Klimatyzator ścienny SPLIT

Gree Muse

Cena 23% 1 999,00 zł

Cena 8% 1 749,00 zł

Cena z montażem 3 149,00 zł

cennik montażu

Dostępność: produkt na zamówienie

Dostawa: 48 godzin

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Zestaw 2,5 kW do pow. 20-30 m2
Zestaw 2,5 kW do pow. 20-30 m2
1 999,00
Zestaw 3,2 kW do pow. 30-40 m2
Zestaw 3,2 kW do pow. 30-40 m2
2 149,00
Zestaw 4,6 kW do pow. 40-60 m2
Zestaw 4,6 kW do pow. 40-60 m2
3 349,00
Zestaw 6,2 kW do pow. 60-90 m2
Zestaw 6,2 kW do pow. 60-90 m2
3 749,00
Masz pytania? Napisz do nas

Gree Muse to klimatyzator ścienny SPLIT, którym możemy sterować za pomocą Wi-Fi. Model należy do najnowszych rozwiązań technologicznych producenta, a do wyboru są 4 stopnie prędkości wentylatora. Producent udziela na urządzenie aż 5 lat gwarancji, co świadczy o jego pewności co do jakości klimatyzatora. Dostępne są 4 zestawy SPLIT umiejące obsłużyć nawet 80 m2.

 

Seria Gree Muse należy do cichych klimatyzatorów (już od 28 db(A)), a klasa energetyczna A++ świadczy o tym, że producent zadbał o jak najniższe zużycie energii. Ciekawie wyglądają funkcje I FEEL, Smart Flow czy oszczędzająca energię Save Energy. Klimatyzator Gree Muse ponadto pracuje na czynniku chłodniczym R32, który jest najbardziej ekologicznym, czynnikiem spośród dostępnych i od 2025 roku będzie wymogiem w tego typie urządzeń.

 

Dostępne zestawy w serii Gree Muse
Klimatyzator Gree Muse Moc Do powierzchni Cena
Gree Muse GWH09AFB-K6DNA1A 2,5 kW 20-30 m2 2 299 zł
Gree Muse GWH12AFB-K6DNA1A 3,2 kW 30-40 m2 2 499 zł
Gree Muse GWH18AFD-K6DNA1B 4,6 kW 40-60 m2 3 599 zł
Gree Muse GWH24AFD-K6DNA1A 6,2 kW 60-80 m2 4 299 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Gree Muse został napełniony czynnikiem R32, który jest niezwykle ekologiczny i wysokoefektywny i już od 2025 roku będzie wymagany w tego typie urządzeń. Co więcej, czynnik R32 jest wydajniejszy od konkurencyjnego R410 nawet o 10%. Istotną cechą tego czynnika jest również ładowanie w stanie ciekłym i gazowym (możliwość dopełniania instalacji). Instalacja freonowa potrzebuje mniejszej ilości tego czynnika niż R410 (nawet o 30%!).

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Czynnik jest niezwykle ekologiczny. GWP równe 675 nie wpływa na warstwę ozonową, dzięki czemu ma o 75% mniejszy wpływ na warstwę ozonową. R32 jest niezwykle łatwy w obsłudze, a dzięki temu, że jest gazem jednoskładnikowym, możemy go używać wielokrotnie lub poddać recyklingowi. Czynnik R32 posiada słabą zapalność oraz niską toksyczność, dzięki czemu możemy go bez obaw używać również w pompach ciepła.

 

Wysoka sprawność energetyczna czynnika chłodzącego R32
Wysoka sprawność energetyczna czynnika chłodzącego R32

 

Jonizator plazmowy*

Klimatyzator Gree Muse dostał aktywny filtr elektrostatyczny. Dzięki jonizacji powietrza powoduje przyciąganie i otaczanie przez jony ujemne cząstek zanieczyszczeń, wirusów, bakterii oraz zarodników grzybów i odseparowuje je na swojej powierzchni.

 

Jonizator plazmowy GREE bardzo efektywnie usuwa z powietrza nie tylko drobne, mikroskopijne cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy, bakterie oraz pyłki. Można go łatwo umyć w ciepłej wodzie i osuszyć przed założeniem ponownie, dzięki temu będzie służył przez wiele lat bez wymiany. Powietrze jest zdrowe, bezpieczne i czyste.

Jak działa jonizator plazmowy w Gree Muse
Jak działa jonizator plazmowy w Gree Muse

* opcja jonizatora dostępna jest tylko dla modeli 4,60 i 6,16 kW

 

G10 inverter w Gree Muse

Klimatyzatory GREE zostały wyposażone w niezwykle innowacyjny system inverterowy G10. Polega on na wykorzystaniu sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej, która w inteligentny sposób dostosowuje ilość czynnika chłodniczego do rzeczywistych potrzeb panujących w pomieszczeniu.

 

GREE - sterowanie inwerterowe
GREE – sterowanie inwerterowe, porównanie

 

Klimatyzatory wykorzystujące tę technologię pozwalają na obniżenie kosztów związanych z chłodzeniem pomieszczenia. Możliwe jest to dzięki mikroprocesorowemu sterowaniu oraz unikalnemu układowi zasilania.

 

Jak inwerter G10 oszczędza energię?
Jak inwerter G10 oszczędza energię?

 

Sterowanie Wi-Fi

Klimatyzatory z serii Gree Amber Muse zostały wyposażone w funkcję WiFi. Pozwala ona na obsługę klimatyzatora poprzez urządzenie mobilne (smartfon, telefon itp.) z systemem Android/iOS. Możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca w domu, czy biurze!

 

Klimatyzatory GREE - sterowanie WiFi
Klimatyzatory GREE – sterowanie Wi-Fi

Dzięki aplikacji uzyskujemy dostęp do takich funkcji jak: zaawansowanego programowania pracy w trybie tygodniowym, redukcji głośności generowanej przez urządzenie, programowania krzywej snu, oszczędzania energii, ustawień zakresu nawiewu czy funkcji zapobiegania nawiewania powietrza na osoby w pomieszczeniu.

 

Pozostałe funkcjonalności w klimatyzatorze ściennym Gree Muse

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji
Bardzo długa gwarancja, która świadczy o wysokiej jakości klimatyzatora oraz długiej żywotności.


+8°C

+8°C
Funkcja umożliwia utrzymanie temperatury w trybie grzania na stałym poziomie 8°C. Przydatna w zimie, aby nie dopuścić do zbytniego spadku temperatury, gdy nie ma w pomieszczeniu żadnych osób.


4 prędkości wentylatora

4 prędkości wentylatora
Użytkownik może wybrać prędkość obrotów wentylatora, od trybu Super do Turbo w 4-stopniowej skali.


Samooczyszczanie

Samooczyszczanie
Auto Clean uruchamia wentylator jednostki wewnętrznej przez kilka minut po wyłączeniu klimatyzatora i osuszeniu wewnętrznych części parownika z wilgoci. Blokowany jest w ten sposób rozwój pleśni oraz zapobiega rozwojowi nieprzyjemnych zapachów.


Auto Restart

Auto Restart
Automatyczne ponowne załączenie urządzenia z zapamiętanymi ustawieniami w przypadku nagłej utraty zasilania.


Grzałka sprężarki

Grzałka sprężarki*
Urządzenie wyposażone w elektryczne grzałki krateru sprężarki.
*opcja dostępna tylko dla modelu 6,16 kW


Timer 24h

Timer 24h
Możliwość zaprogramowania czasu włączenia/wyłączenia klimatyzatora.


Dehumidify

Dehumidify
Urządzenie umożliwia inteligentną pracę w trybie osuszanie powietrza w pomieszczeniu.


G-doctor

G-Doctor
Urządzenie automatycznie wyświetla kod błędu w celu łatwiejszej konserwacji / naprawy w przypadku nieprawidłowości w jego działaniu.


I Feel

I Feel
Inteligentna kontrola temperatury. Czujnik w pilocie odczytuje temperaturę i przesyła informację do jednostki wewnętrznej. Klimatyzator na podstawie tej informacji uruchomi się w trybie pracy odpowiednim dla wskazanej temperatury. Funkcja ta ze względu na dokładne dopasowanie temperatury do otoczenia zwiększa komfort użytkowania i oszczędza energię.


Remote Controller

Remote Controller
Możliwość sterowania urządzeniem za pomocą sterownika bezprzewodowego (pilota).


Oszczędzanie energii

Oszczędzanie energii
Klimatyzator dzięki funkcjom oraz specjalnej budowie wykazuje znaczną oszczędność energii.


Tryb snu

Tryb snu
Funkcja pracy nocnej jednostki (obniżenie nastaw temperatur zwiększające komfort).


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie
Krótszy cykl odszraniania w trybie ogrzewania. Tradycyjne odszranianie działa przez 5-8 minut na każde 50 minut pracy klimatyzatora. Inteligentny system odszraniania GREE działa tylko wtedy, gdy jest potrzebny co redukuje straty energii poprzez wyeliminowanie niepotrzebnych procesów odszraniania.

GREE - inteligentne odszranianie
Inteligentne odszranianie – porównanie

Poziomy ruch żaluzji

Poziomy ruch żaluzji
Szeroki kąt nawiewu dzięki dokładnej kontroli kierunku nawiewanego powietrza w poziomie. Automatyczne żaluzje poziome pozwalają na osiągnięcie niespotykanie wysokiego komfortu.


Funkcja Turbo

Funkcja Turbo
Funkcja służy do szybkiego schładzania lub ogrzewania pomieszczenia połączonego z intensywnym nawiewem powietrza.


Gorący start

Gorący start
Opóźnienie rozpoczęcia pracy wentylatora do czasu uzyskania odpowiedniej temperatury na wymienniku. Funkcja zapobiega nawiewaniu zimnego powietrza w trybie grzania.


Health Filters

Health Filters (OPCJA)
Możliwość doposażenia urządzenia w opcjonalne filtry powietrza. Do wyboru mamy filtr z jonami srebra, filtr katechinowy, filtr fotokatalityczny, filtr aktywny węglowy oraz filtr antybakteryjny.

 

 

Gree Muse – dostępne zestawy split

Gree Muse GWH09AFB-K6DNA1A 2,5 kW

Zestaw split GWH09AFB-K6DNA1A jest najmniejszym wydajnościowo z dostępnych modeli w serii. Z powodzeniem obsłuży powierzchnię 20-30 m2. Cechuje się klasą energetyczną A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania, a w zestawie oprócz jednostki wewnętrznej i zewnętrznej znajduje się pilot zdalnego sterowania YAA1FB6 (WiFi).

 

Jednostka wewnętrzna GWH09AFB-K6DNA1A/I gwarantuje przepływ powietrza na poziomie 550 m3/h i zdolność osuszania na poziomie 0,8 l/h. Zakres nastawy temperatury wynosi 16-30°C. Warto zauważyć, że jednostka wewnętrzna GWH09AFB-K6DNA1A/I jest cicha (28-40 dB(A)).

 

Jednostka zewnętrzna została wyposażona w rotacyjną sprężarkę produkcji Gree o mocy 943W. Klimatyzacja może pracować w szerokim zakresie temperatur -15-43°C dla chłodzenia oraz -15-24°C dla grzania. Głośność jednostki zewnętrznej to 52 dB(A). Jednostka zewnętrzna została napełniona fabrycznie czynnikiem chłodniczym R32 w ilości 0,60 kg.

 

Aranżacja klimatyzatora Gree Muse GWH09AFB-K6DNA1A 2,5 kW
Klimatyzator Gree Muse GWH09AFB-K6DNA1A 2,5 kW – aranżacja

 

Gree Muse GWH12AFB-K6DNA1A 3,2 kW

Zestaw split GWH12AFB-K6DNA1A jest standardowym modelem dostępnym w serii. Z powodzeniem obsłuży powierzchnię 30-40 m2. Cechuje się klasą energetyczną A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania, a w zestawie oprócz jednostki wewnętrznej i zewnętrznej znajduje się również pilot zdalnego sterowania YAA1FB6 (WiFi).

 

Jednostka wewnętrzna GWH12AFB-K6DNA1A/I cechuje się przepływem powietrza na poziomie 550 m3/h i zdolnością osuszania na poziomie 1,4 l/h. Zakres nastawy temperatury wynosi 16-30°C. Warto zauważyć, że jednostka wewnętrzna GWH12AFB-K6DNA1A/I jest cicha (28-42 dB(A)).

 

Jednostka zewnętrzna GWH09AAB-K6DNA3A/O została wyposażona w rotacyjną sprężarkę produkcji Gree o mocy 943W. Klimatyzacja może pracować w szerokim zakresie temperatur -15-43°C dla chłodzenia oraz -15-24°C dla grzania. Głośność jednostki zewnętrznej to 52 dB(A) i została napełniona fabrycznie czynnikiem chłodniczym R32 w ilości 0,65 kg.

 

Klimatyzator Gree Muse GWH12AFB-K6DNA1A 3,2 kW – jednostka wewnętrzna
Klimatyzator Gree Muse GWH12AFB-K6DNA1A 3,2 kW – jednostka wewnętrzna

 

Gree Muse GWH18AFD-K6DNA1B 4,6 kW

Zestaw split GWH18AFD-K6DNA1B o mocy 4,6 kW przeznaczony jest do powierzchni 40-60 m2. Cechuje się klasą energetyczną A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania, a w zestawie oprócz jednostki wewnętrznej i zewnętrznej znajduje się również pilot zdalnego sterowania YAA1FB6 (WiFi).

 

Jednostka wewnętrzna GWH18AFD-K6DNA1B/I cechuje się przepływem powietrza na poziomie 850 m3/h i zdolnością osuszania na poziomie 1,8 l/h. Zakres nastawy temperatury wynosi 16-30°C. Jednostka mimo swojej mocy jest cicha (34-48 dB(A)).

 

Jednostka zewnętrzna GWH18AAD-K6DNA1B/O została napełniona fabrycznie czynnikiem chłodniczym R32 w ilości 0,77 kg. Podobnie jak reszta modeli została wyposażona w rotacyjną sprężarkę produkcji Gree o mocy 943W. Klimatyzacja może pracować w szerokim zakresie temperatur -15-43°C dla chłodzenia oraz -15-24°C dla grzania. Głośność jednostki zewnętrznej to 54 dB(A).

 

Klimatyzator Gree Muse GWH18AFD-K6DNA1B 4,6 kW – zestaw split
Klimatyzator Gree Muse GWH18AFD-K6DNA1B 4,6 kW – jednostka zewnętrzna*

*może lekko różnić się wyglądem

 

Gree Muse GWH24AFD-K6DNA1A 6,16 kW

Zestaw split GWH24AFD-K6DNA1A o mocy 6,16 kW jest najmocniejszym zestawem wchodzącym w skład serii. Zestaw przeznaczony jest do powierzchni 60-80 m2. Cechuje się klasą energetyczną A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania, a w zestawie oprócz jednostki wewnętrznej i zewnętrznej znajduje się również pilot zdalnego sterowania YAA1FB6 (WiFi).

 

Jednostka wewnętrzna GWH24AAD-K6DNA1A/O cechuje się przepływem powietrza na poziomie 850 m3/h i zdolnością osuszania na poziomie 1,8 l/h. Zakres nastawy temperatury wynosi 16-30°C. Jednostka mimo swojej mocy jest cicha (34-48 dB(A)).

 

Głośność jednostki zewnętrznej GWH24AAD-K6DNA1A/O to 57 dB(A). Posiada ona najmocniejszą rotacyjną sprężarkę produkcji Gree o mocy 1410W. W urządzeniu znajdziemy czynnik chłodniczy R32 w ilości 1,30 kg. Jednostka może pracować w szerokim zakresie temperatur -15-43°C dla chłodzenia oraz -15-24°C dla grzania.

 

Klimatyzator Gree Muse GWH24AFD-K6DNA1A 6,16 kW – zestaw split
Klimatyzator Gree Muse GWH24AFD-K6DNA1A 6,16 kW – zestaw split*

*pilot oraz jednostka zewnętrzna mogą się lekko różnić wyglądem

Model Gree Muse GWH09AFB-K6DNA1A Gree Muse GWH12AFB-K6DNA1A Gree Muse GWH18AFD-K6DNA1B Gree Muse GWH24AFD-K6DNA1A
Moc / do powierzchni 2,5 kW / 20-30 m2 3,2 kW / 30-40 m2 4,6 kW / 40-60 m2 6,16 kW / 60-90 m2
Wydajność (Chłodzenie) [kW] 0,50/2,50/3,35 0,60/3,20/3,60 0,65/4,60/5,20 1,80/6,16/6,40
Wydajność (Grzanie) [kW] 0,50/2,80/3,50 0,60/3,40/4,40 0,70/5,20/5,40 1,60/6,45/6,60
Zasilanie [f/V/Hz] 1/220-240/50
Przewody zasilające (do jednostki zewnętrznej) [N x mm] 3x1,5 3x2,5
Pobór mocy (Chłodzenie) [kW] 0,16/0,78/1,40 0,10/1,00/1,40 0,15/1,43/1,70 0,60/1,76/2,50
Pobór mocy (Grzanie) [kW] 0,20/0,78/1,50 0,12/0,94/1,50 0,16/1,40/1,60 0,65/1,86/2,60
EER [W/W] 3,20 3,21 3,22 3,50
COP [W/W] 3,60 3,61 3,71 3,47
SEER 6,10
SCOP 4,00 4,10 4,00
Klasa efektywności energetycznej (chłodzenie/grzanie) A++/A+
Pobór prądu (chłodzenie) [A] 4,0 4,5 6,3 7,7
Pobór prądu (grzanie) [A] 3,7 4,4 6,2 8,1
JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA GWH09AFB-K6DNA1A/I GWH12AFB-K6DNA1A/I GWH18AFD-K6DNA1B/I GWH24AFD-K6DNA1A/I
Przepływ powietrza [m3/h] 550/500/430/300 850/720/610/520
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 40/37/35/28 42/37/35/28 48/45/39/34 48/44/40/34
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 55/49/47/40 58/55/49/44 59/54/50/44
Zakres nastawy temperatury [°C] 16~30
Wydajność osuszania [l/h] 0,8 1,4 1,8 1,8
Moc silnika wentylatora [W] 20 35
Waga (netto/brutto) [kg] 8,5/10,0 14,0/17,0
Sterownik standardowy (bezprzewodowy) YAA1FB6 (WiFi)
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA GWH09AAB-K6DNA3A/O GWH12AAB-K6DNA3A/O GWH18AAD-K6DNA1B/O GWH24AAD-K6DNA1A/O
Producent sprężarki GREE
Typ sprężarki rotacyjna
Moc sprężarki [W] 943 1410
Przepływ powietrza m3/h 1600 2200 3200
Moc silnika W 30 60
Zakres temperatur otoczenia (Chłodzenie) °C -15~43
Zakres temperatur otoczenia (Grzanie) °C -15~24
Elektryczna grzałka karteru sprężarki/tacy ociekowej Nie/Nie
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 52 54 57
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 60 62 64 67
Typ czynnika chłodniczego R32
Ilość czynnika chłodniczego [kg] 0,60 0,65 0,77 1,30
Maksymalna długość instalacji bez konieczności doładowania czynnika [m] 5
Dodatkowa ilość czynnika chłodniczegopowyżej 5 m instalacji [g/m] 16
Średnica przewodów instalacji chłodniczej (Ciecz) [mm / cal] 6,35 / 1/4"
Średnica przewodów instalacji chłodniczej (Gaz) [mm / cal] 9,52 / 3/8" 15,88 / 5/8"
Długość instalacji (Całkowita) [m] 15 20 25
Długość instalacji (Różnica wysokości ) [m] 10
Waga (netto/brutto) [kg] 29,0/31,5 31,0/34,0 34,0/37,0 46,0/50,5
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [mm] 782x540x320 848x596x320 965x700x396

Klimatyzator z montażem

+48 22 602 20 82

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny audyt w celu dobrania klimatyzatora oraz bezpłatny dojazd na terenie całej Polski
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie
Województwa z montażem klimatyzatora Aero7.pl

5/5

Tani sprzęt, ale dość cichy i wydajny. Ekipa z Poznania zamontowała mi go w 4 godzinki, więc bardzo szybko. Zrobili fajne przeszkolenie z obsługi i dobrze współpracujemy teraz :)

Eryk

5/5

Fajnie chłodzi, cichy też jest. Żonie też spasował więc już mi nie suszy głowy, że jej gorąco :))

Jarek

4.9/5

na podstawie 8 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Gree Muse

Gree Muse

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.