Klimatyzator ścienny SPLIT

LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

Klimatyzator ścienny LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

Klimatyzator ścienny SPLIT

LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

Ilość: -+

Cena 23% 5 349,00 zł

Cena 8% 4 699,00 zł

Z montażem: 5 949,00 zł

Cena 23% 5 349,00 zł

Cena 8% 4 699,00 zł

Cena z montażem 5 949,00 zł

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Ilość sztuk: -+

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępnycennik montażu

Dostawa: 48 godzin

Masz pytania? Napisz do nas

LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW jest nowym klimatyzatorem ściennym cechującym się ponadczasowym designem. Klimatyzator jest cichy, a jego głośność zaczyna się już od zaledwie znikomych 19 dB, więc urządzenie nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków. Całość została wykończona w atrakcyjnym wizualnie kolorze szarym, a w dodatku wyraźny połysk powoduje, że urządzenie z powodzeniem będzie stanowiło ozdobę większości pomieszczeń. Klimatyzator został napełniony czynnikiem chłodniczy R32, który nie zagraża w żaden sposób powiększaniu dziury ozonowej oraz ma praktycznie zerowy wpływ na środowisko.

 

Klimatyzator LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW wykorzystuje specjalną sprężarkę Dual Inverter, która zapewnia stosunkowo niskie zużycie energii (klasa energetyczna A++/A+). Co więcej, producent daje na nią aż 10 lat gwarancji, co świadczy o wysokiej trwałości. Urządzenie oferuje możliwość sterowania za pomocą Wi-Fi, co znacznie ułatwia i upraszcza jego obsługę. Model został wyposażony w zestaw funkcji, które nie tylko powodują, że obsługa jest bajecznie prosta, ale również dbają o oszczędność energii czy nasze bezpieczeństwo.

 

Dostępne zestawy w serii
Klimatyzator LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW Moc Do powierzchni Cena
LG Artcool Silver
wszystkie dostępne modele
2,5 - 5,0 kW 20-60 m2 8% VATCena za urządzenie dla osoby prywatnej wybierającej montaż z Aero7 23% VAT
LG Artcool Silver AC09SQ 2,5 kW 20-30 m2 4 249 zł 4 849 zł
LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW 30-40 m2 4 549 zł 5 199 zł
LG Artcool Silver AC18SQ 5,0 kW 40-60 m2 5 449 zł 6 199 zł

 

Czynnik chłodniczy R32

Klimatyzator LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW został napełniony niezwykle ekologicznym czynnikiem chłodniczym, który również zapewnia wysoką efektywność urządzenia. Czynnik R32 posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego oraz nie ma wpływu na warstwę ozonową (jest przyjazny dla środowiska naturalnego).

 

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Zastosowany tutaj czynnik gwarantuje również wysoką sprawność energetyczną. Jego właściwości termodynamiczne sprawiają, że klimatyzatory ścienne z czynnikiem R32 są zdecydowanie bardziej wydajne niż te, które wykorzystują konkurencyjny czynnik R410a (powoli wycofywany).

 

Wydajność czynnika R32

 

Design ma znaczenie

Klimatyzatory LG z serii Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW posiadają elegancki szklany panel, który daje efekt lustrzanego odbicia. Zastosowanie wysokiej jakości szkła tylko tutaj podkreśla ponadczasowy styl oraz solidność wykonania urządzenia. Z całą pewnością klimatyzator doskonale wkomponuje się w każde wnętrze i będzie stanowił jego nowoczesną ozdobę.

 

Aranżacja klimatyzatora LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

 

Jonizator

LG Artcool Silver AC12SQ o mocy 3,5 kW został wyposażony w jonizator powietrza usuwający szkodliwe substancje oraz przykre zapachy z otoczenia. Jonizator generuje ponad trzy miliony jonów sterylizujących powietrze, a badania dowiodły, że jony te usuwają ponad 99% bakterii w ciągu 60 minut.

 

Jonizator w LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

 

 

Sprężarka w klimatyzatorze LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

Sprężarka DUAL Inverter™

Klimatyzator ścienny LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW został wyposażony w sprężarkę Dual Inverter. Kompresor o szerszej częstotliwości obrotowej stale dostosowuje swoją prędkość, by utrzymać pożądany poziom temperatury. Sprężarka firmy LG znacznie obniża głośność klimatyzatora, który chłodzi szybciej i pracuje dłużej.

 

Produkt jest certyfikowany przez TÜV Rheinland, co oznacza weryfikację szybkiego chłodzenia i energooszczędności (US-W242Kxy0/TS-H2465DA0). Praca klimatyzatora jest cicha przy zachowaniu nawet 70% oszczędności energii oraz 40% szybszego chłodzenia.

 

Steruj przez internet

Klimatyzatorem LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW możemy sterować za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego z zainstalowanym system Android lub iOS. Aplikacja LG ThinQ zbiera świetne recenzje i pozwala na pełną obsługę urządzenia.

 

Sprawdzisz jakość, temperaturę czy poziom wilgotności powietrza. Co więcej, będziesz mógł sterować poziomami prędkości, ustawić tryb pracy urządzenia czy ustawić czasy działania klimatyzatora.

