Klimatyzator

Haier Tundra Plus 3,6 kW AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA

  • Gwiazdka - ikona 4.80 (9)
Moc chłodnicza
3.5 kW
48 godzin

darmowa dostawa

48 godzin

Cena
2 449,00
1
Profesjonalna porada 799 394 010

Klimatyzator ścienny Haier Tundra Plus 3,6 kW AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA jest nowością z 2019 roku w tego typu urządzeniach. Urządzenie do swojej pracy wykorzystuje niezwykle ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Jednostka wewnętrzna należy do jednych z najcichszych dostępnych na rynku (21-38 dB) i cechuje się wysoką klasą energetyczną A++. Producent udziela aż 5-letniej gwarancji na urządzenie, co świadczy o wysokiej jakości wykonania.

 

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory serii Tundra posiadają minimalistyczną linię, która pozwala na idealne wkomponowanie się w każde pomieszczenie. Inżynierowie zastosowali szereg funkcji oraz innowacyjnych rozwiązań, a seria Tundra Plus to również Self Clean służąca do usuwania zanieczyszczeń parownika.

 

Dostępne zestawy w serii
Klimatyzator Haier Tundra Plus 3,6 kW AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA Moc Do powierzchni Cena
Haier Tundra Plus
wszystkie dostępne modele
2,6-7,0 kW 20-90 m2 8% VATCena za urządzenie dla osoby prywatnej wybierającej montaż z Aero7 23% VAT
Haier Tundra Plus AS25TADHRA-CL/1U25BEEFRA 2,6 kW 20-30 m2 1 949 zł 2 249 zł
Haier Tundra Plus AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA 3,6 kW 30-40 m2 2 149 zł 2 449 zł
Haier Tundra Plus AS50TDDHRA-CL/1U50MEEFRA 5,0 kW 40-60 m2 3 249 zł 3 699 zł
Haier Tundra Plus AS68TEDHRA-CL/1U68REMFRA 7,0 kW 60-90 m2 4 249 zł 4 849 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzatory Haier Tundra Plus zostały wyposażone w niezwykle ekologiczny czynnik R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

 

Wydajność czynnika R32

 

Decydując się na klimatyzator ścienny z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

 

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Self Clean - automatyczne czyszczenie parownika

Funkcja zapobiega gromadzeniu się osadowi, który występuje na parowniku podczas jego pracy. Osad ten sprzyja rozwojowi bakterii i wpływa na jakość powietrza. Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnie parownika i usuwa brud przy rozmrażaniu.

 

Haier Self Clean
Funkcja Self Clean
Zalety zastosowania funkcji Self Clean w klimatyzatorze Haier Tundra Plus 3,6 kW:
  • czyste powietrze z klimatyzatora brak bakterii, czysty klimatyzator,
  • wysoka wydajność energetyczna zabrudzenie parownika może obniżyć zdolność chłodniczą o nawet 15-30%,
  • ekonomiczne i wygodne użytkowanie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia.

 

Inteligentne powietrze

Klimatyzator ścienny Haier Tundra Plus 3,6 kW AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA umożliwia wybranie kierunku wywiewanego powietrza. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie. Pozwala to uniknąć skierowania strumienia bezpośredniego na ciało.

 

Haier Tundra 3,6 kW, inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia oraz w dół w trybie grzania

 

Komfortowy sen w Haier Tundra Plus 3,6 kW

Klimatyzatory ścienne z serii Haier Tundra Plus zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

 

Haier Tundra Plus 3,6 kW komfort snu (chłodzenie)
Haier Tundra Plus 3,6 kW – komfort snu (chłodzenie)

 

W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Haier Tundra Plus 3,6 kW komfort snu (ogrzewanie)
Haier Tundra Plus 3,6 kW – komfort snu (ogrzewanie)

 

Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

 

Steruj przez Wi-Fi – OPCJONALNIE

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory ścienne Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Tundra Plus 3,6 kW AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA opcjonalnie mogą zostać wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.).

 

Po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji HAIER Smart Air 2 będziesz mógł kontrolować regulator czasowy, dowiesz się o potrzebie wyczyszczenia filtrów czy dowiesz się o wystąpieniu potencjalnej awarii (sygnalizacja błędu). Co więcej, użytkownik może sterować nie tylko pojedynczym klimatyzatorem, ale także całą grupą urządzeń.

 

Pobierz aplikację HAIER Smart Air 2:

 

Aplikacja HAIER Smart Air 2 Aplikacja HAIER Smart Air 2

Aplikacja HAIER Smart Air 2 w Haier Tundra Plus 3,6 kW

 

Haier Tundra Plus sterowanie głosowe

Sterowanie głosowe – OPCJONALNIE

Inteligentne klimatyzatory Haier mogą w zależności od upodobania być sterowane za pomocą komend głosowych. Do sterowania głosowego potrzebny jest klimatyzator Haier połączony z siecią Wi-Fi oraz zainstalowaną aplikacją Haier Smart Air 2.

 

Dzięki kompatybilności z głośnikami Amazon Alexa oraz Google Assistant możesz wydawać polecenia głosowe i mieć łatwą kontrolę nad swoim klimatyzatorem. Będziesz mógł za pomocą głosu np. włączyć i wyłączyć klimatyzator, sprawdzić czy klimatyzator jest włączony, nastawić konkretną temperaturę, sprawdzić temperaturę w pomieszczeniu, ustawić tryb pracy klimatyzatora czy sprawdzić aktualną prędkość wentylatora.

 

Funkcjonalności w klimatyzatorze ściennym Haier Tundra Plus 3,6 kW AS35TADHRA-CL/1U35MEEFRA

ZDROWIE

Self Clean indoor

Self Clean indoor
Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


Funkcja osuszania

Funkcja osuszania
Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Filtr 3M

Filtr 3M (OPCJA)
Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Filtr wielowarstwowy

Filtr wielowarstwowy (OPCJA)
Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.

KOMFORT

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji
Bardzo długa gwarancja, która świadczy o wysokiej jakości klimatyzatora oraz długiej żywotności.


Inteligentne powietrze

Inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany jest automatycznie do góry przy chłodzeniu, natomiast w dół przy grzaniu co pozwala na automatyczne rozprowadzenie przepływu powietrza wewnątrz dużego pomieszczenia, przy unikaniu nadmuchu bezpośrednio na użytkownika.


Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca
Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 15dB.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C
Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


Ciepły start

Ciepły start
Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C
Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie
Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie
Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


24 godzinny regulator czasowy

24 godzinny regulator czasowy
Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


Tryb Quiet

Tryb Quiet
Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa
Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


Komfortowy sen

Komfortowy sen
Temperatura i hałas w pomieszczeniu mogą być ustawione w trybie ułatwiającym komfortowy sen.

INTELIGENTNE STEROWANIE - OPCJONALNIE

Karta ON-OFF

Karta ON-OFF (OPCJA)
Karta ON-OFF pozwala sterować systemem z dowolnego miejsca budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach hotelowych i powierzchniach komercyjnych.


Sterowanie głosem

Sterowanie głosem (OPCJA)
Sterowanie głosowe klimatyzatorami po przez aplikację Haier Smart Air 2, która jest kompatybilna z Amazon Alexa i asystentem Google.


Sterowanie przewodowe

Sterowanie przewodowe (OPCJA)
Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą zestawu do sterownia przewodowego.


Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi (OPCJA)
Sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

WYGODA

Auto restart

Auto restart
Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


Autodiagnoza

Autodiagnoza
Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


Blue Fin

Blue Fin
Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi przy równoczesnym efekcie antykorozyjnym.


2-drogowe podłączenie rur

2-drogowe podłączenie rur
Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


Łatwa naprawa silnika

Łatwa naprawa silnika
Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie
Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


Pokrywa zaworu

Pokrywa zaworu
Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


Trwały PCB

Trwały PCB
Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED
Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


Zintegrowana konstrukcja

Zintegrowana konstrukcja
Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy zatrzask wspornika
Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

6-stopniowa regulacja prędkości wentylatora
Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od odczytu czujki otoczenia i czujników przewodów. Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


Silnik DC

Silnik DC
Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


1W Standby

1W Standby
Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


PID

PID
System regulacji PID umożliwia szybsze i dokładniejsze dostosowanie temperatury panującej w pomieszczeniu do wartości zadanej - system reaguje na różnice rzędu 0,1°C.

 

Model Haier Tundra Plus
Jednostka wewnętrzna AS35TADHRA-CL
Jednostka zewnętrzna 1U35MEEFRA
Wydajność (chłodzenie) [Btu/h] 12280(3410-13650)
Wydajność (chłodzenie) [kW] 3.6(1.0-4.0)
SEER/EER 6.4/3.23
Klasa energetyczna (chłodzenie) A++
Pobór mocy (chłodzenie) [kW] 1.11(0.30-1.50)
Roczne zużycie energii (chłodzenie) [kWh/a] 197
Wydajność (grzanie) [Btu/h] 12620(3750-15690)
Wydajność (Grzanie -7°C) [Btu/h] 9650
Wydajność (grzanie) [kW] 3.7(1.1-4.6)
Wydajność (Grzanie -7°C) [kW] 2.83
SCOP/COP średni klimat 4.1/3.71
SCOP ciepły/zimny klimat 5.1/-
Klasa energetyczna (grzanie) średni/ciepły/zimny A+/A+++/-
Pobór mocy (grzanie) [kW] 0.99(0.40-1.50)
Roczne zużycie energii (grzanie) [kWh/a] 1092
Temperatura pracy (chłodzenie) [°C] 21-35°C(wew.)/-10-43°C(zew.)
Temperatura pracy (grzanie) [°C] 10-27°C(wew.)/-15-24°C(zew.)
Zasilanie [f/V/Hz] 1/230/50
Zasilanie (pozycja) jednostka zewnętrzna
Jednostka wewnętrzna
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 820/195/280
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 909/279/355
Waga netto/brutto [kg] 8.4/10.5
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m³/h] 550
Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) [dB(A)] 55/55
Poziom ciśnienia akustycznego Chłodzenie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 38/33/29/21
Poziom ciśnienia akustycznego Grzanie (Hi/Mid/Lo/So) [dB(A)] 38/33/29/21
Zdolność usuwania wilgoci [l/h] 1.6
Jednostka zewnętrzna
Sprężarka Hitachi
Wymiary netto (szer. x gł. x wys.) [mm] 800/280/550
Wymiary brutto (szer. x gł. x wys.) [mm] 954/409/625
Waga netto/brutto [kg] 27/30.3
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) [m3/h] 2000
Poziom mocy akustycznej [dB(A)] 63
Poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)] 48
Prąd roboczy [A] 6.7
Czynnik chłodniczy R32
Napełnienie czynnikiem [g] 620
Średnica przewodu cieczowego [mm] 6.35
Średnica przewodu gazowego [mm] 9.52
Max. dł. rurociągów/różnica poziomów [m] 15/10
Max. długość rurociągów bez dodatkowego doładowania [m] 5
Ilość dod. czynnika na metr rurociągów [g/m] 20

Opinie o produkcie

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Darek

Wybrałem ze względu na cichy agregat i na tym mi zależało. Reszta to wiadome, chłodzić chłodzi i grzeje.

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Roch57

Bardzo dobra klima, chłodzi super i jest cicha czyli wszystko super.

4.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

OnŚląsk

Brakuje mi WiFi w standardzie. Ale chłodzić chłodzi, wygląda ok i przekonuje mnie 5 lat gwarancji

4.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Marzena

Tani sprzęt ale jakość wykonania i funkcjonalności są w porządku

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

jakub

uzytkujemy tylko w lecie, jestesmy bardzo zadowoleni z wyboru. doradztwo i montaz - swietne, na bardzo wysokim poziomie.

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Bartłomiej

W maju kupiłem klimatyzacje split model tundra plus 3,6 kW. Funkcjonalne urządzenie znanej firmy. Działa cicho i super sobie radzi w lecie.

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Emil

Po 1 sezonie mogę się wypowiedzieć... Nie mieliśmy żadnego problemu z nią, wszystko pracuje jak powinno. Jest ok.

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

Piotr

Bardzo dobre urzadzenie, działa bez zarzutów. Polecam

5.0 / 5

Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona Gwiazdka - ikona

adiS

Dobry klimatyzator w rozsądnych pieniądzach, montaż sprawny i dokładny. Panowie wytłumaczyli wszystko dokładnie, odpowiedzieli na pytania, jestem zadowolony. Ode mnie 10/10

Używamy cookies

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Płatności PayU Płatności
online
Darmowa dostawa Darmowa
dostawa
30 dniowe prawo zwrotu 30 dniowe
prawo zwrotu
Bezpieczne zakupy Bezpieczne
zakupy