Klimatyzator ścienny SPLIT

Haier Flexis Plus 3,5 kW White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA

Klimatyzator Haier Flexis Plus White Matt 3,5 kW

Klimatyzator ścienny SPLIT

Haier Flexis Plus 3,5 kW White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA

Ilość: -+

Cena 23% 4 499,00 zł

Cena 8% 3 949,00 zł

Z montażem: 5 349,00 zł

Cena 23% 4 499,00 zł

Cena 8% 3 949,00 zł

Cena z montażem 5 349,00 zł

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Ilość sztuk: -+

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępnycennik montażu

Dostawa: 48 godzin

  Masz pytania? Napisz do nas

  Haier Flexis Plus 3,5 kW White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA został zamknięty w wysokiej klasie matowej białej obudowie. W klimatyzatorze działa niezwykle ekologiczny czynnik R32, który niebawem będzie obowiązkowy w tego typu urządzeniach. Praca Haier Flexis Plus 3,5 kW w kolorze białym opiera się na wykorzystaniu technologii inwerterowej polegającej na dostosowywaniu prędkości i sterowania wektorowego dla uzyskania wyższych sprawności i lepszego komfortu.

   

  Haier Flexis Plus 3,5 kW White to niespotykanie cicha praca (już od 16 dB - jeden z najcichszych klimatyzatorów na rynku!), najwyższa klasa energetyczna A+++, czujnik ruchu, sterowanie Wi-Fi, opcjonalny filtr 3M, Self Clean służąca do usuwania zanieczyszczeń oraz szeroki zakres temperatur. Producent udziela na urządzenie aż 5-letniej gwarancji, co świadczy o wysokiej jakości wykonania.

   

  Dostępne zestawy w serii
  Klimatyzator Haier Flexis Plus 3,5 kW White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA Moc Do powierzchni Cena
  Haier Flexis Plus White Matt
  wszystkie dostępne modele
  2,6 - 7,0 kW 20-90 m2 8% VATCena za urządzenie dla osoby prywatnej wybierającej montaż z Aero7 23% VAT
  Haier Flexis Plus White AS25S2SF1FA/1U25S2SM1FA 2,6 kW 20-30 m2 3 349 zł 3 799 zł
  Haier Flexis Plus White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA 3,5 kW 30-40 m2 3 549 zł 4 049 zł
  Haier Flexis Plus White AS50S2SF1FA/1U50S2SJ2FA 5,2 kW 40-60 m2 4 549 zł 5 199 zł
  Haier Flexis Plus White AS71S2SF1FA/1UH071N1ERG 7,0 kW 60-90 m2 6 349 zł 7 199 zł

   

  Czynnik chłodniczy przyszłości

  Klimatyzator Haier Flexis Plus White 3,5 kW został napełniony niezwykle ekologicznym czynnikiem R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

   

  Wydajność czynnika R32

   

  Decydując się na klimatyzator z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

   

  Czynnik chłodniczy R410A R32
  Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
  Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

   

   

  Steruj przez Wi-Fi

  Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory ścienne Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus White 3,5 kW zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.).

   

  Po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji HAIER Smart Air 2 będziesz mógł kontrolować regulator czasowy, dowiesz się o potrzebie wyczyszczenia filtrów czy dowiesz się o wystąpieniu potencjalnej awarii (sygnalizacja błędu). Co więcej, użytkownik może sterować nie tylko pojedynczym klimatyzatorem, ale także całą grupą urządzeń.

   

  Pobierz aplikację HAIER Smart Air 2:

  Aplikacja HAIER Smart Air 2 Aplikacja HAIER Smart Air 2

  Aplikacja HAIER Smart Air 2 w Haier Flexis Plus White 3,5 kW

   

  Haier Flexis Plus White Matt 3,5 kW sterowanie głosowe

  Sterowanie głosowe

  Inteligentne klimatyzatory Haier mogą w zależności od upodobania być sterowane za pomocą komend głosowych. Do sterowania głosowego potrzebny jest klimatyzator Haier połączony z siecią Wi-Fi oraz zainstalowaną aplikacją Haier Smart Air 2.

   

  Dzięki kompatybilności z głośnikami Amazon Alexa oraz Google Assistant możesz wydawać polecenia głosowe i mieć łatwą kontrolę nad swoim klimatyzatorem. Będziesz mógł za pomocą głosu np. włączyć i wyłączyć klimatyzator, sprawdzić czy klimatyzator jest włączony, nastawić konkretną temperaturę, sprawdzić temperaturę w pomieszczeniu, ustawić tryb pracy klimatyzatora czy sprawdzić aktualną prędkość wentylatora.

   

  Self Clean - automatyczne czyszczenie parownika

  Funkcja zapobiega gromadzeniu się osadowi, który występuje na parowniku podczas jego pracy. Osad ten sprzyja rozwojowi bakterii i wpływa na jakość powietrza. Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnie parownika i usuwa brud przy rozmrażaniu.

   

  Haier Self Clean
  Funkcja Self Clean
  Zalety zastosowania funkcji Self Clean w klimatyzatorze Haier Flexis Plus White 3,5 kW AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA:
  • czyste powietrze z klimatyzatora brak bakterii, czysty klimatyzator,
  • wysoka wydajność energetyczna zabrudzenie parownika może obniżyć zdolność chłodniczą o nawet 15-30%,
  • ekonomiczne i wygodne użytkowanie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia.

   

  Komfortowy sen w Haier Flexis Plus White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA

  Klimatyzatory z serii Haier Flexis Plus White 3,5 kW zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

   

  Haier Flexis Plus White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA, komfort snu (chłodzenie)
  Haier Flexis Plus White Matt 3,5kW – komfort snu (chłodzenie)

   

  W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

   

  Haier Flexis Plus White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA, komfort snu (ogrzewanie)
  Haier Flexis Plus White 3,5 kW – komfort snu (ogrzewanie)

   

  Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

   

  Czujnik Eco

  Klimatyzatory ścienne Haier zostały wyposażone w czujnik Eco, który pozwala zaoszczędzić energię nawet o 67%, jednocześnie oferując komfort i wygodę. Czujnik aktywności człowieka dzieli pomieszczenie na 6 sekcji. Czujnik wykrywa liczbę osób, lokalizację oraz ich ruchy i w inteligentny sposób kontroluję temperaturę i przepływ powietrza.

   

  Haier czujnik Eco
  Czujnik Eco w klimatyzatorze Haier

   

  Przepływ powietrza 3D

  Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.

  Przepływ powietrza 3D w klimatyzatorze Haier
  Przepływ powietrza 3D w klimatyzatorze Haier

   

  Funkcjonalności w klimatyzatorze ściennym Haier Flexis Plus White 3,5 kW AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA

  ZDROWIE

  Self Clean indoor

  Self Clean indoor. Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


  Funkcja osuszania

  Funkcja osuszania. Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


  Filtr 3M

  Filtr 3M (OPCJA). Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


  Filtr wielowarstwowy

  Filtr wielowarstwowy (OPCJA). Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.

  KOMFORT

  5 lat gwarancji

  5 lat gwarancji
  Bardzo długa gwarancja, która świadczy o wysokiej jakości klimatyzatora oraz długiej żywotności.


  Bardzo cicha praca

  Bardzo cicha praca. Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 15dB.


  Chłodzenie przy -10°C

  Chłodzenie przy -10°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


  Ciepły start

  Ciepły start. Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


  Grzanie przy -15°C

  Grzanie przy -15°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


  Inteligentne odszranianie

  Inteligentne odszranianie. Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


  Regulacja żaluzji w pionie

  Regulacja żaluzji w pionie. Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


  24 godzinny regulator czasowy

  24 godzinny regulator czasowy. Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


  Tryb Quiet

  Tryb Quiet. Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


  Ochrona 3-minutowa

  Ochrona 3-minutowa. Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


  Komfortowy sen

  Komfortowy sen. Temperatura i hałas w pomieszczeniu mogą być ustawione w trybie ułatwiającym komfortowy sen.


  Przepływ powietrza 3D

  Przepływ powietrza 3D
  Trójkierunkowy przepływ powietrza dostarcza powietrze poziomo i pionowo, dzięki czemu można odnieść wrażenie naturalnego powiewu.

  INTELIGENTNE STEROWANIE

  Czujnik Eco

  Czujnik Eco. Czujnik ruchu bada obecność człowieka pozwalając na oszczędzanie energii.


  Karta ON-OFF

  Karta ON-OFF (OPCJA). Karta ON-OFF pozwala sterować systemem z dowolnego miejsca budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach hotelowych i powierzchniach komercyjnych.


  Sterowanie głosem

  Sterowanie głosem (OPCJA). Sterowanie głosowe klimatyzatorami po przez aplikację Haier Smart Air 2, która jest kompatybilna z Amazon Alexa i asystentem Google.


  Sterowanie przewodowe

  Sterowanie przewodowe (OPCJA). Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą zestawu do sterownia przewodowego.


  Sterowanie Wi-Fi

  Sterowanie Wi-Fi. Sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

  WYGODA

  Auto restart

  Auto restart. Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


  Autodiagnoza

  Autodiagnoza. Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


  Blue Fin

  Blue Fin. Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi przy równoczesnym efekcie antykorozyjnym.


  2-drogowe podłączenie rur

  2-drogowe podłączenie rur. Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


  Łatwa naprawa silnika

  Łatwa naprawa silnika. Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


  Łatwe czyszczenie

  Łatwe czyszczenie. Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


  Pokrywa zaworu

  Pokrywa zaworu. Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


  Trwały PCB

  Trwały PCB. Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


  Tryb Auto Diy

  Tryb Auto Diy. Tryb auto pozwala ustawić wartość temperatury, dla której klimatyzator będzie automatycznie regulować swój tryb pracy.


  Wyświetlacz LED

  Wyświetlacz LED. Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


  Zdejmowana pokrywa

  Zdejmowana pokrywa. Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączyć przewody rurowe i kable. Trójkątny znak na dnie obudowy pomaga przy pozycjonowaniu płyty montażowej.


  Zintegrowana konstrukcja

  Zintegrowana konstrukcja. Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


  Łatwy zatrzask wspornika

  Łatwy zatrzask wspornika. Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.


  Super Match

  . Seria Super Match zapewnia kompletne rozwiązania dla pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych. Zaletą serii są uniwersalne i ujednolicone jednostki zewnętrze.

  ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

  6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

  6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od odczytu czujki otoczenia i czujników przewodów. Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


  Silnik DC

  Silnik DC. Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


  1W Standby

  1W Standby. Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


  PID

  PID. System regulacji PID umożliwia szybsze i dokładniejsze dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu do wartości zadanej - system reaguje na różnice rzędu 0,1°C.


  Utrzymanie temperatury 10°C

  Utrzymanie temperatury 10°C. Funkcja umożliwia ustawienie klimatyzatora tak, aby włączył się, gdy temperatura zewnętrzna spadnie poniżej 10°C.

  Model Haier FLEXIS Plus White Matt
  Jednostka wewnętrzna AS35S2SF1FA-CW
  Jednostka zewnętrzna 1U35S2SM1FA
  Moc / do powierzchni 3,5 kW / 30-40 m2
  Wydajność (chłodzenie) [Btu/h] 11940(3410-13650)
  Wydajność (chłodzenie) [kW] 3.5(1.0-4.0)
  SEER/EER 8.50/4.00
  Klasa energetyczna (chłodzenie) A+++
  Pobór mocy (chłodzenie) [kW] 0.88(0.3-1.5)
  Roczne zużycie energii (chłodzenie) [kWh/a] 144
  Wydajność (grzanie) [Btu/h] 14330(3410-17740)
  Wydajność (Grzanie -7°C) [Btu/h] 8395
  Wydajność (grzanie) [kW] 4.2(1.0-5.2)
  Wydajność (Grzanie -7°C) [kW] 2.47
  SCOP/COP średni klimat 4.60/3.81
  SCOP ciepły/zimny klimat 5.50/-
  Klasa energetyczna (grzanie) średni/ciepły/zimny A++/A+++/-
  Pobór mocy (grzanie) [kW] 1.1(0.5-1.6)
  Roczne zużycie energii (grzanie) [kWh/a] 854
  Temperatura pracy (chłodzenie) [°C] 21-35°C(wew.)/-20-43°C(zew.)
  Temperatura pracy (grzanie) [°C] 10-27°C(wew.)/-20-24°C(zew.)
  Zasilanie [f/V/Hz] 1/230/50
  Zasilanie (pozycja) Jednostka wewnętrzna
  Jednostka wewnętrzna
  Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 855/197/300
  Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 952/283/389
  Waga netto/brutto [kg] 9.5/12
  Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m³/h] 650
  Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) [dB(A)] 55/55
  Poziom ciśnienia akustycznego Chłodzenie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 39/33/26/17
  Poziom ciśnienia akustycznego Grzanie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 39/33/26/20
  Zdolność usuwania wilgoci [l/h] 1.6
  Jednostka zewnętrzna
  Sprężarka Hitachi
  Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 800/280/550
  Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 954/409/625
  Waga netto/brutto [kg] 31.5/34
  Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m3/h] 1800
  Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 61
  Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 48
  Prąd roboczy [A] 7.2
  Czynnik chłodniczy R32
  Napełnienie czynnikiem [g] 940
  Średnica przewodu cieczowego [mm] 6.35
  Średnica przewodu gazowego [mm] 9.52
  Max. dł. rurociągów/różnica poziomów [m] 15/10
  Max. długość rurociągów bez dodatkowego doładowania [m] 7
  Ilość dod. czynnika na metr rurociągów [g/m] 20

  Klimatyzator z montażem

  +48 799 394 010

  Zadzwoń

  Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

  Umów się

  Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

  Zamontujemy

  Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
  Oferujemy bezpłatny audyt w celu dobrania klimatyzatora oraz bezpłatny dojazd na terenie całej Polski
  Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie
  Województwa z montażem klimatyzatora Aero7.pl

  Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

  Dodaj własną opinię o produkcie

  Haier Flexis Plus 3,5 kW White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA

  Haier Flexis Plus 3,5 kW White AS35S2SF1FA/1U35S2SM1FA

  Oceń produkt:

  Ocena

  Jak ogólnie oceniasz produkt?

  pole wymagane

  Twój nick lub imię

  Ładowanie...

  Dziękujemy za dodanie opinii.

  Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

  Darmowa dostawa

  Płatności online

  30 dniowe prawo zwrotu

  Bezpieczne zakupy

  Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.