 

Pobierz aplikację LG ThinQ:

Aplikacja LG ThinQ Aplikacja LG ThinQ

Aplikacja LG ThinQ w LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

 

Gold Fin w LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

Gold Fin™ w LG Artcool Silver AC12SQ

Klimatyzator LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW został wyposażony w pozłacane lamele wymiennika ciepła. Dzięki takiemu zabiegowi producentowi udało się znacznie wydłużyć jego żywotność (jest odporny na korozję).

 

Funkcjonalności w klimatyzatorze LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

Szybka i prosta instalacja

Szybka i prosta instalacja

Szybka i prosta instalacja
Instalacja nigdy nie była łatwiejsza, jak w przypadku odpowiednio zaprojektowanych elementów instalacyjnych klimatyzatorów LG.

Komfort

Niski poziom hałasu 19dB

Niski poziom hałasu 19dB
Klimatyzatory LG działają na poziomie hałasu 19dB, a ponadto jednym dotknięciem zapewniają zdrowy delikatny nawiew powietrza. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu specjalnych ukośnych łopatek wentylatora zmieniających ciśnienie powstające przy kontakcie łopatek z powietrzem, silnika BLDC wentylatora z precyzyjną kontrolą aż 13 poziomów prędkości oraz ALVC (aktywnej kontroli niskich wibracji).

Klimatyzatory LG i niski poziom głośności

Cicha praca agregatu

Cicha praca agregatu
Funkcja cichej pracy oferuje użytkownikowi komfort idealnej ciszy dzięki redukcji szczytowego poziomu głośności.


Stylowy design

Stylowy design
Klimatyzator cechuje się ponadczasowym wyglądem, który sprawia, że świetnie wpasuje się w większość nowoczesnych pomieszczeń.


Automatyczna zmiana trybu pracy

Automatyczna zmiana trybu pracy
Dotyczy chłodzenia i grzania i ma na celu utrzymanie optymalnej temperatury pomieszczenia oraz zwiększenie oszczędności energii.


Programowanie ON/OFF

Programowanie ON/OFF
Pozwala ustawić czas włączenia oraz wyłączenia jednostki wewnętrznej.


Komfortowy nawiew

Komfortowy nawiew
LG potrafi zapewnić delikatny i wygodny nawiew powietrza w Twojej przestrzeni życiowej. Automatyczna regulacja nachylenia żaluzji zapewnia idealne dobranie kąta nawiewu i objętości powietrza.

Trwałość

Gold Fin

Gold Fin
Powłoka Gold Fin™ chroni powierzchnię wymiennika ciepła przed nadmiernym zużyciem i korozją.


10 lat gwarancji na sprężarkę

10 lat gwarancji na sprężarkę
Klimatyzatory ścienne LG mają aż 10 lat gwarancji na sprężarkę inwerterową, która jest głównym komponentem urządzenia. Dowodzi to pewność producenta, co do jakości swojego produktu.


Wysoka niezawodność pracy

Wysoka niezawodność pracy
Możliwa głównie dzięki zastosowaniu unikalnej sprężarki, oszczędzającej w znaczny sposób energię.


Sprężarka Dual Inverter

Sprężarka Dual Inverter
Gwarantuje wysoką wydajność, długą i niezawodną pracę oraz niski poziom głośności.

Szybkie chłodzenie i ogrzewanie

Skuteczne ogrzewanie

Skuteczne ogrzewanie
Klimatyzatory pokojowe LG są w stanie ogrzać w krótszym czasie większe pomieszczenia, zapewniając użytkownikowi komfortowe warunki, a jednocześnie zużywając przy tym mniej energii.


Kierunki sterowania nawiewem

Kierunki sterowania nawiewem
Chłodne powietrze rozchodzi się we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca pokoju bez względu na to, gdzie jest zainstalowany klimatyzator.


Mocne chłodzenie

Mocne chłodzenie
Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew powietrza z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach.

Zdrowe powietrze

Automatyczne oczyszczanie

Automatyczne oczyszczanie
Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji.


Filtr podwójna ochrona

Filtr podwójna ochrona
Podwójny filtr ochronny zatrzymuje kurz.


Plasmaster Ionizer

Plasmaster Ionizer
Ponad 3 miliony jonów chroni nas przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator, ale również jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.

 

Plasmaster Ionizer w klimatyzatorach LG

Efektywność energetyczna

Wyświetlacz zużycia energii

Wyświetlacz zużycia energii
Monitoruje poziom pobieranej energii elektrycznej. Korzystając z klimatyzatora możemy kontrolować poziom zużycia energii elektrycznej.


Czynnik chłodniczy R32

Czynnik chłodniczy R32
Najbardziej ekologiczny czynnik chłodniczy mający znikomy wpływ na środowisko.


Aktywna kontrola zużycia energii

Aktywna kontrola zużycia energii
Dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki.

Inteligencja

Smart Diagnosis

Smart Diagnosis
Inteligentna diagnostyka pozwala na wygodne sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych informacji.


