Klimatyzatory ścienne Gree

Klimatyzatory Gree należą do ścisłej czołówki światowej pod względem sprzedaży. Każdy klimatyzator ścienny GREE cechuje się wysoką trwałością, o czym świadczy długi okres gwarancji. Co trzeci klimatyzator na świecie wyszedł z fabryki Gree. Sprzedawane są w ponad 160 krajach, a liczba użytkowników już dawno przekroczyła 300 milionów.

 

Sezon 2018 klimatyzacja Gree została wzbogacona o nową serię urządzeń z nowym ekologicznym czynnikiem R32, który zwiększa efektywność urządzeń o 10%. Niezwykle cicha praca (nawet 18 dB!), mnogość funkcji dodatkowych (np. sterowanie Wi-Fi w każdym modelu), wyższe współczynniki EER i COP oraz oszczędność energii świadczą o wysokiej klasie klimatyzacji ściennej Gree.

 

Przesłanie firmy „z »made in China« do »created in China«” pokazuje, że „chińskie” nie musi oznaczać „gorsze”. Liczne nagrody i wyróżnienia, które zbierają klimatyzatory GREE znakomicie potwierdzają to przesłanie. Szeroka gama produktów pozwala na idealne dobranie modelu do potrzeb każdego użytkownika.

Darmowa dostawa

Płatności online

30 dniowe prawo zwrotu

Bezpieczne zakupy

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności