Samsung - innowacyjne technologie dla Ciebie i środowiska

Samsung Electronics to jeden z członków Grupy Samsung, pozostający jedną z największych firm elektronicznych na świecie. Działa na rynku od 1969 roku. Powstała w mieście Taegu, dzisiaj swoją działalność rozszerzyła na 58 krajów. Klimatyzatory tej firmy działają na czynniku R32, który jest przyjazny zarówno dla warstwy ozonowej, jak i środowiska.

 

Koreański producent opiera swoją pracę na 5 ważnych filarach. Przede wszystkim skupiają się na ludziach – zarówno swoich pracownikach wszystkich szczebli, jak i klientach i ich potrzebach. Dzięki temu Samsung oferuje coraz wygodniejsze rozwiązania i urządzenia prawdziwie ułatwiające codzienne życie. Drugim filarem jest doskonałość, dzięki której bezustannie dążą do ulepszeń. Pozostałe wartości, na których opierają swoje działanie, to zmiana, uczciwość i wspólny dobrobyt.

 

Systemy klimatyzacyjne Samsung

Marka Samsung dostarcza wiele efektywnych rozwiązań dla czystego i filtrowanego powietrza do budynków w sektorze biznesowym i dla domu. Klimatyzatory marki otwierają nowe możliwości dla zróżnicowanych branż. Proponują rozwiązania dla szpitali, hoteli, biur czy restauracji, ale także szkół czy domów prywatnych.

 

Klimatyzatory Samsung są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, co jest jedną z charakterystycznych cech produktów marki. Są połączeniem wysokiej jakości wykonania i doskonałych parametrów technicznych.

 

Klimatyzatory przyjazne środowisku

Klimatyzatory Samsung to urządzenia energooszczędne. Firma z dużą uwagą śledzi zmiany klimatyczne i na bieżąco proponuje rozwiązania im zapobiegające. Wszystkie urządzenia mają dodany czynnik R32, który znacząco redukuje emisję F-gazów. To jednak nie wszystkie kroki, jakie marka Samsung podejmuje dla dobra środowiska.

 

Przełomowe ustawodawstwo UE, które dąży do polepszenia stanu planety, sprawiło, że coraz więcej firm podejmuje proekologiczne działania. Samsung zdecydował się na utworzenie systemu zwrotu odpadów, który byłby z nimi zgodny. Ponadto spełnia rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej dotyczące produkcji i utylizacji baterii. Formę i rodzaj opakowań, w których sprzedawane są klimatyzatory i inne urządzenia, firma dostosowuje do przepisów obowiązujących w danym kraju. Tym samym znacząco ułatwia ponowne użycie zgodne z filozofią Less Waste.

 

Skuteczne oczyszczacze powietrza

Samsung to marka świadoma zagrożeń, jakie niesie w sobie zanieczyszczone powietrze. Obserwując bacznie niepokojące zmiany klimatyczne, wyszła naprzeciw swoim klientom i od lat pomaga im w walce ze szkodliwym smogiem i innymi pyłami oraz gazami. Oczyszczacze powietrza Samsung poprawiają jakość powietrza w polskich domach, pozwalając nam oddychać pełną piersią.

 

Urządzenia wykorzystują najlepsze rozwiązania na rynku. Oczyszczacze Samsung zapewniają 3-stopniową filtrację, usuwając z twojego mieszkania nieprzyjemne zapachy, kurz i najdrobniejsze pyłki. Zastosowanie filtra węglowego i HEPA H13 daje ci pewność, że oddychasz czystym powietrzem.

 

Oczyszczaj powietrze w swoim rytmie

Oczyszczacze powietrza Samsung dopasowują się do twoich potrzeb. Oferują automatyczny tryb, który pracuje w oparciu o odczyty z precyzyjnych czujników. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszelkie zanieczyszczenia i niebezpieczne gazy są natychmiast usuwane z twojego mieszkania. Urządzenia są w pełni mobilne i lekkie, elegancko się prezentują i doskonale komponują w nowoczesnej przestrzeni twojego mieszkania.

