Klimatyzator ścienny

Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA

Klimatyzator ścienny Haier Dawn Plus 3,5 kW

oferujemy
montaż

na to urządzenie
Klimatyzator ścienny Haier Dawn Plus 3,5 kW

Klimatyzator ścienny

Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA

Ilość: -+

Cena: 5 399,00 zł

Z montażem: 6 799,00 zł

Cena: 5 399,00 zł

Cena z montażem: 6 799,00 zł

Na raty:Kup na raty z Credit Agricole

Ilość sztuk: -+

Dostępność: Dostępny dostepność - Dostępnycennik montażu

Dostawa: 48 godzin

Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA jest nowością wśród klimatyzatorów ściennych. Urządzenie wykorzystuje do pracy technologię inwerterową, która polega na dostosowywaniu prędkości i sterowania wektorowego dla uzyskania wyższych sprawności i lepszego komfortu. Ponadto bardzo cicha praca (od znikomych 16 dB), najwyższa klasa energetyczna dla chłodzenia (A+++) oraz wysoka dla grzania (A++) i niezwykle wysoka sprawność świadczą o wysokim prestiżu klimatyzatora.

 

Producent udziela aż 5-letniej gwarancji na urządzenie, co świadczy o wysokiej jakości wykonania. Haier Dawn Plus 3,5 kW jest napełniony niezwykle ekologicznym czynnikiem R32. Sterować możemy za pomocą pilota lub Wi-Fi, a czujniki Eco-Pilot świadczą o niezwykłej innowacyjności serii Haier Dawn Plus. Warto również wspomnieć o filtrze 3M oraz funkcji Self Clean, które zadbają o czyste powietrze i właściwą higienę urządzenia.

 

Wybierz odpowiedni model do swojego pomieszczenia
Klimatyzator Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA Moc Do powierzchni Cena
Haier Dawn Plus AS25S2SD1FA-CL/1U25S2PJ1FA 2,5 kW 20-302 5 299 zł
Haier Dawn Plus AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA 3,5 kW 30-402 5 699 zł
Haier Dawn Plus AS50S2SD1FA-CL/1U50S2PJ1FA 5,0 kW 50-602 6 099 zł

 

Czynnik chłodniczy przyszłości

Klimatyzatory z serii Haier Dawn Plus zostały napełnione niezwykle ekologicznym czynnikiem R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale na poniższym porównaniu z konkurencyjnym R410.

 

Porównanie czynnika R32 z R410
Porównanie czynnika R32 z R410

 

Decydując się na klimatyzator ścienny z tym czynnikiem, zyskujesz łatwiejszą utylizację i ponowne wykorzystanie oraz łatwiejszą obsługę dla instalatorów i techników serwisowych (można go ładować w fazie ciekłej i gazowej). Zaletą czynnika jest niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (według GWP 68% mniej niż R410A). Jest on również tańszy i ma o około 30% mniejszą objętość.

Czynnik chłodniczy R410A R32
Skład R32 50% + R125 50% R32 100%
Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) 2087,5 675

 

Steruj przez Wi-Fi

Najnowsze badania dowodzą, że klimatyzatory Haier są numer 1 na świecie pod względem ilości urządzeń podłączonych i sterowanych zdalnie za pomocą internetu z udziałem rynku wynoszącym 30,5%. Klimatyzatory z serii Haier Dawn Plus zostały wyposażone w moduł Wi-Fi, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad klimatyzatorem za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.). Moduł Wi-Fi jest zaprojektowany jako wtyczkowy zestaw USB, który łatwo można zainstalować i odinstalować.

 

Haier sterowanie Wi-Fi
Wi-Fi – iOS i Android

 

Inteligentne powietrze

Klimatyzator ścienny Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA umożliwia wybranie kierunku wywiewanego powietrza. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu podwójnych łopatek na wylocie. Pozwala to uniknąć skierowania strumienia bezpośredniego na ciało.

 

Haier Dawn Plus, inteligentne powietrze
Strumień powietrza kierowany do góry w trybie chłodzenia oraz w dół w trybie grzania

 

Strumień powietrza 3D

Dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo. Dzięki temu użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia.

 

Haier Dawn Plus – Strumień powietrza 3D
Strumień powietrza kierowany w różne strony (5 stopni w pionie i 6 stopni w poziomie)

 

Komfortowy sen w Haier Dawn Plus 3,5 kW

Klimatyzatory z serii Haier Dawn Plus zostały wyposażone w specjalny program, który zapewnia największy komfort i oszczędność energii w czasie nocnego snu. Odtąd zawsze w nocy będzie idealna temperatura! Zyskujesz gwarancję nieprzerwanego snu z powodu odczuwania zimna w nocy przy włączonej klimatyzacji oraz oszczędność energii bez konieczności wyłączania klimatyzacji przed zaśnięciem.

 

Haier Dawn Plus, komfort snu (chłodzenie)
Haier Dawn Plus - komfort snu (chłodzenie)

 

W czasie pracy w trybie chłodzenia temperatura jest ustawiona o 1°C wyżej w 1-ej godzinie, następnie jeszcze o 1°C wyżej w 2- ej godzinie, potem jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Haier Dawn Plus, komfort snu (ogrzewanie)
Haier Dawn Plus - komfort snu (ogrzewanie)

 

Dla pracy w trybie grzania temperatura jest ustawiona o 2°C niżej w 1-ej godzinie, a następnie jeszcze o 2°C niżej w 2-ej godzinie, po dwóch godzinach temperatura rośnie o 1°C, a następnie jest utrzymywana przez 6 godzin, zanim jednostka zostanie wyłączona.

 

Czujniki Eco-pilot: ruchu i światła

Zastosowane w klimatyzatorze czujniki Eco-pilot pozwalają zaoszczędzić energię nawet o 67%, jednocześnie oferując komfort i wygodę. Zastosowany tutaj czujnik ruchu dzieli pomieszczenie na 6 sekcji. Czujnik wykrywa liczbę osób, lokalizację oraz ich ruchy i w inteligentny sposób kontroluję temperaturę i przepływ powietrza.

 

Haier czujnik ruchu
Czujnik ruchu wykrywa obecność człowieka i reguluje moc chłodzenia

 

Czujnik reguluje automatycznie moc chłodzenia oszczędzając energię. W klimatyzatorze Haier Dawn Plus 3,5 kW można dostosować czujniki, aby strumień powietrza podążał za ich ruchami, bądź ich unikał. Co więcej, czujnik światła wykrywa zmiany natężenia światła słonecznego w pomieszczeniu i automatycznie przechodzi w tryb uśpienia. Temperatura może być automatycznie dostosowana do energooszczędnego działania w zależności od liczby osób.

 

Zdrowe i czyste powietrze!

Klimatyzator został wyposażony w system filtrów oczyszczających 3M, który dba o to, aby powietrze było wolne od różnych szkodliwych substancji, takich jak włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym. Filtry oczyszczające 3M wychwytują zarówno widoczne, jak i również niewidoczne zanieczyszczenia oraz inne mikroskopijne substancje szkodliwe.

 

Filtr 3M w klimatyzatorze Haier
Filtr 3M w klimatyzatorze Haier

 

Pozostałe funkcjonalności w Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA

1W Standby

1W Standby. Poprzez optymalizację oprogramowania sterującego, zużycie energii w trybie stand-by zostało obniżone z 8W do 1W, osiągając 88% poziom energooszczędności.


2-drogowe podłączenie rur

2-drogowe podłączenie rur. Istnieje możliwość instalacji przewodów rurowych w dowolnym kierunku.


5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Aby zapewnić komfortowy przepływ powietrza w każdych warunkach, za pomocą pilota można ustawić jeden z 5 trybów pracy wentylatora: bardzo silny, silny, średni, słaby i cichy.


7-stopniowa regulacja prędkości wentylatora

7-stopniowa regulacja prędkości wentylatora. Prędkość wentylatora jednostki zewnętrznej automatycznie dopasowuje się do warunków, w zależności od odczytów czujki otoczenia i czujników przewodów. Optymalizuje to proces wymiany ciepła oraz zwiększa wydajność energetyczną.


Auto restart

Auto restart. Funkcja pozwala na automatyczne przywrócenie wszystkich wcześniejszych parametrów po nagłym zaniku napięcia.


Autodiagnoza

Autodiagnoza. Aby ułatwić użytkowanie klimatyzatora, wyświetlacz LED pokazuje kod błędu.


Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca. Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji kontrolowania głośności poziom głośności może być obniżony nawet do 16dB.


Blue Fin

Blue Fin. Hydrofilowa folia aluminiowa umożliwia gładki przepływ kondensatu wody, tak aby zagwarantować lepsze osiągi przy równoczesnym efekcie antykorozyjnym.


Chłodzenie przy -10°C

Chłodzenie przy -10°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość chłodzenia pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -10°C.


Ciepły start

Ciepły start. Jeśli klimatyzator rozpoczyna pracę w trybie grzania lub zmienia tryb z chłodzenia na grzanie, to nie wydmuchuje powietrza lub wydmuchuje je z bardzo małą prędkością, aby uniknąć nawiewania zimnego powietrza do pomieszczenia.


Filtr wielowarstwowy

Filtr wielowarstwowy (OPCJA). Trwały filtr o działaniu antybakteryjnym poprawiający jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.


Funkcja osuszania

Funkcja osuszania. Podczas pracy w trybie DRY (osuszanie), klimatyzator automatycznie dopasowuje prędkość pracy silnika wentylatora, w zależności od różnicy pomiędzy temperaturą zdalną a temperaturą panującą w pomieszczeniu, tak aby uzyskać średni lub wysoki stopień osuszania.


Grzanie przy -15°C

Grzanie przy -15°C. Specjalna konstrukcja daje możliwość ogrzewania pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -15°C.


Inteligentne odszranianie

Inteligentne odszranianie. Proces inteligentnego odszraniania jest wykonywany tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, co zmniejsza straty energii, poprzez wyeliminowanie niepotrzebnego wykonywania procesu odszraniania. Jednocześnie zapewnia komfort przy pracy w trybie grzania, poprzez zredukowanie czasu oszraniania.


Karta On-Off

Karta On-Off. Może sterować systemem z dowolnego miejsca w budynku. Wygoda w stosowaniu i zarządzaniu urządzeniem powoduje stosowanie jej w budynkach, hotelach i powierzchniach komercyjnych.


Łatwa naprawa silnika

Łatwa naprawa silnika. Można zrealizować demontaż i konserwację silnika bez demontowania parownika.


Łatwe czyszczenie

Łatwe czyszczenie. Obudowa jednostki wewnętrznej jest łatwa w utrzymaniu czystości. Demontaż żaluzji w celu czyszczenia nie wymaga specjalistycznych narzędzi.


Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy zatrzask wspornika. Poszerzenie przestrzeni przez dodatkowy wspornik odchylający.


Ochrona 3-minutowa

Ochrona 3-minutowa. Ochrona 3-minutowa sprężarki zwiększa jej żywotność i pozwala uniknąć jej uszkodzenia.


Pokrywa zaworu

Pokrywa zaworu. Konstrukcja pokrywy zaworu przykrywa zarówno blok przyłączeniowy przewodów elektrycznych, jak i zawór odcinający. Wzmacnia to bezpieczeństwo przy zachowaniu estetycznego wyglądu.


Precyzyjna nastawa temperatury

Precyzyjna nastawa temperatury. Pozwala określić z dokładnością do 0.5°C, co pozwala na większy komfort i oszczędność energii.


Regulacja żaluzji w pionie

Regulacja żaluzji w pionie. Specjalny silnik umożliwia regulację ruchu żaluzji poziomych w pionie, dając szerszy przepływ powietrza. W momencie wyłączenia jednostki, żaluzje zamykają się automatycznie.


24 godzinny regulator czasowy

24 godzinny regulator czasowy. Funkcja regulatora czasowego służy do ustawienia czasu włączania i wyłączania urządzenia w ciągu 24 godzin.


Self Clean indoor

Self Clean indoor. Dzięki folii hydrofilowej nowej generacji przy pracy klimatyzatora w trybie chłodzenia lub osuszania kurz z parownika usuwany jest przez szybko przepływającą skroploną wodę.


Silnik DC

Silnik DC. Silnik prądu stałego DC zapewnia niezawodne działanie z dużo większą oszczędnością energii i niższym poziomem głośności.


Sterowanie przewodowe

Sterowanie przewodowe (OPCJA). Jednostka wewnętrzna sterowana za pomocą sterowania przewodowego.


Technologia inwerterowa

Technologia inwerterowa. Zapewnia utrzymanie komfortowej temperatury bez konieczności ciągłego włączania i wyłączania sprężarki.


Trwały PCB

Trwały PCB. Klimatyzator jest poddany testom w ciężkich warunkach atmosferycznych m.in. przy temperaturze otoczenia 95°C, o wilgotności względnej 85%. Takie badanie odpowiada eksploatacji przez około 10 lat w warunkach standardowych.


Tryb Auto Diy

Tryb Auto Diy. Tryb auto pozwala ustawić wartość temperatury, dla której klimatyzator będzie automatycznie regulować swój tryb pracy.


Tryb Quiet

Tryb Quiet. Wybranie funkcji „power/soft” na zdalnym sterowniku spowoduje, że klimatyzator będzie pracował w trybie cichym.


Utrzymanie temperatury 10°C

Utrzymanie temperatury 10°C. Możliwość ustawienia klimatyzatora, aby włączył się, gdy temperatura zewnętrzna spadnie poniżej 10°C. Funkcja oszczędza energię.


Ukryty wyświetlacz LED

Ukryty wyświetlacz LED. Wyjątkowa konstrukcja panelu i wyświetlacza LED umożliwia pokazywanie stanów i funkcji pracy, gdy klimatyzator jest wyłączony. Wyświetlacz i ramka jest niewidoczna podczas pracy klimatyzatora, co nie zakłóca wyglądu pomieszczenia. Naturalnie istnieje możliwość ustawienia wyświetlacza według upodobania.


Zdejmowana pokrywa

Zdejmowana pokrywa. Wystarczy zdjąć dekoracyjną pokrywę, by instalator mógł podłączyć przewody rurowe i kable. Trójkątny znak na dnie obudowy pomaga przy pozycjonowaniu płyty montażowej.


Zintegrowana konstrukcja

Zintegrowana konstrukcja. Zoptymalizowana konstrukcja łączy w całość podstawę, miskę drenażową oraz ramę obudowy tak, aby podnieść poziom niezawodności oraz obniżyć wibracje.


 

Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA (zestaw split)

MODEL Haier Dawn Plus 3,5 kW
Model jednostki wewnętrznej AS35S2SD1FA-CL
Model jednostki zewnętrznej 1U35S2PJ1FA
Specyfikacja jednostki wewnętrznej
Parametry
Wydajność (Chłodzenie) 3,5 (1,2-4,3) [kW]
Wydajność (Chłodzenie) 11940 (4090-14670) [Btu/h]
Etykieta energetyczna 8,50/4.00 [SEER/EER]
Klasa energetyczna (chłodzenie) A+++
Pobór mocy (Chłodzenie) 0,87 (0,37-1,30) [kW]
Roczne zużycie energii (Chłodzenie) 144 [kWh/a]
Wydajność (Grzanie) 4,2 (1,3-5,8) [kW]
Wydajność (Grzanie -7°C) 2,95 [kW]
Wydajność (Grzanie) 14330 (4440-19790) [Btu/h]
Wydajność (Grzanie -7°C) 10070 [Btu/h]
Efektywność energetyczna (średni klimat) 4,60/4.00 [SCOP/COP]
Efektywność energetyczna (ciepły/zimny klimat) 5,60 [SCOP]
Klasa energetyczna (grzanie) A++/A+++/- [średni/ciepły/zimny]
Pobór mocy (Grzanie) 1,05 (0,55-1,80) [kW]
Roczne zużycie energii (Grzanie) 973 [kWh/a]
Temperatura pracy chłodzenie (wew. / zew.) 21-35 / -10-43 [°C]
Temperatura pracy grzanie (wew. / zew.) 10-27 / -15-24 [°C]
Zasilanie 1/230/50 [f/V/Hz]
Zasilanie (pozycja) jednostka zewnętrzna
Jednostka wewnętrzna
Wymiary netto (szer. / gł. / wys.) 980 / 212 / 318 [mm]
Wymiary opakowania (szer. / gł. / wys.) 1059 / 289 / 407 [mm]
Masa (netto / brutto) 11,8 / 15,2 [kg]
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) 700 [m3/h]
Poziom mocy akustycznej (chłodzenie/grzanie) 56/56 [dB]
Poziom ciśnienia akustycznego (Chłodzenie (Hi/Mid/Lo/So)) 35/30/26/16 [dB(A)]
Poziom ciśnienia akustycznego (Grzanie (Hi/Mid/Lo/So)) 35/30/26/16 [dB(A)]
Zdolność usuwania wilgoci 1,6 [l/h]
Jednostka zewnętrzna
Sprężarka Hitachi
Wymiary netto (szer. / gł. / wys.) 820 / 338 / 614 [mm]
Wymiary opakowania (szer. / gł. / wys.) 963 / 413 / 685 [mm]
Masa (netto / brutto) 37,4 / 41,1 [kg]
Przepływ powietrza (chłodzenie/grzanie) 2100 [m3/h]
Poziom mocy akustycznej 62 [dB]
Poziom ciśnienia akustycznego 46 [dB(A)]
Prąd roboczy 8,0 [A]
Czynnik chłodniczy R32
Przewody czynnika chłodniczego
Średnica przewodu cieczowego 6,35 [mm]
Średnica przewodu gazowego 9,52 [mm]
Max. dł. rurociągów/różnica poziomów 15/10 [m]
Max. dł. rurociągów bez dodatkowego doładowania 7 [m]
Ilość dodatkowego czynnika na m. rurociągów 20 [g/m]

*Współczynniki EER i COP określają skuteczność klimatyzatora. Czym wyższe tym klimatyzator dostarcza większą ilość energii (chłodniczej lub cieplnej) przy wydatkowanej energii elektrycznej. Współczynnik EER określa skuteczność w funkcji chłodzenia, współczynnik COP w funkcji grzania.

Klimatyzator z montażem

+48 22 164 78 48

Zadzwoń

Nasi specjaliści doradzą w doborze idealnego klimatyzatora dla Ciebie

Umów się

Wybierz dogodny dla siebie termin instalacji klimatyzatora

Zamontujemy

Montaż z nami to szybka realizacja, precyzja, czystość oraz pełen profesjonalizm
Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie województw: śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, mazowieckiego
Zapewniamy pełne wsparcie przez okres gwarancji oraz po jej upływie

4/5

Sprzęt ok, cichy i wgl jednak długo umawialem się na wizyte montera w sprawie wyceny. wyciagnelo to czas realizacji. sama usluga potem sprawnie przebiegla

Bronek

5/5

To moj drugi zakup w tej firmie, transakcja i montaz bez zarzutow, pozdrawiam z Krakowa!

Ula

4.7/5

na podstawie 3 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA

Haier Dawn Plus 3,5 kW AS35S2SD1FA-CL/1U35S2PJ1FA

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.