Wykonamy dla Ciebie fachowy i profesjonalny

montaż klimatyzacji w Poznaniu


Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja Poznań

Poszukujesz profesjonalnej ekipy instalatorów, którzy zamontują dla Ciebie klimatyzację? Doskonale trafiłeś. Zajmujemy się montażem, a także dostarczaniem sprzętu, serwisem i naprawą klimatyzacji. Zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, podczas której omawiamy szczegółowo zakres prac oraz rekomendujemy wybór optymalnego klimatyzatora.

 

 

Działamy na obszarze całego Poznania, m.in. w dzielnicach:

 

Grunwald, Nowe Miasto, Jeżyce, Stare Miasto, Winogrady,
Wilda, Chartowo, Ostrów Tumski, Śródka, Zawady, Komandoria,
Strzeszyn, Piątkowo, Ławica, Rataje, Dębiec, Podolany, Sołacz,
Smochowice, Łacina, Łazarz, Naramowice i w okolicach.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Powiedz nam skąd jesteś > Poznań - mapa

Klimatyzatory z montażem Poznań

Nasza oferta jest kompleksowa i stworzona jest z myślą o Klientach, którzy poszukują sprawdzonego i profesjonalnego wykonawcy. Oferujemy szeroki wybór klimatyzator, w tym klimatyzatory split, multisplit, podstropowe, konsolowe czy kasetonowe. Oferujemy profesjonalną usługę montażu w różnego typu obiektach, zarówno domach prywatnych, mieszkaniach, apartamentach, jak i obiektach komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Zadzwoń już dziś i zapytaj o cenę montażu klimatyzacji w Twoim mieszkaniu.

Audyt - ikona 1. Audyt (wizja lokalna i darmowa wycena)
Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora - ikona 2. Rekomendacje dot. wyboru klimatyzatora
Przesłanie oferty do akceptacji - ikona 3. Przesłanie oferty do akceptacji
Wyznaczenie terminu - ikona 4. Wyznaczenie terminu
Montaż klimatyzacji - ikona 5. Montaż klimatyzacji
Kontrola i serwis - ikona 6. Kontrola i serwis

Poznań, moje miasto!

Poznań to siedziba władz województwa wielkopolskiego, a także powiatu poznańskiego. Wspólnie z okolicznymi gminami tworzy aglomerację poznańską. Poznań to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Już kilkukrotnie zdobyło wyróżnienie „Superbrands”, w nagrodę za zapewnienie mieszkańcom wysokiego standardu życia. To także doskonałe miejsce do rozwoju biznesu, w tym także firm o nowoczesnym profilu. Wysoko rozwinięta infrastruktura mieszkaniowa, kulturalna, sportowa oraz edukacyjna gwarantują wygodne miejsce do życia, nauki i pracy.

 

Poznań to także istotny ośrodek przemysłu i logistyki. Zlokalizowany tutaj węzeł drogowy i kolejowy oraz międzynarodowy port lotniczy, są czynnikami napędzającymi lokalną gospodarkę. Niestety są to także powody, dla których jakość powietrza pozostawia dużo do życzenia. Miasto od lat walczy ze smogiem w okresie jesiennym i zimowym. Z kolei latem obszary wysoko zurbanizowane dotknięte są wysokimi upałami, które tworzą się w następstwie zmian klimatycznych. Analiza występowania efektu miejskiej wyspy ciepła potwierdza, że obszary o gęstej zabudowie w Poznaniu zmagają się z dużo wyższymi temperaturami w okresie letni. Mieszkańcy Poznania muszą więc poradzić sobie z dużo wyższymi temperaturami niż mieszkańcy obszarów pozamiejskich.

 

535 946
liczba mieszkańców
Poznania
38,7°C
rekordowa temperatura w Poznaniu

Montaż klimatyzacji - zakres prac

W ramach podstawowej usługi montażu klimatyzacji wykonujemy:

1.

Otwór o średnicy 65 mm w ścianie do 40 cm grubości

2.

Instalację jednostki wewnętrznej i zewnętrznej we wskazanym miejscu

3.

Instalację freonową pomiędzy jednostką zewnętrzną i wewnętrzną

4.

Podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej

5.

Odpływ grawitacyjny skroplin

6.

Wykonanie próby szczelności

7.

Wykonujemy próżnię w układzie

8.

Uruchomienie i test działania klimatyzacji

9.

Przeszkolenie Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Montaż klimatyzatorów split Poznań

Szukasz trwałego i solidnego rozwiązania? Zdecyduj się na klimatyzatory typu split. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w montażach klimatyzacji typu split. Ze względu na ich wysoką funkcjonalność oraz niskie koszty eksploatacji, jest to rozwiązanie, które cieszy się od lat niesłabnącą popularnością.

 

Klimatyzatory typu split składają się z dwóch jednostek – zewnętrznej i wewnętrznej. Odpowiednio doradzamy wybór klimatyzatora, aby spełniał wszystkie wymagania Klienta w zakresie cichej pracy, energooszczędności oraz designu. Nasi instalatorzy wykonują kompleksowy i terminowy montaż dbając o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu nie musisz przejmować się żadnym aspektem montażu.

Agregat i jednostka wewnętrzna - schemat
Split (ang. rozdzielony)
Agregat + jednostka wewnętrzna

Nasze certyfikaty

Aero7 posiada liczne certyfikaty nadane przez producentów klimatyzatorów. Nasi instalatorzy są przez nich regularnie szkoleni, dzięki czemu mają nie tylko pełną wiedzę na temat aktualnej oferty produktów, ale przede wszystkim posiadają kwalifikacje i wiedzę potrzebną do montażu różnych typów urządzeń. Aero7 to autoryzowany sprzedawca szerokiego asortymentu klimatyzatorów. Kupując sprzęt u nas, masz pewność, że otrzymasz pełną gwarancję producenta.