 

Wybierając oczyszczacze Samsung, zyskujesz także komfortową obsługę dopasowaną do twojego stylu życia. Urządzeniem możesz sterować z każdego miejsca na ziemi dzięki darmowej aplikacji SmartThings. Sprawdzasz aktualny stan powietrza i włączasz urządzenie, a zanieczyszczenia znikają, zanim pojawisz się w drzwiach. Właśnie dzięki aplikacji dowiesz się, kiedy będzie czas na wymianę filtrów.

 

3-letnia gwarancja

Zarówno klimatyzatory, jak i oczyszczacze objęte są przez producenta 3-letnią gwarancją. Dodatkowo w klimatyzatorach producent udziela 5-letniej gwarancji na sprężarkę. Tym samym firma potwierdza najwyższą jakość wykonania urządzeń, które oferują. Przedstawiamy sprawdzone klimatyzatory i oczyszczacze marki Samsung dostępne w sklepie Aero7.pl.

 

Samsung Wind-Free Ultra

Samsung Wind-Free Ultra to estetyczny i ultracichy klimatyzator, który pracuje już od 16 dB. Urządzenie nie tylko pozwala ci mieć pod kontrolą temperaturę powietrza w twoim domu, ale dba również o jego jakość. Zostało wyposażone w trójstopniową ochronę, zabezpieczając przed nieprzyjemnymi zapachami, niebezpiecznymi gazami i pyłami PM2.5. Posiada także jonizator Super Plasma SPI, który skutecznie redukuje wirusy, bakterie, pleśnie i alergeny.

 

Technologia Wind-Free to rozwiązanie oferowane wyłącznie przez markę Samsung. Dzięki tysiącom mikrootworów w obudowie nawiew jest płynny i spokojny, co znacząco podnosi komfort życia domowników. Wygodę użytkowania podnosi również wbudowany moduł Wi-Fi umożliwiający sterowanie poprzez aplikację.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Aranżacja klimatyzatora Samsung Wind-Free Ultra
Samsung Wind-Free Ultra – aranżacja

 

Samsung Wind-Free Optimum

Klimatyzator ścienny Samsung Wind-Free Optimum to ekologiczne urządzenie, które kompleksowo zadba o stan i temperaturę powietrza w twoim domu. Kompaktowe rozmiary i ponadczasowy, klasyczny design bez trudu wkomponuje się w twoją przestrzeń. Dzięki cichej pracy od 19 dB jego obecność może być niemal niedostrzegalna.

 

Seria Wind-Free Optimum to 3-stopniowa ochrona. Posiada wbudowane filtr EasyFilter+ i jonizator, które skutecznie walczą z lotnymi zanieczyszczeniami i alergenami zawieszonymi w powietrzu. Mikrootwory w obudowie zapewniają równomierne rozprowadzanie zimnego i świeżego powietrza bez nieprzyjemnych nagłych podmuchów.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Zbliżenie na klimatyzator Samsung Wind-Free Optimum
Samsung Wind-Free Optimum – podczas pracy

 

Samsung Wind-Free Standard

Klasyczny design, który skrywa w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne. Samsung Wind-Free Standard to energooszczędne urządzenie, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a dzięki ponadczasowym linii i kolorystyce bez trudu odnajdzie się w niemal każdym wnętrzu. Jego cicha praca (od 19 dB) sprawia, że pozostaje niemal niesłyszalny.

 

Klimatyzatory Samsung swoje działanie opierają na ekologicznym czynniku R32, który gwarantuje niższe koszty eksploatacji i niską emisję F-gazów. Filtr EasyFilter+ i jonizator dbają o jakość powietrza, usuwając drobne pyły, nieprzyjemne zapachy i alergeny. System Wind-Free Cooling rozprowadza powietrze w płynny sposób, co znacząco podnosi komfort osób przebywających w pomieszczeniu.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie. Sprawdź klimatyzator Samsung Wind-Free multipslit.

 

Zbliżenie na klimatyzator Samsung Wind-Free Standard
Samsung Wind-Free Standard – zbliżenie

 

Samsung Eco

Rozwiązania klimatyzacyjne dla osób, które cenią sobie klasyczny design, innowacyjne technologie i ekologiczny styl życia. Seria Eco to połączenie ponadczasowej linii i najnowszych rozwiązań marki Samsung. Pracuje w oparciu o czynnik R32, nie obciążając użytkownika wysokimi rachunkami. Wysoka klasa energetyczna (A++) i cicha praca urządzenia (od 21 dB) wpływają korzystnie na komfort użytkowania.

 

Klimatyzator Samsung Eco to także skuteczny filtr EasyFilter+, który zadba o jakość twojego powietrza. Cały otwór wlotu powietrza pokrywa unikalny materiał chroniący przed bakteriami i wirusami.

 

Klimatyzacja dostępna jest również w wersji multisplit umiejącej obsłużyć więcej niż 1 pomieszczenie.

 

Aranżacja klimatyzatora Samsung Eco
Samsung Eco – aranżacja

 

Samsung AX40R3030WM

Samsung AX40R3030WM to połączenie ciekawego designu i najlepszych technologii, jakie oferuje producent. Dzięki oryginalnemu kształtowi świetnie prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach. Wyróżnia się cichą pracą (od 20 dB), skutecznością działania na powierzchni do 40 m2 i niskim poborem energii.

 

Oczyszczacz AX40R3030WM oferuje 3-stopniową filtrację powietrza, wykorzystując skuteczny filtr HEPA H13. Pozwala to na niemal 100% oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych pyłów i składników smogu. Urządzenie posiada zestaw precyzyjnych czujników, które pozwalają na jego automatyczną pracę dopasowaną do obecnych potrzeb.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX40R3030WM
Samsung AX40R3030WM – aranżacja

 

Samsung AX60R5080WD

Skuteczne oczyszczanie powietrza na większej powierzchni (do 60 m2), cicha praca (od 21 dB) i niski pobór energii. Oczyszczacz AX60R5080WD precyzyjnie kontroluje poziom stężenia pyłów i gazów, tym samym dostosowując automatycznie prędkość działania do realnych potrzeb. To wszystko zamknięte zostało w trwałej obudowie utrzymanej w klasycznej bieli, która doskonale wkomponuje się w twoją prywatną przestrzeń.

 

Samsung AX60R5080WD pozwala na intuicyjną obsługę poprzez rozbudowaną aplikację SmartThings. Dzięki sztucznej inteligencji reaguje na komendy głosowe. To urządzenie mobilne o stosunkowo niewielkiej wadze i wyposażone w praktyczne w kółka.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX60R5080WD
Samsung AX60R5080WD – aranżacja

 

Samsung AX90R7080WD

Oczyszczacz powietrza Samsung AX90R7080WD to jeden z najlepszych modeli dostępnych obecnie na rynku. W klasycznej obudowie o ponadczasowej białej barwie zamknięte zostało wszystko, co skutecznie zadba o twoją przestrzeń. Wysoki wskaźnik CADR i skuteczność działania na przestrzeni do 90 m2 idzie w parze z cichą pracą od 21 dB oraz niewielkim poborem energii.

 

Oprócz kontroli jakości powietrza na najwyższym poziomie, Samsung AX90R7080WD daje użytkownikowi pełną wygodę użytkowania. Oprócz przejrzystego wyświetlacza i intuicyjnego panelu sterowania, zyskuje on pełen dostęp do urządzenia za pomocą rozbudowanej aplikacji. Oczyszczacz powietrza Samsung AX90R7080WD został wyposażony także w praktyczny programator czasowy.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX90R7080WD
Samsung AX90R7080WD – aranżacja

 

Samsung AX47R9080SS

Samsung AX47R9080SS to zupełnie nowe spojrzenie na oczyszczacze powietrza. Już na pierwszy rzut oka przyciąga oryginalnym designem. Kształt sześcianu pozwala na efektywne oczyszczanie powietrza, oferując jego 3-stopniowy przepływ. Oczyszczacz wyróżnia się również bardzo cichą pracą (od 20 dB) i dużą wydajnością - może obsłużyć pomieszczenia o wielkości do 47 m2.

 

Precyzyjne czujniki gazów i pyłów pozwalają na efektywną pracę na dużej przestrzeni. Istnieje również możliwość złączenia dwóch ze sobą, by uzyskać jeszcze większą skuteczność pracy urządzenia.

 

Aranżacja oczyszczacza Samsung AX47R9080SS
Samsung AX47R9080SS – aranżacja

Polecane produkty

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.