Klimatyzator ścienny

Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG

Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus 7,0 kW

oferujemy
montaż

na to urządzenie
Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus 7,0 kW

Klimatyzator ścienny

Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG

Ilość: -+

Cena 23% 7 349,00 zł

Cena 8% 6 449,00 zł

Z montażem: 7 849,00 zł

Cena 23% 7 349,00 zł

Cena 8% 6 449,00 zł

Cena z montażem 7 849,00 zł

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Ilość sztuk: -+

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępnycennik montażu

Dostawa: 48 godzin

Masz pytania? Napisz do nas

Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG został zamknięty w wysokiej klasie matowej czarnej obudowie. Jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku! W klimatyzatorze działa niezwykle ekologiczny czynnik R32, który niebawem będzie obowiązkowy w tego typu urządzeniach. Praca Haier Flexis Plus 7,0 kW opiera się na wykorzystaniu technologii inwerterowej polegającej na dostosowywaniu prędkości i sterowania wektorowego dla uzyskania wyższych sprawności i lepszego komfortu.

 

Haier Flexis Plus 7,0 kW Black pomimo swojej dużej mocy cechuje się cichą pracą (33-47 dB) oraz wysoką klasą energetyczną A++. W dodatku czujnik ruchu, sterowanie Wi-Fi, filtr M3, Self Clean służąca do usuwania zanieczyszczeń oraz szeroki zakres temperatur czynią z klimatyzatora niezwykle atrakcyjny wybór. Producent udziela na urządzenie aż 5-letniej gwarancji, co świadczy o wysokiej jakości wykonania.

 

Wybierz odpowiedni model do swojego pomieszczenia
Klimatyzator Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG Moc Do powierzchni Cena
Haier Flexis Plus Black AS25S2SF1FA/1U25S2SM1FA 2,6 kW 20-302 3 399 zł
Haier Flexis Plus Black AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA 3,5 kW 30-402 3 599 zł
Haier Flexis Plus Black AS50S2SF1FA/1U50S2SJ2FA 5,2 kW 50-602 4 699 zł
Haier Flexis Plus Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG 7,0 kW 70-902 6 499 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzatory Haier Flexis Plus zostały wyposażone w niezwykle ekologiczny czynnik R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

Porównanie czynnika R32 z R410
Porównanie czynnika R32 z R410

 

Decydując się na klimatyzator ścienny z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Steruj przez Wi-Fi

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.). Moduł Wi-Fi jest zaprojektowany jako wtyczkowy zestaw USB, który łatwo można zainstalować i odinstalować.

 

Haier sterowanie Wi-Fi
Wi-Fi – iOS i Android

 

Self Clean - automatyczne czyszczenie parownika

Funkcja zapobiega gromadzeniu się osadowi, który występuje na parowniku podczas jego pracy. Osad ten sprzyja rozwojowi bakterii i wpływa na jakość powietrza. Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnie parownika i usuwa brud przy rozmrażaniu. Co więcej, w funkcję tą zostały wyposażone obydwie jednostki (zewnętrzna i wewnętrzna).

 

Haier zasada działania Self Clean
Self Clean – jak działa
Zalety zastosowania funkcji Self Clean w klimatyzatorze Haier Flexis Plus 7,0 kW w wersji czarnej:
  • czyste powietrze z klimatyzatora brak bakterii, czysty klimatyzator
  • wysoka wydajność energetyczna zabrudzenie parownika może obniżyć zdolność chłodniczą o nawet 15-30%
  • ekonomiczne i wygodne użytkowanie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia

 

Komfortowy sen w Haier Flexis Plus 7,0 kW

Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

 

Haier Flexis Plus, komfort snu (chłodzenie)
Haier Flexis Plus - komfort snu (chłodzenie)

 

W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Haier Flexis Plus, komfort snu (ogrzewanie)
Haier Flexis Plus - komfort snu (ogrzewanie)

 

Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Inteligentne powietrze

Klimatyzator ścienny Haier Flexis Plus 7,0 kW Black Edition umożliwia wybranie kierunku wywiewanego powietrza. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie. Pozwala to uniknąć skierowania strumienia bezpośredniego na ciało.

 

Haier inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia oraz w dół w trybie grzania

 

Czujnik Eco

ZastosowanY w klimatyzatorze czujnik Eco pozwala zaoszczędzić energię nawet o 67%, jednocześnie oferując komfort i wygodę. Zastosowany tutaj czujnik ruchu dzieli pomieszczenie na 6 sekcji. Czujnik wykrywa liczbę osób, lokalizację oraz ich ruchy i w inteligentny sposób kontroluję temperaturę i przepływ powietrza.

 

Haier czujnik ruchu
Czujnik ruchu wykrywa obecność człowieka i reguluje moc chłodzenia

 

Zdrowe i czyste powietrze!

Opcjonalny system filtrów oczyszczających 3M dba o to, aby powietrze było wolne od różnych szkodliwych substancji, takich jak włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym. Filtry oczyszczające 3M wychwytują zarówno widoczne, jak i również niewidoczne zanieczyszczenia oraz inne mikroskopijne substancje szkodliwe.

 

Filtr 3M w klimatyzatorze Haier
Filtr 3M w klimatyzatorze Haier

 

Strumień powietrza 3D

Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.

 

Haier Flare – Strumień powietrza 3D
Strumień powietrza kierowany w różne strony (5 stopni w pionie i 6 stopni w poziomie)

 

Nawiew powietrza na dużej przestrzeni

Wydajny wentylator poprzeczny oraz zoptymalizowane kanały powietrzne dostarczają nawiew na odległość 20 metrów.

 

Nawiew powietrza na dużą przestrzeń w Haier Flexis Plus
Haier Flexis Plus - nawiew powietrza na dużą przestrzeń

 

Doskonałe dopasowanie Super Match

Super Match w klimatyzacji Haier to 100% swoboda łączenia oraz 51% mniej zapasów. Zapewnia kompletne rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych oraz komercyjnych (biura, apartamenty, domy i sklepy). System ułatwia zarządzanie zapasami, gwarantując oszczędność powierzchni magazynowych i zmniejszone nakłady logistyczne.

  • Ujednolicone modele oraz części zamienne
  • Oszczędność powierzchni magazynowych
  • Łatwa konfiguracja i serwisowanie
  • Różnorodne zastosowanie

 

Pozostałe funkcjonalności w Haier Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG

1W Standby

1W Standby. Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


2-drogowe podłączenie rur

2-drogowe podłączenie rur. Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od wskazań czujki otoczenia i czujników przewodów, Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Aby zapewnić komfortowy przepływ powietrza w każdych warunkach, za pomocą pilota można ustawić jeden z 5 trybów pracy wentylatora: bardzo silny, silny, średni, słaby i cichy.


Auto restart

Auto restart. Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


Autodiagnoza

Autodiagnoza. Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca. Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 20dB.


Blue Fin

Blue Fin. Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi przy równoczesnym efekcie antykorozyjnym.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


Ciepły start

Ciepły start. Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


Filtr 3M

Filtr 3M (OPCJA). System filtrów oczyszczających powietrze. Powietrze jest wolne od takich substancji jak: włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym.


Filtr wielowarstwowy

Filtr wielowarstwowy (OPCJA). Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.


Funkcja osuszania

Funkcja osuszania. Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie. Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


Karta On-Off

Karta On-Off. Może sterować systemem z dowolnego miejsca w budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach, hotelach i powierzchniach komercyjnych.


Łatwa naprawa silnika

Łatwa naprawa silnika. Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie. Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy zatrzask wspornika. Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa. Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


PID

PID. System regulacji PID umożliwia szybsze i dokładniejsze dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu do wartości zadanej - system reaguje na różnice rzędu 0,1°C.


Podwójne żaluzje wylotowe

Podwójne żaluzje wylotowe. Zwiększają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, tym samym zapewniając użytkownikowi komfortowy strumień powietrza.


Pokrywa zaworu

Pokrywa zaworu. Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie. Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


24 godzinny regulator czasowy

24 godzinny regulator czasowy. Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


Self Clean indoor

Self Clean indoor. Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


Silnik DC

Silnik DC. Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


Sterowanie przewodowe

Sterowanie przewodowe (OPCJA). Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą sterowania przewodowego.


Trwały PCB

Trwały PCB. Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


Tryb Auto Diy

Tryb Auto Diy. Tryb auto pozwala ustawić wartość temperatury, dla której klimatyzator będzie automatycznie regulować swój tryb pracy.


Tryb Quiet

Tryb Quiet. Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Utrzymanie temperatury 10°C

Utrzymanie temperatury 10°C. Możliwość ustawienia klimatyzatora, aby włączył się, gdy temperatura zewnętrzna spadnie poniżej 10°C. Funkcja oszczędza energię.


Ukryty wyświetlacz LED

Ukryty wyświetlacz LED. Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


Zdejmowana pokrywa

Zdejmowana pokrywa. Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączyć przewody rurowe i kable. Trójkątny znak na dnie obudowy pomaga przy pozycjonowaniu płyty montażowej.


Zintegrowana konstrukcja

Zintegrowana konstrukcja. Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


 

Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG (zestaw split)

MODEL Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG
Model jednostki wewnętrznej AS71S2SF1FA
Model jednostki zewnętrznej 1UH071N1ERG
Wydajność (chłodzenie) [Btu/h] 23890(7510-25600)
Wydajność (chłodzenie) [kW] 7.0(2.2-7.5)
SEER/EER 7.1/3.23
Klasa energetyczna (chłodzenie) A++
Pobór mocy (chłodzenie) [kW] 2.17(0.7-2.5)
Roczne zużycie energii (chłodzenie) [kWh/a] 345
Wydajność (grzanie) [Btu/h] 27300(8190-29000)
Wydajność (Grzanie -7°C) [Btu/h] 16890
Wydajność (grzanie) [kW] 8.0(2.4-8.5)
Wydajność (Grzanie -7°C) [kW] 4.95
SCOP/COP średni klimat 4.00/3.71
SCOP ciepły/zimny klimat 5.40/-
Klasa energetyczna (grzanie) średni/ciepły/zimny A+/A+++/-
Pobór mocy (grzanie) [kW] 2.16(0.7-2.9)
Roczne zużycie energii (grzanie) [kWh/a] 1959
Temperatura pracy (chłodzenie) [°C] 21-35°C(wew.)/-20-43°C(zew.)
Temperatura pracy (grzanie) [°C] 10-27°C(wew.)/-20-24°C(zew.)
Zasilanie [f/V/Hz] 1/230/50
Zasilanie (pozycja) Jednostka zewnętrzna
Jednostka wewnętrzna
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 1126/230/337
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 1187/301/417
Waga netto/brutto [kg] 15.2/18.2
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m³/h] 1100
Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) [dB(A)] 60/60
Poziom ciśnienia akustycznego Chłodzenie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 47/43/37/33
Poziom ciśnienia akustycznego Grzanie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 47/43/37/33
Zdolność usuwania wilgoci [l/h] 2.8
Jednostka zewnętrzna
Sprężarka Mitsubishi
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 860/308/730
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 995/420/815
Waga netto/brutto [kg] 49/52
Waga netto/brutto [kg] 45.5/49.5
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m3/h] 3000
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 70
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 57
Prąd roboczy [A] 13
Czynnik chłodniczy R32
Napełnienie czynnikiem [g] 1300
Średnica przewodu cieczowego [mm] 9.52
Średnica przewodu gazowego [mm] 15.88
Max. dł. rurociągów/różnica poziomów [m] 25/15
Max. długość rurociągów bez dodatkowego doładowania [m] 7
Ilość dod. czynnika na metr rurociągów [g/m] 20

Klimatyzator z montażem

+48 22 602 20 82

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie województw: podkarpackiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego oraz mazowieckiego
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie

4/5

Moim zdaniem jak za taka cene, sprzet moglby byc cichszy.... Ale z racji tego ze zakupilem do firmy to nie jest zle. Fajna aplikacja mobilna, co do samego chlodzenia dobrze dziala.

Fabian

5/5

ciezko znalexc podobne urzadzenie, a jak juz sie uda to jest to duzo drozsze. mam nadzieje ze bedzie sluzyc bardzo dobrze bo dopiero testujemy i jest wszystko oki.

Sebastian1111

4.7/5

na podstawie 3 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG

Haier Flexis Plus 7,0 kW Black AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.