Samsung - innowacyjne technologie dla Ciebie i środowiska

Samsung Electronics to jeden z członków Grupy Samsung, pozostający jedną z największych firm elektronicznych na świecie. Działa na rynku od 1969 roku. Powstała w mieście Taegu, dzisiaj swoją działalność rozszerzyła na 58 krajów. Klimatyzatory tej firmy działają na czynniku R32, który jest przyjazny zarówno dla warstwy ozonowej, jak i środowiska.

 

Koreański producent opiera swoją pracę na 5 ważnych filarach. Przede wszystkim skupiają się na ludziach – zarówno swoich pracownikach wszystkich szczebli, jak i klientach i ich potrzebach. Dzięki temu Samsung oferuje coraz wygodniejsze rozwiązania i urządzenia prawdziwie ułatwiające codzienne życie. Drugim filarem jest doskonałość, dzięki której bezustannie dążą do ulepszeń. Pozostałe wartości, na których opierają swoje działanie, to zmiana, uczciwość i wspólny dobrobyt.

 

Systemy klimatyzacyjne Samsung

Marka Samsung dostarcza wiele efektywnych rozwiązań dla czystego i filtrowanego powietrza do budynków w sektorze biznesowym i dla domu. Klimatyzatory Samsung otwierają nowe możliwości dla zróżnicowanych branż. Proponują rozwiązania dla szpitali, hoteli, biur czy restauracji, ale także szkół czy domów prywatnych.

 

Klimatyzatory Samsung są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, co jest jedną z charakterystycznych cech produktów marki. Są połączeniem wysokiej jakości wykonania i doskonałych parametrów technicznych.

 

Klimatyzatory przyjazne środowisku

Klimatyzatory Samsung to urządzenia energooszczędne. Firma z dużą uwagą śledzi zmiany klimatyczne i na bieżąco proponuje rozwiązania im zapobiegające. Wszystkie urządzenia mają dodany czynnik R32, który znacząco redukuje emisję F-gazów. To jednak nie wszystkie kroki, jakie marka Samsung podejmuje dla dobra środowiska.

 

Przełomowe ustawodawstwo UE, które dąży do polepszenia stanu planety, sprawiło, że coraz więcej firm podejmuje proekologiczne działania. Samsung zdecydował się na utworzenie systemu zwrotu odpadów, który byłby z nimi zgodny. Ponadto spełnia rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej dotyczące produkcji i utylizacji baterii. Formę i rodzaj opakowań, w których sprzedawane są klimatyzatory i inne urządzenia, firma dostosowuje do przepisów obowiązujących w danym kraju. Tym samym znacząco ułatwia ponowne użycie zgodne z filozofią Less Waste.

 

Skuteczne oczyszczacze powietrza

Samsung to marka świadoma zagrożeń, jakie niesie w sobie zanieczyszczone powietrze. Obserwując bacznie niepokojące zmiany klimatyczne, wyszła naprzeciw swoim klientom i od lat pomaga im w walce ze szkodliwym smogiem i innymi pyłami oraz gazami. Oczyszczacze powietrza Samsung poprawiają jakość powietrza w polskich domach, pozwalając nam oddychać pełną piersią.

 

Urządzenia wykorzystują najlepsze rozwiązania na rynku. Oczyszczacze Samsung zapewniają 3-stopniową filtrację, usuwając z twojego mieszkania nieprzyjemne zapachy, kurz i najdrobniejsze pyłki. Zastosowanie filtra węglowego i HEPA H13 daje ci pewność, że oddychasz czystym powietrzem.

 

Oczyszczaj powietrze w swoim rytmie

Oczyszczacze powietrza Samsung dopasowują się do twoich potrzeb. Oferują automatyczny tryb, który pracuje w oparciu o odczyty z precyzyjnych czujników. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszelkie zanieczyszczenia i niebezpieczne gazy są natychmiast usuwane z twojego mieszkania. Urządzenia są w pełni mobilne i lekkie, elegancko się prezentują i doskonale komponują w nowoczesnej przestrzeni twojego mieszkania.

 

Wybierając oczyszczacze Samsung, zyskujesz także komfortową obsługę dopasowaną do twojego stylu życia. Urządzeniem możesz sterować z każdego miejsca na ziemi dzięki darmowej aplikacji SmartThings. Sprawdzasz aktualny stan powietrza i włączasz urządzenie, a zanieczyszczenia znikają, zanim pojawisz się w drzwiach. Właśnie dzięki aplikacji dowiesz się, kiedy będzie czas na wymianę filtrów.

 

3-letnia gwarancja

Zarówno klimatyzatory, jak i oczyszczacze objęte są przez producenta 3-letnią gwarancją. Dodatkowo w klimatyzatorach producent udziela 5-letniej gwarancji na sprężarkę. Tym samym firma potwierdza najwyższą jakość wykonania urządzeń, które oferują. Przedstawiamy sprawdzone klimatyzatory i oczyszczacze marki Samsung dostępne w sklepie Aero7.pl.

 

Samsung Wind-Free™ ELITE

Samsung Wind-Free™ ELITE to połączenie wysokiej estetyki, niesamowitej wydajności i niebywale cichej pracy. Dzięki zaawansowanym technologiom i wykorzystaniu 23 000 mikrootworów w obudowie równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całym pomieszczeniu. Urządzenie nie tylko zapewnia optymalną temperaturę, ale również skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Zaledwie 16 dB w najniższym trybie sprawia, że klimatyzator działa niemal niezauważalnie, umożliwiając spokojny odpoczynek lub pracę w skupieniu.

 

Klimatyzatory Samsung Wind-Free ELITE wyróżniają się najwyższą klasą energetyczną A+++ zarówno dla chłodzenia, jak i grzania. Dzięki funkcji Fast Cooling chłodzi znacznie szybciej niż poprzednie modele marki, a AI Auto Comfort pozwala na automatyczną pracę w oparciu o potrzeby i preferencje użytkowników. Wbudowany czujnik ruchu sprawia, że klimatyzator nie kieruje podmuchów powietrza bezpośrednio na domowników. Komfort zapewnia również możliwość sterowania za pomocą każdego urządzenia z dostępem do sieci, niezależnie od miejsca i czasu.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Aranżacja klimatyzatora Samsung Wind-Free™ ELITE
Samsung Wind-Free™ ELITE – aranżacja

 

Samsung Wind-Free™ AVANT

Samsung Wind-Free™ AVANT oferuje nowoczesne technologie skrywane w ponadczasowej stylistyce. Innowacyjna technologia Wind-Free™ wykorzystuje 23 000 mikrootworów w obudowie klimatyzatora, by równomiernie rozprowadzać schłodzone powietrze. Użytkownik cieszy się więc optymalną temperaturą bez nieprzyjemnych podmuchów. Na uwagę zasługuje również cicha praca - już od 16 dB.

 

Klimatyzatory Samsung Wind-Free AVANT to wysoka klasa energetyczna A++ dla chłodzenia. Inteligentne rozwiązania technologiczne umożliwiają automatyczny dobór najbardziej wydajnego i efektywnego trybu pracy w oparciu o panującą wewnątrz pomieszczenia temperaturę oraz nastawy użytkownika. Unikatowa budowa wentylatora sprawia, że proces chłodzenia jest nawet 43% szybszy niż w poprzednich modelach marki. Użytkownicy mogą wygodnie sterować urządzeniem za pomocą darmowej aplikacji SmartThings.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Aranżacja klimatyzatora Samsung Wind-Free™ AVANT
Samsung Wind-Free™ AVANT – zbliżenie

 

Samsung Wind-Free™ COMFORT

Samsung Wind-Free™ COMFORT to gwarancja chłodnego i pozbawionego zanieczyszczeń powietrza. Ponadczasowy design i klasyczna kolorystyka jednostki wewnętrznej sprawiają, że klimatyzator sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach. 23 000 mikrootworów w obudowie urządzenia pozwala na rozprowadzanie powietrza bez pojawiania się zimnych podmuchów. Praca od 19 dB nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

 

Klimatyzator Samsung Wind-Free COMFORT to wysoka klasa energetyczna A++ w trybie chłodzenia. Inteligentna funkcja AI Auto Comfort gwarantuje optymalne warunki przy zachowaniu energooszczędności. Technologia Digital Inverter Boost sprawia, że urządzenie chłodzi szybciej i dalej. Praktyczne automatyczne czyszczenie zapobiega namnażaniu się bakterii i pojawianiu brzydkich zapachów.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Aranżacja klimatyzatora Samsung Wind-Free™ COMFORT
Samsung Wind-Free™ COMFORT – praca bez zimnych podmuchów

 

Samsung CEBU

Samsung CEBU to cichy i energooszczędny klimatyzator, który zapewnia równomierne chłodzenie powietrza na całej przestrzeni pomieszczenia. Bardzo elegancka jednostka wewnętrzna gwarantuje użytkownikom komfortowe warunki termiczne i jest idealnym dopełnieniem nowoczesnej aranżacji. Dzięki niewielkiej głośności (od 19 dB) klimatyzator pozwala się zrelaksować lub pracować bez przeszkód.

 

Klimatyzator Samsung CEBU cechuje się wysoką klasą energetyczną A++ w trybie chłodzenia. Innowacyjne technologie sprawiają, że urządzenie chłodzi znacznie szybciej i dalej. Funkcja autoczyszczenia chroni przed rozwojem bakterii, a tryb Good Sleep sprawia, że użytkownicy śpią spokojne w nawet najbardziej upalne noce. Wygodę sterowania z każdego miejsca i o każdej porze zapewnia bezpłatna aplikacja SmartThings.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Aranżacja klimatyzatora Samsung CEBU
Samsung CEBU – otwarta żaluzja

 

Samsung LUZON

Samsung LUZON to klimatyzator o smukłej linii, który bez trudu wkomponuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Nie tylko skutecznie chłodzi, ale również oczyszcza powietrze, zabezpieczając przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczeń. Dzięki niewielkiej głośności (od 19 dB) urządzenie umożliwia spokojną pracę, sen czy wypoczynek.

 

Klimatyzator Samsung LUZON to wysoka klasa energetyczna A++ w trybie chłodzenia. Dzięki nowoczesnym technologiom naprawdę szybko schładza powietrze w całym pomieszczeniu. Posiada funkcję Auto Clean, dzięki której nie dochodzi do namnażania bakterii i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Widok z góry Samsung LUZON
Samsung LUZON – widok z góry

 

Samsung AR35

Samsung AR35 wyróżnia się opływowym kształtem jednostki wewnętrznej, która doskonale uzupełnia większość nowoczesnych aranżacji. Dzięki zastosowaniu licznych innowacji technologicznych urządzenie znacząco poprawia komfort życia. Nie tylko szybko chłodzi powietrze, jednocześnie oczyszczając je z niebezpiecznych mikroorganizmów. Cicha praca klimatyzatora pozwala na pracę w skupieniu lub swobodny odpoczynek.

 

Klimatyzator Samsung AR35 to wysoka klasa energetyczna A++ w trybie chłodzenia. Zaawansowane technologie sprawiają, że urządzenie cechuje wysoka wydajność przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Nie tylko chłodzi szybciej, ale przede wszystkim dociera do każdego zakamarka pomieszczenia. Lamele skraplacza wykonane z materiałów odpornych na korozję przedłużają żywotność urządzenia.

 

Aranżacja klimatyzatora Samsung AR35
Samsung AR35 – aranżacja

 

Samsung AX40R3030WM

Samsung AX40R3030WM to połączenie ciekawego designu i najlepszych technologii, jakie oferuje producent. Dzięki oryginalnemu kształtowi świetnie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach. Wyróżnia się cichą pracą (od 20 dB), skutecznością działania na powierzchni do 40 m2 i niskim poborem energii.

 

Oczyszczacz AX40R3030WM oferuje 3-stopniową filtrację powietrza, wykorzystując skuteczny filtr HEPA H13. Pozwala to na niemal 100% oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych pyłów i składników smogu. Urządzenie posiada zestaw precyzyjnych czujników, które pozwalają na jego automatyczną pracę dopasowaną do obecnych potrzeb.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX40R3030WM
Samsung AX40R3030WM – aranżacja

 

Samsung AX60R5080WD

Skuteczne oczyszczanie powietrza na większej powierzchni (do 60 m2), cicha praca (od 21 dB) i niski pobór energii. Oczyszczacz AX60R5080WD precyzyjnie kontroluje poziom stężenia pyłów i gazów, tym samym dostosowując automatycznie prędkość działania do realnych potrzeb. To wszystko zamknięte zostało w trwałej obudowie utrzymanej w klasycznej bieli, która doskonale wkomponuje się w twoją prywatną przestrzeń.

 

Samsung AX60R5080WD pozwala na intuicyjną obsługę poprzez rozbudowaną aplikację SmartThings. Dzięki sztucznej inteligencji reaguje na komendy głosowe. To urządzenie mobilne o stosunkowo niewielkiej wadze i wyposażone w praktyczne w kółka.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX60R5080WD
Samsung AX60R5080WD – aranżacja

 

Samsung AX90R7080WD

Oczyszczacz powietrza Samsung AX90R7080WD to jeden z najlepszych modeli dostępnych obecnie na rynku. W klasycznej obudowie o ponadczasowej białej barwie zamknięte zostało wszystko, co skutecznie zadba o twoją przestrzeń. Wysoki wskaźnik CADR i skuteczność działania na przestrzeni do 90 m2 idzie w parze z cichą pracą od 21 dB oraz niewielkim poborem energii.

 

Oprócz kontroli jakości powietrza na najwyższym poziomie, Samsung AX90R7080WD daje użytkownikowi pełną wygodę użytkowania. Oprócz przejrzystego wyświetlacza i intuicyjnego panelu sterowania, zyskuje on pełen dostęp do urządzenia za pomocą rozbudowanej aplikacji. Oczyszczacz powietrza Samsung AX90R7080WD został wyposażony także w praktyczny programator czasowy.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX90R7080WD
Samsung AX90R7080WD – aranżacja

 

Samsung AX47R9080SS

Samsung AX47R9080SS to zupełnie nowe spojrzenie na oczyszczacze powietrza. Już na pierwszy rzut oka przyciąga oryginalnym designem. Kształt sześcianu pozwala na efektywne oczyszczanie powietrza, oferując jego 3-stopniowy przepływ. Oczyszczacz wyróżnia się również bardzo cichą pracą (od 20 dB) i dużą wydajnością - może obsłużyć pomieszczenia o wielkości do 47 m2.

 

Precyzyjne czujniki gazów i pyłów pozwalają na efektywną pracę na dużej przestrzeni. Istnieje również możliwość złączenia dwóch ze sobą, by uzyskać jeszcze większą skuteczność pracy urządzenia.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX47R9080SS
Samsung AX47R9080SS – aranżacja

Polecane produkty

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.