Klimatyzator

LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW

  • Gwiazdka - ikona 5.00 (1)
Moc chłodnicza
2.5 kW
48 godzin

darmowa dostawa

48 godzin

Cena
4 849,00
1
Profesjonalna porada 799 394 010

LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW jest nowym klimatyzatorem ściennym cechującym się ponadczasowym designem. Klimatyzator jest cichy, a jego głośność zaczyna się już od zaledwie znikomych 19 dB, więc urządzenie nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków. Całość została wykończona w atrakcyjnym wizualnie kolorze szarym, a w dodatku wyraźny połysk powoduje, że urządzenie z powodzeniem będzie stanowiło ozdobę większości pomieszczeń. Klimatyzator został napełniony czynnikiem chłodniczy R32, który nie zagraża w żaden sposób powiększaniu dziury ozonowej oraz ma praktycznie zerowy wpływ na środowisko.

 

Klimatyzator LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW wykorzystuje specjalną sprężarkę Dual Inverter, która zapewnia stosunkowo niskie zużycie energii (klasa energetyczna A++/A+). Co więcej, producent daje na nią aż 10 lat gwarancji, co świadczy o wysokiej trwałości. Urządzenie oferuje możliwość sterowania za pomocą Wi-Fi, co znacznie ułatwia i upraszcza jego obsługę. Model został wyposażony w zestaw funkcji, które nie tylko powodują, że obsługa jest bajecznie prosta, ale również dbają o oszczędność energii czy nasze bezpieczeństwo.

 

Dostępne zestawy w serii
Klimatyzator LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW Moc Do powierzchni Cena
LG Artcool Silver
wszystkie dostępne modele
2,5 - 5,0 kW 20-60 m2 8% VATCena za urządzenie dla osoby prywatnej wybierającej montaż z Aero7 23% VAT
LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW 20-30 m2 4 249 zł 4 849 zł
LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW 30-40 m2 4 549 zł 5 199 zł
LG Artcool Silver AC18SQ 5,0 kW 40-60 m2 5 449 zł 6 199 zł

 

Czynnik chłodniczy R32

Klimatyzator LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW został napełniony niezwykle ekologicznym czynnikiem chłodniczym, który również zapewnia wysoką efektywność urządzenia. Czynnik R32 posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz nie ma wpływu na warstwę ozonową (jest przyjazny dla środowiska naturalnego).

 

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Zastosowany tutaj czynnik gwarantuje również wysoką sprawność energetyczną. Jego właściwości termodynamiczne sprawiają, że klimatyzatory ścienne z czynnikiem R32 są zdecydowanie bardziej wydajne niż te, które wykorzystują konkurencyjny czynnik R410a (powoli wycofywany).

 

Wydajność czynnika R32

 

Design ma znaczenie

Klimatyzatory LG z serii Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW posiadają elegancki szklany panel, który daje efekt lustrzanego odbicia. Zastosowanie wysokiej jakości szkła tylko tutaj podkreśla ponadczasowy styl oraz solidność wykonania urządzenia. Z całą pewnością klimatyzator doskonale wkomponuje się w każde wnętrze i będzie stanowił jego nowoczesną ozdobę.

 

Aranżacja klimatyzatora LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW

 

Jonizator

LG Artcool Silver AC09SQ o mocy 2,5 kW został wyposażony w jonizator powietrza usuwający szkodliwe substancje oraz przykre zapachy z otoczenia. Jonizator generuje ponad trzy miliony jonów sterylizujących powietrze, a badania dowiodły, że jony te usuwają ponad 99% bakterii w ciągu 60 minut.

 

Jonizator w LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW

 

 

Sprężarka w klimatyzatorze LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW

Sprężarka DUAL Inverter™

Klimatyzator ścienny LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW został wyposażony w sprężarkę Dual Inverter. Kompresor o szerszej częstotliwości obrotowej stale dostosowuje swoją prędkość, by utrzymać pożądany poziom temperatury. Sprężarka firmy LG znacznie obniża głośność klimatyzatora, który chłodzi szybciej i pracuje dłużej.

 

Produkt jest certyfikowany przez TÜV Rheinland, co oznacza weryfikację szybkiego chłodzenia i energooszczędności (US-W242Kxy0/TS-H2465DA0). Praca klimatyzatora jest cicha przy zachowaniu nawet 70% oszczędności energii oraz 40% szybszego chłodzenia.

 

Steruj przez internet

Klimatyzatorem LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW możemy sterować za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego z zainstalowanym system Android lub iOS. Aplikacja LG ThinQ zbiera świetne recenzje i pozwala na pełną obsługę urządzenia.

 

Sprawdzisz jakość, temperaturę czy poziom wilgotności powietrza. Co więcej, będziesz mógł sterować poziomami prędkości, ustawić tryb pracy urządzenia czy ustawić czasy działania klimatyzatora.

 

Pobierz aplikację LG ThinQ:

Aplikacja LG ThinQ Aplikacja LG ThinQ

Aplikacja LG ThinQ w LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW

 

Gold Fin w LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW

Gold Fin™ w LG Artcool Silver AC09SQ

Klimatyzator LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW został wyposażony w pozłacane lamele wymiennika ciepła. Dzięki takiemu zabiegowi producentowi udało się znacznie wydłużyć jego żywotność (jest odporny na korozję).

 

Funkcjonalności w klimatyzatorze LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW

Szybka i prosta instalacja

Szybka i prosta instalacja

Szybka i prosta instalacja
Instalacja nigdy nie była łatwiejsza, jak w przypadku odpowiednio zaprojektowanych elementów instalacyjnych klimatyzatorów LG.

Komfort

Niski poziom hałasu 19dB

Niski poziom hałasu 19dB
Klimatyzatory LG działają na poziomie hałasu 19dB, a ponadto jednym dotknięciem zapewniają zdrowy delikatny nawiew powietrza. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu specjalnych ukośnych łopatek wentylatora zmieniających ciśnienie powstające przy kontakcie łopatek z powietrzem, silnika BLDC wentylatora z precyzyjną kontrolą aż 13 poziomów prędkości oraz ALVC (aktywnej kontroli niskich wibracji).

Klimatyzatory LG i niski poziom głośności

Cicha praca agregatu

Cicha praca agregatu
Funkcja cichej pracy oferuje użytkownikowi komfort idealnej ciszy dzięki redukcji szczytowego poziomu głośności.


Stylowy design

Stylowy design
Klimatyzator cechuje się ponadczasowym wyglądem, który sprawia, że świetnie wpasuje się w większość nowoczesnych pomieszczeń.


Automatyczna zmiana trybu pracy

Automatyczna zmiana trybu pracy
Dotyczy chłodzenia i grzania i ma na celu utrzymanie optymalnej temperatury pomieszczenia oraz zwiększenie oszczędności energii.


Programowanie ON/OFF

Programowanie ON/OFF
Pozwala ustawić czas włączenia oraz wyłączenia jednostki wewnętrznej.


Komfortowy nawiew

Komfortowy nawiew
LG potrafi zapewnić delikatny i wygodny nawiew powietrza w Twojej przestrzeni życiowej. Automatyczna regulacja nachylenia żaluzji zapewnia idealne dobranie kąta nawiewu i objętości powietrza.

Trwałość

Gold Fin

Gold Fin
Powłoka Gold Fin™ chroni powierzchnię wymiennika ciepła przed nadmiernym zużyciem i korozją.


10 lat gwarancji na sprężarkę

10 lat gwarancji na sprężarkę
Klimatyzatory ścienne LG mają aż 10 lat gwarancji na sprężarkę inwerterową, która jest głównym komponentem urządzenia. Dowodzi to pewność producenta, co do jakości swojego produktu.


Wysoka niezawodność pracy

Wysoka niezawodność pracy
Możliwa głównie dzięki zastosowaniu unikalnej sprężarki, oszczędzającej w znaczny sposób energię.


Sprężarka Dual Inverter

Sprężarka Dual Inverter
Gwarantuje wysoką wydajność, długą i niezawodną pracę oraz niski poziom głośności.

Szybkie chłodzenie i ogrzewanie

Skuteczne ogrzewanie

Skuteczne ogrzewanie
Klimatyzatory pokojowe LG są w stanie ogrzać w krótszym czasie większe pomieszczenia, zapewniając użytkownikowi komfortowe warunki, a jednocześnie zużywając przy tym mniej energii.


Kierunki sterowania nawiewem

Kierunki sterowania nawiewem
Chłodne powietrze rozchodzi się we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca pokoju bez względu na to, gdzie jest zainstalowany klimatyzator.


Mocne chłodzenie

Mocne chłodzenie
Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew powietrza z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach.

Zdrowe powietrze

Automatyczne oczyszczanie

Automatyczne oczyszczanie
Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji.


Filtr podwójna ochrona

Filtr podwójna ochrona
Podwójny filtr ochronny zatrzymuje kurz.


Plasmaster Ionizer

Plasmaster Ionizer
Ponad 3 miliony jonów chroni nas przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator, ale również jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.

 

Plasmaster Ionizer w klimatyzatorach LG

Efektywność energetyczna

Wyświetlacz zużycia energii

Wyświetlacz zużycia energii
Monitoruje poziom pobieranej energii elektrycznej. Korzystając z klimatyzatora możemy kontrolować poziom zużycia energii elektrycznej.


Czynnik chłodniczy R32

Czynnik chłodniczy R32
Najbardziej ekologiczny czynnik chłodniczy mający znikomy wpływ na środowisko.


Aktywna kontrola zużycia energii

Aktywna kontrola zużycia energii
Dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki.

Inteligencja

Smart Diagnosis

Smart Diagnosis
Inteligentna diagnostyka pozwala na wygodne sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych informacji.


Automatyczny restart

Automatyczny restart
Automatyczny restart. W razie zaniku prądu przywróci pracę urządzenia z wcześniejszymi ustawieniami.


