Mitsubishi Electric - wiedza gwarancją sukcesu

Mitsubishi Electric od blisko 100 lat wyznacza nowe standardy w technice klimatyzacyjnej, łącząc doświadczenie z innowacyjnością. Szeroki asortyment sprawił, że stało się jednym z najważniejszych producentów na świecie. Chłodzą, ogrzewają i filtrują powietrze w milionach budynków prywatnych i komercyjnych. Stosowane rozwiązania odzysku ciepła VFR R2 czy zaawansowana technologia inwerterowa przyczyniły się do tego, że klimatyzatory Mitsubishi Electric to dzisiaj synonim wysokowydajnego działania. Cechują się także dużą elastycznością ze względu na połączenie łatwej instalacji i zaawansowanej automatyki.

 

Efektywność działania

Nowe klimatyzatory Mitsubishi Electric to przede wszystkim olbrzymi nacisk na efektywność energetyczną. Producent realizuje bowiem swoją strategię, w świetle której przyszłość to rozwiązania o wysokim poziomie sprawności. Firma jako jedna z pierwszych na świecie zaczęła wprowadzać rozwiązania, które wynikają z europejskiej dyrektywy dotyczącej ekoprojektu - jeszcze zanim ta zaczęła oficjalnie obowiązywać.

 

Obecnie wszystkie klimatyzatory ścienne Mitsubishi o mocy do 12 kW włącznie spełniają rygorystyczne wymagania nałożone przez UE i jednocześnie osiągają najlepsze parametry pracy. Wybierając energooszczędne i przyszłościowe systemy klimatyzacji, przyczyniamy się do stanu środowiska naturalnego w przyszłości.

 

Wydajność, której można ufać

Z myślą o zimnym klimacie, w którym znajduje się m.in. Polska, firma Mitsubishi Electric stworzyła technologię Hyper Heating. Dzięki niej klimatyzatory ścienne gwarantują ponadprzeciętną wydajność grzewczą. Możliwe jest utrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia nawet przy skrajnie niskich temperaturach zewnętrznych - do -25°C. Jednocześnie urządzenia pozostają bardzo energooszczędne - technologia udostępnia dokładnie tyle mocy, ile rzeczywiście jest potrzebne.

 

Nowe klimatyzatory z 2020 roku wyróżniają się również kompaktową budową sprężarki. Producent wykorzystał nowoczesną metodę produkcji, która w mniejszym urządzeniu pozwoliła zastosować równie wydajny system działania. Zwarta budowa sprawia, że klimatyzatory ścienne również pracują wydajnie przy niskich temperaturach zewnętrznych przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędności.

 

Klimatyzatory Mitsubishi Electric

Nowoczesne klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric to połączenie niebywałej estetyki i niewiarygodnej efektywności. Wyróżniają się designem, który przyciąga wzrok i skutecznością, która w wyraźny sposób podnosi codzienny komfort życia. Zostały wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym chłodzą, grzeją i oczyszczają powietrze wewnątrz pomieszczenia.

 

Klimatyzatory ścienne Mitsubishi cechuje również obecność wbudowanej karty Wi-Fi, dzięki której użytkownicy zyskują możliwość zdalnego sterowania. Na uwagę zasługuje rozbudowana aplikacja mobilna MELCloud, która daje dostęp do pełnego konfigurowania wszystkimi ustawieniami urządzeń zgodnie z obecnymi potrzebami.

 

 

5-letnia gwarancja

Producent objął wszystkie swoje urządzenia aż 5-letnią gwarancją. Potwierdza w ten sposób swoją pewność co do niezawodności oferowanych systemów klimatyzacji. Użytkownik może cieszyć się wieloletnią pracą nowoczesnych urządzeń.

 

Przedstawiamy najnowsze klimatyzatory Mitsubishi, których premiera odbyła się w 2020 roku. Wszystkie znajdziesz w ofercie sklepu Aero7.pl.

 

 

Mitsubishi Diamond Natural White

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Diamond Natural White to urządzenie klasy premium, które doskonale wkomponuje się w każde nowoczesne wnętrze, bez trudu spełniając estetyczne wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferuje najwyższą klasę energetyczną A+++ w trybach chłodzenia i grzania, a zastosowana technologia inwerterowa pozwala osiągać niebywałą wydajność przy zachowaniu niskiej głośności - już od 19 dB.

 

Seria klimatyzatorów Diamond Natural White posiada wbudowany czujnik i-See 3D, który na bieżąco wykrywa obecność użytkowników wewnątrz pomieszczenia, by dokładnie dostosować nawiew klimatyzowanego powietrza. W ten sposób zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na dodatkową oszczędność energii. Klimatyzatory zostały wyposażone w poczwórny filtr plazmowy Plus, który skutecznie chroni przed bakteriami i groźnymi dla zdrowia cząsteczkami PM2.5.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Klimatyzator Mitsubishi Natural White
Klimatyzator Mitsubishi Natural White aranżacja

 

Mitsubishi Diamond Pearl White

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Diamond Pearl White wyróżnia się niezwykle eleganckim designem. Dzięki perłowej bieli jednostki wewnętrznej sprawdzi się w większości modernistycznych aranżacji, ale także z powodzeniem może być stosowany w klasycznych wnętrzach. Eleganckie urządzenie zapewnia najwyższą klasę energetyczną A+++ dla obu trybów pracy. Wyróżnia się również cichym działaniem - już od 19 dB.

 

Seria Diamond Pearl White została wyposażona w czujnik i-See 3D, który wykrywa obecność użytkowników w pomieszczeniu, by dokładnie dopasować kierunek i moc nawiewu, jednocześnie oszczędzając energię. Wbudowany poczwórny filtr plazmowy Plus sprawia, że powietrze pozostaje wolne od bakterii, alergenów i cząsteczek PM2.5. W zestawie znajduje się również dopasowany stylistycznie pilot z dużym ekranem LCD.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Klimatyzator Mitsubishi Diamond Perl White
Klimatyzator Mitsubishi Diamond Perl White aranżacja

 

Mitsubishi Diamond Onyx Black

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Diamond Onyx Black to urządzenie klasy premium, które wyróżnia lakierowana struktura Hair-line i intensywna czerń jednostki wewnętrznej. To idealne uzupełnienie odważnych, ekstrawaganckich aranżacji, jednak sprawdzi się także we wnętrzu utrzymanym w skrajnie minimalistycznym stylu. Oferuje najwyższą klasę energetyczną A+++ w obu trybach pracy oraz niską głośność - już od 19 dB.

 

Seria Diamond Onyx Black doskonale dostosowuje tryb pracy do potrzeb - wbudowany czujnik i-See 3D na bieżąco monitoruje obecność użytkowników wewnątrz pomieszczenia. Dzięki temu urządzenie cechuje się niskim zużyciem energii. Zastosowany w nim poczwórny filtr plazmowy zatrzymuje alergeny, bakterie i pyły PM2.5. W podstawowym wyposażeniu znajduje się również dostosowany kolorystycznie pilot z praktycznym podświetleniem.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Klimatyzator Mitsubishi Diamond Onyx Black
Klimatyzator Mitsubishi Diamond Onyx Black – zbliżenie

 

Mitsubishi Ruby Red

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Ruby Red to kolejny przedstawiciel linii premium oferowanej przez producenta. Wyróżnia się odważną czerwienią jednostki wewnętrznej o lakierowanej strukturze Hair-line. Sprawdzi się w nowoczesnych, odważnych wnętrzach. Oferuje najwyższą klasę energetyczną A+++ w trybach chłodzenia i grzania oraz naprawdę niską głośność - od 19 dB.

 

Seria Ruby Red także posiada praktyczny czujnik i-See 3D służący ciągłemu monitorowaniu obecności użytkowników. Dzięki temu możliwe jest właściwe dostosowanie trybu pracy do potrzeb i zachowanie wysokiej energooszczędności urządzenia. Klimatyzatory posiadają również poczwórny filtr plazmowy Plus, który zatrzymuje bakterie, alergeny i niebezpieczne pyły PM2.5. W zestawie znajduje się również dostosowany stylistycznie do jednostki pilot z praktycznym ekranem LCD i podświetleniem.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Klimatyzator Mitsubishi Ruby Red
Mitsubishi Ruby Red – zbliżenie

 

Mitsubishi Kompakt

Klimatyzator Ścienny Mitsubishi Kompakt to nowe urządzenie, które wyróżnia się nadzwyczaj kompaktowymi rozmiarami jednostki i agregatu. Będzie idealnym rozwiązaniem tam, gdzie potrzeba niewielkiego i dyskretnego sprzętu. Mimo niedużych rozmiarów, urządzenie oferuje najwyższą klasę energetyczną A+++ w trybie chłodzenia. Zapewnia również niską głośność - już od 19 dB.

 

Seria Kompakt gwarantuje optymalne warunki termiczne w pomieszczeniu i nie przeszkadza sąsiadom. Została bowiem wyposażona w dodatkowy tryb nocny, który obniża głośność pracy agregatu. Dzięki poziomemu wylotowi powietrza możliwy jest jego efektywny rozdział, co podnosi komfort codziennego życia. W zestawie znajduje się również pilot na podczerwień umożliwiający programowanie tygodniowe.

 

Klimatyzator Mitsubishi Kompakt
Klimatyzator Mitsubishi Kompakt aranżacja

 

Mitsubishi Premium White

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Premium White to niezwykle eleganckie urządzenie, które łączy w sobie estetykę z nowatorskimi technologiami. Jednostka wewnętrzna utrzymana w połyskującej bieli będzie bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Zapewnia najwyższą klasę energetyczną A+++ dla trybu chłodzenia i optymalną głośność (od 21 dB).

 

Seria Premium White to bardzo wydajne klimatyzatory wykorzystujące zaawansowaną technologię inwerterową. Posiadają wbudowane filtry z jonami srebra, które uwalniają powietrze od bakterii, pyłków i alergenów. W standardowym zestawie znajduje się również łatwy w obsłudze pilot na podczerwień, który daje możliwość programowania tygodniowego. Wyróżnia go duży ekran LCD i wygodne podświetlenie.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Mitsubishi Premium White aranżacja
Mitsubishi Premium White aranżacja

 

Mitsubishi Premium Black

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Premium Black to druga wersja kolorystyczna z linii, która cechuje się niebywałą elegancją i obecnością wyjątkowych technologii. Czarna połyskująca jednostka wewnętrzna sprawdzi się w większości minimalistycznych aranżacji. Oferuje najwyższą klasę energetyczną A+++ dla chłodzenia. Zapewnia również optymalną głośność (21 dB+), która nie wpływa na komfort codziennego życia.

 

Seria Premium Black to nie tylko piękne, ale przede wszystkim wydajne klimatyzatory, które wykorzystują zaawansowaną technologicznie sprężarkę inwerterową. Zapewniają więc skuteczną pracę i wysoką energooszczędność. Posiadają filtr z jonami srebra, dzięki któremu powietrze zostaje wolne od niechcianych bakterii, pyłków i alergenów. W komplecie znajduje się również pilot umożliwiający programowanie tygodniowe. Komfort jego obsługi podnosi duży ekran LCD i podświetlenie.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Klimatyzator Mitsubishi Premium Black
Mitsubishi Premium Black aranżacja

 

Mitsubishi Premium Silver

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Premium Silver jest trzecią wersją kolorystyczną w linii wyróżniającej się elegancją. Matowa jednostka wewnętrzna w srebrnym kolorze dodaje wnętrzom klasy, a zaawansowane technologie dbają o niebywały komfort użytkowników. Urządzenie oferuje najwyższą klasę energetyczną A+++ w trybie chłodzenia i zapewnia optymalną głośność pracy (21 dB+).

 

Seria Premium Silver cechuje wysoka wydajność dzięki zastosowaniu sprężarki inwerterowej o zmiennej prędkości obrotowej. Klimatyzatory pracują skutecznie, pobierając niewielkie ilości energii. Zastosowane w nich filtry z jonami srebra efektywnie przeciwdziałają bakteriom, pyłkom i alergenom. W zestawie znajduje się również wygodny pilot z dużym ekranem LCD i podświetleniem, który umożliwia programowanie tygodniowe.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Klimatyzator Premium Silver aranżacja
Mitsubishi Premium Silver aranżacja

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.