Klimatyzator ścienny

Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA

Klimatyzator ścienny Haier Flare 3,5 kW

oferujemy
montaż

na to urządzenie
Klimatyzator ścienny Haier Flare 3,5 kW

Klimatyzator ścienny

Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA

Ilość: -+

Cena 23% 3 699,00 zł

Cena 8% 3 249,00 zł

Z montażem: 4 649,00 zł

Cena 23% 3 699,00 zł

Cena 8% 3 249,00 zł

Cena z montażem 4 649,00 zł

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Ilość sztuk: -+

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępnycennik montażu

Dostawa: 48 godzin

Masz pytania? Napisz do nas

Klimatyzator ścienny Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA do swojej pracy wykorzystuje ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który niedługo będzie wymagany w tego typu urządzeniach. Praca urządzenia opiera się na wykorzystaniu technologii inwerterowej, która polega na dostosowywaniu prędkości i sterowania wektorowego dla uzyskania wyższych sprawności i lepszego komfortu.

 

Producent udziela aż 5-letniej gwarancji na urządzenie, co świadczy o wysokiej jakości wykonania. Niezwykle cicha praca (20-39 dB), najwyższa klasa energetyczna A+++, niezwykle atrakcyjny design, najwyższy komfort użytkowania (pionowe i poziome żaluzje) oraz szeroki zakres temperatur pozwalają na bliższe zapoznanie się z Haier Flare 3,5 kW.

 

Wybierz odpowiedni model do swojego pomieszczenia
Klimatyzator Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA Moc Do powierzchni Cena
Haier Flare AS25S2SF2FA/1U25S2SM1FA 2,6 kW 20-302 3 099 zł
Haier Flare AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA 3,5 kW 30-402 3 199 zł
Haier Flare AS50S2SF2FA/1U50S2M1FA 5,2 kW 50-602 4 299 zł
Haier Flare AS71S2SF2FA/1UH071N1ERG 7,0 kW 70-902 5 999 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzatory Haier Flare zostały wyposażone w niezwykle ekologiczny czynnik R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

 

Porównanie czynnika R32 z R410
Porównanie czynnika R32 z R410

 

Decydując się na klimatyzator ścienny z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Automatyczne samoczyszczenie parownika

Haier Flare 3,5 kW został wyposażony w funkcję automatycznego czyszczenia, która pomaga w utrzymaniu czystości wymiennika oraz zapobiega namnażaniu się pleśni, bakterii i innych szkodliwych drobnoustrojów. Funkcja ta powoduje osuszanie wymiennika ciepła i dzięki temu eliminuje nieprzyjemne zapachy z urządzenia i pozwala uniknąć niewygodnego czyszczenia filtra.

 

Automatyczne samoczyszczenie parownika w Haier Flare
Wewnętrzne części klimatyzatora wysychają samodzielnie i automatycznie po eksploatacji

 

 

Steruj przez Wi-Fi - opcjonalnie

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Flare możesz opcjonalnie doposażyć w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.). Moduł Wi-Fi jest zaprojektowany jako wtyczkowy zestaw USB, który łatwo można zainstalować i odinstalować.

 

Haier sterowanie Wi-Fi
Wi-Fi – iOS i Android

 

Inteligentne powietrze

Klimatyzator ścienny Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA umożliwia wybranie kierunku wywiewanego powietrza. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie. Pozwala to uniknąć skierowania strumienia bezpośredniego na ciało.

 

Haier Flare, inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia oraz w dół w trybie grzania

 

Strumień powietrza 3D

Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.

 

Haier Flare – Strumień powietrza 3D
Strumień powietrza kierowany w różne strony (5 stopni w pionie i 6 stopni w poziomie)

 

Komfortowy sen w Haier Flare 3,5 kW

Klimatyzatory z serii Haier Flare zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

 

Haier Flare, komfort snu (chłodzenie)
Haier Flare - komfort snu (chłodzenie)

 

W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Haier Flare, komfort snu (ogrzewanie)
Haier Flare - komfort snu (ogrzewanie)

 

Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Doskonałe dopasowanie Super Match

Super Match w klimatyzacji Haier to 100% swoboda łączenia oraz 51% mniej zapasów. Zapewnia kompletne rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych oraz komercyjnych (biura, apartamenty, domy i sklepy). System ułatwia zarządzanie zapasami, gwarantując oszczędność powierzchni magazynowych i zmniejszone nakłady logistyczne.

  • Ujednolicone modele oraz części zamienne
  • Oszczędność powierzchni magazynowych
  • Łatwa konfiguracja i serwisowanie
  • Różnorodne zastosowanie

 

Pozostałe funkcjonalności w Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA

1W Standby

1W Standby. Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


2-drogowe podłączenie rur

2-drogowe podłączenie rur. Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od wskazań czujki otoczenia i czujników przewodów, Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Aby zapewnić komfortowy przepływ powietrza w każdych warunkach, za pomocą pilota można ustawić jeden z 5 trybów pracy wentylatora: bardzo silny, silny, średni, słaby i cichy.


Auto restart

Auto restart. Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


Autodiagnoza

Autodiagnoza. Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca. Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 19dB.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


Ciepły start

Ciepły start. Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


Filtr 3M

Filtr 3M (OPCJA). System filtrów oczyszczających powietrze. Powietrze jest wolne od takich substancji jak: włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym.


Filtr wielowarstwowy

Filtr wielowarstwowy (OPCJA). Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.


Funkcja osuszania

Funkcja osuszania. Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie. Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


Karta On-Off

Karta On-Off. Może sterować systemem z dowolnego miejsca w budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach, hotelach i powierzchniach komercyjnych.


Łatwa naprawa silnika

Łatwa naprawa silnika. Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie. Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy zatrzask wspornika. Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa. Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


Pokrywa zaworu

Pokrywa zaworu. Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie. Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


24 godzinny regulator czasowy

24 godzinny regulator czasowy. Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


Silnik DC

Silnik DC. Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


Sterowanie przewodowe

Sterowanie przewodowe (OPCJA). Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą sterowania przewodowego.


Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi (OPCJA). Sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z internetem.


Trwały PCB

Trwały PCB. Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


Tryb Quiet

Tryb Quiet. Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Ukryty wyświetlacz LED

Ukryty wyświetlacz LED. Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


Zdejmowana pokrywa

Zdejmowana pokrywa. Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączyć przewody rurowe i kable. Trójkątny znak na dnie obudowy pomaga przy pozycjonowaniu płyty montażowej.


Zintegrowana konstrukcja

Zintegrowana konstrukcja. Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


 

Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA (zestaw split)

MODEL Haier Flare 3,5 kW
Model jednostki wewnętrznej AS35S2SF2FA
Model jednostki zewnętrznej 1U35S2M1FA
Wydajność (chłodzenie) [Btu/h] 11940(3410-13650)
Wydajność (chłodzenie) [kW] 3.5(1.0-4.0)
SEER/EER 8.50/4.00
Klasa energetyczna (chłodzenie) A+++
Pobór mocy (chłodzenie) [kW] 0.88(0.3-1.5)
Roczne zużycie energii (chłodzenie) [kWh/a] 144
Wydajność (grzanie) [Btu/h] 14330(3410-17740)
Wydajność (Grzanie -7°C) [Btu/h] 8395
Wydajność (grzanie) [kW] 4.2(1.0-5.2)
Wydajność (Grzanie -7°C) [kW] 2.46
SCOP/COP średni klimat 4.60/3.81
SCOP ciepły/zimny klimat 5.50/-
Klasa energetyczna (grzanie) średni/ciepły/zimny A++/A+++/-
Pobór mocy (grzanie) [kW] 1.1(0.5-1.6)
Roczne zużycie energii (grzanie) [kWh/a] 856
Temperatura pracy (chłodzenie) [°C] 21-35°C(wew.)/-10-43°C(zew.)
Temperatura pracy (grzanie) [°C] 10-27°C(wew.)/-15-24°C(zew.)
Zasilanie [f/V/Hz] 1/230/50
Zasilanie (pozycja) Jednostka zewnętrzna
Jednostka wewnętrzna
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 855/195/295
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 952/283/389
Waga netto/brutto [kg] 9.5/12
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m³/h] 650
Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) [dB(A)] 55/55
Poziom ciśnienia akustycznego Chłodzenie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 39/33/26/17
Poziom ciśnienia akustycznego Grzanie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 39/33/26/20
Zdolność usuwania wilgoci [l/h] 1.6
Jednostka zewnętrzna
Sprężarka Hitachi
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 800/280/550
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 954/409/625
Waga netto/brutto [kg] 31.5/34
Waga netto/brutto [kg] 31.5/34
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m3/h] 1800
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 61
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 48
Prąd roboczy [A] 7.2
Czynnik chłodniczy R32
Napełnienie czynnikiem [g] 940
Średnica przewodu cieczowego [mm] 6.35
Średnica przewodu gazowego [mm] 9.52
Max. dł. rurociągów/różnica poziomów [m] 15/10
Max. długość rurociągów bez dodatkowego doładowania [m] 7
Ilość dod. czynnika na metr rurociągów [g/m] 20

Klimatyzator z montażem

+48 22 602 20 82

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie województw: podkarpackiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego oraz mazowieckiego
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie

4/5

Działa bardzo sprawnie. Cicha praca i dobra klasa energetyczna. Szkoda że moduł sterowania wifi jest płatną opcją - aczkolwiek dobrze że taka opcja jest i nie powala az tak cenowo. W każdym razie przez to nie zasłużył na 5, z czystym sumieniem - mocne 4.

Kamil

5/5

Działa od ponad roku, korzystamy prawie dzień w dzień. Póki co jest świetna, dlatego też postanowiłem podzielić się swoją opinią. wykonanie solidny montaż cena/jakość

xyzz

4.3/5

na podstawie 3 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA

Haier Flare 3,5 kW AS35S2SF2FA/1U35S2M1FA

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.