Funkcja gorącego startu

Funkcja gorącego startu
Wentylator jednostki wewnętrznej w trybie grzania wystartuje dopiero wtedy, gdy sprężarka uzyska temperaturę, uniemożliwiając w ten sposób wychłodzenie pomieszczenia.


Funkcja zabezpieczenia dostępu przed dziećmi

Funkcja zabezpieczenia dostępu przed dziećmi
Zabezpiecza urządzenie przed niechcianymi zmianami w trybach pracy urządzenia. Zyskujemy wysoki poziom bezpieczeństwa.


Wbudowane Wi-Fi

Wbudowane Wi-Fi
Klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphona lub tabletu wyposażonego w system Android lub iOS.


LG ThinQ

LG ThinQ
Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne w języku polskim.

 

Model
Moc
LG Artcool Mirror 9K
2,5 kW
JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA AC09BQ.NSJ
Chłodzenie ( Min. / Nom. / Maks ) [W] 890 / 2500 / 3700
Ogrzewanie (Min. / Nom. / Maks.) [W] 890 / 3300 / 4100
Ogrzewanie -7°C (Nom.) [W] 2600
Pobór mocy chłodzenie (Nom.) [W] 656
Pobór mocy ogrzewanie +7°C [W] 800
EER [W/W] 3,81
SEER 7,0
Obciążenie chłodnicze ERP [kW] 2,5
COP [W/W] 4,13
SCOP 4,0
Obciążenie grzewcze ERP [kW] 2,5
Klasa efektywności energetycznej chłodzenie/ogrzewanie A++/A+
Roczne zużycie energii – chłodzenie [kWh/rok] 125
Roczne zużycie energii – ogrzewanie [kWh/rok] 875
Poziom ciśnienia akustycznego – chłodzenie (S / N / Ś / W) [dB(A)] 19 / 27 / 35 / 41
Poziom ciśnienia akustycznego – ogrzewanie (S / N / Ś / W) [dB(A)] 27 / 35 / 41
Poziom mocy akustycznej – chłodzenie [dB(A)] 59
Przepływ powietrza – chłodzenie (N / Ś / W) [m3/min] 3,0 / 4,2 / 7,5 / 10,0
Przepływ powietrza – Maks [m3/min] 12,5
Przepływ powietrza – ogrzewanie (N / Ś / W) [m3/min] 5,6 / 7,2 / 10,0
Wydajność osuszania [l/h] 1,1
Prąd roboczy – chłodzenie (Nom./Max) [A] 3,3 / 6,0
Prąd roboczy – ogrzewanie (Nom./Max) [A] 4,0 / 7,0
Prąd rozruchowy – chłodzenie/ogrzewanie (Nom.) [A] 3,3 / 4,0
Zasilanie [Ø / V / Hz] 1 / 220-240 / 50
Zabezpieczenie [A] 15
Przewody zasilania i sterowania [N x mm2] 4 x 1,5 (z jed. zewn.)
Wymiary (S x W x G) [mm] 837 x 308 x 192
Ciężar netto [kg] 9,9
Moc silnika wentylatora [W] 30
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA AC09BQ.UA3
Zakres pracy – Chłodzenie (Min. – Maks) [°C] -10 / 48
Zakres pracy – Ogrzewanie (Min. – Maks) [°C] -10 / 24
Poziom ciśnienia akustycznego – Chłodzenie (Wysoka) [dB(A)] 48
Poziom ciśnienia akustycznego – Ogrzewanie (Wysoka) [dB(A)] 50
Poziom mocy akustycznej – Chłodzenie (Wysoka) [dB(A)] 65
Przepływ powietrza – Chłodzenie (Wysoka) [m3/min] 27
Przewody zasilające [N x mm2] 3 x 2,5
Długość instalacji (Min / Max) [m] 3 / 15
Różnica wysokości (Max) [m] 7
Przyłącza rur – Ciecz (Średnica zewn.) [mm(cale)] 6,35 (1/4)
Przyłącza rur – Gaz (Średnica zewn.) [mm(cale)] 9,52 (3/8)
Przyłącza rur – Skropliny (Średnica zewn.) [mm] 21,5
Czynnik chłodniczy – Typ R32
Czynnik chłodniczy – Il. fabryczna / max dł. inst. 7,5m [g / m] 700 / 7,5
Czynnik chłodniczy – Ekwiwalent CO2 [tCO2eq] 0,47
Czynnik chłodniczy – Dawka dodatkowa [g/m] 20
Czynnik chłodniczy – GWP 675
Moc silnika wentylatora [W] 43
Typ sprężarki Podwójna rotacyjna
Ciężar netto [kg] 26
Wymiary (S x W x G) [mm] 717 x 483 x 230

Opinie o produkcie

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Edward

Szybko chłodzi, dobrze że jest jonizacja. Trochę poczytałem i rzeczywiście wygląda na to, że została przebadana dość dobrze i spełnia swoją funkcje.

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy