Marka Rotenso należąca do japońskiego koncernu elektronicznego Roten-so Electric Industrial Co. JP Ltd została założona w 1987 roku. Głównym zadaniem firmy jest dostarczenie klientom innowacyjnych rozwiązań w obszarach klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię inwerterową.

 

Firma głównie zajmuje się produkcją klimatyzatorów do zastosowań domowych oraz komercyjnych. Dzięki ciągłym inwestycjom i wieloletnim badaniom w tej dziedzinie urządzenia wychodzące z fabryk Rotenso charakteryzują się innowacyjnością, dużą trwałością oraz wysoką wydajnością, a sprzęt jest w stanie sprostać wymaganiom współczesnego klienta.

 

Rotenso ciągle umacnia swoją pozycję na świecie, będąc dzisiaj czołowym producentem urządzeń klimatyzacyjnych. Model biznesowy firmy zorientowany jest wokół trzech ideałów firmy: doskonałość, honor i rozwój.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności