m2
3 599,00
Zestaw 5,2 kW do pow. 40-60 m2
Zestaw 5,2 kW do pow. 40-60 m2
4 699,00
Zestaw 7,0 kW do pow. 60-90 m2
Zestaw 7,0 kW do pow. 60-90 m2
6 499,00

Ilość sztuk -+

Haier Flexis Plus White Matt jest wysokiej klasy klimatyzatorem ściennym SPLIT. Został zamknięty w matowej białej obudowie, a do swojej pracy wykorzystuje niezwykle ekologiczny czynnik R32, który od 2025 będzie wymagany w tego typu urządzeniach. Producent udziela na urządzenie aż 5-letniej gwarancji, co świadczy o wysokiej jakości wykonania.

 

Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus White Matt cechują się niezwykle cichą pracą (już od 16 dB) oraz najwyższą klasą energetyczną A+++. Ponadto czujnik ruchu, opcjonalny filtr 3M, sterowanie przez Wi-Fi, praca w szerokim zakresie temperatur czy funkcja Self Clean czynią z opisywanego modelu ciekawy klimatyzator. Do wyboru mamy 4 zestawy split, które obsłużą powierzchnie nawet do 90 m2.

 

Dostępne zestawy w serii
Klimatyzator Haier Flexis Plus White Matt Moc Do powierzchni Cena
Haier Flexis Plus White Matt
AS25S2SF1FA-BC/1U25S2SM1FA
2,6 kW 20-30 m2 3 299 zł
Haier Flexis Plus White Matt
AS35S2SF1FA-BC/1U35S2SM1FA
3,5 kW 30-40 m2 3 599 zł
Haier Flexis Plus White Matt
AS50S2SF1FA-BC/1U50S2SJ2FA
5,2 kW 40-60 m2 4 699 zł
Haier Flexis Plus White Matt
AS71S2SF1FA-BC/1U71S2SG1FA
7,0 kW 60-90 m2 6 499 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w niezwykle ekologiczny czynnik R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

Porównanie czynnika R32 z R410
Porównanie czynnika R32 z R410

 

Decydując się na klimatyzator ścienny z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Steruj przez Wi-Fi

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.). Moduł Wi-Fi jest zaprojektowany jako wtyczkowy zestaw USB, który łatwo można zainstalować i odinstalować.

 

Haier sterowanie Wi-Fi
Wi-Fi – iOS i Android

 

Self Clean - automatyczne czyszczenie parownika

Funkcja zapobiega gromadzeniu się osadowi, który występuje na parowniku podczas jego pracy. Osad ten sprzyja rozwojowi bakterii i wpływa na jakość powietrza. Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnie parownika i usuwa brud przy rozmrażaniu. Co więcej, w funkcję tą zostały wyposażone obydwie jednostki (zewnętrzna i wewnętrzna).

 

Haier zasada działania Self Clean
Self Clean – jak działa
Zalety zastosowania funkcji Self Clean w klimatyzatorze Haier Flexis Plus Matt w wersji białej:
 • czyste powietrze z klimatyzatora brak bakterii, czysty klimatyzator
 • wysoka wydajność energetyczna zabrudzenie parownika może obniżyć zdolność chłodniczą o nawet 15-30%
 • ekonomiczne i wygodne użytkowanie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia

 

Komfortowy sen w Haier Flexis Plus White Matt

Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

 

Haier Flexis Plus, komfort snu (chłodzenie)
Haier Flexis Plus White Matt - komfort snu (chłodzenie)

 

W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Haier Flexis Plus, komfort snu (ogrzewanie)
Haier Flexis Plus White Matt - komfort snu (ogrzewanie)

 

Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Inteligentne powietrze

Klimatyzatory ścienne Haier Flexis Plus Matt White Edition umożliwiają wybranie kierunku wywiewanego powietrza. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie. Pozwala to uniknąć skierowania strumienia bezpośredniego na ciało.

 

Haier inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia oraz w dół w trybie grzania

 

Czujnik Eco

Zastosowany w klimatyzatorach czujnik Eco pozwala zaoszczędzić energię nawet o 67%, jednocześnie oferując komfort i wygodę. Zastosowany tutaj czujnik ruchu dzieli pomieszczenie na 6 sekcji. Czujnik wykrywa liczbę osób, lokalizację oraz ich ruchy i w inteligentny sposób kontroluję temperaturę i przepływ powietrza.

 

Haier czujnik ruchu
Czujnik ruchu wykrywa obecność człowieka i reguluje moc chłodzenia

 

Zdrowe i czyste powietrze

Opcjonalny system filtrów oczyszczających 3M dba o to, aby powietrze było wolne od różnych szkodliwych substancji, takich jak włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym. Filtry oczyszczające 3M wychwytują zarówno widoczne, jak i również niewidoczne zanieczyszczenia oraz inne mikroskopijne substancje szkodliwe.

 

Filtr 3M w klimatyzatorze Haier
Filtr 3M w klimatyzatorze Haier

 

Strumień powietrza 3D

Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.

 

Haier Flare – Strumień powietrza 3D
Strumień powietrza kierowany w różne strony (5 stopni w pionie i 6 stopni w poziomie)

 

Nawiew powietrza na dużej przestrzeni

Wydajny wentylator poprzeczny oraz zoptymalizowane kanały powietrzne dostarczają nawiew na odległość 20 metrów.

 

Nawiew powietrza na dużą przestrzeń w Haier Flexis Plus White Matt
Haier Flexis Plus White Matt - nawiew powietrza na dużą przestrzeń

 

Doskonałe dopasowanie Super Match

Super Match w klimatyzacji Haier to 100% swoboda łączenia oraz 51% mniej zapasów. Zapewnia kompletne rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych oraz komercyjnych (biura, apartamenty, domy i sklepy). System ułatwia zarządzanie zapasami, gwarantując oszczędność powierzchni magazynowych i zmniejszone nakłady logistyczne.

 • Ujednolicone modele oraz części zamienne
 • Oszczędność powierzchni magazynowych
 • Łatwa konfiguracja i serwisowanie
 • Różnorodne zastosowanie

 

Pozostałe funkcjonalności w Haier Haier Flexis Plus White Matt

1W Standby

1W Standby. Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


2-drogowe podłączenie rur

2-drogowe podłączenie rur. Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od wskazań czujki otoczenia i czujników przewodów, Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Aby zapewnić komfortowy przepływ powietrza w każdych warunkach, za pomocą pilota można ustawić jeden z 5 trybów pracy wentylatora: bardzo silny, silny, średni, słaby i cichy.


Auto restart

Auto restart. Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


Autodiagnoza

Autodiagnoza. Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca. Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 20dB.


Blue Fin

Blue Fin. Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi przy równoczesnym efekcie antykorozyjnym.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


Ciepły start

Ciepły start. Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


Filtr 3M

Filtr 3M (OPCJA). System filtrów oczyszczających powietrze. Powietrze jest wolne od takich substancji jak: włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym.


Filtr wielowarstwowy

Filtr wielowarstwowy (OPCJA). Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.


Funkcja osuszania

Funkcja osuszania. Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie. Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


Karta On-Off

Karta On-Off. Może sterować systemem z dowolnego miejsca w budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach, hotelach i powierzchniach komercyjnych.


Łatwa naprawa silnika

Łatwa naprawa silnika. Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie. Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy zatrzask wspornika. Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa. Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


PID

PID. System regulacji PID umożliwia szybsze i dokładniejsze dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu do wartości zadanej - system reaguje na różnice rzędu 0,1°C.


Podwójne żaluzje wylotowe

Podwójne żaluzje wylotowe. Zwiększają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, tym samym zapewniając użytkownikowi komfortowy strumień powietrza.


Pokrywa zaworu

Pokrywa zaworu. Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie. Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


24 godzinny regulator czasowy

24 godzinny regulator czasowy. Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


Self Clean indoor

Self Clean indoor. Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


Silnik DC

Silnik DC. Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


Sterowanie przewodowe

Sterowanie przewodowe (OPCJA). Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą sterowania przewodowego.


Trwały PCB

Trwały PCB. Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


Tryb Auto Diy

Tryb Auto Diy. Tryb auto pozwala ustawić wartość temperatury, dla której klimatyzator będzie automatycznie regulować swój tryb pracy.


Tryb Quiet

Tryb Quiet. Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Utrzymanie temperatury 10°C

Utrzymanie temperatury 10°C. Możliwość ustawienia klimatyzatora, aby włączył się, gdy temperatura zewnętrzna spadnie poniżej 10°C. Funkcja oszczędza energię.


Ukryty wyświetlacz LED

Ukryty wyświetlacz LED. Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


Zdejmowana pokrywa

Zdejmowana pokrywa. Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączyć przewody rurowe i kable. Trójkątny znak na dnie obudowy pomaga przy pozycjonowaniu płyty montażowej.


Zintegrowana konstrukcja

Zintegrowana konstrukcja. Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


 

Haier Flexis Plus White Matt (zestawy split)

 • zestaw split 2,6 kW (szacowana powierzchnia 20-30 m2): jednostka wewnętrzna AS25S2SF1FA-BC, jednostka 1U25S2SM1FA oraz pilot sterowania
 • zestaw split 3,5 kW (szacowana powierzchnia 30-40 m2): jednostka wewnętrzna AS35S2SF1FA-BC, jednostka zewnętrzna 1U35S2SM1FA oraz pilot sterowania
 • zestaw split 5,2 kW (szacowana powierzchnia 40-60 m2): jednostka wewnętrzna AS50S2SF1FA-BC, jednostka zewnętrzna 1U50S2SJ2FA oraz pilot sterowania
 • zestaw split 7,0 kW (szacowana powierzchnia 60-90 m2): jednostka wewnętrzna AS71S2SF1FA-BC, jednostka zewnętrzna 1U71S2SG1FA oraz pilot sterowania
Haier Flexis Plus White Matt
Moc / do powierzchni 2,6 kW / 20-30 m2 3,5 kW / 30-40 m2 5,2 kW / 40-60 m2 7,0 kW / 60-90 m2
Model jednostki wewnętrznej AS25S2SF1FA-BC AS35S2SF1FA-BC AS50S2SF1FA-BC AS71S2SF1FA-BC
Model jednostki zewnętrznej 1U25S2SM1FA 1U35S2SM1FA 1U50S2SJ2FA 1U71S2SG1FA
Specyfikacja jednostki wewnętrznej
Wydajność (Chłodzenie) [kW] 2,6 (0,8-3,2) 3,5 (1,0-4,0) 5,2 (1,4-6,0) 7,0 (2,2-7,5)
Wydajność (Grzanie) [kW] 3,2 (0,8-4,2) 4,2 (1,0-5,2) 6,0 (1,4-6,9) 8,0 (2,4-8,5)
Zdolność usuwania wilgoci [l/h] 1,2 1,6 2,0 2,8
Przepływ powietrza [m3/h] 600 650 900 1100
Poziom ciśnienia akustycznego (Chłodzenie (Q/L/M/H)) [dB(A)] 16/25/32/38 17/26/33/39 28/37/41/45 33/37/43/47
Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie (Q/L/M/H)) [dB(A)] 16/25/32/38 20/26/33/39 28/37/41/45 33/37/43/47
Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) [dB] 53/53 55/55 57/57 60/60
Dane energetyczne
Klasa efektywności energetycznej (chłodzenie/grzanie) A+++/A++ A++/A++ A++/A+
Roczne zużycie energii (Chłodzenie/Grzanie) [kWh/rok] 107/730 144/854 253/1401 345/1959
SEER* 8,5 7,20 7,10
EER* 4,0 3,68 3,23
Pobór mocy (Chłodzenie) [kW] 0,65 (0,20-1,50) 0,88 (0,30-1,50) 1,40 (0,50-2,00) 2,17 (0,70-2,50)
Pobór mocy (Grzanie) [kW] 0,80 (0,30-1,60) 1,10 (0,50-1,60) 1,50 (0,52-2,35) 2,16 (0,70-2,90)
Temperatura pracy chłodzenie (wew. / zew.) [°C] 21-35 / -20-43
Temperatura pracy grzanie (wew. / zew.) [°C] 10-27 / -20-24
Zasilanie [f/V/Hz] 1/230/50
Wymiary
Wymiary netto (szer. / gł. / wys.) [mm] 866 / 301 / 196 1009 / 223 / 327 1126 / 230 / 337
Wymiary opakowania (szer. / gł. / wys.) [mm] 952 / 389 / 283 1080 / 290 / 400 1187 / 301 / 417
Masa (netto / brutto) [kg] 9,5 / 12,0 11,9 / 14,9 15,2 / 18,2

*Współczynniki EER i COP określają skuteczność klimatyzatora. Czym wyższe tym klimatyzator dostarcza większą ilość energii (chłodniczej lub cieplnej) przy wydatkowanej energii elektrycznej. Współczynnik EER określa skuteczność w funkcji chłodzenia, współczynnik COP w funkcji grzania.

Klimatyzator z montażem

+48 22 164 78 48

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie województw: śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, mazowieckiego
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Haier Flexis Plus White Matt

Haier Flexis Plus White Matt

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.