Montaż klimatyzatorów multisplit Poznań

Jeśli jednak poszukujesz klimatyzatorów do kilku pomieszczeń, wówczas rekomendujemy opcję klimatyzacji multipslit. To bardziej rozbudowana wersja klimatyzatorów split, w skład której wchodzi jedna jednostka zewnętrzna oraz kilka jednostek wewnętrznych – zależnie od potrzeb. Mamy doświadczenie w montażu klimatyzacji multisplit w różnorodnych konfiguracjach, dlatego z pewnością doradzimy Ci idealne rozwiązanie.

Dwie jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
2 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 6m instalacji
Trzy jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
3 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 9m instalacji
Cztery jednostki wewnętrzne i jedna jednostka zewnętrzna
4 jednostki wewnętrzne i 1 jednostka zewnętrzna - 12m instalacji
Powyżej czterech jednostek wewnętrznych
Powyżej 4 jednostek wewnętrznych

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator?

Zanim kupisz klimatyzator, przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań, dotyczących jego oczekiwanych funkcjonalności oraz wydajności.

  1. 1. Na jakiej przestrzeni ma działać? - czy wystarczy zamontować 1 jednostkę wewnętrzną, czy może lepiej będzie zdecydować się na klimatyzator multisplit?
  2. 2. Jakie ma mieć funkcjonalności? – poza chłodzeniem powietrza, zwróć uwagę na funkcję osuszania, grzania, jonizacji i oczyszczania powietrza.
  3. 3. Jaki ma być koszt montażu i koszt eksploatacji? – pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na starcie na montaż może i droższej jednostki klimatyzatora, ale jednocześnie bardziej energooszczędnej, wówczas znacząco obniżysz koszty eksploatacji.
  4. 4. Czy wygląd klimatyzatora ma znaczenie? – jeśli tak, wówczas wybierz jeden z wielu designerskich i nowoczesnych klimatyzatorów, które odpowiednio wkomponują się do danego pomieszczenia.

Polecane klimatyzatory

Na podstawie Twoich oczekiwań możemy zaproponować kilka różnych modeli klimatyzatorów. Dzięki temu wybierzesz model, który będzie odpowiedni pod kątem wydajności, wyglądu, dodatkowych funkcjonalności, a także energooszczędności. Polecamy w szczególności wiodących producentów: Samsung, Haier, Daikin, Mitsubishi, Gree, Rotenso, LG, Toshiba oraz Panasonic. Oferujemy modele w różnych przedziałach cenowych, gwarantując montaż klimatyzacji na każdą kieszeń.

Serwis i naprawa klimatyzacji Poznań

Szukasz fachowców w Poznaniu, którym będziesz mógł zlecić usługę serwisu lub naprawy klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty serwisu i naprawy klimatyzatorów. Wykonujemy kompleksowy zakres pracy:

  • Przeniesienie klimatyzatora w inne miejsce
  • Diagnoza usterek
  • Napełnianie klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Czyszczenie klimatyzacji
  • Przegląd serwisowy klimatyzacji
Pracownik Aero7 w trakcie montażu klimatyzacji

Dlaczego Aero7 logo ?

Profesjonalizm - ikona
Profesjonalizm

wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji

Profesjonalizm - ikona
Uprawnienia

posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia techniczne i certyfikaty

Profesjonalizm - ikona
Bardzo dobre opinie

to nasza najlepsza rekomendacja

Profesjonalizm - ikona
Szybka obsługa

dostosowujemy się do potrzeb klientów

Profesjonalizm - ikona
Duży wybór klimatyzatorów

ofertujemy modele w różnych przedziałach cenowych

Profesjonalizm - ikona
Działamy lokalnie

wykonamy montaż w Twoim mieście

Przykładowe realizacje montażu klimatyzacji w Poznaniu

Wykonaliśmy liczne realizacje na terenie Poznania oraz sąsiednich gmin. Nasi Klienci polecają nas sobie nawzajem – to nasza najlepsza rekomendacja. Jeżeli masz pytania, czy wątpliwości dot. instalacji i montażu klimatyzacji w Twoim domu, zadzwoń i zapytań naszych instalatorów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Montaż klimatyzacji Poznań – cena

Sprawdź cenę montażu klimatyzacji w Poznaniu.

Cennik montażu klimatyzacji w Znacznik - ikona Poznaniu >

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem niestandardowej instalacji klimatyzacji, skontaktuj się z nami.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Naprawdę profesjonalne i odpowiedzialne podejście do klienta. Już od początku przekonali mnie do siebie rzetelną obsługą i dyspozycyjnością. Podczas wizji lokalnej Panowie odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i bardzo fachowo doradzili rozkład instalacji. Wybrałem multisplit z 3 jednostkami wewnątrz. Teraz każdy pokój ma własne, niezależne chłodzenie, co na dłuższą metę jest nie tylko wygodne, ale i energooszczędne. Montaż był bardzo czysty i wykonany terminowo. Mogę śmiało polecić.

Tadek
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Super szybki i czysty montaż. Obawiałem się problemów z podłączenie do instalacji w budynku, a także o to, że jednostka zewnętrzna zostanie zakwestionowana przez spółdzielnię ze względu na hałas, ale udało się obejść wszystkie problemu. Teraz upały nie są mi straszne! Dzięki za dobrą robotę

Maciej
Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy