Klimatyzatory ścienne Panasonic

Klimatyzacja ścienna Panasonic zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów. Klimatyzator Panasonic opiera się na japońskiej tradycji bezkompromisowej kontroli jakości, opracowując i wytwarzając doskonałe klimatyzatory, które można znaleźć na całym świecie.

 

Motto, jakim kierują się inżynierowie Panasonic to: Żyj ekologicznie i w zgodzie ze sobą. Klimatyzatory Panasonic to już nie tylko komfort w domu, ale oszczędność energii, oczyszczanie powietrza oraz cicha praca.

 

Klimatyzatory od firmy Panasonic już teraz zostały wyposażone w niezwykle ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który zgodnie z prawem UE, będzie stosowany we wszystkich urządzeniach tego typu. Warto przyjrzeć się serii BE, która jest bardzo cicha oraz energooszczędna. Klimatyzacja ścienna Panasonic dostępna jest w szerokiej gamie, więc każdy użytkownik znajdzie model dla siebie.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności