Klimatyzatory ścienne Daikin

Klimatyzacja DAIKIN należy do najbardziej prestiżowej grupy w tej kategorii. Wyższa cena produktów idzie w parze z najwyższą jakością oferowanego asortymentu. Producent jako pierwszy na świecie wprowadził do swojej oferty niezwykle ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Każdy klimatyzator ścienny Daikin używa teraz tego czynnika do chłodzenia pomieszczeń. Daikin jest liderem w tej dziedzinie.

 

Klimatyzatory ścienne DAIKIN wytyczają kierunki efektywności sezonowej. Zgodnie z dyrektywą projektowania ekologicznego Eco–Design (2009/125/WE) wydanej przez Unię Europejską, klimatyzatory Daikin już teraz spełniają i przekraczają cele środowiskowe, które będą obowiązywały od 2020 roku.

 

Klimatyzacja wyprodukowana przez Daikin cechuje się niezwykłym designem (patrz seria Stylish). Producent zadbał również o niskie zużycie energii. Zastosowanie unikalnych technologii pozwoliło na uzyskanie niezwykle cichej pracy klimatyzatorów DAIKIN. Praca jednostek wewnętrznych zaczyna się już od zaledwie 19 dB, co jest niewątpliwie ich wielką zaletą.

 

Multum zastosowanych funkcji (patrz opis poszczególnych modeli) sprawia, że klimatyzatory Daikin odznaczają się niezwykle prostą i przyjemną obsługą. Szeroka gama produktów pozwoli na dobranie odpowiedniego modelu dla każdego. Na pewno znajdziesz model dla własnych potrzeb.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności