Mitsubishi Electric jest jednym z odłamów korporacji Mitsubishi Group. Jest to japoński producent automatyki przemysłowej, którego głównym mottem jest „Changes for the Better”. Odzwierciedla ono cele i misje firmy „zmiany na lepsze” i przykłada ona ogromną uwagę do nieustającego rozwoju. Grupa Mitsubishi Electric kieruje się siedmioma głównymi zasadami: zaufanie, jakość, technologia, wspólnota, etyka i zgodność, środowisko i wzrost.

 

Firma zajmuje się produkcją systemów do radarów, które są wykorzystywane w myśliwcu Mitsubishi. Mitsubishi jest również znaczącym producentem telewizorów w USA. Kolejnymi produktami Mitsubishi Electric są części samochodowe wykorzystywane głównie w marce auto Mitsubishi, sprzęt automatyki fabrycznej (roboty przemysłowe), windy i schody ruchome (firma do 2005 roku miała rekord najszybszej windy).

 

Mitsubishi Electric produkuje również wysokiej jakości systemy klimatyzacji, podgrzewacze i pompy do wody, osuszacze powietrza, systemy bezprzerwowego zasilania (UPS), panele fotowoltaiczne, a nawet systemy SCOPO czy ITER.

 

Ciekawostką jest to, że firma od 1999 roku produkowała również telefony komórkowe. Zrezygnowali z tej dziedziny w kwietniu 2008 roku z powodu braku zainteresowania produktami. Szacowane straty w tej dziedzinie to 17 mld jenów. W latach 80 i 90 ubiegłego stulecia firma była znana również z wysokiej jakości magnetowidów kasetonowych (VHS), znanych jako Mitsubishi Black Diamond.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności