Zwrot zakupionego towaru w ciągu 14 dni - odstąpienie od umowy sprzedaży

Możliwość odstąpienia konsumenta od umowy sprzedaży na odległość (zwrotu towaru) w ciągu 14 dni od daty zakupu przysługuje na zasadach opisanych w regulaminie - §5.

 

Paczkę ze zwracanym towarem należy odesłać na adres: DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k., ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec. Należne środki zostaną zwrócone na konto Klienta w ciągu 14 dni od daty dostarczenia paczki. Bardzo prosimy na paczce zamieścić adnotacje 'Zwrot 14dni'. Do produktu powinien być dołączony dokument: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Wzór tego dokumentu dostępny jest do pobrania na stronie UOKiK.

Serwis gwarancyjny

Wszystkie sprzedawane przez sklep Aero7.pl urządzenia posiadają gwarancje producenta lub importera. Niesprawny sprzęt wysłać można do siedziby sklepu lub bezpośrednio do producenta (lub importera). W celu usprawnienia procedury prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy. 

Reklamacje

Dokładna procedura zgłoszenia reklamacji dostępna jest w regulaminie - §6

W celu zgłoszenia reklamacji związanej np. z wysyłką nieodpowiedniego towaru prosimy o kontakt mailowy z obsługą sklepu. Adres e-mail na który można wysyłać zgłoszenia reklamacyjne to biuro@aero7.pl

Darmowa dostawa

Płatności online

14 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy