Klimatyzator ścienny SPLIT

Samsung Wind-Free Comfort 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU

Klimatyzator Samsung Wind-Free Comfort 5,0 kW

Klimatyzator ścienny SPLIT

Samsung Wind-Free Comfort 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU

Ilość: -+

Cena 23% 7 499,00 zł

Cena 8% 6 599,00 zł

Z montażem: 7 999,00 zł

Cena 23% 7 499,00 zł

Cena 8% 6 599,00 zł

Cena z montażem 7 999,00 zł

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Ilość sztuk: -+

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępnycennik montażu

Dostawa: 48 godzin

Masz pytania? Napisz do nas

Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU to klimatyzator SPLIT z nowej linii produktów koreańskiego producenta. Przeznaczony do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni 60 m2. Jednostka wewnętrzna o klasycznej linii utrzymana w białej kolorystyce bez trudu wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. Zamknięte w niej technologie i blisko 23 000 mikrootworów w obudowie sprawiają, że rozprowadza powietrze w sposób delikatny i równomierny. Dzięki optymalnej głośności (od 25 dB) urządzenie umożliwia spokojny odpoczynek i pracę w skupieniu.

 

Klimatyzator Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU to wysoka klasa energetyczna A++ dla trybu chłodzenia i A dla ogrzewania. Urządzenie może pracować automatycznie w oparciu o aktualną temperaturę w pomieszczeniu i najczęściej wybierane przez użytkownika nastawy. Funkcja AI Auto Comfort na ich podstawie dobiera optymalny program. Technologia Digital Inverter Boost sprawia, że klimatyzator chłodzi powietrze znacznie szybciej niż poprzednie modele producenta. Jego wydajność podnosi ekologiczny czynnik chłodniczy R32, a tryb ECO pozwala na znacznie mniejsze obciążenie środowiska naturalnego.

 

Dostępne zestawy w serii
Klimatyzator Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW Moc Do powierzchni Cena
Samsung Wind-Free Comfort
strona główna
2,5 - 6,5 kW 20-90 m2 od 4 349 zł
Samsung Wind-Free Comfort AR09TXFCAWKNEU 2,5 kW 20-30 m2 4 349 zł
Samsung Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU 3,5 kW 30-40 m2 4 849 zł
Samsung Wind-Free Comfort AR18TXFCAWKNEU 5,0 kW 40-60 m2 7 449 zł
Samsung Wind-Free Comfort AR24TXFCAWKNEU 6,5 kW 60-90 m2 9 849 zł

 

Technologia Wind-Free™ bez nagłych podmuchów

Innowacyjna technologia Wind-Free™ wykorzystuje 23 000 mikrootworów w obudowie urządzenia, dzięki czemu klimatyzator Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU rozprowadza powietrze cicho i delikatnie. Użytkownik nie odczuwa nieprzyjemnych nagłych podmuchów.

 

Zaawansowana technologia gwarantuje równomierne chłodzenie całej przestrzeni, jednocześnie zachowując energooszczędność. Nowy klimatyzator Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU, pracując z funkcją Wind-Free™, pobiera do 77% mniej energii elektrycznej niż podczas pracy z włączoną funkcją Fast Cooling.

 

Chłodzenie Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW bez nieprzyjemnych podmuchów

 

Inteligentna praca klimatyzatora

Funkcja AI Auto Comfort na bieżąco monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i analizuje nastawy użytkowników, by wybrać optymalny program pracy. Dzięki temu klimatyzatory Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU zapewniają najlepsze warunki termiczne przy zachowaniu możliwie najwyższej energooszczędności.

 

Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW AI Auto Comfort Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW AI Auto Comfort

 

Fast Cooling działa szybciej, dalej i na większej przestrzeni

Specjalna funkcja Fast Cooling pozwala na schłodzenie powietrza w całym pomieszczeniu w krótkim czasie. Dzięki innowacyjnej technologii Digital Inverter Boost klimatyzator Samsung Wind-Free™ Comfort 5,0 kW działa do 43% szybciej niż poprzednie modele koreańskiego producenta. Unikatowa budowa wentylatora i powiększona komora wlotowa sprawiają, że powietrze rozprowadzane jest na większą odległość i szerokość sięgającą nawet 15 metrów.

 

Fast Cooling w Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW Fast Cooling w Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW

 

 

Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW Good Sleep

Sen w komfortowych warunkach

Tryb Good Sleep w nowym klimatyzatorze Samsung zapewnia nie tylko cichą pracę urządzenia, ale przede wszystkim brak nieprzyjemnych chłodnych podmuchów. Klimatyzator Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU kontroluje temperaturę, by użytkownicy mogli spokojnie zapaść w sen, a rano wstać pełni energii.

 

Zdalne sterowanie dzięki aplikacji SmartThings

Klimatyzator Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU można sterować za pomocą aplikacji SmartThings dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad temperaturą w swoich domach oraz wszystkimi ustawieniami jednostki.

 

Dzięki sztucznej inteligencji mogą wydawać urządzeniu polecenia głosowe. Zaawansowana automatyka sprawia, że aplikacja SmartThings podpowiada najlepsze ustawienia.

Aplikacja SmartThings w Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW

 

Automatyczne czyszczenie w Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW

Automatyczne czyszczenie

Funkcja Auto Clean w klimatyzatorze Samsung Wind-Free™ COMFORT chroni przed rozwojem bakterii w jednostce wewnętrznej i zapobiega pojawieniu się brzydkich zapachów. Gdy urządzenie skończy pracę, uruchamiany jest automatyczny 3-stopniowy proces przedmuchiwania powietrzem wymiennika ciepła. Zupełne osuszenie klimatyzatora trwa maksymalnie 30 minut.

 

Ochrona przed bakteriami

Obecność filtra Easy Filter Plus sprawia, że powietrze w pomieszczeniu pozostaje wolne od chorobotwórczych mikroorganizmów. Gęsta siateczka i powłoka antybakteryjna nie tylko zatrzymują zanieczyszczenia, ale także chronią wymiennik ciepła. Filtr umieszczony jest na górze urządzenia, dzięki czemu regularna konserwacja nie stanowi problemu.

Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW Easy Filter Plus

 

Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW tryb eco - wykres

Tryb ECO

Tryb ECO w klimatyzatorze Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW wykorzystuje mniejszą moc sprężarki. To szczególnie przydatne, gdy na zewnątrz nie panują upały, ale jest ciepło. Urządzenie chłodzi skutecznie, nie wpływając w sposób znaczący na wysokość rachunków za prąd.

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzator Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU wypełnia czynnik chłodniczy R32. To bardziej ekologiczne i efektywniejsze rozwiązanie niż jego poprzednik R410A, które dodatkowo wspiera wydajność urządzenia. Dzięki niższemu potencjałowi tworzenia efektu cieplarnianego i zerowemu potencjałowi niszczenia warstwy ozonowej klimatyzatory ścienne podczas pracy znacznie mniej obciążają środowisko naturalne.

 

Czynnik chłodniczy R32 daje możliwość ładowania zarówno w fazie ciekłej, jak i gazowej. To znacznie ułatwia pracę instalatorom oraz serwisantom.

 

Samsung Wind-Free COMFORT 5,0 kW czynnik chłodniczy R32
Test przeprowadzony na czynniku chłodniczym R32 w porównaniu do stosowanych tradycyjnie przez markę Samsung czynników chłodniczych R410 i R22

 

Pozostałe funkcjonalności w klimatyzatorze Samsung Wind-Free™ COMFORT 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU

3-letnia gwarancja

3-letnia gwarancja
Długa gwarancja, która potwierdza wysoką jakość wykonania.


5-letnia gwarancja na sprężarkę

5-letnia gwarancja na sprężarkę
Dodatkowa 5-letnia gwarancja na sprężarkę.


5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora
Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, co optymalizuje proces wymiany ciepła i zwiększa wydajność energetyczną.


Wskaźnik czystości filtra

Wskaźnik czystości filtra
Klimatyzator Samsung informuje użytkownika o konieczności czyszczenia filtra Easy Filter Plus.


Auto Restart

Auto Restart
W razie nagłego braku napięcia urządzenie automatycznie przywróci wcześniej ustawione parametry.


Wyświetlacz temperatury wewnętrznej

Wyświetlacz temperatury wewnętrznej
Na czytelnym wyświetlaczu znajdującym się na przedzie jednostki wewnętrznej urządzenie wyświetla aktualną temperaturę panującą w pomieszczeniu.


24-godzinny regulator czasowy

24-godzinny regulator czasowy
Regulator czasowy umożliwia użytkownikowi ustawienie czasu samoczynnego włączenia oraz wyłączenia klimatyzatora w przeciągu 24 godzin.


Tryb cichy

Tryb cichy
Klimatyzator Samsung działający w trybie cichym umożliwia swobodny wypoczynek lub spokojną pracę domownikom.


Osuszanie

Osuszanie
Tryb DRY dostosowuje prędkość silnika wentylatora, odnosząc się do temperatury zdalnej i panującej w pomieszczeniu, tym samym uzyskując właściwy stopień osuszania.


Wentylator

Wentylator
Urządzenie może pracować jako niezależny wentylator.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C
Dzięki specjalnej konstrukcji i nowoczesnym technologiom klimatyzator może ogrzewać powietrze przy temperaturze zewnętrznej sięgającej nawet -15°C.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C
Nowoczesne technologie zastosowane w urządzeniu pozwalają na chłodzenie powietrza wewnątrz przy temperaturze zewnętrznej do -10°C.


Lamele skraplacza Ocean Fin

Lamele skraplacza Ocean Fin
Klimatyzator Samsung Wind-Free™ COMFORT został wyposażony w lamele skraplacza pokryte powłoką z materiału odpornego na korozję. To skuteczna ochrona przed rdzą, która umożliwia zachowanie optymalnej wydajności wymiennika ciepła.


Tłumik typu TwinTube

Tłumik typu TwinTube
Redukcja hałasu przepływu czynnika chłodniczego podczas pracy z dużą prędkością oraz minimalizowanie hałasu otoczenia w czasie pracy z małą prędkością to gwarancja jeszcze niższej głośności klimatyzatora.


Ochraniacz Triple Protector Plus

Ochraniacz Triple Protector Plus
Dodatkowa ochrona wymiennika ciepła, sterownika i sprężarki przed skokami napięcia.

Model / Moc / Do powierzchni Samsung Wind-Free™ COMFORT / 5,0 kW / 40-60 m2
Jednostka wewnętrzna AR18TXFCAWKNEU
Jednostka zewnętrzna AR18TXFCAWKXEU
Moc
Chłodzenie (znamionowe) [kW] 5,0
Chłodzenie (min.–maks.) [kW] 1,6-6,7
Ogrzewanie przy +7 °C [kW] 6,0
Ogrzewanie (min.– maks.) [kW] 1,3-8,0
Ogrzewanie przy -5 °C [kW] 4,84
Ogrzewanie przy -10 °C [kW] 4,57
Ogrzewanie przy -15 °C [kW] 4,58
Efektywność energetyczna Chłodzenie
SEER / klasa energetyczna [W/W] 6,8 / A++
Zużycie energii elektrycznej [kWh/a] 257
Pdesignc [kW] 5,0
EER [W/W] 3,60
Efektywność energetyczna Ogrzewanie
SCOP / klasa energetyczna [W/W] 4,1 / A
Zużycie energii elektrycznej [kWh/a] 1 400
Pdesignh (umiarkowany) [kW] 3,8
COP [W/W] 3,51
Usuwanie wilgoci [l/h] 2,0
Maksymalny przepływ powietrza (chłodzenie)
Jednostka wewnętrzna [m3/min] 16,6
Jednostka zewnętrzna [m3/min] 50,0
Moc akustyczna
Jednostka wewnętrzna (chłodzenie) [dB(A)] 58
Jednostka zewnętrzna (chłodzenie) [dB(A)] 65
Ciśnienie akustyczne
Jednostka wewnętrzna Tryb wys./cichy [dB(A)] 41/25
Jednostka zewnętrzna wysoka [dB(A)] 51
Zakres temperatury pracy
Chłodzenie [°C] -10–46
Ogrzewanie [°C] -15~24
Dane elektryczne
Źródło zasilania [Φ, V, Hz] 1Φ, 220~240 V, 50 Hz
Typ sprężarki Rotacyjna BLDC
Pobór mocy Chłodzenie [W] 1 390
Pobór mocy Ogrzewanie [W] 1 710
Prąd roboczy Chłodzenie [A] 6,4
Prąd roboczy Ogrzewanie [A] 7,8
Wymiary netto (Sz. × Wys. × Gł.)
Jednostka wewnętrzna [mm] 1 055 x 299 x 215
Jednostka zewnętrzna [mm] 880 x 638 x 310
Waga netto
Jednostka wewnętrzna [kg] 11,5
Jednostka zewnętrzna [kg] 39,7
Czynnik chłodniczy
Typ R32 (zawiera fluorowane fazy cieplarniane. GWP = 675)
Napełnienie fabryczne (5m) [kg] 1,30
Napełnienie fabryczne w tonach ekwiwalentu CO2 [kg] 0,88
Dodatkowe napełnienie czynnika chłodniczego [g/m] 15
Połączenia rur
Rura cieczowa ø, mm (cal) 6,35 (1/4)
Rura gazowa [ø, mm (cal)] 12,70 (1/2)
Długość rury Min./Maks. [m] 3/30
Wysokość rury Maks. [m] 15
Połączenia rur (Rura odprowadzająca) [ø, mm] ø16.3, 550 mm

Klimatyzator z montażem

+48 799 394 010

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny audyt w celu dobrania klimatyzatora oraz bezpłatny dojazd na terenie całej Polski
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie
Województwa z montażem klimatyzatora Aero7.pl

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Samsung Wind-Free Comfort 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU

Samsung Wind-Free Comfort 5,0 kW AR18TXFCAWKNEU

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.