Automatyczny restart

Automatyczny restart
Automatyczny restart. W razie zaniku prądu przywróci pracę urządzenia z wcześniejszymi ustawieniami.


Funkcja gorącego startu

Funkcja gorącego startu
Wentylator jednostki wewnętrznej w trybie grzania wystartuje dopiero wtedy, gdy sprężarka uzyska temperaturę, uniemożliwiając w ten sposób wychłodzenie pomieszczenia.


Funkcja zabezpieczenia dostępu przed dziećmi

Funkcja zabezpieczenia dostępu przed dziećmi
Zabezpiecza urządzenie przed niechcianymi zmianami w trybach pracy urządzenia. Zyskujemy wysoki poziom bezpieczeństwa.


Wbudowane Wi-Fi

Wbudowane Wi-Fi
Klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphona lub tabletu wyposażonego w system Android lub iOS.


LG ThinQ

LG ThinQ
Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne w języku polskim.

Model
Moc
LG Artcool Silver 12K
3,5 kW
JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA AC12SQ.NSJ
Chłodzenie ( Min. / Nom. / Maks ) [W] 890 / 3500 / 4040
Ogrzewanie (Min. / Nom. / Maks.) [W] 890 / 4000 / 5100
Ogrzewanie -7°C (Nom.) [W] 3000
Pobór mocy chłodzenie (Nom.) [W] 1080
Pobór mocy ogrzewanie +7°C [W] 1050
EER [W/W] 3,24
SEER 6,6
Obciążenie chłodnicze ERP [kW] 3,5
COP [W/W] 3,81
SCOP 4,0
Obciążenie grzewcze ERP [kW] 2,5
Klasa efektywności energetycznej chłodzenie/ogrzewanie A++/A+
Roczne zużycie energii – chłodzenie [kWh/rok] 186
Roczne zużycie energii – ogrzewanie [kWh/rok] 875
Poziom ciśnienia akustycznego – chłodzenie (S / N / Ś / W) [dB(A)] 19 / 27 / 35 / 41
Poziom ciśnienia akustycznego – ogrzewanie (S / N / Ś / W) [dB(A)] 27 / 35 / 41
Poziom mocy akustycznej – chłodzenie [dB(A)] 59
Przepływ powietrza – chłodzenie (N / Ś / W) [m3/min] 3,0 / 4,2 / 7,5 / 10,0
Przepływ powietrza – Maks [m3/min] 12,5
Przepływ powietrza – ogrzewanie (N / Ś / W) [m3/min] 5,6 / 7,2 / 10,0
Wydajność osuszania [l/h] 1,3
Prąd roboczy – chłodzenie (Nom./Max) [A] 4,7 / 6,0
Prąd roboczy – ogrzewanie (Nom./Max) [A] 4,7 / 7,0
Prąd rozruchowy – chłodzenie/ogrzewanie (Nom.) [A] 4,7 / 4,7
Zasilanie [Ø / V / Hz] 1 / 220-240 / 50
Zabezpieczenie [A] 15
Przewody zasilania i sterowania [N x mm2] 4 x 1,5 (z jed. zewn.)
Wymiary (S x W x G) [mm] 837 x 308 x 192
Ciężar netto [kg] 9,9
Moc silnika wentylatora [W] 30
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA AC12BQ.UA3
Zakres pracy – Chłodzenie (Min. – Maks) [°C] -10 / 48
Zakres pracy – Ogrzewanie (Min. – Maks) [°C] -10 / 24
Poziom ciśnienia akustycznego – Chłodzenie (Wysoka) [dB(A)] 48
Poziom ciśnienia akustycznego – Ogrzewanie (Wysoka) [dB(A)] 50
Poziom mocy akustycznej – Chłodzenie (Wysoka) [dB(A)] 65
Przepływ powietrza – Chłodzenie (Wysoka) [m3/min] 27
Przewody zasilające [N x mm2] 3 x 2,5
Długość instalacji (Min / Max) [m] 3 / 15
Różnica wysokości (Max) [m] 7
Przyłącza rur – Ciecz (Średnica zewn.) [mm(cale)] 6,35 (1/4)
Przyłącza rur – Gaz (Średnica zewn.) [mm(cale)] 9,52 (3/8)
Przyłącza rur – Skropliny (Średnica zewn.) [mm] 21,5
Czynnik chłodniczy – Typ R32
Czynnik chłodniczy – Il. fabryczna / max dł. inst. 7,5m [g / m] 700 / 7,5
Czynnik chłodniczy – Ekwiwalent CO2 [tCO2eq] 0,47
Czynnik chłodniczy – Dawka dodatkowa [g/m] 20
Czynnik chłodniczy – GWP 675
Moc silnika wentylatora [W] 43
Typ sprężarki Podwójna rotacyjna
Ciężar netto [kg] 26
Wymiary (S x W x G) [mm] 717 x 483 x 230

Klimatyzator z montażem

+48 799 394 010

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny audyt w celu dobrania klimatyzatora oraz bezpłatny dojazd na terenie całej Polski
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie
Województwa z montażem klimatyzatora Aero7.pl

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

LG Artcool Silver AC12SQ 3,5 kW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.